رفتن به مطلب

جناب حسینی قیمت قطعات چه طور بالا پایین میشه!

Recommended Posts

سلام

قیمت های قطعات چه طور و چگونه از چه منبعی به روز میشه و در گوشه سایت بالا پایین میشن این برام سوال بوده که جوابی براش ندارم!

لینک به دیدگاه

آره برا منم سواله ... من چند روز هی میدیدم قیمت zotac 960 کم و زیاد میشد . شد 775 جم و جور کردم فرداش بخرم شد 815 دوباره ... دادم GALAX گرفتم . باز شد 775 :)) ...   نمیدونم چه حکایتیه

لینک به دیدگاه

تو ایران همه چی هردم بیلی هست  :D  (شوخی) 

ولی فکر کنم به وارد کننده ربطی داشته باشه.

شاید هم فروشنده ها سنفی چیزی دارن با هم هماهنگ میکنن  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

اصولا این قیمتها طی استعلام قیمت از توزیع کننده بصورت روزانه تغییر پیدا کرده و بروز میشود .

لینک به دیدگاه

یه رم که اسم نمیارم 145 تومن بود شد 106 تومن!

البته تا خواستم بفروشم اینطور شد

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

سلام 

اصولا این قیمتها طی استعلام قیمت از توزیع کننده بصورت روزانه تغییر پیدا کرده و بروز میشود .

توزیع کننده همون وارد کننده هست؟

یعنی زنگ میزنن میگن امروز دستور میفرمایید چند بفروشیم ؟

لینک به دیدگاه

سلام.

با اجازه استارتر.

جناب حسینی بازار بعد مذاکرات چه جوری میشه؟ در صورت توافق خیلی افت قیمت میشه یا نه ؟ (حدودا چقدر)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

لینک به دیدگاه

بر عکس من همین رمو با 106 گرفتم. نسبت به قیمتش فوق العاده است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توزیع کننده همون وارد کننده هست؟

یعنی زنگ میزنن میگن امروز دستور میفرمایید چند بفروشیم ؟

همیشه توزیع کننده وارد کننده نیست.

شاید یک وارد کننده باشد ولی چند تا توزیع کننده در جاهای مختلف وجود داشته باشد .

لِول کاری توزیع کننده با وارد کننده خیلی اختلاف دارد .

در رابطه با استعلام نه به این صورت که شما گفتید ولی یه چیز تو همین مایه ها  ;)

ولی پرسیده میشود که قیمت امروز چند هست و رو همون قیمت تغییرات را انجام میدهند .

الان اگر از بازار ایران یا رضا هم بخواهید خرید کنید در خیلی از موارد طرف همانجا و جلوی شما قیمت روز را استعلام میگیرد .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

بعد از مذاکرات نون میشه 3تومن بنزین میره بالاتر پولدارا میشن پولدارتر فقیرا فقیر تر

هیچی دیگه از گشنگی میمیریم وحسرت به دل یک سیستم خفن

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

جالبه یکی از فروشندگان که اسم نمی یارم می گه می یان از ما قطعه گرونتر میخرند بعد زیر قیمت خودمون با ضرر می فروشند (دلیلش رو نمیشه گفت)

یا میگه مثلا سود بعضی چیزها هزار تومن هم نیست موندم به خدا

ولی این گوشه سایت لیون یه دفعه یه قطعه 650000 تومنی میشه 580000 تومن

یا یه رم از 145 تومنی میشه 106 تومن یه کم جای تأمل داره این شرکت گارانتی و توزیع کننده چه طور یه دفعه فکر افتاده که بده این قیمت تا بحال نمیتونست بده همون 106 تومن! بعیده رم دیگه اینطوری اومده باشه پایین!

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

قضیه از این قراره

طرف شب میخوابه صبح پا میشه میگه باید یکم مشتری بیشتر پیدا کنیم چه کنیم؟ هااا قیمت رو 40 تومن میبرم پایین همه میریزن

بعد یهو میبینه ای داد سود کلانش داره کمتر میشه میگه خوب چقدر بزارم روش 50 خوبه؟ آره عالیه برو بالا

و این چرخه ادامه دارد...

