رفتن به مطلب

مشکل جدی لایک و دیس لایکهای سایت

VFSDF
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب خدمت ادمین محترم سایت تخصصی لیون کامپیوتر دوست قدیمی سعید حسینی عزیز گرامی

این موضوع لایک و دیس لایکهای سایت به حدی حاد شده که من مجبور شدم برای انتقاد یک تاپیک جداگانه بزنم

متاسفانه وقتی به یک پست امتیاز مثبت داده میشه اکثر کسایی که مثبت دریافت میکنن ( مخصوصا کاربران ویژه که قادر به مشاهده لایکهای خودشون هستن ) بدون هیچ توجهی خیلی خوشحال از لایک دریافت شده میگذرن

ولی وای به اون روزی که یه نفر به عزیزان دیس لایک منفی بده .. مدام به مدیران شکایت میکنن که فلان کاربر با ما دشمنی داره و....

اگر واقعا گزینه دیس لایک برای این قرار داده شده که به پستهای ترول و اسپم داده بشه پس شکایت این عزیزان برای چی میتونه باشه ؟

تشخیص این که یک پست ترول و اسپم هست با شخصیه که داره دیس لایک میده و نباید کاربران برای این موارد پوچ اعتراض کنن

اگه واقعا اینقدر دوستان ناراحت دیس لایک هستن و دنبال جمع اوری امتیاز پیشنهاد میکنم هرچه سریع تر گزینه دیس لایک بردارید تا این عزیزان زودتر مراحل ترقی طی کنن

والا بخدا خسته شدم هربار وارد سایت میشم یه نفر بهم پیام خصوصی داده که چرا به فلان کاربر ویژه منفی دادی مگه باهاش دشمنی و....

جالبه حتی یکبارم بخاطر مثبتهایی که میدم کسی تشکرم نمیکنه

مشخصا کاربری که فن بازی در نیاره ترول نکنه اسپم نده پستهای مفید ارسال کنه مثبتشم میگیره . دیگه اینقدر اعتراض کردن برای چیه؟

این سیستم امتیاز دهی سایت به یک نوع مسابقه بین بعضیا تبدیل شده  واقعا در مواردی ناراحت کننده میشه . خواهشا یه فکری بحال این مورد بکنید

سپاس @};- @};-

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

بهتره فکری براش بشه. دیدن این که چه کسی چه امتیازی داده باعث جبهه گیری از یک طرف و یار گیری از طرف دیگه می شه و جو آموزنده انجمن و روحیه ی پذیرای اعضا رو خراب می کنه.

لینک به دیدگاه

سر همین مساله ک میخوام بگم شاید کلی ها بهم منفی بدن :)  اما حرفمو میزنم ک : "با اینکه توی این 1سال و 3ماه ک عضو شدم حدود 5منفی یا بیشتر ندادم اما کاملا مخالف حذف دیس لایک هستم"

از نظر من شما دوست عزیز هم ولشون کن بزار هرچی میخوان بگن

اون دیس لایک رو هم گذاشتن ک به وقتش استفاده بشه و تصمیم اینکه کی وقتش هست کاملا ب عهده ی فرد هستش و فقط و فقط اگه کاملا از روی قصد و عمد کسی منفی بده باید بش هشدار داد

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا اصلا امتیاز منفی میدین

من تو این 4 سال فعالیتم تعداد امتیازهای منفی که دادم شاید به اندازه انگشتای دست هم نشه

اونم به خاطر پست های زننده و خارج از عرف بوده

لینک به دیدگاه

سر همین مساله ک میخوام بگم شاید کلی ها بهم منفی بدن :)  اما حرفمو میزنم ک : "با اینکه توی این 1سال و 3ماه ک عضو شدم حدود 5منفی یا بیشتر ندادم اما کاملا مخالف حذف دیس لایک هستم"

