رفتن به مطلب

انتخاب اینترنت نا محدود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

میارزه کامپیوتر رو 24 ساعت روشن بزای برای 110 گیگ!؟!؟ اون هم تهران؟!

رزبری پای بگیرید با یک هارد 24 ساعته روشن باشه قیمتش هم 100 تومن هست کوچیک اندازه کارت اعتباری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه اون سرویس جدیده ران نمیشه. اگر در حال حاظر آسیاتک داشته باشید.

تاز زمانی که درخواست جمع آوری ندید( که یک هفته لفتش میدن) مخابرات رانژه نمیکنه.

میتونی رزرو کنی که اکانت آساتکتون پاک نشه ولی به گمانم دوباره رانژه رو بگیرن ازتون اگر بر گردی آسیاتک.

یک توضیحی میدید ؟

الان ما یکجا درخواست رانژه دادیم انجام نمیدن ! داستان چیه ؟ فقط اسیاتک رو رانژه نمیکنند ؟ یک توضیحی بده من نفهمیدم

لینک به دیدگاه

نه این برادر روی خطشون یک سرویس آساتک داره. حالت کلی اینه که بری درخواست لغو بدی. وقتی لغو رانژه شد بری سرویس جدید بگیری.

یک چیزی در پنل آسیاتک هست برای رزرو سرویس که ماهی 1500 هست. توی لیستش همچین چیزی هست.

post-6175-0-99027100-1434755854_thumb.jpg

این طوری....

لینک به دیدگاه

رزبری پای بگیرید با یک هارد 24 ساعته روشن باشه قیمتش هم 100 تومن هست کوچیک اندازه کارت اعتباری

من که اهواز هستم مشکلی ندارم 24 ساعت کولر 50000 روشنه ماهی 75 تومن به زور.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رانژه تو تمام مراکز مخابراتی تهران اتوماتیک هست ولی الکی میگن دستی هست و باید سیم کشی کنند و ...

معمولا هر شرکت یک رک اختصاصی داره بعد خود مخابرات یک روتینگ داره که به صورت اتوماتیک خطوط رو منتقل میکنه میکنه یا روت میکنه به رک شرکت مثلا اسیاتک یا به همین شکل روت به اسیاتک رو غیرفعال میکنه

ولی در استان های کوچیک که تعداد دستگاه های Dslam کم هست باید به صورت فیزیکی رشته سیم خط تلفن شما رو به دستگاه Dslam مثلا اسیاتک وصل کنند برای همین زیاد طول میکشه

جالب اینجاست تو مرکز مخابراتی یکی از دوستان بنده تو تهران از تمام شرکت ها تو کمتر از 3 روز میشه سرویس گرفت ولی الان اسیاتک و مخابرات 2 ماه هست ایشون رو سرکار گزاشته

لینک به دیدگاه

رانژه تو تمام مراکز مخابراتی تهران اتوماتیک هست ولی الکی میگن دستی هست و باید سیم کشی کنند و ...

معمولا هر شرکت یک رک اختصاصی داره بعد خود مخابرات یک روتینگ داره که به صورت اتوماتیک خطوط رو منتقل میکنه میکنه یا روت میکنه به رک شرکت مثلا اسیاتک یا به همین شکل روت به اسیاتک رو غیرفعال میکنه

ولی در استان های کوچیک که تعداد دستگاه های Dslam کم هست باید به صورت فیزیکی رشته سیم خط تلفن شما رو به دستگاه Dslam مثلا اسیاتک وصل کنند برای همین زیاد طول میکشه

جالب اینجاست تو مرکز مخابراتی یکی از دوستان بنده تو تهران از تمام شرکت ها تو کمتر از 3 روز میشه سرویس گرفت ولی الان اسیاتک و مخابرات 2 ماه هست ایشون رو سرکار گزاشته

همینه دیگه. کلا بحث روی دیلی هست. برای رانژه آسیاتک من شب ثبت نام کردم صبح رانژه بود.

برای جمع آوری 10 روز لفتش دادن.

این آقا میخاست 2 تاشو با هم بگیره.... گفتم احتمالا بشه. احتمالش هم هست پنلش حذف بشه کلا.

منظور از مخابرات اینترنت مخابرات بود...

