رفتن به مطلب

بهترین و خاطره انگیزترین بازی ها ( نهایی )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

والا 48 ساعت که نشد رای گیری اخه شما می بایست برای مدت یک ماه یا حداقال یکی دو هفته ای صبر میکردید و هر روز تاپیک رو بالا می اوردین تا بشه یک نتیجه ای گرفت...  :D

.............

در حال حاضرم من ایول رای دادم چون بیشترین لذت رو از این بازی داشتم هنگام بازی کردن این بازی اصلا از فضا خارج میشدم باورم نمیشد صبح تا صبحونه می خوردم میپریدم مینشستم پاش از لحظه ای که شروع به بازی می کردم تا موقعی که مامانم ظهر از سرکار می اومد صدام میکرد نیما تازه می فهمیدم ظهر شده، البته بعداین بازی محبوب ترین بازیم تامبرایدر 2 و 3 بود و داینو کراسیس یک، بعد هیتمن و igi و جنرالز و ...  :D  :big hug:  :big hug:  :big hug:  :x

resident evil واقعا عالیه ! اما به شخصه سوپرماریو رو خاطرانگیزترین میدونستم ( برای همه نه برای خودم ) برای من فقط MORTAL KOMBAT

لینک به دیدگاه

حالا بازی حتما باید دوره ی فیثاغورث باشه؟

به یاد موندنی ترین بازی عمرمSkyrimبود

از زمان 4سال پبیش

لینک به دیدگاه

حالا بازی حتما باید دوره ی فیثاغورث باشه؟

به یاد موندنی ترین بازی عمرمSkyrimبود

از زمان 4سال پبیش

این هم حرفیه !!!

البته کسایی که سن بالااری دارن با بازی های قدیمی بیشتر خاطره دارن !!!

دلیلش هم واضحه سن کمتر و کم تر بودن بازی ها !!!!

لینک به دیدگاه

این هم حرفیه !!!

البته کسایی که سن بالااری دارن با بازی های قدیمی بیشتر خاطره دارن !!!

دلیلش هم واضحه سن کمتر و کم تر بودن بازی ها !!!!

21سالمه فکر کنم کافی باشه تمام بازی هایی که لیست شده رو بازی کردم ولی هیچ بازی به اندازه ی SKYRIMبرای من لذت بخش نبوده

لینک به دیدگاه

21سالمه فکر کنم کافی باشه تمام بازی هایی که لیست شده رو بازی کردم ولی هیچ بازی به اندازه ی SKYRIMبرای من لذت بخش نبوده

نخواستم بگم سن شما کمه !!!!

منظورم این بود که برای بسیاری خاطره انگیز یعنی بازی های قدیمی چون دوران کودکیشون رو با این بازی ها گذروندن !!!!

لینک به دیدگاه

هیچی مثل super Mario نمیشه.....خاطرات کودکی...اشک تو چشام جمع شد :crying:

لینک به دیدگاه

هیچی مثل super Mario نمیشه.....خاطرات کودکی...اشک تو چشام جمع شد :crying:

:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

resident evil واقعا عالیه ! اما به شخصه سوپرماریو رو خاطرانگیزترین میدونستم ( برای همه نه برای خودم ) برای من فقط MORTAL KOMBAT

درود مجدد

راسیتش درسته قارچ خور یا حتی اون بازی هواپیمایی اتاری بازی های قدیمیتری هستن که بازی کردم و بچگیامو باهاشون سر کردم و حتی کمی بعد تو کلوپ ها کل کل کمبات می گذاشتیم با رفقا این دوران زیاد برام خاطره جالبی نداشتش مثل الان که خیلی از بازی ها اومدن و رفتن وفقط مقطعی بودن...!  :-?

دلیلم این هست که اگه بگن دو سه دست پشت سرهم یکدومو بازی کن فقط اویل 3 و 4 میتونه منو مجاب کنه (3 بخاطروجود جیل و عنصر پلید نمسیس - 4 بخاطر جنگیدن در مرحله کروزر اونم با چاقو فقط چون احساس قدرت بهم دست میده جاخالی دادناش رو) و اینا تنها بازیایی بودن که دست دومش بیشتر از دست اول بهت حال میده  ...  :x  :big hug:  :D

لینک به دیدگاه

آقا این IGI 1 رو کسی  تا آخر رفته؟

یادمه  بازیش تک سی دی  بود.

تو اون  زمان با همین  حجم  کم  خدای بازی و  گرافیک و گیم  پلی بود.

خیلی  هم بازیش سخت  بود.هرجای  مرحله میباختی باید کلشو  از اول میومدی.

تو  مرحله  آخر  یه شخصیتی   هم اضافه  میشه  که باید  ازش مراقبت  میکردم.

اصلا نمیشد هم  از  اون  شخص  مراقبت  کرد و  هم مرحله  رو  به  پایان  رسوند.

یادمه همه تو اون  مرحله  آخر  گیر  میکردن.من آخرش  کسی  رو  ندیدم که  اون  مرحله  رو  رد  کرده باشه :D

لینک به دیدگاه

درود مجدد

راسیتش درسته قارچ خور یا حتی اون بازی هواپیمایی اتاری بازی های قدیمیتری هستن که بازی کردم و بچگیامو باهاشون سر کردم و حتی کمی بعد تو کلوپ ها کل کل کمبات می گذاشتیم با رفقا این دوران زیاد برام خاطره جالبی نداشتش مثل الان که خیلی از بازی ها اومدن و رفتن وفقط مقطعی بودن...!  :-?