از نظر من شما دوست عزیز هم ولشون کن بزار هرچی میخوان بگن

اون دیس لایک رو هم گذاشتن ک به وقتش استفاده بشه و تصمیم اینکه کی وقتش هست کاملا ب عهده ی فرد هستش و فقط و فقط اگه کاملا از روی قصد و عمد کسی منفی بده باید بش هشدار داد

@};- @};- @};-

من هم معتقدم بودن امتیاز منفی از نبودش سودمندتره. ظرفیت باید بالا بره تا کسی امتیاز منفی رو توهین تلقی نکنه. چطورش رو نمی دونم، اما این که شخص بدونه کی چه امتیازی بهش داده سبب می شه نسبت به دیگران به تدریج سابقه ای در ذهنش شکل بگیره که ارتباطی به بحث های فنی نداره و رفتارش بر پایه ی اون سابقه ها تغییر کنه.
لینک به دیدگاه

منم تو این چند ماه منفی ندادم ولی دیگران بهم منفی دادن معلوم هم بود کی 5 تا منفی بهم داده ولی باز از منفی دادن بهش خودداری کردم گفتم باعث ناراحتی میشه

لینک به دیدگاه

توی کل این وبسایت ده پونزده بار منفی دادم (شایدم بیشتر )، اونم اشتباهی، چون لایک و دیسلاک خیلی نزدیک هم هستند دکمه هاش...  =)) 

وقتی امکان مشاهده ی لایک و دیسلاک، شده محل درآمد وبسایت، انتظاری به تأثیر این انتقادات نمیشه داشت استارتر عزیز.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

توی کل این وبسایت ده پونزده بار منفی دادم (شایدم بیشتر )، اونم اشتباهی، چون لایک و دیسلاک خیلی نزدیک هم هستند دکمه هاش... =))

وقتی امکان مشاهده ی لایک و دیسلاک، شده محل درآمد وبسایت، انتظاری به تأثیر این انتقادات نمیشه داشت استارتر عزیز.

پوزش می خوام، مگر این امکان خریدنی هست؟ فکر کنم بر اساس سابقه ی کاربران باشه. در ضمن هر وقت مثبت یا منفی اشتباه دادی می تونی همون پست رو گزارش کنی و درخواست بازگرداندن امتیاز مثبت یا منفی رو تو گزارش بنویسی. ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

مدیران سایت خواهشا سیستمو طوری تنظیم کنید این کاربران ویژه نتونن دیس لایک هاشونو مشاهده کنن (کچلمون کردن بخدا )

اگرم دادن دیس لایک خلاف قوانینه  پس کلا حذفش کنید تا کدورتی پیش نیاد

درکل من پستی ببینم درش فن بازی باشه مسخره کردن دیگران یا اسپم یا ترول کردن بقیه سریعا بهش منفی میدم حالا چه طرف خوشش بیاد چه بدش بیاد

پستی هم مفید باشه به اطلاعاتم اضافه کنه حتما مثبت میدم . پستی هم خنثی باشه بی تفاوت ازش رد میشم

دیگه این بچه بازیها برا چیه ؟ من اصلا طرفو نمیشناسم اومده میگه تو با من دشمنی بهم منفی میدی

حالا مثلا طرف Reputation: 46534353453543 امتیاز داشته باشه دیگه میشه همه چی تموم ؟؟؟؟

زشته بخدا ادم باید یه ذره رو ظرفیت خودش کار کنه . بخاطر یه منفی بی ارزش میرن هی به ناظم اعتراض میکنن که چی بشه ؟؟

بیا اصلا همه امتیازهای من برای شما ولی دست از سر کچل ما بردارید

امیدوارم این دیس لایک کلا حذف بشه خیال همه راحت بشه

وقتی میبینم اینجا بعضیا برای یدونه امتیاز بالا پایین خودکشی میکنن واقعا ناراحت میشم

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

پوزش می خوام، مگر این امکان خریدنی هست؟ فکر کنم بر اساس سابقه ی کاربران باشه. در ضمن هر وقت مثبت یا منفی اشتباه دادی می تونی همون پست رو گزارش کنی و درخواست بازگرداندن امتیاز مثبت یا منفی رو تو گزارش بنویسی.

