رفتن به مطلب

اخرین خبر ها از نسخه جدید هیتمن را اینجا دنبال کنید | دانلود Hitman Closed Alpha

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من با همه چیش حال کردم بجز اون سنسور که گزاشته بود .ولی تو قبلیها نبود و میشد با پنهان کاری بری طرف رو خفه کنی ولی اینجا تا میخواستی بری پیش طرف میفمید 1000 تا امتیازتم میپرید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 78
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

ابسولوشن که برای فن های قدیمی مشکلی ایجاد نمی کرد... درسته میشد بزن بکش راه انداخت رفت مرحله رو اماشما گه طرفدار قدیمی بودی باید حرفه ای بازی می کرد و با پنهان کاری و انجام خواسته های سخت بازی پیش میرفتی...!  :big hug:  :x

در نتیجه بنظر من از راه بدر نشده بود این بازی و فقط جهت جذب بقیه اومدن یخورده ازادی عمل ایجاد کرده بودن که بزن بکش برو جلو هم میشد رفت و برای جذب هوادار جدید و فروش بیشتر بود...!  :-?

درود نیما جان

کافیه در شبکه اجتماعی هیتمن کامنت ها رو چک کنین

ابسولوشن طرفداران اصیل هیتمن رو خیلی راضی نکرد و باعث شد طرفدار جدید پیدا کنه

به خاطر همین نسخه جدید همون هیتمن اصیل هست ولی از از ویژگی های ابسولوشن هم استفاده کردن

این جوری بگم شما اگر میخوای بکشی بری جلو و پنهان کاری دوست ندارین میتونین با روش های مختلف این کار رو بکنین

اگر پنهان کاری دوست دارین هم همچنین

تریلر گیم پلی رو ببینین متوجه میشین

من منتظر بودم سعید همیشه منتظر این بازیم  @};-  :x  :)

me too :x @};- 

نسخه 3 دیوانه کننده بود :D

هوس کردم نسخه 4 رو دوباره برم :دی

من با همه چیش حال کردم بجز اون سنسور که گزاشته بود .ولی تو قبلیها نبود و میشد با پنهان کاری بری طرف رو خفه کنی ولی اینجا تا میخواستی بری پیش طرف میفمید 1000 تا امتیازتم میپرید.

من که کلا کار به امتیاز نداشتم میخواد منفی بشه اصلا =))

لینک به دیدگاه

چیزی را مشخص نکرد 

چی رو مشخص نکرد ؟؟؟

نسخه 3 بازی رو یک مثال میزنم . . .

طبق چیزی که بعد این همه سال یادمه

یه مرحله بود شما باید یه یارو رئیس باند خلاف کارا بود رو میکشتین . . . اون با رئیس پلیس منطقه که دستشون تو یه کاسه بود قرار داشت . . . باید هر دوشون رو میکشتین و جوری جلوه میدادین که کار یه گروه دیگه بوده !!

اگر اشتباه نکنم چون دقیق یادم نیست . . . نفر سومی هم بودش که نقشش مهم نیست و بعد یه خرده صحبت محل رو ترک میکنه

حالا چه جوری مرحله باید میبردیم ؟؟؟؟

1- میتونستین برین شخص سوم رو بکشین و لباسش رو بپوشین و جسدش رو پنهان کنین بعد برین سر قرار طبقه ی دوم رستوران تا رئیس پلیسه و رئیس خلاف کارا دارن صحبت میکنند با تفنگ سایلنسر مخصوص هیتمن بدون سر و صدا میکشیشون بعد نشان گروه شخص سوم رو روی میز میزارین و از راه پنجره دستشویی فرار !!!

2-میتونین برین پشت رستوران اونجا یه اتاقی بود که ورودی گاز به رستوران بود اون رو قطع میکنین . ..  بعد اشپز اشپیزخونه رستوران میاد چک کنه ، بعد میکشینش و لباسش رو میپوشین و میرین تو غذا یا نوشیدنی ه اماده هست سم میزین ( که قبلا باید تو کانال فاضلاب پیدا میکردین )بعد یکی از پلیسا میاد زنگ اشپزخونه رو میزنه و باید نوشیدنی رو ببرین بالا و میزارین روی میز بعد میخورن میمیرن ! حالا نشان رو میزارین و ریلکس محل رو ترک میکنین !

3-میتونین برین پشت بوم ساختمان روبرویی تک تیر انداز رو بکشین و تفنگش رو وردارین و از پنجره رستوران هدف بگیرین و بکشینش !!! ... ولی باید صبر کنین فرد سوم نشان رو بده بره و بعدا خودش روبکشین و جسد رو تو کانال فاضلاب بندازین !!

4-و . . .

بازی مال 2004هست و من فکر کنم 2005 خریدمش یادم نیست جزئیات بیشتر از اون مرحله !!

