رفتن به مطلب

غول دنیای گرافیک رسما معرفی شد

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تقلبی بودن ربطی به فروش نداره !

شما که در ایران زندگی میکنی دیگه چرا ؟؟؟ مگه این همه پراید رو نمیبینی ................... .

والا اگه بخوایم کارت گرافیک 970 رو به ماشین تشبیح کنیم یه چیز میشه مثل مازراتی با قیمت خیلی ارزون تر . والا من ندیدم بهترین کارت گرافیک بازارو بهش بگن مثل پراید. !

لینک به دیدگاه

بابا کی گفته دوبرابر 290X قدرت داره 

خود فیوری X دو برابر 290X قدرت نداره چه رسد به اون.

ولی مصرفش رو میگن نصفه اونه.

حتی گفته میشه خود نسخه فیوری دو هسته ای هم مصرفش دوبرابر نمیشه.

قبلا با دو هسته شدن کارت ها مصرف دوبرابر میشد ولی در فیوری چنین نیست.

بابا جملم سوالی بود :D

واسه  منم  عجیب بود  با عقل  جور در نمیومد اینقدر  پیشرفت کرده  باشه :)

لینک به دیدگاه

کارت fury nano با مصرف 125وات در مقابل 150وات 970 همه هم میدونن که کارت هایی که خنک کننده مایع دارن دماشون خیلی پایینه حالا شما نمیدونی بماند

اولا نانو رو كي گفت. دوما سر و صداي همين R295 اتون كه بي نظير بود!

راندمانش هم از صدش بي نظير تر ! :))

لینک به دیدگاه

راستى دوستان برين GTX 980TI مدل گيگابايتش رو ببينين! ٣٠ دلار گرون تر از رفرنسه ولى از TITAN X حدود ٢٠٪ قوى تره!!

همين كافيه خيليا نرن Fury X بخرن! (طبق بنچماركاى guru3d)

چون حتى بگيريم با فيورى ايكس قدرتش برابره، مسلما انويديا نفوذش تو بازيا و تغييرات گرافيكيشون بيشتره (اين روزا داريم ميبينيم!) براي همين ميرن انويديا ميخرن.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

چند میلیارده کارتا ؟

۱۵۰۰ دگ بالا ترین قیمت ۹۷۰ من راضی بودم مشکل مالی داشتم دادم رفت پولم تکمیل شه دوباره ۹۷۰ میخرم

سری جدید AMD چقدره یعنی

لینک به دیدگاه

شما انگار سرتو کردی زیر برف توی این تابستون گرم نویز این کارت جدید هست ۳۲db هست درمقابل ۴۰db انویدیا و دما 50 در مقابل ۸۴
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم فن بازی در نیارن دوستان. . . حقیقت رو قبول کنین . . . 970 و 980 و 980ti و titan x رسما به فنا رفتن . . . فن بازی تا کی . . . اون موقع مسکول اومده بود ای ام دی فن ها هم قبول داشتن انویدیا ترکونده ولی الان شما قبول نمیکنین انویدیا به فنا رفت . . . . .  اکثرا نظرشون به ای ام دی برگشته مگر جز فن های چشم و گوش بسته . . .  :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

بله . اونوقت شما 295x2 داشتي عزيز ؟  حتما يه عكس داري ازش ديگه ببينيم استفاده كنيم 

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

راستى دوستان برين GTX 980TI مدل گيگابايتش رو ببينين! ٣٠ دلار گرون تر از رفرنسه ولى از TITAN X حدود ٢٠٪ قوى تره!!

همين كافيه خيليا نرن Fury X بخرن! (طبق بنچماركاى guru3d)

چون حتى بگيريم با فيورى ايكس قدرتش برابره، مسلما انويديا نفوذش تو بازيا و تغييرات گرافيكيشون بيشتره (اين روزا داريم ميبينيم!) براي همين ميرن انويديا ميخرن.

