رفتن به مطلب

مانیتورهایی که 2پورت hdmi دارند 2 تصویر همزمان نمایش میدن؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

مانیتورهایی که 2پورت hdmi دارند 2 تصویر همزمان نمایش میدن؟ و داشتن 2پورت hdmi به غیر از اینمورد کاربردهای دیگه ای هم داره؟

لینک به دیدگاه

من یه مانیتور دارم از ۸۹. ۴تا پورت مختلف داره. ۲تا هم hdmiولی هم زمانی نداره . اگه مانیتور جدیدا داشته باشه

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

برای وقتی استفاده میشه که بخواهید بین چن تا سیستم سوییچ کنید...........

لینک به دیدگاه

برای وقتی استفاده میشه که بخواهید بین چن تا سیستم سوییچ کنید...........

خیلی ممنون

یعنی مانیتورهایی که 2 پورت hdmi دارن  فقط  مرحله درآوردن و جازدن کابل hdmi بین دو دستگاه مثلا pc و کنسول حذف میشه ولی توانایی نمایش تصویر هر دو ( pc و کنسول ) در یک زمان را ندارند؟

سوال بعد). کارت گرافیکی هست که 2 خروجی hdmi داشته باشه  و  اگر وصل کنیم به مانیتوری که 2 پورت hdmi داره بازم  فقط تصویر یکی از پورتها رو نشون میده؟

لینک به دیدگاه

تو حالت کلی مانیتورای تو بازار چنین ویژگی ندارن. مانیتورایی هم باشه که چنین ویژگی داشته باشن.اگه داشته باشن حتما ذکر میشه.فک کنم اسم تکنولوژیش ppi باشه.

یک تکنولوژی هست که شما میتونید به تعداد خروجی گرافیک بهش مانیتور وصل کنید و مثلا وقتی میخواهید بازی کنید چیزی شبیه این.

2127bf5c366ba996855f82bd5a4c2312.jpg

یا وقتی که میخواین تو ویندوز پنجره های زیادی رو باز کنین.

سوال دوم منظورتون رو درست متوجه نشدم ولی اگه منظورتون اینه که هر دو تا کابل خروجی گرافیک رو همزمان به یک مانیتور وصل کنیم.گرافیک اتوماتیک فقط یکیشو فعال میکنه.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

یعنی مانیتورهایی که 2 پورت hdmi دارن فقط مرحله درآوردن و جازدن کابل hdmi بین دو دستگاه مثلا pc و کنسول حذف میشه ولی توانایی نمایش تصویر هر دو ( pc و کنسول ) در یک زمان را ندارند؟

سوال بعد). کارت گرافیکی هست که 2 خروجی hdmi داشته باشه و اگر وصل کنیم به مانیتوری که 2 پورت hdmi داره بازم فقط تصویر یکی از پورتها رو نشون میده؟

منظورت سوئیچ کردنه؟ مال من سوئیچ میکنه.تو منو میزنم کدوم پورتو نشون بده اونم تصویر همونو نشون میده . ولی اگه منظورت ۲تصویر در یک صفحه هست خیر واسه من نمیشه

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

سلام

همین الان مانیتور من به 2تا سیستم وصل هست هر وقت با سیستم یک کار داشته باشم سوئیچ میکنم رو یک هر وقت با سیستم 2کار داشته باشم سوئیچ میکنم رو 2.

اما نمیشه هم زمان هر 2رو با هم داشت 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...