رفتن به مطلب

نمرات بتمن منتشر شد | شاهکاری دیگر

master p
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نمره ای جدید اعلام شد

VideoGamer 10 / 10

متای بازی همچنان 91

لینک به دیدگاه

سعی کن یه روان شناس بری

شما بیشتر نیاز دارید

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

من هیچ سایتی رو قبول ندارم خودم باهاش حال کنم میگیرم و حال نکنم خیلی ساده و شیک و مجلسی نمیگیرم. :laughing:

این بازیه برای سر گرمی نه یه کار واجب که ادم ببینه بقیه چطوری نقدش کردن که ایا بگیره یا نه!

منتقد فقط خود ادمه با سلیقه شخصیش نه دیگیران! @};-

لینک به دیدگاه

دلایل اینکه Gamespot نمره کم داده:

Forced use of the batmobile puts a damper on fun and freedom

Ham-fisted dialogue and predictable reveals damage the story

Monotonous encounter and mediocre boss fights hurt the second half

1. مجبور کردن فرد به استفاده زیاد از بت موبیل !!!

2. دیالوگ های زشت(؟) و قابل پیش بینی که داستان بازی را از قبل معلوم می کند !!!

3. اینو نفهمیدم یکی بگه چی گفت

لینک به دیدگاه

دلایل اینکه Gamespot نمره کم داده:

Forced use of the batmobile puts a damper on fun and freedom

Ham-fisted dialogue and predictable reveals damage the story

Monotonous encounter and mediocre boss fights hurt the second half

1. مجبور کردن فرد به استفاده زیاد از بت موبیل !!!

2. دیالوگ های زشت(؟) و قابل پیش بینی که داستان بازی را از قبل معلوم می کند !!!

3. اینو نفهمیدم یکی بگه چی گفت

اون ایراد بت موبیل که جلوش علامت تعجب گذاشتی(ظاهرا چون از حرف طرف متعجب شدی) اصلش قسمت دوم جملس که توجیهشو آورده گفته جلوی فان(بخون همون حال کردن!) و آزادی عمل شما رو اجبار بازیساز به استفاده از این وسیله گرفته اونم تو یه بازی اوپن ورلد که باید محدودیت نداشته باشی (چرا باید مجبور بشی مثلا با ماشین یه ماموریتی رو زورکی انجام بدی در حالیکه میتونی از راه دیگه ای هم انجامش بدی یا به مقصد برسی?) اگر اینطور باشه ایراد بزرگیه تو طراحی یه گیم open world چون گیمر باید توی یه بازی با طراحی اوپن ورلد تا حد ممکن آزادی عمل و حق انتخاب داشته باشه اسمش روشه "دنیای باز"!

Ham Fistedیه اصطلاحه که معمولا انگلیسیها بجای معادل آمریکاییش Ham Handed بکا ر میبرن اینجا معنی مجازیش دست و پا شکسته هست که توفارسی هم بعنوان یه اصطلاح بکارمیره اینجا مجازا یعنی دیالوگهای دست و پا شکسته. شنیدی مثلا میگن طرف حرف زدنش دست و پا شکسته هست اینم همونه منظورش

اون "قابل پیش بینی" عطف به کلمه بعدش Reveals هست منظورش آشکار شدن قابل پیش بینی رازها و گره های مبهم داستان هست. ظاهرا از اواسط داستان تابلو میشه چه اتفاقاتی میخواد در ادامه بیفته قضیه کی به کی و چی به چیه دیگه با پیچش های داستانی غافلگیر وسورپرایز نمیشی داستان بازی از این بابت لطمه میخوره

از نیمه دوم بازی به بعد درگیریها و مبارزاتش یکنواخت و تکراری میشن مبارزه با باسها(همون اصطلاحا غولهای بازی که خودمون میگیم) هم چندان خوب نیستش

*بیخیال این گیم اسپات بدبخت شید گفت غلط کردم!

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

دوستان PC باز تبریک عرض میکنم خدمتتون!

گزارش ویژه از نسخه پیسی بازی:

