رفتن به مطلب

جناب حسینی قیمت قطعات چه طور بالا پایین میشه!

Recommended Posts

البته یه سیاستی که همه سایت ها تو اینجور تعیین قیمتا دارن اینکه که همیشه قیمت رو نزولی نشون میدن ! مثلا جنسی 100 تومن گرون میشه میان 101 تومن گرون میکنن 1 تومن کم میکنن اینجوری تو سایت با کاهش قیمت نشون میده.

لیون همچین کاری نکرده و نمیکنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

پس واجب شده که این تصویر رو هم ببینی، کادر قرمز رنگ سمت چپ:

attachicon.gifPrice Drop.png

کاهش قیمت از 1.8 به 1.1 میلیون

خیلی ساده اس دوست عزیز.

کسی اون جنس رو سفارش نداده و لیون دنبال قیمت روزش نبوده. وقتی کسی پیگیر قیمتش میشه، لیون هم قیمتشو پیدا میکنه، آپدیتش میکنه. احتمالا اون 1800 مال خیلی وقت پیشه نه مثلا دو هفته پیش.

لینک به دیدگاه

اینو واقعا خوب اومدی بیست روز پیش من میخاستم بگیرم 763 تومن گفتیم شاید کمتر بشه الان شده 850 هیچی دیگه سلرون باید ببندیم تا بلکه ....... :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

تا بازار دوبی شروع به کار نکنه قیمتا تعیین نمیشه

دلیل اینکه بازار کامپیوتر تو ایران ساعت  ده یازده صبح شروع به کار میکنه به خاطر این تفاوت زمانی کمه که با دوبی داریم

لینک به دیدگاه

قیمت فقط به این برادران وارد کنند بستگی داره. مثال همین سایت گران فروش معروف پی سی مکس. فروشگا های آنلاین مثل لیون کامپیوتر بخان کم و زیاد کنن فقط یک مقدار جزئی هست که اون هم از سود خودشون میزنن.

من از قیمت ها راضی هستم با توجه به این که تابستون هست و هجوم میارن به خرید.در حال حاضر قیمت ها ثبات خوبی داره. برای تغییرات اساسی باید تا الکامپ صبر کرد.

لینک به دیدگاه

تا بازار دوبی شروع به کار نکنه قیمتا تعیین نمیشه

دلیل اینکه بازار کامپیوتر تو ایران ساعت  ده یازده صبح شروع به کار میکنه به خاطر این تفاوت زمانی کمه که با دوبی داریم

بازار دبی و ایران ربط ساعت کارشون چیه؟مگه مثلا وارد کننده هر روز زنگ می زنه دبی قیمت جنسی که قبلا خریده و الان تو بازاره رو با توجه به دبی تایین می کنن؟قیمت دلار براشون مهمه نه دبی چون اگه به قیمت دبی بود با کاهش قیمت های جهانی توی ایران هم باید قیمتا کم می شد.اینجا وارد کننده با توجه به دلار روز و اینکه چقدر قطعه داخل بازار مورد نیازه و می شه روش سود کشید قیمت گذاری می کنه.هیچ کاری به دبی ندارن.خیلی از محصولاتشون از چین و مالزی میاد.

قیمت فقط به این برادران وارد کنند بستگی داره. مثال همین سایت گران فروش معروف پی سی مکس. فروشگا های آنلاین مثل لیون کامپیوتر بخان کم و زیاد کنن فقط یک مقدار جزئی هست که اون هم از سود خودشون میزنن.

من از قیمت ها راضی هستم با توجه به این که تابستون هست و هجوم میارن به خرید.در حال حاضر قیمت ها ثبات خوبی داره. برای تغییرات اساسی باید تا الکامپ صبر کرد.

شاید شما راضی باشید از قیمتا ولی به نظر من i5 4440 که قیمتش 530-540 بوده الان شده 640-650 کاملا بی انصافیه...یه سری کاهش قیمت داشتیم که خیلی خوبه مثل قیمت رم و SSD و بعضی کارت گرافیکی ها ( مخصوصا GTX 980) یه سری افضایش قیمت داشتیم روی یه سری از 960 ها...بازار زیاد متعادل نیست...منتظر موجودی دوباره ی کارت های Zotac و Galax هستیم ببینیم آیا اونا از اونی که بودن ارزون تر می شن یا نه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...