رفتن به مطلب

مشکل تبلیغات عجیب توی فایر فاکس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان چند وقتی هست وقتی توی یه سایتی هستم یه صفحه تبلیغاتی توی همون تب باز میشه که شکل یه تولبار هست تولبار ثابته ولی صفحه تبلیغاتی فرق میکنه هر دفعه و مثل تبلیغات سایتها نیست که با کلیک کردن باز بشه هر وقت خودش بخواد میره تو اون صفحه البته صفحه که نه میگم مثل تولبار میمونه که روی همون تبی که داری باهاش کار میکنی باز میشه و مثل تبلیغات لینکای دانلود میمونه که گزینه اسکیپ داره و خیلی زیاد باز میشه یعنی شما اگر بخواید برید تو یه سایت این تبلیغ دیونتون میکنه یه عکسم میزارم برا الان که تو انجمن لیون هستم ببینید تو عکس ببینید اون تولبار میاد و روی تولبار سمت راست اسم ادرسی که تش بودید هست و با زدن گزینه اسکیپ یا ضبدر دوباره برمیگرده تو صفحه ای که بودم اقا مشکل بعدی اینکه تو صفحه add-ons هیچ چیزی مربوط به این مشکل مسخره نیست یکی راهنمایی کنه این رو چطور پاک کنم ممنون .

fxcy_tabligh1111122222222222.jpg

ویرایش شده توسط mahdi izadpoor
لینک به دیدگاه

ویرویس یابی کنید هرچند نمی دونم جواب میده یا نه 

بعدشم اول با این برنامه فایرفاکس به طورل کامل و رجیستری پاکش کنید و دوباره مجددن مرورگر نصبش کنید ببینی مشکل حل میشه یا نه

http://soft98.ir/software/uninstall/2580-Full-Uninstall.html

یادتون نره از فاریرفاکس بک اپ بگیرید هرچند انگار چیزیی ندارید داخلش تازه نصب کردید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیزابتدابایک برنامه انتی ملورقوی مثل Zemena Anti Malware درایوی که توش ویندوز نصب کردید رو ویروسیابی کنید سپس ادرس Dns Server ای پیتون روهم تعویض کنید تادوباره دچارمشکل Redirect به صفحه تبلیغات جاسوسی نشید.برای امنیت بیشترترجیحا ازdns Server گوگل استفاده کنید.

موفق باشید. :)

لینک به دیدگاه

معمولا این نوارهای تبلیغی به صورت یک افزونه در فایرفاکس نصب میشوند و برای غیر فعالسازی باید به بخش زیر برید و برنامه های غیر ضروری را ابتدا غیرفعال (Disable) و سپس پاک (Remove)کنید:

مرورگر را باز کرده و در بخش راست سمت بالا روی آرم چرخ دنده (همون تنظیمات) کلیک کنید

در منوی بازشده گزینه افزونه (add ons) رو انتخاب کنید تا باز بشه

حالا ابتدا از منوی سمت راست گزینه extention رو انتخاب و سپس در سمت راست برنامه های غیر ضروری رو غیر فعال و پاک کنید (ممکن است بعضی از برنامه ها برای فعال یا غیرفعال سازی نیاز به راه اندازی مجدد مرورگر داشته باشند که اگه این گونه باشه خود مرورگر پیغام داده و درخواست راه اندازی مجدد مرورگر رو میکنه)

نکته:

این روش در تمام مرورگرها عمل میکنه از جمله مرورگرهای تحت موتور فایرفاکس مانند واترفاکس

یا علی

ویرایش شده توسط seyyed.minoo
لینک به دیدگاه

معمولا این نوارهای تبلیغی به صورت یک افزونه در فایرفاکس نصب میشوند و برای غیر فعالسازی باید به بخش زیر برید و برنامه های غیر ضروری را ابتدا غیرفعال (Disable) و سپس پاک (Remove)کنید:

مرورگر را باز کرده و در بخش راست سمت بالا روی آرم چرخ دنده (همون تنظیمات) کلیک کنید

در منوی بازشده گزینه افزونه (add ons) رو انتخاب کنید تا باز بشه

حالا ابتدا از منوی سمت راست گزینه extention رو انتخاب و سپس در سمت راست برنامه های غیر ضروری رو غیر فعال و پاک کنید (ممکن است بعضی از برنامه ها برای فعال یا غیرفعال سازی نیاز به راه اندازی مجدد مرورگر داشته باشند که اگه این گونه باشه خود مرورگر پیغام داده و درخواست راه اندازی مجدد مرورگر رو میکنه)

نکته:

این روش در تمام مرورگرها عمل میکنه از جمله مرورگرهای تحت موتور فایرفاکس مانند واترفاکس

یا علی

داداش من که گفتم تو add ons چیزی نیست و مشکلی نداره ولی تشکر از راهنمایی توجه شما دوستان

لینک به دیدگاه

برای من هم بود !!

نود 8 رو نصب کردم دیگه نمیاد اما نود مدام پیام میده که فلان آدرس رو بلاک کردم !

لینک به دیدگاه

داداش این چیه کارش چیه یکم توضیح بده

لینک به دیدگاه

دوستان با برنامه IObit Malware Fighter 3.1 اسکن کردم این دوتا فایلو پیدا کرد

q76t_iobit_malware_fighter_3.1.jpg

لینک به دیدگاه

آقا این درست نشد امتحان کردم روی مرورگرای دیگه هم میاد پس مشکل از فایر فاکس نیست چیکار کنم کسی راه دیگه ای نداره

لینک به دیدگاه

ا عرض ارادت خدمت آقای ایزدپور باید عرض کنم دوستان ایشون یک شیاد هستند که فقط و فقط بخاطر 140 هزار تومان حیثیت و شرفشون رو فروختند و بنده یک باندل از ایشون که برای فروش گذاشته بودند رو خریداری کردم و بعد از واریز پول ایشون یک شماره پیگیری تیپاکس الکی و یک شماره تلفن که واقعیت هم ندارد به بنده دادند و گوشی خودشون هم خاموش کردند تا بلکه با 140 هزار تومان پول مردم بتوانند مایحتاج خودشون رو رفع کنند

این هم شماره این دوست شیادمون که بعد از معامله خاموش کردند 09101466778

از آقای حسینی عزیز هم خواهشمندم که به این موضوع رسیدگی کنند ...دوستان اطلاع رسانی کنید تا افراد سودجو و محتاجی مثل ایشون نتونند مردم رو سرکیسه کنند .

لینک به دیدگاه

من این مشکل را حل کردم، یه برنامه نصبیدم حل شد

لینک به دیدگاه

دقیقا منم همین مشکل رو دارم البته با اپرا وبعد نصب بازی gtav اینجوری شده 

ممکنه به اون مربوط باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...