همینه دیگه شرکت ها نمیخان مشتریاشون رو از دست بدن. یک سری اینجا مد کرده بودن زیر 1 ساله نمی فروختن. بعد فکر کردن ملت خرن بعد از 2 هفته با اطلاع رسانی فهمیدن بابا همه شرکت ها مثل شاتل و آسیا تک اینترنتی میفروشن. بعد آدم شدن الان :))))

لینک به دیدگاه

پس ۵۱۲ مخابرات خوبه من بگیرم

من ۲ روز از اسیاتکم مونده صبر کنم تموم بشه به مخابرات درخواست بدم چقدر طول میکشه سرویس منو فعال کنن رو خطم؟

رزبری پای رو ویندوز هفت جواب می ده ؟؟

چند تا تب از مرورگر رو باز کنیم گیر نداره ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس ۵۱۲ مخابرات خوبه من بگیرم

من ۲ روز از اسیاتکم مونده صبر کنم تموم بشه به مخابرات درخواست بدم چقدر طول میکشه سرویس منو فعال کنن رو خطم؟

رزبری پای رو ویندوز هفت جواب می ده ؟؟

چند تا تب از مرورگر رو باز کنیم گیر نداره ؟؟

قرارنیست رزبری پای به مانیتور وصل بشه من خودم الان رو یکیش ویندوز 10 نصب کردم از سیستم خودم ریموت دسکتاپ میزنم بهش 

البته رو اون های دیگه دانلود منیجر تحت وب ریختم ایپیشو میزنم مثل پنل مودم میرم توش لینک میدم دانلود میکنه بعد اگه بخوام فایل رو بیارم تو سیستم خودم دوباره دانلود میکنم با سرعت لن میاد رو سیستم خودم که حدود 1 گیگ هست

لینک به دیدگاه

قرارنیست رزبری پای به مانیتور وصل بشه من خودم الان رو یکیش ویندوز 10 نصب کردم از سیستم خودم ریموت دسکتاپ میزنم بهش 

البته رو اون های دیگه دانلود منیجر تحت وب ریختم ایپیشو میزنم مثل پنل مودم میرم توش لینک میدم دانلود میکنه بعد اگه بخوام فایل رو بیارم تو سیستم خودم دوباره دانلود میکنم با سرعت لن میاد رو سیستم خودم که حدود 1 گیگ هست

درود 

سرعت بالا توی ایران یعنی بدبختی بیچارگی 

من ماهی باید 350 -400 تومن بزارم کنار چون یک .........خوردمو با صلاحیت شرکت باند پهن  گرفتم  .میخوام برم بزنم توی سرشون با این سرویس مسخرشون و یک 64 کی بگیرم  .هر کدوم هم که 64 یا 128 ش ارزونتر باشه میگیرم . نمیدونم چرا افتادم توی این باتلاق مسخره و پولمو بیخود توی  زباله دان ریختم 

کلی فیلم و کتاب و نرم افزار گرفتم و ریختم توی هارد ارشیو گذاشتم کنار برای چیشو نمیدونم  . سرویس 2way بگیرم با تجهیزاتش کمتر از این اشغال در میاد 

لینک به دیدگاه

در کل رزبری بای قدرت مرور در اینترنت و مثلا باز کردن ۱۰ تا تب رو داره ؟؟

نیاز به برنامه نویسی داره ؟

کوبی برد A80 بهتر نیست ؟

کوبی هم برنامه نویسی می خواد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل رزبری بای قدرت مرور در اینترنت و مثلا باز کردن ۱۰ تا تب رو داره ؟؟

نیاز به برنامه نویسی داره ؟

کوبی برد A80 بهتر نیست ؟

کوبی هم برنامه نویسی می خواد ؟

کوبی برد قویتر هست ولی گرانتر ! 

خیر نیاز به برنامه نویسی ندارید ولی نیاز به اشنایی با لینوکس دارید 

اگر میخواهید با رزبری وب گردی کنید با مدل های قبلی که اصلا پیشنهاد نمیشه ولی با مدل رم 1 و پردازنده قویتر که داره میشه مثل تبلت های روز وب گردی کرد

ولی من پیشنهاد میکنم از رزبری فقط به عنوان سرور استفاده کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس برای دانلود مارس برد یا کوبی برد یا ... بگیریم ؟؟

من منظورتون رو نمیفهمم بلاخره برای دانلود میخواین یا وب گردی ؟

برای دانلود رزبری کافیه 

لینک به دیدگاه

دیقیق توضیح بده  این چی هست؟

یه لینکی چیزی میدی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیقیق توضیح بده  این چی هست؟

یه لینکی چیزی میدی.