دلیلم این هست که اگه بگن دو سه دست پشت سرهم یکدومو بازی کن فقط اویل 3 و 4 میتونه منو مجاب کنه (3 بخاطروجود جیل و عنصر پلید نمسیس - 4 بخاطر جنگیدن در مرحله کروزر اونم با چاقو فقط چون احساس قدرت بهم دست میده جاخالی دادناش رو) و اینا تنها بازیایی بودن که دست دومش بیشتر از دست اول بهت حال میده  ...  :x  :big hug:  :D

یه بازی هایی هستند که به خاطر نوعشون تموم نشدنین مثل فوتبال و کمبت و کانتر . اما اویل با این که نوعا با این مدل بازی ها فرق داره اما باز هم آدم دوست داره به سراغش بره . خود من بارها اویل 4 رو تموم کردم هنوز هم سیر نشدم .

لینک به دیدگاه

یادمه همه تو اون  مرحله  آخر  گیر  میکردن.من آخرش  کسی  رو  ندیدم که  اون  مرحله  رو  رد  کرده باشه :D

من بیش از 20 بار سعی کردم و بلاخره شد! (*)

اون شخصیت همون انیا هست که با بیسیم بهتون اطلاعات میده!

تنها کاری که میشه کرد اینه که سریع خودتون رو برسونید به اون تونل که انیا میاد بعد همون جا بمونید چند نفر که میان بزنید بعد سریع برید اون قسمت که انیا بمب رو خنثی میکنه!

باید یجوری کمین کنید که از یه طرف بتونن بزننت.فک کنم با خط اخر جونم تونستم تمومش کنم. :x

لینک به دیدگاه

من بیش از 20 بار سعی کردم و بلاخره شد! (*)

اون شخصیت همون انیا هست که با بیسیم بهتون اطلاعات میده!

تنها کاری که میشه کرد اینه که سریع خودتون رو برسونید به اون تونل که انیا میاد بعد همون جا بمونید چند نفر که میان بزنید بعد سریع برید اون قسمت که انیا بمب رو خنثی میکنه!

باید یجوری کمین کنید که از یه طرف بتونن بزننت.فک کنم با خط اخر جونم تونستم تمومش کنم. :x

جالب بود حداقل  فهمیدیم مرحله آخرش سرکاری نبود :laughing:

لینک به دیدگاه

اولین باری که یه بازی رو جدی دنبال کردم hitman 1  بود خیلی جذاب بود تو اون زمان .بعد از اون evil  بود.

یادم نمیره هیچ وقت 7 8 سالم بود با اینکه از بازی میترسیدم ولی نمیتونستم ازش دل بکنم.

evil 3  که اصلا نگو بیشتر از 20 بار تموم کردم.

لینک به دیدگاه

Resident Evil

:D  jill & nemesis   :x 

ای کاش evil3 ریمستر بشه برای pc

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

بنده تا آخرشو رفتم

اون شخصیت فکر کنم پیری بوی بود

اگه اشتباه نکنم 14 مرحله و واقعا سخت بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا که به GTA رای دادن و دارن میدن احیاناً این نسخه رو بازی کردن دیگه ؟

اگه بازی نکردن و اصلاً از تاریخچه GTA خبر ندارن و دو 3 نسخه آخر رو بازی کردن و به عنوان بازی خاطره انگیز انتخاب کردن حتماً میانگین سنی بسیار پایینی دارن که در اونصورت باید نظر سنجی تغییر کنه :laughing: :laughing: :laughing:

http://gta.wikia.com/Grand_Theft_Auto_1

hs1zkh8rvek32td98izj.jpg

لینک به دیدگاه

اینا که به GTA رای دادن و دارن میدن احیاناً این نسخه رو بازی کردن دیگه ؟

اگه بازی نکردن و اصلاً از تاریخچه GTA خبر ندارن و دو 3 نسخه آخر رو بازی کردن و به عنوان بازی خاطره انگیز انتخاب کردن حتماً میانگین سنی بسیار پایینی دارن که در اونصورت باید نظر سنجی تغییر کنه :laughing: :laughing: :laughing:

http://gta.wikia.com/Grand_Theft_Auto_1

hs1zkh8rvek32td98izj.jpg

هیچ وقت با gta حال نکردم !

لینک به دیدگاه

97 نفر رای داده اند !!!

به 100 نفر میرسه ؟؟؟؟ شاید !!!

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب بود حداقل  فهمیدیم مرحله آخرش سرکاری نبود :laughing:

کلا مرحله اخر باید اون وینچستر فول اتوماته رو برداری با اون بری مرحله رو...  :big hug:

اخرشم دونفر میان بمب رو خنثی کنن باید ساپورتشون کنی از اینور اونورت هی نیرو ظاهر میشه از در میاد تو دوتا دوتا... یه مدت که زدیشون تموم میشه خود یارو زنه فکر کنم که بعنوان غولش بود روی اون هم یکهو یک خشاب وینچسترشاید کمترخالی کنی بسشه...!  :D

لینک به دیدگاه

100 نفر رای داده اند .

حالا درصد رای ها عدد کامل هستند و دهم ندارن !

لینک به دیدگاه

خب دیگه نظر سنجی رو تموم کنید که رتبه بندی معلوم بشه.

لینک به دیدگاه

خب دیگه نظر سنجی رو تموم کنید که رتبه بندی معلوم بشه.

نظر سنجی عملا تمومه رای ها هم مشخصه !

به زودی ویرایش میکنم !

لینک به دیدگاه

پایان رای گیری در سوم تیر ماه سال 1394 ساعت 9 به وقت یزد !!!!

resident evil با 18 درصد اول شد !

GTA با 16 درصد دوم و Call Of Duty با 13 درصد سوم .

ختم تاپیک !

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...