Ambient Occlusion, Bokeh Depth of Field & Rain Textures
این موارد تو گرافیک نسخه پی سی حذف شدن یا بعضی مواقع هستن و بعضی مواقع نیستن. یعنی اولین بازی مولتی پلتفرم که از نسخه کنسولی یه چیزی پایین تر هم داره (laugh)به همینجا ختم نمیشه: بازی فریمش روی 30 قفل هست. استاتر فست هست, 100% غیر قابل بازی حتی با 980ti. مهم نیست چقدر قدرتمند باشه سخت افزار؛ بازی کل VRAM چه 2 گیگ چه 12 گیگ رو بعد از 7- 8 دقیقه بازی کردن اشغال میکنه و همچنین کل System Memory رو. اصطلاحا نشت مموری (memory leak) داره در حد بنز! کلا سه تا گزینه تو آپشن بازی هست. تکسچر متوسط بالاترین حد تنظیمات تکسچره (laugh) به همه اینا, اینم اضافه کنین که بازی قفل Denuvo داره, یعنی کرک مرک تعطیل! بازاینم بهش اضافه کنین: نسخه پی سی رو استودیوی آیرن گلکسی (iron galaxy) پورت کرده. تعداد نفراتی که نسخه پی سی رو پورت کردن 12 نفر بوده. یعنی یه تیم ناشناس 12 نفری کل بازی رو برای پی سی پورت کردن (laugh)(laugh)(sick)گفته بودن پورت بازی ها رو پی سی خیلی این نسل آسون تره, بگو پس منظورشون چی بوده (laugh)جالبه پی سی اول لید پلتفرم بود, حتی اولین نمایش بازی با اون گرافیک حیرت آور هم روی پی سی بود تو کنفرانس E3 پارسال سونی. اما یهو پای قرار داد با سونی اومد وسط, بازی دانگرید شد, پی اس 4 شد لید پلتفرم, تمام نمایش ها نسخه پی اس 4 شد, نسخه پی سی هم به سرنوشت واچ داگز دچار شد البته واچ داگز شرف داشت چون حتی با وجود دانگرید وحشتناک ،نسخه پی سی بازی 2 برابر فریم داشت!, کیفیت خیلی بهتری هم داشت.بازی از اساسینز کرید یونیتی هم بدتره, حداقل اونو 30 فریم ثابت میشد حتی با 660ti رو اولترا هم بازی کرد و دوزار تکسچر داشت, کیفیت تکسچر های بتمن آرکام نایت از نسخه های قبلی پایین تره و بخاطر نورپردازی خوبی که داره خیلی تو چشم نیستن.در حال حاضر از مجموع 6000 نقد توی استیم, امتیاز بازی 2.9 از 10 هست!! بازی یه چیزی نزدیک به 1 میلیون نسخه رو پی سی فروخته که یه چیزی تو مایه های نزدیک به نصف اینا در حال درخواست دادن برا پس گرفتن پولشون هستن!جالبتر اینکه اعضای رسمی وارنر با نام های کاربری مختلف توی فروم ها و نقد ها شروع کردن به دفاع از بازی که دو سه نفرشون توی نئوگف لو رفتن که اعضای مارکتینگ وارنر بودن!!!...

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

شاهکار؟ افتضاحه این بازی !

با این بازی راکستدی به PC بازا توهین کرد توهین!

بازی رو 30 فریم قفله کلی مشکلات باگ داره بعضی تنظیمات گرافیکی واسه pc رو نداره این یعنی چی؟ 

متاسفم واسه این شرکت وجهه شو خراب کرد نسخه های قبلی عالی بودن ولی این یکی ....

من که این بازیو نخواهم خرید 

لینک به دیدگاه

آقایون کاشف بعمل اومد که استودیوی [بیب!] iron galaxy پورت نسخه PC رو در عرض کمتر از دو ماه انجام داده!!! دست مریزاد عرض میکنیم خدمت این تیم ۱۲ نفره سختکوش که رکورد جدیدی رو به نام خودشون در این زمینه ثبت کردن!!!

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا من که تاحالا از بتمن بازی ای نکرده بودم اینو گفتم میایم بازی می کنیم ببینیم چجوریه زدن ترکوندن اینم، کلا بیخیالش خر ما از کره گی دم نداشت اینم مال خودشون ... :D

لینک به دیدگاه

خدا لعنت کنه ناشر این بازی یعنی Warner رو. که این پول پرست بی شرف به خاطر سود بیشتر لید پلتفرم بازی رو از PC به PS4 تغییر داد وساخت نسخه PC هم در اولویت آخر قرار داد و اونو گذاشت به عهده یه تیم زپرتی 12 نفره نوب که واسه pc پورت کنند. این آخرین نسخه از سه گانه بتمن بود؛ بدجوری گند زد بیشتر از همه هم به اعتبار خودش. ناشر پول پرست کثافت.

لینک به دیدگاه

اینم متاش

cc20_6-19-2015_17-42-56.jpg

با سلام

دوسته عزیز متا بازی به ۸۹ کاهش یافت.لطفا اصلاح کنین

لینک به دیدگاه

درود

والا من که تاحالا از بتمن بازی ای نکرده بودم اینو گفتم میایم بازی می کنیم ببینیم چجوریه زدن ترکوندن اینم، کلا بیخیالش خر ما از کره گی دم نداشت اینم مال خودشون ... :D

شما هر نسخه ای رو بازی کنی حرف نداره

در مورد گیم اسپات هم این سایت بیشتر با بازی های rpg حال میکنه

اگه rpg نبود مال ماکروسافت بود هم زیر 8 نمیده  :D

لینک به دیدگاه

تو کیفیت بازی شکی نیست.اما نمراته پایین از بعضی سایتا به خاطره پورت بد بازی برایه PC و مشکلاتیه که داره.

در حدی که وارنر احتمال داره پول نفراتی که بازی برایه PC خریدن برگردونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...