خیلی توضیح دادم حدود 4-5 تاپیک اموزش و 2-3 تا تاپیک خبری هم درموردش زدم

یک مینی کامپیوتر هست برای هر استفاده ای از ساخت ربات گرفته تا سرور همه چیز تا سرور دانلود فایل تا ساخت هواپیما یا کنسول بازی یا سینمای خانگی -- خانه هوشمند و ....

raspberry_pi_case.jpg?itok=M7mm6Av8

لینک به دیدگاه

خیلی توضیح دادم حدود 4-5 تاپیک اموزش و 2-3 تا تاپیک خبری هم درموردش زدم

یک مینی کامپیوتر هست برای هر استفاده ای از ساخت ربات گرفته تا سرور همه چیز تا سرور دانلود فایل تا ساخت هواپیما یا کنسول بازی یا سینمای خانگی -- خانه هوشمند و ....

raspberry_pi_case.jpg?itok=M7mm6Av8

لینک مقالاتی که زدی رو مید اصلا من دنبال همین بود  :D

میخواستم یه پی سی معمولی بگیرم ولی این ارزون تر درمیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینک مقالاتی که زدی رو مید اصلا من دنبال همین بود  :D

میخواستم یه پی سی معمولی بگیرم ولی این ارزون تر درمیاد.

اگه برای دانلود میخوای بگیر ولی برای کارشخصی زیاد بدرد نمیخوره یعنی بدرد من نمیخوره شاید بدرد کسی بخوره

ببین روش لینوکس نصب میشه بعد یک نرم افزار نصب میکنی مثل ایپی مودم ایپی اینو تو مرورگر میزنی یک پنل میاد لینک میدی فایل رو برات دانلود میکنه 24 ساعته حالا میخوای فایل هارو برداری نیازی نیست بری هارد رو از این جدا کنی وصل کنی به سیستم خودت

توی همون پنل یک گزینه هست بزنی فایل ها از طریق شبکه میاد رو سیستم خودت

لینک اموزش ها هم پیدانکردم پیدا کنم میزارم تو امضام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره برای دانلود باید وب گردی کرد تا پیدا کرد

ببین عزیز شما الان رزبری رو به کابل لن  مودم وصل کردی درست ؟ حالا یک ایپی گرفته ! تو سیستم خودت ایپی رزبری رو توی فایرفاکس یا کروم میزنی این صفحه میاد !!!

u1r7_screenshot1.png

حالا مثلا یک لینک از سایت دانلود ها دارید تو قسمت add url وارد میکنی لینک رو بعد اتوماتیک رزبری شروع به دانلود کردن میکنه !!!

حالا دانلود که تموم بشه میبینی ! وقتی تموم شد روی اسم فایل کلیک میکنی دانلود منیجر سیستم خودت شروع به دانلود کردن فایل میکنه با این تفاوت که سرعت دانلودش 100 تا 1 گیگ در ثانیه هست !

یعنی فایل 1 گیگی در کمتر از 1 ثانیه میاد روی سیستم شما ! 

لینک به دیدگاه

پس این برد واسه دانلود جواب می ده دیگه

بعد نیاز به برنامه نویسی یا کارهای خاص دیگه ای که نداره ؟

idm واسه لینوکس نیومده ؟

شما خودتون استفاده کردید ؟

ویرایش شده توسط MOHAMMAD TITANZ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس این برد واسه دانلود جواب می ده دیگه

بعد نیاز به برنامه نویسی یا کارهای خاص دیگه ای که نداره ؟

idm واسه لینوکس نیومده ؟

شما خودتون استفاده کردید ؟

شما نیاز به برنامه نویسی ندارید 

دانلود منیجر داره ولی چون قرار هست تحت وب کارکنیم این دانلود منیجر عالیه حتی شرعتش از idm هم بالاتره یکم بدلیل کانفیگ البته میشه تغییر داد

بله من همین الان 6 رزبری فعال و روشن دارم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با ۶ تا فقط دانلود می کنید ؟

نه کارهای مختلف میکنم البته 6 تا ورژن 2 دارم 4 عدد ورژن b+ دارم و 3 عدد ورژن b معمولا هدیه بودند اینا یکیشون سینما خانگی من هست یک سیستم عاملی روش نصب کردم با یک هارد رابط کاربری مثل ps3 داره و فیلم ها دسته بندی شده هست 

یا مثلا وب سرور و سرور دانلود یا سیستم فایل شیرینگ توی خونه الان مثلا بقیه یک فایلی میخوان ادرس khunema.khunema/files رو وارد میکنند و به فایل ها دسترسی دارند و ....

با بعضی ها دکل رو کنترل میکنم و nat کردم روی سیستم هایی که تو خونه دارم و ایپی استاتیک هارو روت کردم روی سیستم ها و از سیستم wake on lan استفاده میکنم

با دیگری چراغ های خونه رو کنترل میکنم و یکی رو هم به کولر گازی اتاق وصل کردم و ... پروژه های شخصی دیگه که خیلی خیلی جالب هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...