این شاهکار رو فراموش نمیکنم. . .  مراحل و راه حلاش هنوز تو ذهنمه . . . :D

به این میگن هیتمن اصیل !!!

و نسخه جدید به همین سمت میره که در تریلر کاملا مشخص بود . . .

@};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی رو مشخص نکرد ؟؟؟

نسخه 3 بازی رو یک مثال میزنم . . .

طبق چیزی که بعد این همه سال یادمه

یه مرحله بود شما باید یه یارو رئیس باند خلاف کارا بود رو میکشتین . . . اون با رئیس پلیس منطقه که دستشون تو یه کاسه بود قرار داشت . . . باید هر دوشون رو میکشتین و جوری جلوه میدادین که کار یه گروه دیگه بوده !!

اگر اشتباه نکنم چون دقیق یادم نیست . . . نفر سومی هم بودش که نقشش مهم نیست و بعد یه خرده صحبت محل رو ترک میکنه

حالا چه جوری مرحله باید میبردیم ؟؟؟؟

1- میتونستین برین شخص سوم رو بکشین و لباسش رو بپوشین و جسدش رو پنهان کنین بعد برین سر قرار طبقه ی دوم رستوران تا رئیس پلیسه و رئیس خلاف کارا دارن صحبت میکنند با تفنگ سایلنسر مخصوص هیتمن بدون سر و صدا میکشیشون بعد نشان گروه شخص سوم رو روی میز میزارین و از راه پنجره دستشویی فرار !!!

2-میتونین برین پشت رستوران اونجا یه اتاقی بود که ورودی گاز به رستوران بود اون رو قطع میکنین . ..  بعد اشپز اشپیزخونه رستوران میاد چک کنه ، بعد میکشینش و لباسش رو میپوشین و میرین تو غذا یا نوشیدنی ه اماده هست سم میزین ( که قبلا باید تو کانال فاضلاب پیدا میکردین )بعد یکی از پلیسا میاد زنگ اشپزخونه رو میزنه و باید نوشیدنی رو ببرین بالا و میزارین روی میز بعد میخورن میمیرن ! حالا نشان رو میزارین و ریلکس محل رو ترک میکنین !

3-میتونین برین پشت بوم ساختمان روبرویی تک تیر انداز رو بکشین و تفنگش رو وردارین و از پنجره رستوران هدف بگیرین و بکشینش !!! ... ولی باید صبر کنین فرد سوم نشان رو بده بره و بعدا خودش روبکشین و جسد رو تو کانال فاضلاب بندازین !!

4-و . . .

بازی مال 2004هست و من فکر کنم 2005 خریدمش یادم نیست جزئیات بیشتر از اون مرحله !!

این شاهکار رو فراموش نمیکنم. . .  مراحل و راه حلاش هنوز تو ذهنمه . . . :D

به این میگن هیتمن اصیل !!!

و نسخه جدید به همین سمت میره که در تریلر کاملا مشخص بود . . .

@};-

درود

بنظرت این اصالت نبود تو بازیه ابسولوشن؟؟؟ من همش رو نرفتم چون گرافیکم ضعیف بود گذاشتم با گرافیک جدیدم رو الترا بزنمش اما بخاطر وسوسه یه چندتا مرحلشو بازی کردم...!

شما به چند روش میتونی اون مرحله که باید طرف رو وسط بازار بود خیابون شلوغ بود جشن تو خیابون بود بکشی... و از ماموریتای و چالش های بازی این بود که باید همه روش هارو انجام بدین... یبار باید ترفند بزنی بری اتاق بالا طرفو بکشی از پنجره اتاق، بزنی بیرون... یبار باید میرفتی طرف دستشویی کنه بکشیش... یبار باید طرفو با غذا مسموم کنی ...! اینا پس چیه؟؟؟ همون اصالته بازییه هیتمنه دیگه !!!

فقط اون مرحله براخودش 3-4 تا مرحله بحساب میومد بقیشم نرفتم گذاشتم بعدا الانم منتظرم amd کارتهای جدیدش بیاد بگیرم یکیشو بزنم به بدن، بازیشم از استیم گرفتم کل سری رو مفت میداد...  :big hug:  :big hug:  :big hug:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

بنظرت این اصالت نبود تو بازیه ابسولوشن؟؟؟ من همش رو نرفتم چون گرافیکم ضعیف بود گذاشتم با گرافیک جدیدم رو الترا بزنمش اما بخاطر وسوسه یه چندتا مرحلشو بازی کردم...!

