رفتن به مطلب

خاموش نشدن سيستم

AM3
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام به همه دوستان سيستمي كه از ليون خريده بودم امروز جمعش كردم فقط 2 مشكل عجيب كه بهش برخوردم اينكه سيستم ازروي كيس خاموش ميشه ولي ازروي صفحه دسكتاپ خاموش نميشه ولي ريستارت ميشه وبه حالت انتظار هم ميره ودوم اينكه فركانس سي پي يو رو هم 802 مگاهرتز نشون ميده لطفا هركي علتشو ميدونه كمكم كنه مادربوردASUS M4A89GTD PRO USB3

سي پي يو AMD PHENOII X6 1090T 3/2 G

WIN XP SERVIS PACK2

شايد مشكل دومي با ابديت بايوس حل بشه كه من نتونستم ابديت كنم ولي اين مشكل خاموش نشدن ازصفحه دسكتاپ رو نميدونم چيكار كنم لطفا كمكم كنيد با تشكر درضمن دوبار هم ويندوز عوض كردم فايده اي نداشت

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

سلام.در مورد مشکل اول : یکی دیگه از دوستان من هم همین مشکل رو داره که البته من دقیقا نمی دونم راه حلش چیه ولی دوتا احتمال قوی می دم که یا از OS(مال این دوست من سون 64 بیتی هستش) شما هست یا از پاورتون (اگه تمامی اتصالات رو درست وصل کرده باشید)احتمال خرابی مادربرد هم هست ولی به نظر من این احتمال خیلی ضعیفه. اگه امکانش واست هست اول پاور رو عوض کن.هر دو بار یک ویندوز رو ریختید؟

مشکل دوم : کجا میزنه 802 مگاهرتز ؟ 1.55 CPU-Z ver رو براتون آپلود می کنم ببینید توی اون چی میزنه.

cpu-z_1.55-setup-en.rar

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بايوس ابديت شد مشكل حل شد

بابرنامه amd power monitor سي پي يو رو چك كردم فركانس وولتاژش ثانيه به ثانيه تغيير ميكنه كسي ميدونه مشكل از چيه

فركانس يه لحظه 800mhzوثانيه بعد3200مگاهرتز هست ولتاژ هم همينجوريه

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بايوس ابديت شد مشكل حل شد

بابرنامه amd power monitor سي پي يو رو چك كردم فركانس وولتاژش ثانيه به ثانيه تغيير ميكنه كسي ميدونه مشكل از چيه

فركانس يه لحظه 800mhzوثانيه بعد3200مگاهرتز هست ولتاژ هم همينجوريه

درود :

دوست عزيز ميشه مشخصان كامل سيستم رو بگين و پاورتون رو چك كنيد

لینک به دیدگاه

درود :

دوست عزيز ميشه مشخصان كامل سيستم رو بگين و پاورتون رو چك كنيد

سيستم كاملا نو هست ودو روز پيش جمعش كردم

mb=m4a89gtd pro usb3

cpu=amd phenom2 x6 1090t

power=green 885 w

ram=4gig ddr3 patriut

فن سي پي يو هم دارم كه زلمان هست وچون كمي بزرگ بود رمهارو روي اسلات 3و4 بستم دو اسلات دورتر از سي پي يو حالا توي cpu z فركانس رو ميزنه 500 ودرحالت single درصورتي كه رمها دوال چانل هستندI%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

post-6621-031600700 1279534492_thumb.jpgpost-6621-031600700 1279534492_thumb.jpgpost-6621-070138700 1279534411_thumb.jpg

سيستم كاملا نو هست ودو روز پيش جمعش كردم

mb=m4a89gtd pro usb3

cpu=amd phenom2 x6 1090t

power=green 885 w

ram=4gig ddr3 patriut

فن سي پي يو هم دارم كه زلمان هست وچون كمي بزرگ بود رمهارو روي اسلات 3و4 بستم دو اسلات دورتر از سي پي يو post-6621-078845000 1279534326_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

نوسان فركانس پردازنده مربوط به تكنولوژي cool and quiet پردازنده ميشه كه تو 7 اتواتيك فعاله

در مورد رمها احتمال زياد تركيب دوال چنل روي اسلاتهاي 1-3 و 2-4 ميشه . معمولا روي سيستم هاي با 4 اسلات اينطوري هستند

لینک به دیدگاه

نوسان فركانس پردازنده مربوط به تكنولوژي cool and quiet پردازنده ميشه كه تو 7 اتواتيك فعاله

در مورد رمها احتمال زياد تركيب دوال چنل روي اسلاتهاي 1-3 و 2-4 ميشه . معمولا روي سيستم هاي با 4 اسلات اينطوري هستند

دقيقا درست فرموديد با تشكرولي اين تغييرفركانس سي پي يو از چي ميتونه باشه

ویرایش شده توسط DRAGON
لینک به دیدگاه

الان تو قسمت Power Management چه گزينه هايي داري @};-

لینک به دیدگاه

الان تو قسمت Power Management چه گزينه هايي داري @};-

شرمند دوست من نميتونم بگم چون اين مشكل تو سيستم جديدم هست وچون ويندوز7 روش نصب هست مودم قديميه شناسايي نميكنه من الان باسيستم قديميه كانكت ميشم

لینک به دیدگاه

من windows 7 ندارم ولي اينها رو بخون شايد كمكي كنه . سايت amd هم سر بزن

but anyways...i know that in windows you can disable cool n quiet in Power Management in the control panel but it wont take care of anything in the registry. In the registry you should be able to search for specific registry keys and delete them.

When your in the registry try this: click edit, then click find, and type in something like "AMD Cool n quiet" or "AMD Driver." if the first result doesn't give you anything then keep clicking 'find next' in the 'edit' menu. The keys your wanting should have cool n quiet somewhere in the filename. All you have to do is right click the registry key and click delete.

You might also want to give this program called Regseeker a try. It should clean out any registry item that isn't needed or in use. all you have to do is google Regseeker and you should have no problems finding it.

لینک به دیدگاه

باتشكرازشمادوست عزيزبالاخره پيداش كردم اين تكنولوژي زماني عمل ميكنه كه سيستم كارسنگين انجام نميده وفركانس وسرعت سي پي يو رو پايين مياره تا درمصرف انرژي صرفه جويي بشه ازتوي بايوس هم غير فعال ميشه من غيرفعالش كردم ازقسمت تنظيمات پاور هم روي high گذاشتم ولي بازم فركانس تغيير ميكنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...