رفتن به مطلب

نسخه پی سی Assassins Creed Syndicate تاخیر خورد ! | دلیل تاخیر چیست؟

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

pkcd_250px-acsyndicate.jpg

یوبیسافت اعلام کرد Assassins Creed Syndicate نسخه پی سی تاخیر خورده و از اشتباه های نسخه یونیتی درس گرفتند و میخوان نسخه پی سی این عنوان بدرخشه .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اخ چقدر خاطر پی سی گیمرا رو میخوان : )

.

.

.

.

.

.

.

.

:laughing: :laughing: =)) =)) =)) =)) =))

دقیقا دقیقا پی سی گیمر ها رو شاسکول فرض کردن :|

اخه مومن نسخه یونیتی به جز draw call مشکل اساسی دیگه ای نداشت . . . اگر همون Dx12 پشتیبانی میکرد حل بود . .  .

نسخه Assassins Creed Syndicate هم قطعا در پی سی خواهد درخشید ولی نه به خاطر تاخیر و فقط به خاطر Dx12 . . .

فقط میخوان رو کنسول بیشتر بفروشن

هنوز فاز اونایی که گول باگی سافت رو میخورن نفهمیدم *dry#

.

.

..

ولی باز بی انصافی نمیکنم . . . همین که DRM خاصی استفاده نمیکنند کر.کی بازی هاشون رو انجام میدیم شاهکار کردن

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

تفاوت سری ACرو توی چی هست؟

تاخیر خورد که خورد!

پسفردا بتمن میاد ACکیلو چنده؟

Metal GEARهم شهریور ماه میاد

لینک به دیدگاه

والا به قول این دوستمون فرقشون بجز داستان تو چیه؟

هر سال هم یکی دوتا میدن :|

لینک به دیدگاه

نظر شخصی:

AC از اون بازیایی هست که اصلا ارزش بازی کردن نداره حالا بقیه ماجراش بماند

لینک به دیدگاه

با درود

با نهایت تاثر و تاسف به جامعه گیمری :-?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

به درک اسفل السافلین که تاخیر خورد :mad:

کمپانی باگی سافت بترکه و ورشکست شه این حضرت crap رو دیگه تولید نکنه

تا نسخه سوم که شخصیت سرخپوست (کانر) توش بود قابل هضم بود بعد اون دیگه نه داستان داشت نه گیم پلی نه موتور درست درمون گرافیک نه نوآوری خاصی فقط copy/paste روایت قبلی با یه داستان دیگه

همین GTA تا چند سال سر همه رو گرم میکنه

ویچر اومد بتمن هم بیاد کسی حتی به یوبی سافت نگاه هم نمیکنه

لینک به دیدگاه

الان اين سخنتونو از كجا اوردين كه همون dx12 بود بهتر اصلا اين dx12 كامل نشده يك ماه ديگه با وين 10 مياد كه تازه ميخوان بازيهاى جديد بهش مجهز بشن نه باگيتى (يونيتى) كه يه بازى سال قبل هست...

در مورد سخن دومتون يوبى جايى اعلام كرده كه اين نسخه جديد ميخواد از dx12 بهره ببره؟!!

لینک به دیدگاه

والا من نمیدونم شما چطوری حوصلتون میگیره همه این سری رو بازی کنید، اندازه موهای سرم من تا حالا Ac دیدم، قشنگ روزی دو تا میدن بیرون :))

لینک به دیدگاه

والا من نمیدونم شما چطوری حوصلتون میگیره همه این سری رو بازی کنید، اندازه موهای سرم من تا حالا Ac دیدم، قشنگ روزی دو تا میدن بیرون :))

من خودم هم از این سری متنفرم ولی خبر رو گزاشتم برای دوستان

الان اين سخنتونو از كجا اوردين كه همون dx12 بود بهتر اصلا اين dx12 كامل نشده يك ماه ديگه با وين 10 مياد كه تازه ميخوان بازيهاى جديد بهش مجهز بشن نه باگيتى (يونيتى) كه يه بازى سال قبل هست...

در مورد سخن دومتون يوبى جايى اعلام كرده كه اين نسخه جديد ميخواد از dx12 بهره ببره؟!!

سخن اول :دی خود گارگردان بازی گفته بود ما مشکل draw call داریم و ای کاش میتونستیم از منتل یا dx12 در اینده روی همه سیستم ها استفاده کنیم 

سخن دوم :دی 

خوب این نسخه موتور گرافیکی که اسمش از ذهنم پرید الان :دی . . . خیلی سنگینه و draw call بالایی لازم داره . . . یا باید جادو کنند یا dx12 استفاده کنند . . . 

مثل روز روشنه

لینک به دیدگاه

واقعا یوبیسافت تو این چن ساله چه گلی به سر گیمرها زده جز اینکه هرسال یه اساسین داده بیرون. بعد نسخه دوم دیگه اصلا حال نداد. تو این مدت اکثر شرکتها با یک یا چند گیم کاری کردن تا همیشه خاطره گیماشون تو خاطرمون بمونه جز یوبیسافت که اگر نگیم پسرفت، درجا زده.