شما به چند روش میتونی اون مرحله که باید طرف رو وسط بازار بود خیابون شلوغ بود جشن تو خیابون بود بکشی... و از ماموریتای و چالش های بازی این بود که باید همه روش هارو انجام بدین... یبار باید طرفند بزنی بری اتاق بالا طرفو بکشی از پنجره اتاق، بزنی بیرون... یبار باید میرفتی طرف دستشویی کنه بکشیش... یبار باید طرفو با عذا مسموم کنی ...! اینا پس چیه؟؟؟ همون اصالته بازییه هیتمنه دیگه !!!

فقط اون مرحله براخودش 3-4 تا مرحله بحساب میومد بقیشم نرفتم گذاشتم بعدا الانم منتظرم amd کارتهای جدیدش بیاد بگیرم یکیشو بزنم به بدن، بازیشم از استیم گرفتم کل سری رو مفت میداد...  :big hug:  :big hug:  :big hug:

نوچ

گفتم که برین شبکه های اجتماعی نظرات رو ببینین !!

من ابوسولشن رو مثل یه بازی اکشن بردم و مخفی کاری خاصی نکردم !!

مثلا یه بطری پرت کنین اونجا بعد صدا میاد یارو میره اونجا بعد میکشینش بعد امتیاز مخفی کاری میگیرین :دی

مرحله ای که شما میگین رو یادمه . . . ولی از محیط درست استفاده نکردن !!

این جا صلیقه ای میشه

به نظر من و اکثر هیتمن بازهایی که تو فیضبوک برخورد کردم باهاشون ابوسولش هیچ بود در برابر نسخه های قبلی

حرف خود سازنده رو قبول دارین؟؟؟

گفته بود سعی میکنیم به ریشه اصلی هیتمن برگردیم ؟؟ یعنی چی؟؟؟ . . .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوچ

گفتم که برین شبکه های اجتماعی نظرات رو ببینین !!

من ابوسولشن رو مثل یه بازی اکشن بردم و مخفی کاری خاصی نکردم !!

مثلا یه بطری پرت کنین اونجا بعد صدا میاد یارو میره اونجا بعد میکشینش بعد امتیاز مخفی کاری میگیرین :دی

مرحله ای که شما میگین رو یادمه . . . ولی از محیط درست استفاده نکردن !!

این جا صلیقه ای میشه

به نظر من و اکثر هیتمن بازهایی که تو فیضبوک برخورد کردم باهاشون ابوسولش هیچ بود در برابر نسخه های قبلی

حرف خود سازنده رو قبول دارین؟؟؟

گفته بود سعی میکنیم به ریشه اصلی هیتمن برگردیم ؟؟ یعنی چی؟؟؟ . . .

والا یک قسمت داشت پروفشنال بود فکر کنم اگه میزاشتین رو اون حالت بازی می کردین خیلی سخت بود خواسته بازی رو برای اچیومنتش انجام بدین...ایا تلاش کردین اگه نه حتما یک سر برو بازی کن سرویس میشی برا گرفتن اچیومنتش !  :-?

بله من هم گفتم بازی رو میشه بکش بکش کرد رفت اما برای گرفتن اچیومنت ها باید خیلی تو مود هیتمن قدیم میرفتی تا بتونی ردش کنی... مرحله بعدیش که تو اپارتمانم بود فکر کنم یخورده بازی کردم خیلی سخت بودبخوای اچیومنت هاش رو بگیری وگرنه با بکش بکش راحت یکراست میتونستی بری تا طبقه بالا ، دیگه بقیشو بازی نکردم خیلی تو کفش موندم بزنم همشونو سرویس کنم پنهانی...  :x  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

دوستای خوبم حرف هر دوی شما درسته!

چون در absolution نه آزادی عمل blood money یا silent assassin بود نه به اونصورت بود که نشه مخفی بازیش کرد!

اگر تجربه کرده باشید ، اگر کسی رو به جز Target اصلی نکشید 200000 امتیاز میگیرید و علامت خود هیتمن برای اون مرحله ثبت میشه!(بدون اینکه کسی متوجه بشه!)

از اون طرف هم وقتی درجه سختیش رو به بالاترین درجه بگذارید با 2 گلوله کشته میشید! پس چاره ای ندارید جز مخفی کاری! :D

بازی splinter cell blacklist خیلی اکشن شده بود! به قول یکی از سایت های ایرانی سم رو پلنگش کرده بودن! *dry#

دیدن اینم شاید جالب باشه! :laughing:

http://www.aparat.com/v/NM1Lg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا کلی حال کردم دمش گرم، عالی بود، دقیقا همون حرف منو اجرا کردن هر دو جور میشه رفت دیگه بستگی به خودت داره کدومشو حال می کنی... اصالت می خوای با پانیشری یا بکش بکشی یا بقولی خرکی یا همون ایدیت ؟؟؟  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

چون در absolution نه آزادی عمل blood money یا silent assassin بود نه به اونصورت بود که نشه مخفی بازیش کرد!

