رفتن به مطلب

غول دنیای گرافیک رسما معرفی شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر دوستان لیونی

خوب بالاخره بعد از یک وقفه طولانی مدت شرکت AMD از سریعترین پردازنده گرافیکی جهان پرده برداشت

این کارت چیزی به جز کارت AMD R9 FURY X نیست

همان طور که دوستان مطلع هستند طی کنفرانس دیشب AMD در نمایشگاه E3 سال 2015 از سه مدل کارت گرافیک جدید به نامهای

FURY X و FURY و FURY NANO پرده برداشت

نکته بسیار جالب در مورد کارت FURY X مصرف اون هست که کارتی با تعداد 8.9 میلیارد ترانزیستور مصرفی معادل 275 وات داره که این واقعا نشون میده AMD طی این مدت اصلا بیکار نبوده و بهینه سازیهای زیادی رو روی این ابر تراشه انجام داده که موفق هم بوده

post-7332-0-81613300-1434513372_thumb.png

این کارت دارای قدرت محاسباتی 8.6 ترافلاپس داره !!!!!!!

کارت دوم FURY هست که عملا مقداری از STREAM PROSSESOR های اون غیر فعال شدن و به نوعی FIJI CUT VERSION هست که هنوز مشخصات دقیق اون منتشر نشده

post-7332-0-43806300-1434513727_thumb.jpg

و کارت سوم کارت FURY NANO هست

این کارت با مصرف خارق العاده یعنی یک دوم یا نصف کارت 290X و کارایی 2 برابری نسبت به 290X فعلا رو دست انودیا رو در مقابل تراشه مکسول زده یهنی این کارت مصرفی حدود 125 وات داره و کارت 970 مصرفی بین 145 تا 150 وات داره

post-7332-0-80194900-1434513902_thumb.jpg

در اخر هم شما رو به دیدن غول 2 هسته ای دنیای گرافیک جلب میکنم

post-7332-0-73144200-1434513971_thumb.jpg

مشخصات این کارت رو میدونید خودتون دیگه

هر چی FURY X داره ضربدر 2 کنید

پهنای باند 1024 گیگابات در ثانیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :eek:

مهمترین قسمت این کارت ها قیمتشون بوده که داشت یادم میرفت

FURY X  649 USD

FURY  549 USD

FURY NANO  ????

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

منابع

http://www.guru3d.com/news-story/amd-e3-live-stream-commentary-on-radeon-series-300.html

http://videocardz.com/

برای خاتمه بحث و فن بازی پست ویرایش شد

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

عاقا تو اینکه amd میخواد بترکونه انویدیا رو با شرکاش که اصلا حرفی نیست :laughing:

ولی چیزی که ذهن من درگیر کرده اینکه اون شخص واقعا خانومه یا آقا؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عاقا تو اینکه amd میخواد بترکونه انویدیا رو با شرکاش که اصلا حرفی نیست :laughing:

بابا چه گیری دادین به طرف حالا چه مرد باشه چه زن چه فرقی میکنه مهم مدیریت خوبه این اون بنده خدا داره انجام میده

لینک به دیدگاه

این Nano هم از نوع HBM هستش ؟؟

هر چی هست امیدوارم ۴۳۰دلار بیشتر نباشه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خب اینجوری که پیداست کارت همون بود که گفته بودن، احتمالا نمودارها هم همونند، قیمت ها هم رقابتی نیستند، برابرند در نتیجه زیاد چنگی بدل نمی زنه بعد یکسال کارتهایی ارائه کردند در حد و اندازه های کارت های انویدیا با همون قیمت ها...  اون نانو و فیوری دوبلم احتمالا قیمت های نجومی دارند بکار ماها نمیاد ...  *dry#

راستی از cpu هاش خبری نبود؟؟؟  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این Nano هم از نوع HBM هستش ؟؟

هر چی هست امیدوارم ۴۳۰دلار بیشتر نباشه ...

