رفتن به مطلب

کدام 970 ؟

اشتراک گذاری

GTX 970 4GB  

206 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام 970 بیشترین کارایی را دارد؟

• Inno3D iChill GTX 970 Ultra OC HerculeZ X4 AirBoss 4GB
      39
    • Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5
      45
    • GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5
      64
    • EVGA GTX 970 OC Superclocked ACX 2.0 4GB GDDR5
      16
    • MSI GTX 970 Gaming Twin Frozr V OC 4GB GDDR5
      10
    • ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5
      22
    • GALAX GTX 970 EXOC Black Edition 4GB GDDR5
      10

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اسیک های همشون معولا پایین هست به جز مدل G1 هرچی دیدم بالا بوده و پایین ندیدم

حتی یکی از دوستان 970 ایسوس با اسیک 50 هم داشتند 

Asic Quality به هیچ وجه ارتباطی با برند و مدل کارت نداره. (مگر در شرایط خیلی خاص که به طور اختصاصی یک کارت با عنوان دستچین عرضه بشه و برای تولیدش تک تک چیپ ها رو تست بکنن و فقط Asic بالا ها رو انتخاب بکنن.)

شما ممکنه گرانترین مدل 970 از معتبر ترین برند رو بگیرید و چیپش Asic خیلی پایینی داشته باشه. و از اون طرف ممکنه ارزان ترین مدل از نا مرغوب ترین برند رو انتخاب بکنید و از شانس خوبتون Asic 95 درصد باشه!!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من به شخصه دو مدل Zotac Amp Extreme Core Edition و Asus Strix رو داشتم و بین این دو مدل بدون شک ایسوس رو به خاطر کولر فوق العاده عالی و کیفیت ساخت خیلی خوبش ترجیح میدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز Asic مثل هندونه سربسته است با برند نمیشه گفت که فلان برند کارتهاش Asic بالایی دارن یا فلان برند Asic پایین دارن. ضمنا مورد Asic برای اورکلاکرها تاثیرگذاره که با افزایش ولتاژ اور میکنن و میزان لیک شدن یا نشت برق رو نشون میده که برای کارتی با اسیک بالا نشانگر کم بودن نشت و مصرف کمتر برق و حرارت تولیدی کمتر خواهد بود که درنهایت باعث اورپذیری بیشتر میشه.

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیشتر دوستان به g1 رای دادن

منم همینطور

اونم بخاطر کیفیت بالای بردهای گیگا هست و خنک کنندگی عالی

مخصوصا که تو sli خیلی به کار میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برند ها معمولا اسمل میکنند و میتونند جدا سوا کنند من تاحالا حدود 20 تا g1 970 980 960 دیدم که اسیک های بالایی داشتند این نشون میده که گیگابایت جدا سوا میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برند ها معمولا اسمل میکنند و میتونند جدا سوا کنند من تاحالا حدود 20 تا g1 970 980 960 دیدم که اسیک های بالایی داشتند این نشون میده که گیگابایت جدا سوا میکنه

اینطور نیست. نمونه های متعددی از همین کارت ۹۷۰ g1 در فرومهای مختلف خارجی و داخلی با اسیک پایین میتونید ببینید که قضیه سوا شدن چیپ این کارت رو نفی میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی شما میگید گیگابایت پارتی داره

و انویدیا چیپهای خوبش رو در اختیار این شرکت قرار میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی شما میگید گیگابایت پارتی داره

و انویدیا چیپهای خوبش رو در اختیار این شرکت قرار میده

نه گیگابایت چیپ هایی که برای نسخه های G1 استفاده میکنه فکر کنم کیفیت بهتری داشته باشه با مدل های غیر G1 که تولید میکنه 

لینک به دیدگاه

واقعا دنبال بهترین هستی؟

این مقاله رو ببین بنج مارک ها ، نیز ، دما و.. از معتبر ترین سایت سخت افزار

http://www.tomshardware.de/nvidia-geforce-gtx-970-gtx-980-roundup-vergleichstest,testberichte-241658-18.html

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

واقعا دنبال بهترین هستی؟

این مقاله رو ببین بنج مارک ها ، نیز ، دما و.. از معتبر ترین سایت سخت افزار

http://www.tomshardware.de/nvidia-geforce-gtx-970-gtx-980-roundup-vergleichstest,testberichte-241658-18.html

و دقیقا مشاهده می کنید در اکثر بازیها برتری با Ichill 970 Ultra است . به علاوه کمترین دما را دارد و گزینه ی بسیار مناسبی برای خرید است به خصوص که الان قیمت بسیار خوبی نیز دارد.