خواهش می کنم:

امکانات کاربران ویژه لیون کامپیوتر :

•  
  • دسترسی به سیستم چت آنلاین در لحظه همزمان با 50 نفر
  • خرید و فروش بسیار ساده در چت باکس
  • مهم و غیر مهم کردن تاپیکهای بازارچه
  • عدم انتظار هنگام ارسال پاسخ جدید به تاپیک ها
  • آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 6 ساعت یکبار
  • کالاهای ویژه و دست دوم لیون کامپیوتر تا 24 ساعت اول به کاربران ویژه پیشنهاد داده خواهد شد
  • امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند
  • امکان جستجو در فروم بدون توقف
  • امکان دادن پیغام حصوصی تا 500 پیغام
  • باز و بسته کردن تاپیکهای بازارچه
  • ویرایش عنوان تاپیکهای بازارچه
  • امکان دادن امتیاز مثبت در 24 ساعت 20 عدد
لینک به دیدگاه

خواهش می کنم:

امکانات کاربران ویژه لیون کامپیوتر :

•  
  • دسترسی به سیستم چت آنلاین در لحظه همزمان با 50 نفر
  • خرید و فروش بسیار ساده در چت باکس
  • مهم و غیر مهم کردن تاپیکهای بازارچه
  • عدم انتظار هنگام ارسال پاسخ جدید به تاپیک ها
  • آپ کردن تاپیکهای خرید و فروش هر 6 ساعت یکبار
  • کالاهای ویژه و دست دوم لیون کامپیوتر تا 24 ساعت اول به کاربران ویژه پیشنهاد داده خواهد شد
  • امکان مشاهده امتیازات منفی و مثبت برای هر پست و تاپیکی که ایجاد می کنند
  • امکان جستجو در فروم بدون توقف
  • امکان دادن پیغام حصوصی تا 500 پیغام
  • باز و بسته کردن تاپیکهای بازارچه
  • ویرایش عنوان تاپیکهای بازارچه

خوب پس که اینطور اینو ندیده بودم :D من همیشه فکر میکردم این کاربران ویژه تخصصی دارن برای همین کاربر ویژه شدن  ... چون معمولا تو فروم های پولی القاب اینجور کاربرهای پولی پریمیوم یا گلد میزارن

ویژه که معنی دیگه ایی میده

اگه میدونستم کلا این تاپیکو استارت نمیزدم :laughing:

من میگم چرا اینا اعتراض میکنن ناظمین عزیز سریع صدتا پیام اخطار میفرستن نگو پس داستان ازین قراره

اگه اینجوریه که با هم هماهنگ میکنن روزی بیست تا لایک به هم میدن سر ماه 2 میلیونتا لایک صاحب میشن ^_^

که اینطور ممنون از اطلاع رسانی @};- کلا دیدم نسبت به لیون کامپیوتر عوض شد

ویرایش شده توسط VFSDF
لینک به دیدگاه

این قسمت پست قبلیم رو یادم رفت Bold کنم:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

در کل با اینکه مثبت و منفی برداشته بشه یا امکان نمایشش غیر فعال بشه مخالفم ، البته خیلی بیشتر مخالف منفی های انتقامی ام ! (یا در اینجا مسئله ای که برای شما پیش اومده و پیام میدن که چرا منفی دادی؟ البته خیلی هم عجیب نبود برای من.. چون برای من هم پیش اومده بود قبلا که حتی امتیاز منفی_منظورم امتیاز معامله هستش_ هم بهم داده بودن یا به خاطر یک منفی در اینجا ، داخل پرشین تولز نشستن علیه من جو درست کردن و هرکسی که داخل تاپیکهای من پیشنهاد میداد پیام میدادن و زیر آب میزدن در زمینه اینکه مثلا اجناسی که من میفروشم مشکل دارن و اینها_که البته دست خودشون و دوستانشون رو شد در قضیه انتخاب کاربر نمونه)