درود

سری فیوری که کلا 3 مدل کارت هست همشون دارای حافظه های HBM هستند

لینک به دیدگاه

و کارت تقلبی 970 مصرفی بین 145 تا 150 وات داره

یا خدا برس به داد انودیا

به نظر خودت زیاده روی نکرده ؟!! 

اگه از برندی خوشمون نمیاد دلیل نمیشه که  به راحتی تخریبش کنیم و زیر سوال ببریمش

لینک به دیدگاه

=))  اون شخص خانوم آقا هستن :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده قصد تخریب نداشتم و ندارم

کارتهای amd هنوز معرفی نشده بودن طرف داران انودیا هر جور راحت بودن و میخواستند راجع بهش اظهار نظر میکردن

این نکته که کارت 970 تقلبی بود رو بنده مطرح نکردم بلکه کامنتهای خود طرف داران انودیا بودن د که زمانی دست انودیا روشد بهش نسبت دادن

لینک به دیدگاه

تو تاپیکهای آقا محمد همیشه یه تیکه انداختن به شرکت مقابل هسش که البته نشانگر فن بوی بودن ایشونو میرسونهو درکش میکنم. :D

در تایید حرف دوستمون آقا پوریا اگه محمد جان از برندی خوشت نمیاد زیر سوال نبرش الکی.

همیشه تو مدل پرچمدار کارتهای AMD یه قلاده ای به نام خنک کننده مایع دور گردن کارتاش آویزونه *dry#

ویرایش شده توسط ☼PC Gamer☼
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تخریب شرکت رغیب برای خوب جلوه دادن دادن شرکت مطبوع جز این که یه بحث بیفایده رو در پی داره چیزی نداره. شما بهتره به ویژگی های شرکت مطبوع خودتون بپردازید و هنگام معرفی از الفاظ تحریک کننده استفاده نکنید. مخصوصا وقتی که استارتر هستید.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

مگه دروغه؟!؟ :)

کارت 3/2 گیگی رو به 7 میلیارد ادم چپونده 4 گیگ!!! قرار نیست دروغش در بیاد پ قرار چی بشه؟! بش بگیم افرین خوب کاری کردی؟ دفه بعدی هم کارت 4 گیگ رو بجا 6 گیگ غالب کن :clapping:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 3.5 +0.5 تقلب نیس؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز تقریب شرکت رقیب برای خوب جلوه دادن دادن شرکت مطبوع جز این که یه بحث بیفایده رو در پی داره چیزی نداره. شما بهتره به ویژگی های شرکت مطبوع خودتون بپردازید و هنگام معرفی از الفاظ تحریک کننده استفاده نکنید. مخصوصا وقتی که استارتر هستید.

درود

بنده عرض کردم قصد تخریب نداشتم اگر داشتم میتونستم و میتونم برم به تاپیک های مربوط به انودیا و نظریه تخریب کنندمو اونجا اعلام کنم شما اگر لینکی دارید که من اونجا پستی برای تخریب یا تحریک زدم خواهش میکنم نشونم بدید تا عذر خواهی کنم

قبلا که خبات عزیز خبر یا تاپیکی در مورد AMD میزد کلا اون تاپیک توسط طرف داران انودیا نابود میشد و ایشون رو متهم میکردند فقط خبر از برند مورد علاقه خودش میزاره کاربری بود که بنده اسمش رو نمیبرم و همه شما میشناسیدش و اخراج شده از فروم

این فقط یه نمونه از تاپیکهاش هست

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43664&hl=

اینم یه نمونه دیگه به پستهای دوستان انودیایی توجه کنید

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40718&page=1

کلا دوستان خواهش میکنم تاپیک رو منحرف نکنید هر پیامی توصیه ای نصیحتی دارید برام پیام خصوصی کنید