لینک به دیدگاه

لطفا چند تا از ASIC های  970 G1 GIGABAYTE که پایین هستند بزارید من هر چی دیدم بالای 70 بود 

http://www.techpowerup.com/forums/threads/post-your-gpus-asic-quality.189077/

لینک به دیدگاه

اسیک کارت شانسیه. ربطی به برند نداره. برا نمونه کارت اینوتری دی سری DHS که دست چین هست اسیک کارتش رو 63 درصد بود. خودم یکی داشتم. گیگا هم جی وان داشتم رو 69 بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسیک کارت شانسیه. ربطی به برند نداره. برا نمونه کارت اینوتری دی سری DHS که دست چین هست اسیک کارتش رو 63 درصد بود. خودم یکی داشتم. گیگا هم جی وان داشتم رو 69 بود.

خب دوست من شما اسیک یک کارت G1 به من نشون بده زیر 70 باشه 

ولی ایسوس تا دلتون بخواد زیر 60 هم داره 

glfn_asic_quality.jpg

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

خب دوست من شما اسیک یک کارت G1 به من نشون بده زیر 70 باشه 

ولی ایسوس تا دلتون بخواد زیر 60 هم داره 

شما که تمام محصولات گیگا یا ایسوس رو ندیدید که این طور نتیجه گیری میکنید..حالا چندتا ایسیک پایینو شما دیدی...دلیل نمیشه که همه این جوری باشن!شما وقتی کل تولیدات رو بررسی کردی  میتونی نتیجه گیری کنی. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما که تمام محصولات گیگا یا ایسوس رو ندیدید که این طور نتیجه گیری میکنید..حالا چندتا ایسیک پایینو شما دیدی...دلیل نمیشه که همه این جوری باشن!شما وقتی کل تولیدات رو بررسی کردی  میتونی نتیجه گیری کنی. :)

بلاخره فروم های خارجی رو دیدم مثلا تاپیک هایی که ساختند و نوشتند اسیک کارت خودرا بنویسید و همه عکس گرفتند و قراردادند معمولا ایسوس اسیک های خیلی پایینی داشته - گیگابایت ورژن معمولی اسیک های مختلف داشته ولی G1 اسیک پایین نداشت xfx اسیک 30 درصد هم داشت 

یک برند دیگه هم بود اسیک 105.8% درصد داشت 

لینک به دیدگاه

راستی اگر لخوای SLI کنی با inno3d به مشکل برمیخوری  من ای اینطوری شنیدم ولی G1 نه.

لینک به دیدگاه

راستی اگر لخوای SLI کنی با inno3d به مشکل برمیخوری  من ای اینطوری شنیدم ولی G1 نه.

فعلا برای sli نظرم روی G1 و Zotac هست اگه خواستم همون فول اچ دی یا 2k بازی کنم همون inno3d رو به احتمال زیاد میگیرم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یکبار کارت Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5 رو داشتید آیا راسته که نویز بالایی داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

هرچقدر بیشتر تحقیق می‌کنم بیشتر سردرگم می‌شوم.

بدون SLI و بدون آورکلاک کدام یکی؟ خنک ترین و ساکت ترین از اینها کدام است که سرش به تنش ارزش داشته باشد؟

لینک به دیدگاه

در مورد اینکه دوستان میگن چیپای گیگا ایسیک بالاتری داره نسبت به برندای دیگه....واقعا اینجور نیست..شانسیه.مثلا من ایسوز دارم با ایسیک 79.7 ولی یکی از بچه های همین فروم دقیقا گراف منو ولی برند گیگا داره ایسیک 74.4 درصد.

شانسیه.....

لینک به دیدگاه

بدون SLI و بدون آورکلاک کدام یکی؟ خنک ترین و ساکت ترین از اینها کدام است که سرش به تنش ارزش داشته باشد؟

عزیز گیگا هم ساکته هم بسیار خنک..گارانتی آواژنگ رو هم داره....

اینقد حساس نباش

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یکبار کارت Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5 رو داشتید آیا راسته که نویز بالایی داره یا نه؟

خیر این مدل رو نداشتم

ولی G1 خیلی نویزش کم تر هست.

اگر میخوای SLI کنب  بیخیال  GTX980TI بگیر اول بیاد بین 3000 تا 3200 قیمت داره بعد میاد روی 2900 تا 2700    انصافا هرجوری فکر کنی بصرفه تر هست 

قوی ترین گرافیک در 4k و فول اچدی

لینک به دیدگاه

خنک ترین و ساکت ترین Inno 3d 970 hybrid s که قویتر از باقی هم هست.

به دلیل اینکه خنک کننده مایع داره...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...