رفتن به مطلب

کفش مناسب پیاده روی چند روزه

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

قبل از شروع بحث خواستم خدمت مدیران عزیز عرض کنم اگر موضوع این تاپیک خلاف مقررات هست ازشون عذرخواهی میکنم و میتونن تاپیک رو ببندند.

و اما بحث من در مورد خرید کفش مناسب برای پیاده روی هست. همونطور که میدونید برخلاف تصور عامه مردم، برای هر نوع کاربری و استفاده ای یک نوع کفش وجود داره. حالا سوالم در مورد پیاده روی های چند روزه هستش. به نظرتون بهترین کفش برای چنین پیاده روی هایی چه کفشی هستش؟ کسی تا بحال تجربه ای از خرید و استفاده از کفش های واکینگ در چنین سفرهایی داشته؟ چون من پای راستم مشکل داره و نمیتونه زیاد بهش فشار وارد بشه مجبورم یدونه از این کفش ها بخرم ولی تجربه و آشنایی با این مدل کفش ها ندارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخوای تا هند پیاده بری ؟ :D

لینک به دیدگاه

بستگی به بوجه شما داره ولی به نظرم کفش های asics گزینه خوبیه مدل gel tech neo

کفش های nike air هم خوبه ولی باز به بودجه مربوط میشه

لینک به دیدگاه

میخوای تا هند پیاده بری ؟ :D

نه داداش. برای رفتن به هند کفش مناسب نمیخواد. چون باید از یه جاهایی رد شد که اسلحه مناسب بیشتر به درد میخوره  :D

بستگی به بوجه شما داره ولی به نظرم کفش های asics گزینه خوبیه مدل gel tech neo

کفش های nike air هم خوبه ولی باز به بودجه مربوط میشه

حالا این کفش ها توی چه رنجی از قیمت هستند؟ شما خودتون از این کفش ها استفاده کردید؟ واقعا تاثیر خاصی دارند؟ 

لینک به دیدگاه

تاثیر زیادی داره از خستگی پا جلو گیری میکنه من یه نایک ایر برای راننینگ خریدم خیلی خوب بود قیمت هم از 400 به بالاست

من تعریف اسیس رو خیلی شنیدم ولی تا حالا ازش کفش نداشتم

لینک به دیدگاه

نه داداش. برای رفتن به هند کفش مناسب نمیخواد. چون باید از یه جاهایی رد شد که اسلحه مناسب بیشتر به درد میخوره  :D

حالا این کفش ها توی چه رنجی از قیمت هستند؟ شما خودتون از این کفش ها استفاده کردید؟ واقعا تاثیر خاصی دارند؟ 

با اون اسلحه موافقم !

لینک به دیدگاه

اگر هم برای فصل تابستان کفش میخواید سری cool ادیداس هم گزینه خوبیه ولی مطمئن نیستم به کار شما بیاد

لینک به دیدگاه

all hail to salomon

البته ecco هم خوبه ولی من نمی دونم چرا باهاش حال نمی کنم....

سالومون هم دیگه فکر کنم از 400 اینا شروع بشه قیمتاش..... در کل هرچی بگیری ضرر نمیکنی.....(برای پیاده روی من خودم sense mantra داشتم عالیه البته الان باید sense mantra 2 بگیری که نسخه ی بهترشه).... البته اکثر کفشای خیلی خفنش برای running هست ولی یدونه کفش door to trail یا از سری شهرشم بگیری خوبه ....

البته این قضیه چیزی از کفشای running کم نمی کنه.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...