رفتن به مطلب

نمرات بتمن منتشر شد | شاهکاری دیگر

master p
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

همین الان یهویی دنبال نمرات Gears of War بودم توی سایت متاکریتیک که اینو دیدم.

AusGamers 10 / 10

VideoGamer 10 / 10

Polygon 10 / 10

God is a Geek 10 / 10

Multiplayer.it 9.5 / 10

Hobby Consolas 9.5 / 10

Game Informer 9.5/10 

Meristation 9.3 / 10

IGN 9.2 / 10

Everyeye.it 9 / 10

GameReactor UK 9 / 10

games 9 / 10

GRYOnline.pl 8.5 / 10

USgamer 8 / 10

GamesRadar 8 / 10

Gamespot 7 / 10

به نظرتون میتونه Goty بشه؟؟؟

ویرایش شده توسط master p
لینک به دیدگاه

باز این Game spot خودشو چ. سسسسس کرد

اتفاقا نمره گیم اسپات از همه مهم تر هست  :)

لینک به دیدگاه

دادا به نظر من بهترین منتقد خود ادمه ولی اگه سایتیو تو نمره قبول داشته باشم اون Edge هست

لینک به دیدگاه

دادا به نظر من بهترین منتقد خود ادمه ولی اگه سایتیو تو نمره قبول داشته باشم اون Edge هست

بله این حرف شما هم درسته ولی بازی ها که گیم اسپات نمره میده تست کردم دقیق نمره میدن 

البته نمره خوبیم داده گیم اسپات به این بازی به نظرم بازی خیلی خوبی باشه یک نقد فارسی دوستان زحمتش بکشن خیلی خوبه  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله این حرف شما هم درسته ولی بازی ها که گیم اسپات نمره میده تست کردم دقیق نمره میدن 

البته نمره خوبیم داده گیم اسپات به این بازی به نظرم بازی خیلی خوبی باشه یک نقد فارسی دوستان زحمتش بکشن خیلی خوبه  :)

اتفاقا گیم اسپات جدیدا به چیز های کوچیک گیر میده و حسابی نمره کم می کنه ! گیر اصلیش روی استفاده زیاد از بتموبیل بوده ظاهرا !

بعضی ها میگن چون گیم اسپات با مایکروسافت رابطه داره و با سونی میونه خوبی نداره و از طرفی DLC های اختصاصی برای PS4 داره اینطوری نمره داده !

لینک به دیدگاه

k0sg_joker-prison-close-there-s-a-secret

یادش بخیر شاید دوستان بگن بازی بازیه اما وقتی این شخصیت بازیگرش هیث لجر مرد من دیگه بتمن بازی نکردم به نظرم بتمن کلا با مرگ این شخص یک بازی عادی شد

نظر شخصی من هست شخصیت تکی بود  :)

لینک به دیدگاه

اتفاقا گیم اسپات جدیدا به چیز های کوچیک گیر میده و حسابی نمره کم می کنه ! گیر اصلیش روی استفاده زیاد از بتموبیل بوده ظاهرا !

بعضی ها میگن چون گیم اسپات با مایکروسافت رابطه داره و با سونی میونه خوبی نداره و از طرفی DLC های اختصاصی برای PS4 داره اینطوری نمره داده !

اینم شنیدم به نظرم ایراد کوچیکی از بازی گرفته گیم اسپات گیم اسپات مشکوک میزنه تو بعضی بازی ها  :-?  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم شنیدم به نظرم ایراد کوچیکی از بازی گرفته گیم اسپات گیم اسپات مشکوک میزنه تو بعضی بازی ها  :-?  :)

خوب دیگه باید هزینه هاشون رو از یه جایی در بیارن

لینک به دیدگاه

اتفاقا Kevin Vanord که نقدش کرده تو گیم اسپات یکی از برجسته ترین و کاردرست ترین منتقدای گیم دنیاس علکی هایپ نمیکنه یا نمیکوبه بازیرو برا نمراتش دلایل موجه داره معمولا

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

من که پیش خرید کردم. صفر هم بدن ...

این گیم از اون خاطر انگیزاش میشه.

