رفتن به مطلب

مشکل اخیر بلگفا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز

همونطوری که میدونید دوماه بود که بلگفا دچار مشکل شده بود و امروز ظاهرا درست شده ولی متاسفانه و خیلی متاسفانه خیلی از وبلاگ ها از جمله وبلاگ بنده که روزانه 5 هزار نفر بازدید کننده داشت و بیشتر از دوسال براش زحمت کشیدم و رتبه گوگلش 2 بود حذف شده

حالا از شما عزیزان میخوام سوال کنم که ایا میشه از بلگفا شکایت کرد؟ یانع؟

و اینکه بلگفا که مورد اعتماد ترین سرویس وبلاگدهی بود با این اتفاق دیگه نمیشه ب هیچکدوم از سرویس وبلاگدهی ها اطمینان کرد شما چه سرویس وبلاگدهی رو معرفی میکنید؟

دمتون گرم

لینک به دیدگاه

شکایت که نه چون وبلاگ ساز رایگان بوده شما خودتون اختیاریی رفتید و وبلاگ زدید 

در مورد وبتون که متاسفم 

در کل پیشنهاد میکنم هاست و دامنه بخرید راحت دوباره شروع کنید هرچند سخت هست اما خوب هر شروعی  شکستی داره 

شایدم هزاران شکست اما بلاخره پیروزیم داره

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

والا درسته رایگانه ولی حداقل باید تعهدی داشته باشن

این بار اول نیست که این اتفاق می افته

و خدایش خسته شدم

حالا شما ی سرویس وبلاگدهی مطمعن سراغ ندارید حاظرم مبلیغی هم بابت تظمین پرداخت کنم ولی همچین اتفاقی نیوفته

مطالب وبلاگم 90 درصد تخصصی بودن و خودم نوشتم بخاطر همین بیشتر اذیت شدم حتی بکاپ هم از خود مطلبام ندارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام به همه دوستان عزیز

همونطوری که میدونید دوماه بود که بلگفا دچار مشکل شده بود و امروز ظاهرا درست شده ولی متاسفانه و خیلی متاسفانه خیلی از وبلاگ ها از جمله وبلاگ بنده که روزانه 5 هزار نفر بازدید کننده داشت و بیشتر از دوسال براش زحمت کشیدم و رتبه گوگلش 2 بود حذف شده

حالا از شما عزیزان میخوام سوال کنم که ایا میشه از بلگفا شکایت کرد؟ یانع؟

و اینکه بلگفا که مورد اعتماد ترین سرویس وبلاگدهی بود با این اتفاق دیگه نمیشه ب هیچکدوم از سرویس وبلاگدهی ها اطمینان کرد شما چه سرویس وبلاگدهی رو معرفی میکنید؟

دمتون گرم

از روز اول و همین الانم از بلاگفا خوشم نمی یومده و بهش اعتماد نداشتم

از میهن بلاگ استفاده می کنم و خواهم کرد

در ضمن شما باید از مطالب سایتتون بک آپ بگیرید برای این مواقع حتی اگه خودتون هاست داشته باشید وبلاگ رایگان باشه یا هر چی!

لینک به دیدگاه

میهن بلاگ و. بلاگ اسکای خیلی خوبند !

بلاگفا وبلاگ های منم نابود کرد که 9 ماه عمر داشتند ولی مال شما خیلی نامردی بوده :(

خیلی بده واقعا خیلی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...