رفتن به مطلب

فروش CPU Phenom II X4 945 به همراه مادربورد

Recommended Posts

قطعات فروخته شد.

یک عدد CPU AMD مدل Phenom II X4 945  (به هیچ وجه اورکلاک نشده، همراه با جعبه و فن اصلی)

به همراه یک عدد مادربورد Asrock 890GX Extreme 3  (همراه با جعبه، دفترچه و cd نصب اصلی)

http://www.asrock.com/mb/AMD/890GX%20Extreme3

(دوستان من قیمت رو بر اساس تاپیک های دیگه و قیمت هایی که تو اینترنت دیدم در نظر گرفتم، اگر قیمت دیگه ای مد نظرتون هست از طریق پیغام خصوصی من رو در جریان بگذارید.)

مادربورد رو چند وقت پیش بردم شرکت شاب (گارانتی کننده محصولات Asrock) کامل تست کردن که خیالم راحت باشه برای فروشش. نتیجه تست هم در عکس ها هست.

فقط و فقط یکی از پلاستیک هایی که روی اسلات PCI Express سفید رنگ هست و مثلا قراره ته کارت رو نگه داره، قبلا دراومده. (در عکس زیر نشون داده شده) که حتی برای تعویضش با متخصص شرکت شاب تماس گرفتم و گفت انجام نمیدیم چون هیچ تاثیری نداره و ممکنه به خاطر یه مورد الکی مثل این، به مادربورد آسیب برسه. این مورد هیچ تاثیری توی عملکرد مادربورد نداره و من صرفا چون وظیفه دارم اطلاعات کامل به خریدار بدم اینجا عنوان کردم.

4bg2_img_0377_pci_express_thumb.jpg

جهت اعتمادسازی هم از سیستم واسطه لیون کامپیوتر استفاده می کنیم. قبل از ارسال هم می تونم خودم قطعات رو ببرم پیش آقای حسینی تا ایشون ببینند و تایید کنند.

دوستان ساکن تهران هم که میتونند حضوری قطعات رو تحویل بگیرند.

عکس های مربوط به مادربورد:

m6k4_img_0375_thumb.jpg 5fwm_img_0377_thumb.jpg 8yil_img_0380_thumb.jpg rlis_img_0381_thumb.jpg 0pkb_img_0383_thumb.jpg

عکس های مربوط به CPU :

r10w_img_0384_thumb.jpg umkk_img_0386_thumb.jpg 6xf4_img_0387_thumb.jpg mnkn_img_0388_thumb.jpg a743_img_0389_thumb.jpg oxyu_img_0390_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Jericho
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پردازنده تون رو با AMD Phenom II X4 925 تعویض میکنید چه قدر باید سر بدم شما کجا تشریف دارین؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پردازنده تون رو با AMD Phenom II X4 925 تعویض میکنید چه قدر باید سر بدم شما کجا تشریف دارین؟

سلام

نه راستش به کارم نمیاد، این مادربورد و cpu رو هم به دلیل ارتقاء سیستم دارم میفروشم.

من ساکن تهران هستم.

ویرایش شده توسط Jericho
لینک به دیدگاه

صفحه اول پر شده از تاپیک های مهم عملا هیچ تاپیکی دیگه نمیتونه بره صفحه اول :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...