اگر تجربه کرده باشید ، اگر کسی رو به جز Target اصلی نکشید 200000 امتیاز میگیرید و علامت خود هیتمن برای اون مرحله ثبت میشه!(بدون اینکه کسی متوجه بشه!)

از اون طرف هم وقتی درجه سختیش رو به بالاترین درجه بگذارید با 2 گلوله کشته میشید! پس چاره ای ندارید جز مخفی کاری! :D

بازی splinter cell blacklist خیلی اکشن شده بود! به قول یکی از سایت های ایرانی سم رو پلنگش کرده بودن! *dry#

بازیش یکی از بهترین هاست من که حسابی دوستش دارم 

یک سوال چطوری ویدیو آپارات قرار دادی منم می خواهم برازم نمیشه؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

+ @};-

:laughing: :laughing:

خیلی باحال بود حرفم اینه ابسولوشن به قول کلیپ شما بیشتر بر پایه ی استایل idiot بود تا مخفی کاری . . .

نمیگم ابسولوشن بازی کوچیکیه و خیلی با شاهکار فاصله داره . . . . ولی نسبت به نسخه های قبلی خیلی متفاوت بود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

New Hitman showed me 26 chances to kill in 20 minutes

New Hitman showed me 26 chances to kill in 20 minutes | GamesRadar

اوه اوه اینه !!! 
استاد با نهایت قدرت برمیگرده  :D گیم پلی ابسولوشن + سبک سنتی blood money = بهترین هیتمن تاریخ و حتی جزء بهترین بازی هایی که تا حالا ساخته شده میشه  :cool:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

New Hitman showed me 26 chances to kill in 20 minutes

New Hitman showed me 26 chances to kill in 20 minutes | GamesRadar

اوه اوه اینه !!! 

استاد با نهایت قدرت برمیگرده  :D گیم پلی ابسولوشن + سبک سنتی blood money = بهترین هیتمن تاریخ و حتی جزء بهترین بازی هایی که تا حالا ساخته شده میشه  :cool:

خودشه فقط منتظر هیت من جدید هستم  :clapping:

لینک به دیدگاه

87967060790187407336_thumb.jpg;

50990893861668925225_thumb.jpg;

74718769815577393088_thumb.png;

55717562673629201820_thumb.png;

خوب اینم اسکرین شات از نسخه الفای بازی که فکر میکنم مال ps4 هست
تو یکی اسکرین شات ها 29 فریم گرفته و اون یکی هم 30

موتور گرافیک بازی همون نسخه ای هست که در ابسولوشن استفاده شده و در کل راضی کننده هست { گرچه هیتمن رو کسی به خاطر گرافیک بازی نیمکنه }

خوب مپ کامل هر مرحله که برگشته عالیه :D

همین هفته پیش نسخه blood money رو دوباره بازی کردم :D یکی از مراحل سخت بازی رو با چند بار لود کردن سیو قبلی 50 دقیقه بردم بعد نقشه ای تو ذهنم رسید گفتم دوباره برم !!
مرحله رو ریستارت کردم 10 دقیقه بردم و امتیاز "روح" رو گرفتم =))  کف کردم مخ سازنده تا کجا ها رفته بود ......

لینک به دیدگاه

من یک نسخه از هیتمنو توی پلی 3 تا آخرین قیمت بازی کردم واقعا بازیش خوب بود اگه نسخه ی دیگه ای هم ازش بیاد حتما پلی میکنم :cool:

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

هیتمن واقعا متفاوته  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی طرفدار هیتمن نداریم ؟ :mad: *dry#

درود

اتفاقا یک هفتس بست نشستم دارم هیتمن بازی میکنم فقط...  :x

کد47 رو بازی کردم چند روزی اول رو تا دانلود استیم ابسولوشن تموم بشه راحت تو سه تا لول سختی تمومش کردم، خیلی حال داد...!  :big hug:  

الانم دیروز تالا دارم ابسولوشن رو میرم جاتون خالی رسیدم تا مرحله ی بعدی ای که  تفنگش رو پس گرفتیم الان باید اون سه نفر رو بکشیم که با ماشین صورتی هستن... الانم که چشام داره میزنه از حدقه بیرون اومدم بیرون یک سر به سایت بزنم ببینیم دنیا دسته کیه قبل خواب سعی می کنم این مرحله رو هم رد کنم !  :x

جاتون خالی پیش پاتون یکیو زدم داشت از فنس رد میشد برق گرفتش اما ریختن سرم زدن کشتنم ...  :laughing: اقا این اجاق رو کسی میدونه چجوری منفجرش کنیم تو کانترکت ها هم بود این مپ انگاری...  :D

لینک به دیدگاه

دم هیتمنیای گل گرم  :D  :x

همه ی نسخه هاش رو بازی کردم ......Agent 47 به شدت کارش درسته  :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...