دوسته عزیز تازه اینو برو تستاشو نگاه کن

ZOTAC GeForce GTX 980 Ti AMP! Extreme

.اونقدر اور شده که همه کارتهای انویدیارو پشت سر گذاشته

ولی واقعا حرف دلمو زدین منم amd فن بودم یک زمانی ولی از بخت بد ساپورتش تو گیمها کمرنگتره

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم فن بازی در نیارن دوستان. . . حقیقت رو قبول کنین . . . 970 و 980 و 980ti و titan x رسما به فنا رفتن . . . فن بازی تا کی . . . اون موقع مسکول اومده بود ای ام دی فن ها هم قبول داشتن انویدیا ترکونده ولی الان شما قبول نمیکنین انویدیا به فنا رفت . . . . .  اکثرا نظرشون به ای ام دی برگشته مگر جز فن های چشم و گوش بسته . . .  :crying: :crying: :crying:

از نظر قدرت شما درست میگین ولی همین gta v رو نگاه کنید 970g1 تونسته r9290x رو قورت بده در صورتیکه از نظر محاسباتی ضعیفتره

لینک به دیدگاه

حالا amd اگه فرمه بالاتر هم بیاره تو gta v بازم لاکردار آب وجنگل کیفیتش به nvidia نمیرسه.

والا من عاشق amd شدم وقتی دیدم furyx2 رو به عنوان یک کارت دو هسته ای میشه با 5 تومن خرید خیلی خوشحالم titan z قیمتش اونقدر بالا بود که نمیشد خریدش

لینک به دیدگاه

حالا amd اگه فرمه بالاتر هم بیاره تو gta v بازم لاکردار آب وجنگل کیفیتش به nvidia نمیرسه.

والا من عاشق amd شدم وقتی دیدم furyx2 رو به عنوان یک کارت دو هسته ای میشه با 5 تومن خرید خیلی خوشحالم titan z قیمتش اونقدر بالا بود که نمیشد خریدش

کیفیت چی ؟؟؟

کیفیت که فرقی ندارن داداش من . . .

با dx12 تاثیر درایور کم میشه . . .

چون کنسول نسل هشت هم ای ام دی سازنده بازی میاد برای GCN موتور بازی رو بهینه میکنه . . . ولی هستند بازی هایی مثل project cars که گیم ورکس بازی رو برای ای ام دی و یا حتی igpu اینتل و جالبه حتی برای کارت های قدیمی خود انویدیا به گند میکشه

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام

عزیز هنوز هیچ بنچمارکی از کارتها تو گیم نیومده چطور 970 مثلا به فنا رفته ؟

در ابن حدم نیست که 

تازه اگرم اختلاف زیاد باشه که خدا کنه واقعا به فنا برن حد اقل قیمت 970 پایین میاد که بازم فن های انویدیا هم باید خوشحال بشن مخصوصا برای ما ایرانیا

لینک به دیدگاه

والا اگه بخوایم کارت گرافیک 970 رو به ماشین تشبیح کنیم یه چیز میشه مثل مازراتی با قیمت خیلی ارزون تر . والا من ندیدم بهترین کارت گرافیک بازارو بهش بگن مثل پراید. !

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه من کارت گرافیک رو به ماشین تشبیه کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما متوجه منظور من نشدید !

منظور من این بود که الان در کشور ما داره پراید با اون وضع ..... فروش میکنه و این فروش ریطی به کیفیت و یا حتی قیمتش نداره ( قیمت پراید در مقابل ماشین های اروپایی ) !

گرافیک 970 مشکل حافظه داره ولی فروش هم داره مثل پراید که مشکل داره اما فروش هم داره !!!!!!!!!!

دلیلش این تشبیه هم این بود که اون دوستمون گفتن کارت گرافیک 970 فروش داره پس تقلبی نیست !

لینک به دیدگاه

کیفیت چی ؟؟؟

کیفیت که فرقی ندارن داداش من . . .

با dx12 تاثیر درایور کم میشه . . .

چون کنسول نسل هشت هم ای ام دی سازنده بازی میاد برای GCN موتور بازی رو بهینه میکنه . . . ولی هستند بازی هایی مثل project cars که گیم ورکس بازی رو برای ای ام دی و یا حتی igpu اینتل و جالبه حتی برای کارت های قدیمی خود انویدیا به گند میکشه

چرا بابا من رفیقم 295x2 داره  فرمش خوب میاره تو گیم gta v  همه چیزشم ماکسیمومه ولی کیفیته آب  و جنگل تو اجرای من یک چیزه دیگست.