حالا تاخیر هم کرد که کرد، به جهنم.

لینک به دیدگاه

واقعا یوبیسافت تو این چن ساله چه گلی به سر گیمرها زده جز اینکه هرسال یه اساسین داده بیرون. بعد نسخه دوم دیگه اصلا حال نداد. تو این مدت اکثر شرکتها با یک یا چند گیم کاری کردن تا همیشه خاطره گیماشون تو خاطرمون بمونه جز یوبیسافت که اگر نگیم پسرفت، درجا زده.

حالا تاخیر هم کرد که کرد، به جهنم.

نه بجز Assassin کارای دیگه ای هم کرده. مثلا دیویژن داده  هی تاخیر میزنه یا مثلا Watch dogs که تاخیر زد بعد با یه افت گرافیکی تحویل داد  :D

ولی انصافا Farcry 4و WD خیلی خوب بودن. @};-

لینک به دیدگاه

از بازی های یوبی فعلا سری FarCry بقیه 2 ریال !

بازی های دو بعدیش فوق العاده هست

مخصوصا rayman با این که ژانر گیم ساده و بچه گانه بود من! بسی لذت بردم ازش 1.از گرافیک هنری دو بعدیش 2.اهنگ های فوق العادش

بازی ولنتاین:بد نبود

Child##نمیدونم چی چی هم

گرافیک فوقالعاده ای داشت یک بازی نوبتی بود شاید 15 درصد بازی رو نرفتم اما گرافیک هنری و موسیقی زیبایی داشت کلا یوبی سافت هنرمندا و بازی سازای فوقالعاده ای داره فقط ازشون درست استفاده نمیکنه و من جدیدا بیشتر تو عناوین دوبعدی یوبی سافت رو تحسین کرده ام و هر سری شگفت زده شدم.

کلا یوبی سافت با نسخه اساساین خودشو خراب کرده ول کن هم نیست!وگرنه اساساین 1 و برودرهود عالی بود نسخه 2بد نبود اما دیگه رولوشن به بعد بنظرم جالب نبود و نباید ادامه میداد!در کل یوبی باگ! استادیو خوبی هست

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

غیر این بازی مزخرفACشرکت Ubisoftجز دروغگوترین و پول پرست ترین شرکت های دنیا امیدوارم هر چه زودتر شرکتش یا دینامیت نابود بشه

سر ساختWDاینقدر دروغ گفت که حد نداشت,یه نمایش توe3نشون داد که تمامش دروغ بود یعنی گیم پلی و گرافیک و داستان و صدای کاراکتر همش دروغ بود!

الانم Divisonدرست کردن من میدونستم کلش خالی بندیه اصلا بهش توجه نکردم تا همین امروز گندش درومد که اون نماش گیم پلی و گرافیک تمام ادروغ بوده(برید سایت گیمفا تماشا کنید)

بازی Ghost Recon Wildland رو هم تازه معرفی کرده که صد سال دیگه هم به گرافیکی که توe3چند روز پیش نمایش دادن نمیرسند فقط مردم رو گول میزنم جیبشونو خالی میکنند

توی فیسبوک دهن این شرکت رو آسفالت کردن مردم فهمیدن چقدر دروغ میگن

لینک به دیدگاه

از این بازی خوشم نمیاد خیلی بی معنی چرته 

فقط شماره اول بازی کردم بهترین شمارش همین بود بقیه شماره ها تجربه نکردم تکراریی شده

لینک به دیدگاه

من تابه حال نصب هم نكردم AC هارو (از قديم) :|

اورین

لینک به دیدگاه

این نسخه جدید هم downgrade شده آنالیز دموهاش هم افت تکنیکی بازیرو در قیاس با AC: Unity در برخی زمینه ها تأیید کردن . تعداد NPCها و پیچیدگیهای جیومتریک تابلو کمتر شده تو صحنه ها .مشخصا ترسیده از اینکه فاجعه یونیتی تکرار شه ترجیح داده دانگرید کنه. پارسال کابوس اوبیسافت بود سهامش بعد افتضاح یونیتی که رسما یه بازی نیمه کاره رو لانچ کرد با اون باگهای فجیع و پرفورمنس داغون ، یکمرتبه ۹٪سقوط کرد! الانم با افتخار در صدر منفورترین و غیر قابل اعتماد ترین سازندگان و ناشران صنعت ایستاده! تاخیر این بازی هم برای پالیشینگ و بهینه سازی چرندی بیش نیست دستور دیکته شده از طرف صاحبان کنسوله ،سونی و مایکروسافت ؛ اربابان اوبیسافت! همونایی که بهش دستور دادن واچ داگزPC رو برای اینکه آبروی نسخه های کنسولیش نره و در برابرش مثل نسل قبل جلوه نکنن ، تا حد ممکن دانگرید کنه

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یوبیسافت فقط farcryمعرکس و البته اساسینزم عالیه اما نه همه نسخه هاش....

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان،

بالاخره این سری هم طرفدارای خودش رو داره مثل بنده.

همه علایق یکسانی ندارند.

پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...