لینک به دیدگاه

بحث هر چی که هست، بسیار پیچیده تر از این حرفهاست، از واردات و یا قاچاق کالا گرفته تا فروش توسط لیون کامپیوتر و یا هر فروشنده ی دیگری، چرخه ی بزرگیه واسه ی خودش...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من طرف داره جا باز می کنه برای محصولات جدید قدیمیارو داره به قیمت خرید و با سود بسیار کم رد میکنه...  ^_^

لینک به دیدگاه

متاسفانه این تاپیک هم بی جواب موند و کسی هم جواب درست و حسابی نداد!

الان یه SSD بیش از صد هزار تومن کاهش قیمت داره یه دفعه چه طوره ممکنه مگه این سودش چقدره که یک دفعه صد و خورده ای فقط ارزون شده؟ معلومه که هیچ حساب و کتاب درستی در قیمت سخت افزار نیست!

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ای کاش سیستمی داشتیم تو کشور بر قیمت ها ناظر بود.....

بر سود واردکننده ها ناظر بود که کجا کارشون میلنگه

لینک به دیدگاه

وارد کننده ها کم کم روی  هر قطعه اصلی مثل گرافیک 40% + اون قیمت اصلی میخورن :|     

بازار بی قانون وارد کننده هفتیرکش میشه  :D

لینک به دیدگاه

وقتی قیمت ها یه دفعه به میزان زیادی بالا و پایین میشه معلومه سود این ها چقدر بی حساب کتاب هست که یه دفعه یه جنسی یک سوم افت قیمت پیدا می کنه!

شرکت های گارانتی هم که اصلا می گن ما فروشنده نیستیم برید بازار خرید کنید ما فقط گارانتی رو قبول می کنیم یعنی خودشون رو بالکل از این مسائل مبرا کردند!

البته چند سال قبل یه مادربرد گیگابایت از شرکت آواژنگ شیراز خریدم (دفتر مرکزی) که اگه از مغازه می خریدم ارزونتر می افتاد و مالیات بر ارزش افزوده هم خورد که اگه از مغازه می خریدم نمیخورد!

می گفت می خوای مادربرد رو بفرستیم فلان مغازه تا ارزونتر برات بیفته ولی به دردسرش نمی ارزید بی خیال شدم خریدمش!

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

ببنيد بنظرم سود یه فروشنده براساس قیمت خرديش هست پس اگر دنبال این هستید که چرا بالا پایین میشه باید عواملی که بر روی قیمت خرید تاثیر داره مورد بررسی قرار بگیره این عوامل مثل قیمت دلار کمیابی اون جنس در بازار و قیمت مرجع کارخونه و ...

لینک به دیدگاه

همه فروشگاها اینترنتی چک کردم تنها اقای حسینی هست که با توجه به قیمت خرید قیمت تایین میکنن 

فروشگاهای دیگر برعکس اقای حسینی تا مجبور نباشن و رقبا قیمت کمترقیمت قرار ندن قیمت تعویض نمیکنن 

با قیمت 1 ماه قبل مثلا جنس میفروشن این در حالی شاید اون جنس در لیون 100 تومن تو طول یک روزقیمتش کم بشه

این کار اقای حسینی جای تقدیر داره  @};-

در مورد گرونی وبالا پایین شدن قیمت دسته وارد کننده هست کاریش نمیشه کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه فروشگاها اینترنتی چک کردم تنها اقای حسینی هست که با توجه به قیمت خرید قیمت تایین میکنن 

فروشگاهای دیگر برعکس اقای حسینی تا مجبور نباشن و رقبا قیمت کمترقیمت قرار ندن قیمت تعویض نمیکنن 

با قیمت 1 ماه قبل مثلا جنس میفروشن این در حالی شاید اون جنس در لیون 100 تومن تو طول یک روزقیمتش کم بشه

این کار اقای حسینی جای تقدیر داره  @};-

در مورد گرونی وبالا پایین شدن قیمت دسته وارد کننده هست کاریش نمیشه کرد 

چه ربطی داره؟

شما از هر فروشگاهی بخواید جنسی رو تهیه کنید وظیفه شماست که قبل از هرگونه واریز وجهی تماس بگیرید قیمت روز و موجودیشو استعلام کنید.