من شخصا" امکان کاربری ویژه رو نخریدم (ظاهرا" به دلیل سابقه اتوماتیک انجام شد) اما ناراضی هم نیستم یا بخوام از این اداهای شکست نفسی در بیارم که خودم میل نداشتم ویژه بشم اما اینطوری شد. یک کاربر ویژه هیچ تفاوتی با دیگر کاربران نداره،در واقع همون پرمیوم یا گلد هست اما سعی بر این بود که به جای استفاده از گلد یا پرمیوم از واژه فارسی "ویژه" استفاده بشه 

نمیدونم حذف کردن امکان دیدن مثبت و منفی ها میتونه روش درست تری باشه یا اینکه همین روال فعلی رو ادامه بدیم بلکه در طول زمان این فرهنگ انتقاد پذیری_یا اینکه وقتی کسی به مطلب ما منفی میده معنیش این نیست که از ما بدش میاد، متنفره ، میخواد جو منفی درست کنه و یا حتما" با ما دشمنی داره_ بین ما (منجمله خودم) جا بیوفته، تا اون موقع خیلی ها در جاهایی که واقعا منفی دادن لازمه این کار رو نمیکنن(مثل اینکه از ترس بارون اومدن توی خونه بمونی به جای اینکه با چتر بری بیرون)

در کل الان اینطوریه که یا باید منفی ندی یا اگه میدی پای دشمنی هایی که علیهت پیش میاد بشینی :-?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام آقا  من یه سوالی برام  پیش اومده من الان کاربر ویژه  از کجا میتونم بفهمم که کی مثبت داده کی منفی .

یعنی اصلا نمیدونستم همچین قابلیتی هست . برا دیدنش باید کجا بریم

نظر من اینه که باید در مورد مثبت منفی ها قرهنگ سازی بشه   .   اگر جواب نداد  منفی حذف یشه  .  بازم جواب نداد مثبته حذف یشه   .  همه راحت شن =))

لینک به دیدگاه

به نظر من این مثبت منفیا و امتیازا  اینقد  بی ارزش  هستن که حتی بحث در موردشم زیاد جالب نیست.این امتیازا نه واسه کسی آب میشه نه نان.

اون  افرادی  هم که به قول استارترمحترم  جنبشون  پایین  هست بذا  ناراحت بشن و پیغام  خصوصی بدن مهم نیست  اگه اینقدر ناراحتتون کردن میشه جوابشونو نداد.

البته به شخصه مخالف  حذف  مثبت و منفی هستم چون باید بلاخره   یه فرقی بین  پست مفید و  پست مضر وجود داشته باشه.

اینم بگم  که   شاید در کنار مهم  کردن  تاپیکا  بالاترین  انگیزه  رو تو ویژه  شدن  کاربرا  همین  امکان  دیده  شدن  مثبت و منفی ایجاد  کرده که  زیاد  جالب نیست. :)  

لینک به دیدگاه

توی کل این وبسایت ده پونزده بار منفی دادم (شایدم بیشتر )، اونم اشتباهی، چون لایک و دیسلاک خیلی نزدیک هم هستند دکمه هاش...  =)) 

درود

لطفا در این مورد بارها صحبت شده خود جناب حسینی هم توضیحات کاملی دادند در این مورد و نیازی نیست چالش دیگه ای برای سایت درست کنید

خوب پس که اینطور اینو ندیده بودم :D من همیشه فکر میکردم این کاربران ویژه تخصصی دارن برای همین کاربر ویژه شدن  ... چون معمولا تو فروم های پولی القاب اینجور کاربرهای پولی پریمیوم یا گلد میزارن