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

درود

بنده قصد تخریب نداشتم و ندارم

کارتهای amd هنوز معرفی نشده بودن طرف داران انودیا هر جور راحت بودن و میخواستند راجع بهش اظهار نظر میکردن

این نکته که کارت 970 تقلبی بود رو بنده مطرح نکردم بلکه کامنتهای خود طرف داران انودیا بودن د که زمانی دست انودیا روشد بهش نسبت دادن

دوست عزیز تقریب شرکت رقیب برای خوب جلوه دادن دادن شرکت مطبوع جز این که یه بحث بیفایده رو در پی داره چیزی نداره. شما بهتره به ویژگی های شرکت مطبوع خودتون بپردازید و هنگام معرفی از الفاظ تحریک کننده استفاده نکنید. مخصوصا وقتی که استارتر هستید.

اتفاقاً به نظرمن این تیکه انداختن ها و فن بازی ها خیلی جالبه و تو هر زمینه ای هم این بحثا هستش

از سیاست بگیر تا دنیای ورزش ، تکنولوژی و ...

البته به شرطی که طرف نیاد اطلاعات غلط بده... مثه اون تاپیکی که دوستمون آدرس دادن

ویرایش شده توسط Sha-hab
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همیشه تو مدل پرچمدار کارتهای AMD یه قلاده ای به نام خنک کننده مایع دور گردن کارتاش آویزونه *dry#

سلام دوست عزیز. من طرفدار هر دو برند هستم اما همیشه نسبت کارایی به قیمت مدنظرم هست ، توی بازار هم در رده بندی کارتهای متوسط به بالا همیشه انویدیا حدود 200 تومن گرانتر بوده و همیشه مشکل مصرف برق نجومی و نویز گوشخراش فن های توربینی (درمدل های رفرنس) و در نتیجه حرارت بالا و استهلاک بیشتر به همراه داشته . 

در مورد لفظ قلاده هم خدمتتون عرض کنم ، همیشه در کارتهای انویدیا لکه ننگی به نام بیت بالا وجود داشته که همچنان گریبان گیرش بوده مثل قلاده . :laughing:  

این نظر شخصی من هست و کاری ندارم کارت قلابی به نام 970 وجود داره و...

بحث علمی هست و هر کسی تمایل داشت منتظر نقد و بررسی های بیشتر دوستان هستیم . 

من بشخصه این کشف بزرگ رو به شرکت AMD تبریک میگم . (*)

لینک به دیدگاه

قول دنياي سر و صدا و داغ كردن نيز معرفى شد! ;)

کارت fury nano با مصرف 125وات در مقابل 150وات 970 همه هم میدونن که کارت هایی که خنک کننده مایع دارن دماشون خیلی پایینه حالا شما نمیدونی بماند

لینک به دیدگاه

درود

خبر خوبی بود خوشحال شدم چون رقابت تعادل بازار رو بهمراه داره سری جدید هم اگه با ایر کولینگ افترمارکت عرضه بشه فروش عالی بهمراه خواهد داشت

فقط فن بوی بودن فریاد میزد وسط متن :-? کارت تقلبی؟ شرمنده اما آمار فروش وحشتناک همون 970 رو دیدین که اینو میگین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD-Radeon-R9-Fury-X_Cooler.jpg

ماشاله بردش کوش پس؟؟؟  :D

لینک به دیدگاه

درود

خبر خوبی بود خوشحال شدم چون رقابت تعادل بازار رو بهمراه داره سری جدید هم اگه با ایر کولینگ افترمارکت عرضه بشه فروش عالی بهمراه خواهد داشت

فقط فن بوی بودن فریاد میزد وسط متن :-? کارت تقلبی؟ شرمنده اما آمار فروش وحشتناک همون 970 رو دیدین که اینو میگین؟

تقلبی بودن ربطی به فروش نداره !

شما که در ایران زندگی میکنی دیگه چرا ؟؟؟ مگه این همه پراید رو نمیبینی ................... .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...