لینک به دیدگاه

اصلا نقد گیم اسپاتو قبول ندارم اینثد سختگیرانه نقد مکنه کسی نفهمه میگه بازیه قراره اسکار بگیره اینقد سخت نقد میکنند

من همیشه طرفدار IGN بودم و واقعا ننقداشو قبول دارم

لینک به دیدگاه

تو بازی توپ و تانک اضافه شده.از در و دیوار تانک میریزه رو سرت بعد اینا میگن چرا از بت مبیل زیاد استفاده شده ؟!

بنظرم کیم اسپات نمرات مزخرفی میده . به خیلی از بازی های بزرگ افتضاح نمره داده 

بهترین و با ارزشترین نمره همونیه که خودمون بعد از اتمام بازی به بازی میدیم . تموم شد رفتتتتتتتتتت  @};- 

لینک به دیدگاه

اتفاقا گیم اسپات مضخرفترین منتقدین داره که به این 7 داد و به هیتمن 7.5و به last of us 8 وgta v 9

لینک به دیدگاه

بعید نیست تو نسل قبل اکثر بازیای سونی کا گیم اسپات بهشون نمره میداد تو متاکرایتیک میانگین نمراتشون بیشتر میشود ولی عنوانهای ماکروسافت از گیم اسپات نمراتی که میگرفتن بالاتر از متاکرایتیک بود 

البته این نظر منه شاید تصادفی بوده

لینک به دیدگاه

گیم اسپات واقعا کارش درسته وتا موقعی نمره گیم اسپات نیاد عمرا اگه دست به اون بازی بزنم @};-  @};-  :x  :x 

لینک به دیدگاه

بیخود جوسازی نکنید نقدو درست حتی نخوندید بعضیاتون و منظور کلی طرفو نگرفتید اونوقت میاین قضاوت میکنین درباره نظرمنتقدی که بازیرو تموم کرده! کدومتون بازی کردید بازیرو که تجربه نکرده دارین برا نظر منتقدی که تمومش کرده نسخه میپیچین!  اتفاقا گیم اسپات بازیرو اصلا نکوبیده بعضیا انگار ۷رو شبیه ۲میبینن بهشون برمیخوره! من خودم فن این بازیم ! Kevin VanOrd اصلا منفی بافی نکرده ایرادش یکیش این بوده که از وسط داستان معلوم میشه دارک نایت کی هست و اصلشم اینکه چیز جدیدی به بازی اضافه نشده هرچی که توش هست تو آرکام سیتی بود و بهتر هم اجرا شده بود( مطمئنا هم منظورش توپ و تانک نبوده! اصل نمره هم بخاطر همین کم کرده که اگر اینطور باشه کاملا بحقه) در مورد بت موبیل هم گفته اضافه کردنش زورکی بوده و به زور یسری از چلنج های ریدلر رو برای اینکه استفاده از ماشینت بره بالا چپوندن توش و اگر پرواز کنی به حالت عادی خیلی سریع تر و بهتر میرسی به جایی که بخوای با ماشین بری. قطعا اگه چنین باشه یه ایراده تو دیزاین بازی... بهر حال بازی سه روز دیگه میاد خودمون تجربه میکنیم میفهمیم کی درست گفته

من شخصا پابند هیچ سایتی نیستم من اشخاص رو میشناسم ریویوهاشونو میخونم و براحتی میفهمم قصدو غرضی پشت حرفش بوده یانه مغرضانه کوبیده بازیرو یا بزرگنمایی علکی کرده یانه. این نقدو خوندم اصلا چنین حسی بهم دست نداد و بخاطر همین نگران شدم! چون آدمی که نقدش کرده میشناسم انقدر ریویو ازش خوندم تو این سالها که نوع نگاهش دستمه کارش درسته زر زیادی نمیزنه بسیار باتجربه هست ته گیمره خودش و به مسایل تکنیکی و گیم دیزاین بازیها هم اشراف کامل داره وگرنه همین گیم اسپات منتقدای بدردنخوری هم داره که من اسمشونو ببینم پای نقد کلا بیخیال خوندنش میشم