چه لیون چه هر جای دیگه پیش میاد شما نسبت به قیمت سایت بدون هماهنگی قبلی مبلغ درج شده زیر یک محصول رو واریز میکنید و اون جنس نا موجود میشه یا قیمتش بالاتر میره. حتی ممکنه پایین تر هم اومده باشه که این یه بار اضافی رو نسبت به بازگشت وجه به حساب شما به دوش فروشگاه داره.

حتی اگه قیمت تغییری نکنه و موجودی هم به اتمام نرسه، بدون تماس گرفتن کار خودتون رو عقب انداختید.

وقتی که فروشگاهی مثل لیون اپراتور های زبر دستی داره، من دلیلی نمیبینم که روی قیمت های درج شده روی سایت اقدام به خرید کنم.

چون محصولات زیاده و آپدیت کردن قیمت هاش به صورت روزانه از دست هیچ کسی برنمیاد.

لینک به دیدگاه

یه رم که اسم نمیارم 145 تومن بود شد 106 تومن!

البته تا خواستم بفروشم اینطور شد

پس واجب شده که این تصویر رو هم ببینی، کادر قرمز رنگ سمت چپ:

post-14251-0-29006000-1437582651_thumb.png

کاهش قیمت از 1.8 به 1.1 میلیون

لینک به دیدگاه

چه ربطی داره؟

شما از هر فروشگاهی بخواید جنسی رو تهیه کنید وظیفه شماست که قبل از هرگونه واریز وجهی تماس بگیرید قیمت روز و موجودیشو استعلام کنید.

چه لیون چه هر جای دیگه پیش میاد شما نسبت به قیمت سایت بدون هماهنگی قبلی مبلغ درج شده زیر یک محصول رو واریز میکنید و اون جنس نا موجود میشه یا قیمتش بالاتر میره. حتی ممکنه پایین تر هم اومده باشه که این یه بار اضافی رو نسبت به بازگشت وجه به حساب شما به دوش فروشگاه داره.

حتی اگه قیمت تغییری نکنه و موجودی هم به اتمام نرسه، بدون تماس گرفتن کار خودتون رو عقب انداختید.

وقتی که فروشگاهی مثل لیون اپراتور های زبر دستی داره، من دلیلی نمیبینم که روی قیمت های درج شده روی سایت اقدام به خرید کنم.

چون محصولات زیاده و آپدیت کردن قیمت هاش به صورت روزانه از دست هیچ کسی برنمیاد.

درود 

من تا جایی که از لیون خرید کردم قیمت سایت با قیمت تماسی که گرفتم یکی بود یادم نمیاد قیمت بالاتر داده بودن

اتفاقا لیون نیرو کاملی برای اپدیت کردن قیمت ها داره گوشه سمت راست سایت در روز چندین بار قیمتش عوض میشه 

سایت های دیگه که گفتید هم اگه معتبر باشن قیمتشون اپدیت هست 

مثل ... و غیره که قیمتشون کاملا همون قیمت سایت هست 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

پس واجب شده که این تصویر رو هم ببینی، کادر قرمز رنگ سمت چپ:

attachicon.gifPrice Drop.png

کاهش قیمت از 1.8 به 1.1 میلیون

البته یه سیاستی که همه سایت ها تو اینجور تعیین قیمتا دارن اینکه که همیشه قیمت رو نزولی نشون میدن ! مثلا جنسی 100 تومن گرون میشه میان 101 تومن گرون میکنن 1 تومن کم میکنن اینجوری تو سایت با کاهش قیمت نشون میده.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...