رفتن به مطلب

انتخاب پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. من گرافیک 980 خریدم و به دلیل کمبود برق 8 پین توی پاورم مجبور شدم پاور رو عوض کنم. حالا میخاستم بدونم چه پاوری خوبه؟! اون کسی که داره سیستمم رو برام میبنده بهش اطمینان دارم و گفت که پاور های Green مدتیه خیلی خرابی و مشکل دارن.

و ایشون پاور های Huntkey رو بهم پیشنهاد کرد.

حالا میخاستم بدونم نظر شما چیه؟!

اینم مشخصات سیستمم:

گرافیک: Asus GTX 980 strix

رم: 2 تا 4 گیگ

مادربرد: Asus P8b75-v

سی پی یو: Intel Core i5 2500 3.3 ghz @ 3.3 ghz

پاورم 700 Redmax بود که به دلیل نداشتن پورت 8 پین و کمبود پورت 6 پین حتی تبدیل 8 به 6 هم نتونستم بزنم.

لینک به دیدگاه

Huntkey اصلا جالب نیست و برند متفرقه حساب میشه و گرین خیلی بهتره و پاورهاشو به شرکتای معتبری سفارش میده

اگه میخواید بهترین پاور رو بخرید برید سراغ شرکتایی مثل corsair,coolermaster,evga,antec و...

گرین هم کیفیت و قیمتش خوبه و از گارانتیش هم خیلی ها رضایت دارن

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

سلام

گرامی شما بهتره یه تجدید نظر روی سی پی یو و رمت انجام بدی تا پاور

100% این سی پی بعلاوه اینکه گلوگاه میشه برای گرافیک مین بورد و خود رم هات هم نمیتون اون قدرتی رو که گراف برای پردازش میخواد جواب بدن

رم های شما باید حداقل 8 گیگ باس 2400 باشه با سی پی 4670k تا متوجه بشی چقدر گرافیکت بهتر کار میکنه + خیلی از بازی ها هستن که به فرکانس سی پی یو حساس هستن و با فرکانس بالای 4 گیگاهرتز فریم بسیار بالاتری میگیری

لینک به دیدگاه

=)) Huntkey همین ۱۵ جون که توشیم سمینار لانچ محصولات جدیدشو در تهران برگزار کرد حالا خودتون حساب کنین!

فقط یسری پاورهاش که تاییدیه اروپارو دارن مثل سری X-treme و X-power بدرد میخورن سری های گرین استار قدیمیش منفجر میشدن اگر overload میشدن! تلفات جانی هم شاید داشتن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رم های شما باید حداقل 8 گیگ باس 2400 باشه با سی پی 4670k تا متوجه بشی چقدر گرافیکت بهتر کار میکنه + خیلی از بازی ها هستن که به فرکانس سی پی یو حساس هستن و با فرکانس بالای 4 گیگاهرتز فریم بسیار بالاتری میگیری

درود

لطف مکینید لینکی تستی چیزی قرار بدید که رم با باس 2400 نسبت به 1333 تفاوت چشمگیری توی بازی دارند و باعث بهتر شدن کار کارت گرافیک میشه؟

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

سلام

گرامی شما بهتره یه تجدید نظر روی سی پی یو و رمت انجام بدی تا پاور

100% این سی پی بعلاوه اینکه گلوگاه میشه برای گرافیک مین بورد و خود رم هات هم نمیتون اون قدرتی رو که گراف برای پردازش میخواد جواب بدن

هیچ گلوگاهی ایجاد نمیشه .وقتی متن زیر رو گوگل کنید نتیجه هایی که میاد مخالف نوشته شماست 

cpu gpu bottleneck calculator

لینک به دیدگاه

درمورد بقیه قطعات لطفا نظر ندید. چون بررسی شده و مشکلی نداره.

فقط درمورد پاور راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه

ببین راستش من فقط میخام یه چیزی باشه که به قطعات آسیب نزنه و قیمتش نسبت به کاراییش خوب باشه

لینک به دیدگاه

گرامی سری های ax کورس ایر قیمتهاش تقریبا دو برابر و یا بیشتر از سری GP850B-OC+ گرین است 

در مورد انر مکس هم همین مسله است و قیمتش دو برابر گرین است  . این شما هستید که 

باید تصمیم بگیرید 400 تومن بدید گرین بگیرید یا 800 تومن و بیشتر بدید کورس ایر بگیرید 

لینک به دیدگاه

من اگر بدونم گرین به قطعاتم ضربه نمیزنه و مثلا همون روز اول نمیزنه همه رو بسوزونه خب گرین میزنم. ولی اگر بدونم کیفیتش خوب نیست مجبورم Corsair بگیرم.

لینک به دیدگاه

من خودم به گرین اعتمادی ندارم اگر میتونی هزینه کنی 

EVGA SuperNOVA 750 -, و یا 850 و اگر بیشتر میتونی هزینه کنی سری hx 850 کورس ایر ولی نظر شخصی من EVGA SuperNOVA 750 G1  بهترین گزینه برای شما است 

لینک به دیدگاه

آقای Analyser بنده جا داره از شما تشکر ویژه کنم که اینقدر اهمیت میدید به تاپیک ها و کمک میکنید.

حالا من فردا میرم ببینم چی میشه. شاید همون corsair 850 سفارش دادم.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

میتونی از دوستان اهل فن از این محصول cwt اطلاعات بگیری فوقالعاده و بینظیر 1000 او سی

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

عزیز من این پاور رو آگهی کردم. جزو پاورای high end بازاره . اگه خواستی pm بده.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=42073

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان. فردا برم بازار ببینم چی میشه.

یا گرین میگیرم یا Corsair...

لینک به دیدگاه

750 green oc+ platinium بسیار کیفیت بالایی داره و خوب هست.

به دلیل اختلاف قیمت کم هم 850 واتش پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه

من اگر به جای مثلا 750 وات یه پاور 1000 وات بگیرم احتمال ضربه رسیدن به قطعات و سوختن اون ها کم میشه یا تاثیری نداره؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اگر به جای مثلا 750 وات یه پاور 1000 وات بگیرم احتمال ضربه رسیدن به قطعات و سوختن اون ها کم میشه یا تاثیری نداره؟!

مصرفت چقدر هست .حداکثر 30% بیشتر از نیازت بردار

بیشتر از اون واسه قطعات و خصوصا خود پاور ضرر داره

پاور هم با توجه به نیاز شما 700 وات کافیه شما 750 یا 850 بردار

لینک به دیدگاه

کورسیر هم خواستی بگیری سریRM نگیر. من خودم Evga Supernova 850 دارم خیلی ازش راضیم. پاور بسیار خوبیه

لینک به دیدگاه

دوستان در چه صورت ممکنه که به پاور بسوزه و قطعات رو هم آسیب بزنه؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...