***گیم اسپات تو این سالها فرازو نشیبهای زیادی داشته یسری از کار بلد ترین منتقدهاش جدا شدن طی سالیان اخیر (ألکس ناوارو رفت giant bomb، گرگ کاساوین زد تو کار گیم دیزاین یا جف گرتسمان بعد جنجال نقدش از بازی کین أند لینچ یجورایی اخراج شد!) حداقلش اینه که با همه این جداییها و حواشی هنوز تونسته اعتبار خودشو حفظ کنه و مثل بعضی از این سایتهای مزخرف از جمله پولیگان(polygon) با یسری گندکاریها (که من شرمم میاد بیانشون کنم ) آبروی خودشو نریخته. تکلیف سایتهای درپیتی که به هر بازی میاد دستشون با پولهای زیرمیزی نمرات پرفکت ۱۰/۱۰ خیرات میکنن کاملا مشخصه! گیم اسپات یا یوروگیمر حداقل سالی یدونه ۱۰/۱۰از زیر دست منتقداشون بزور میاد بیرون خودشونو تابلو نمیکنن! آخرین نمره پرفکتی که گیم اسپات داد ویچر ۳بود که خود من هم ۱۰/۱۰رو براش بسختی قبول میکنم اما اگر با استانداردهای ژانر خودش و بازیهای همتاش مقایسه بشه چنین نمره ای براش کاملا قابل توجیهه و حقش بنظر میرسه اکثر ۱۰از ۱۰هایی که تابحال گیم اسپات داده به بهترین بازیهای تاریخ و عناوینی بوده که واقعا لایقش بودن هرچند بعضا شده بره تو جاده خاکی و نمره های پرفکت بودار هم بده مثل MGS4 که اصلا نمره پرفکتش تو کت خود من بعنوان طرفدار دو آتیشه سری متال گیر سالید نرفت چون ضعیفترین دنباله سری خودش بود خیلیها همون موقع گفتن برای اینکه صدای یوزرهای طرفدار سونیش رو بخوابونه چنین نمره ای داد

بله همین سایتها هم بعضا از یسری آفتهای ژورنالیسم حرفه ای در این صنعت مبرا نیستن و شده نمره های نامعقول و ناحق به بازیها بدن اما باز از خیلی سایتهای درپیت غیرمعتبر صرفا اسم ورسم دار بمراتب بیشتر تونستن اعتبار خودشونو حفظ کنن و بنابراین قابل اعتمادترن.

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

بیخود جوسازی نکنید نقدو درست حتی نخوندید بعضیاتون و منظور کلی طرفو نگرفتید اونوقت میاین قضاوت میکنین درباره نظرمنتقدی که بازیرو تموم کرده! کدومتون بازی کردید بازیرو که تجربه نکرده دارین برا نظر منتقدی که تمومش کرده نسخه میپیچین!  اتفاقا گیم اسپات بازیرو اصلا نکوبیده بعضیا انگار ۷رو شبیه ۲میبینن بهشون برمیخوره! من خودم فن این بازیم ! Kevin vanord اصلا منفی بافی نکرده ایرادش یکیش این بوده که از وسط داستان معلوم میشه دارک نایت کی هست و اصلشم اینکه چیز جدیدی به بازی اضافه نشده هرچی که توش هست تو آرکام سیتی بود و بهتر هم اجرا شده بود( مطمئنا هم منظورش توپ و تانک نبوده! ) در مورد بت موبیل هم گفته اضافه کردنش زورکی بوده و به زور یسری از چلنج های ریدلر رو برای اینکه استفاده از ماشینت بره بالا چپوندن توش و اگر پرواز کنی به حالت عادی خیلی سریع تر و بهتر میرسی به جایی که بخوای با ماشین بری. قطعا اگه چنین باشه یه ایراده تو دیزاین بازی... بهر حال بازی سه روز دیگه میاد خودمون تجربه میکنیم میفهمیم کی درست گفته

من شخصا پابند هیچ سایتی نیستم من اشخاص رو میشناسم ریویوهاشونو میخونم و براحتی میفهمم قصدو قرضی پشت حرفش بوده یانه مغرضانه کوبیده بازیرو یا بزرگنمایی علکی کرده یانه. این نقدو خوندم اصلا چنین حسی بهم دست نداد و بخاطر همین نگران شدم! چون آدمی که نقدش کرده میشناسم انقدر ریویو ازش خوندم تو این سالها که نوع نگاهش دستمه کارش درسته زر زیادی نمیزنه بسیار باتجربه هست ته گیمره خودش و به مسایل تکنیکی و گیم دیزاین بازیها اشراف کامل داره وگرنه همین گیم اسپات منتقدای بدردنخوری هم داره که من اسمشونو ببینم پای نقد کلا بیخیال خوندنش میشم

