رفتن به مطلب

سوال فنی در رابطه با مانیتور

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید.

بنده از یکی از بچه های سایت یه مانیتور VX229H خریدم. امرزو به دستم رسیده (از طریق سیستم واسطه لیون خریدم)

وصل کردم همه چی سالم خوب فقط یک (یا دو یا سه دقیق نمیدونم ولی بشتر از 3 نیست) پیکسل سوخته بالا سمت راست تصویر داره.

سوال من این هست این پیکسل امکان داره در آینده گسترش پیدا کنه؟

آخه یکی از آقوام بنده یه تلوزیون LCD سامی داشتن بعد از یک سال یه لک کوچیک افتاد روش که پیکسل سوخته بود این پیکسل ها هم مثل سرطان توی دو سال گسترش پیدا کردن و حدود 20% کل تصویر پیکسل سوخته شد..

دوستان لطفا کمک کنید من با یک یا دو پیکسل میتونم کنار بیام ولی این بعد از یک سال گسترش پیدا کنه نمیتونم کنار بیام.

لینک به دیدگاه

مانیتور اگر گارانتی داره ، بیشتر از یه تعدادی باشه تعویض میکنن . روی کارت گارانتی نوشته . یا بیشتر از 3 تا و یا 6 تا پیکسل سوخته .

احتمال داره زیاد بشه . احتمال هم داره تغییری نکنه .

لینک به دیدگاه

مانیتور اگر گارانتی داره ، بیشتر از یه تعدادی باشه تعویض میکنن . روی کارت گارانتی نوشته . یا بیشتر از 3 تا و یا 6 تا پیکسل سوخته .

احتمال داره زیاد بشه . احتمال هم داره تغییری نکنه .

احتمالش کم هست یا زیاد؟/

به گارانتی ویستا پخش اعتمادی هست؟

پشت کارت گارنتی هم زده بیشتر از 3 پیکسل سوخته پنل تعویض میشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر گارانتی داره بده تعویض کنن

معمولا بالای 3 پیکسل سوخته رو تعویض میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موقع خرید می دونستی پیکسل سوخته داره و خریدی؟؟؟  :-?

کلا ریسک داره من مانیتور قبلیم یدونه داشت رفتم دادم برام تعویض کردنچون بدجوری میرفت رو مخ جای بدی بود  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

احتمالش کم هست یا زیاد؟/

به گارانتی ویستا پخش اعتمادی هست؟

پشت کارت گارنتی هم زده بیشتر از 3 پیکسل سوخته پنل تعویض میشه.

شانسیه . من دیدم که یک پیکسل سوخته خیلی زود تبدیل به ده ها پیکسل سوخته شد . دیدم که 6-5 تا پیکسل سوخته مدتها ثابت موندن و هیچ تغییری نکردن .

ویستا تو کارت گارانتیش نوشته تعویض میکنه . پس میکنه . شاید کمی طول بده . ولی انجام میده . با ذره بین نگاه کن و دقیق ببین چند تا پیکسل سوخته داره . اگر بیشتر از 3 تا بود بده گارانتی .

لینک به دیدگاه

موقع خرید می دونستی پیکسل سوخته داره و خریدی؟؟؟  :-?

کلا ریسک داره من مانیتور قبلیم یدونه داشت رفتم دادم برام تعویض کردنچون بدجوری میرفت رو مخ جای بدی بود  :D

خیر نمیدونستم ، فروشنده هم خودش نمیدونسته گفت میتونی پس بفرستی خودم هزینه پست رو میدم (پول بنده هم که دست آقای حسینی هست و تا تایید بنده به حساب فروشنده نمیره)

ولی دو دل هستم واقعا از کیفیت و رزولیشنش خوشم امده زیبا هم که هست ، کسی هم که این مدل رو دسته بخواد بفروشه چند وقت یک بار پیدا میشه :|

-------------------

پیکسل رو دیدم 2 تا هست نه بیشتر (شاید هم یکی ولی بیشتر از 2 تا نیست)

نمیدونم باز پس بدم ، نگهدارم  :-?

لینک به دیدگاه

گارانتیش چقدر مونده ؟ اگر مدت زیادی مونده ، فکر نکنم مشکلی پیش بیاد . اگر قرار باشه زیاد بشه ، خودش رو نشون میده و میتونید بدید گارانتی . ولی برای اطمینان میتونید از ویستا سوال کنید . زنگ بزنید و بپرسید که چی کار میکنن . اگر بد جایی پیکسل سوخته داره و خیلی شک دارید به نگه داشتنش ، فکر کنم پس بدید بهتره .

لینک به دیدگاه

ویستا پخش گارانتی خیلی خوبیه من قبلا هارد بردم دو سه تایی برام عوض کردند ولی قطعه ای که دادند فقط تا زمان گارانتی بهم دادند نه اینکه یه آکبند بدهند تا مثلا سه سال آینده گارانتی کنند نه 

لینک به دیدگاه

درست همین چند روز پیش من خواستم این مانیتورا بخرم گفتم نکنه چون دست دوم هست خراب باشه هیچی گفتم نو میخرم خدا را شکر نخریدم شانس آوردم البته نو هم شاید خراب از کار دربیاد ولی خداییش شانس آوردم

لینک به دیدگاه

جالبه پیکسل فقط به رنگ قرمز واکنش نشون میده (انگار نیمسوز هست ) در هر صورت 2 سال و 3 ما گارانتی داره اگر بیشتر شد میبرم میدم عوض کنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...