ویژه که معنی دیگه ایی میده

اگه میدونستم کلا این تاپیکو استارت نمیزدم :laughing:

من میگم چرا اینا اعتراض میکنن ناظمین عزیز سریع صدتا پیام اخطار میفرستن نگو پس داستان ازین قراره

اگه اینجوریه که با هم هماهنگ میکنن روزی بیست تا لایک به هم میدن سر ماه 2 میلیونتا لایک صاحب میشن ^_^

که اینطور ممنون از اطلاع رسانی @};- کلا دیدم نسبت به لیون کامپیوتر عوض شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمیدونم چی شده که راحت میاین به مدیریت و مسولین و کاربران ویژه توهین می کنین ...!!!

خیلی جالبه زننده تاپیک اومده از معصومیت از دست رفتش حرف بزنه اما همش داره به بقیه توهین می کنه و بقیه رو به باد تهمت بسته بخاطر اینکه یکی بهش منفی داده چرا چونه خودش اونی هست که میاد در تاپیک های amd از انویدیا حرف میزنه و ترول و اسپم میکنه میره و دعوا راه میندازه... سر دسته گروهتونم برا همین فکر کنم اخراج شد !  :-?

پبسنهاد میکنم بجای تهمت به دیگران نگاهی به اینه انداخته و ابتدا سعی کنیم خودمون رو اصلاح کنیم ...!  ^_^

بنده هم بخاطر سابقم کاربر ویژه شدم و از لطفی که مسولین به من داشتن قدردانی میکنم چون کاربر ویژه شدن فقط اینایی نیست که گفتین و پر رنگ کردین بقیش بنظر من مهمتره...  :clapping:

نزدیک چهل باری فکر کنم عنوان تاپیکم رو عوض کردم...  :D

هر به شش ساعت میتونم راحت آپ کنم تاپیکمو... :D

پاسخ دهی خوب و سریع و راحت...  :D

جستجوی راحت ... مخصوصا تا یجا حرف بخوای بزنی میگن مدرک بیار...  :D

و....

اون مواردی هم که گفتین خوبه ها ولی بدرد افرادی مثل شما میخوره که خوشبختانه ازتون گرفتن و گرنه الان جهنمی بپا کرده بودین یا اخراج شده بودین چون جنبه استفادشو ندارین... (البته با عرض پوزش رک حرفمو زدم)

یک چیزی تو این چندین ساله یاد گرفتم که اینجا با کسی تعارف ندارند چه ویژه باشی چه عادی چه مهم چه گروهی کارکنید اگه نتونی قوانینو رعایت کنی میندازنت بیرون میگن خوش اومدی...  :D

در نتیجه یک نصیحتی بهتون میکنم این راهی که میرید خیلیا رفتن و اصلا جالب نیست و فقط باعث دامن زدن به کینه ها و دشمنی ها میشه، سعی کنید جوری رفتار کنید دیگران هیچ جوری دستشون رو منفی نره  اگه رفت هم جنبه مخالفت با صحبتتون رو داشته باشید ... یا علی

لینک به دیدگاه

دوستان در مورد اين مسئله بارها صحبت شده و طى‌ راى گيرى عمومى كه انجام شد اكثريت كاربران انجمن راى به موافقت "مشاهده آراى مثبت و منفى براى كاربران ويژه" دادند.

بنابراين پرونده بحث در مورد مشاهده امتيازات مثبت و منفى بسته شده.

من به استارتر تاپيك پيشنهاد ميكنم به هيچ عنوان به كسى منفى ندهند مگر اينكه پستى كه قراره منفى دريافت كنه حتما" داراى بار منفى، لحن بد، مشاوره اشتباه و يا حاوى توهين بوده باشه.

اگر قرار باشه به خاطر فن يك برند بودن به كسى منفى بديم كه تا شب مثبتى براى كسى باقى نميمونه.

كاربران بايد مسئولانه از اين امكان مثبت و منفى استفاده كنند.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...