گیم اسپات تو این سالها فرازو نشیبهای زیادی داشته یسری از کار بلد ترین منتقدهاش جدا شدن طی سالیان اخیر (الکس ناوارو رفت giant bomb، گرگ کاساوین زد تو کار گیم دیزاین یا جف گرتسمان بعد جنجال نقدش از بازی کین أند لینچ یجورایی اخراج شد!) حداقلش اینه که با همه این جداییها و حواشی هنوز تونسته اعتبار خودشو حفظ کنه و مثل بعضی از این سایتهای مزخرف از جمله پولیگان(polygon) با یسری گندکاریها (که من شرمم میاد بیانشون کنم ) آبروی خودشو نریخته. تکلیف سایتهای درپیتی که به هر بازی میاد دستشون با پولهای زیرمیزی نمرات پرفکت ۱۰/۱۰ خیرات میکنن کاملا مشخصه! گیم اسپات یا یوروگیمر حداقل سالی یدونه ۱۰/۱۰از زیر دست منتقداشون بزور میاد بیرون خودشونو تابلو نمیکنن! آخرین نمره پرفکتی که گیم اسپات داد ویچر ۳بود که خود من هم ۱۰/۱۰رو براش بسختی قبول میکنم اما اگر با استانداردهای ژانر خودش و بازیهای همتاش مقایسه بشه کاملا چنین نمره ای براش قابل توجیهه و حقش بنظر میرسه اکثر ۱۰از ۱۰هایی که تابحال داده به بهترین بازیهای تاریخ و عناوینی بوده که واقعالایقش بودن هرچند بعضا شده بره تو جاده خاکی و نمره های پرفکت بودار هم بده مثل MGS4 که اصلا نمره پرفکتش تو کتخود من بعنوان طرفدار دو آتیشه سری متال گیر سالید نرفت چون ضعیفترین دنباله سری خودش بود خیلیها همونموقع گفتن برای اینکه صدای یوزرهای طرفدار سونیش رو بخوابونه چنین نمره ای داد

بله همین سایتها هم بعضا از یسری آفتهای ژورنالیسم حرفه ای در این صنعت مبرا نیستن و شده نمره های نامعقول و ناحق به بازیها بدن اما باز از خیلی سایتهای درپیت غیرمعتبر صرفا اسم ورسم دار بمراتب بیشتر تونستن اعتبار خودشونو حفظ کنن و بنابراین قابل اعتمادترن.

دمت گرم نمیا عزیز

طرف مثلا از ps3شروع کرده ودوتا بازی انجام داده میاد، یک منتقدی که عمرشو پای گیم داده ایراد میگیره!!! :-?  :mad:  :mad:

لینک به دیدگاه

گیم اسپات واقعا کارش درسته وتا موقعی نمره گیم اسپات نیاد عمرا اگه دست به اون بازی بزنم @};-  @};-  :x  :x 

سعی کن یه روان شناس بری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که برای خریدن گیم تا حالا به این سایتها سر نزدم نظر رو از دوست و آشنا گرفتم بعد رفتم خرید کردم

هر چند از آخرین باری که برای بازی پول دادم 4 سالی میگذره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازی رو باید خودت یک نگاه بندازی ببینی باهاش حال می کنی یا نه اینهمه تریلر میاد... در مورد گیم اسپاتم من نمره های بالای 7ش رو کمترین نمره ای میدونم که به بهترین بازی ها میده... اگه همچین ایرادیم گرفته که تو بازی همش بت موبیل باید سوار شی و تانک بزنی و از این حرفها کاملا حق داشته نمره کم کنه، بازی بتمن هست نه بت موبیل و ماشین بازی البته تانک بازی و بنظر من بیش از 5-10 درصد بازی اگه ماشین سوار شی توش باید نمره کم کنه چون حس بازی از بین میره !  :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...