یک بارم شده امتحان کنید به حرفه من میرسید

gta v خیلی خیلی با انویدیا بهینه شده آپشنه nvidia هم تازه داره !!! تبعیض به این بزرگیرو نمیشه نادید گرفت

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز هنوز هیچ بنچمارکی از کارتها تو گیم نیومده چطور 970 مثلا به فنا رفته ؟

در ابن حدم نیست که 

تازه اگرم اختلاف زیاد باشه که خدا کنه واقعا به فنا برن حد اقل قیمت 970 پایین میاد که بازم فن های انویدیا هم باید خوشحال بشن مخصوصا برای ما ایرانیا

دیگه خیلی دور از انتظار نشه چنین چیزی . . .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به این نتیجه رسیدم که باید خبرهای سخت افزار رو هم سانسور کرد تا مشکلی پیش نیاد *dry#

لینک به دیدگاه

منم عشقه amd ام اگه furyx2 اونجوریکه فکر میکنم باشه میخرمش ولی gta منو هر سری وادار به خرید nvidia کرده

من یک زمانی 5970 xfx black رو sli کرده بورم ولی وقتی دیدم gta iv رو نمیتونند مثله یکدونه 590 nvidia اجرا کنه کیفیته اون بالاتر بود نوسان فرمش کم بود مموریشو کامل میشناخت ولی ماله منو نه 

تو همه گیمها خدا بود ولی مجبور شدم واسه gta iv بفروشمش برم دوتا 670 چهارگیگشو بگیرم

لینک به دیدگاه

چرا بابا من رفیقم 295x2 داره  فرمش خوب میاره تو گیم gta v  همه چیزشم ماکسیمومه ولی کیفیته آب  و جنگل تو اجرای من یک چیزه دیگست.

یک بارم شده امتحان کنید به حرفه من میرسید

gta v خیلی خیلی با انویدیا بهینه شده آپشنه nvidia هم تازه داره !!! تبعیض به این بزرگیرو نمیشه نادید گرفت

اگر منظورت txaa هست تاپیک طرفداران جی تی ای خود دوستانی که انویدیا داشتن گفتن به درد نمیخوره

ار منظورت تکنیک سایه انویدیا هست تکنیک سایه ای ام دی هم هست . . .

اگر میشه مقایسه تصویری رو بزارین ما هم ببینیم . . .

من که با 290tri-x رزولوشن 1800*3200 تست کردم در حد تصاویر 4kای بود که خود راک استار منتشر کرده بود

لینک به دیدگاه

دوست عزیزی که بنچمارک میخواستین

بفرما

l3ei_74776_thumb.png

8z9l_amd-radeon-r9-fury-x-7_thumb.jpg

http://videocardz.com/56609/amd-radeon-r9-fury-x-r9-fury-x2-and-r9-nano-detailed-some-more

http://videocardz.com/56614/amd-fiji-is-the-largest-gpu-ever-made-by-amd

برین کف کنین و ببینین چه شاهکاریه . . . ..  بعد 970 3.5gb بخرین :دی

3.5 هم خوبه ها باعث شده 980 بهتر خودی نشون بده و مصرف انرژی 970 پایین بیاد نگران قبض برق نباشین :دی گرچه ای ام دی هم تو سری جدید به فکر قبض برقتون بوده :دی

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اگر منظورت txaa هست تاپیک طرفداران جی تی ای خود دوستانی که انویدیا داشتن گفتن به درد نمیخوره

من که با 290tri-x رزولوشن 1800*3200 تست کردم در حد تصاویر 4kای بود که خود راک استار منتشر کرده بود

حتما اگه وقت شد میزارم دوسته عزیز

اونارو بگیم هیچ فیزیکس چی؟

لینک به دیدگاه

بازیکه ماله شرکای انویدیاست نمیشه منکر برتر بودنه nvidia شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...