رفتن به مطلب

فن مناسب hyper 212+

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من cpu 4690k رو روی 4.4 ghz اور کردم ولی وقتی زیر فول لود بذارم اگر زیاد طول بکشه دما به 78 می رسه. می خوام یک فن اضافه کنم به کولر cpu. چی پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من cpu 4690k رو روی 4.4 ghz اور کردم ولی وقتی زیر فول لود بذارم اگر زیاد طول بکشه دما به 78 می رسه. می خوام یک فن اضافه کنم به کولر cpu. چی پیشنهاد می کنید؟

سلام noctua nh-u14s بستگی به هزبنتون داره

لینک به دیدگاه

درود

شما میتونید این مدل فن و اضافه کنید که نسبتا بازدهی خوبی داره و چند درجه ای تفاوت داره؛

http://www.green-case.com/products/fan/fan.php?model=ty143_pwm

ولی پیشنهاد بهتر اینه که یه کولر قوی تر تهیه کنید.

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه قصدم صرفا افزایش بازدهیه و استفاده سیستم هم گیم هست. به نظرتون اضافه کردن فن کافیه یا اینکه دما همچنان بالاست و آسیب می زنه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

آخر زور 212 ها کلاً تو همین مایه ها هستن نهایتاً با اضافه کردن یه فن و البته خرید مقداری نویز اضافی 4- 5 درجه خنک تر بشه

بهتره به فکر خرید کولر ارزون و کارا تر باشید.

مثل ماچو از ترمال لایت  که قیمت بسیار مناسبی داره با توجه به اینکه زیاد هم نمیخواهید هزینه کنید

اگه هم زیاد میخواهید هزینه کنید بگید چقدرتا راهنمایی دقیق بشه

لینک به دیدگاه

فن هم اضافه کنی زیاد چیفرقی نداره بهتره از یک کولر خوب استفاده کنید

لینک به دیدگاه

فن خوب کمینه 70 قیمت داره و افزایش بازدهی میانگین سه درجه هست. همون طور که یکی از دوستان گفت ماچو hr2 بگیر کارایی ش با توجه به قیمتش بی نظیره. فقط قبلش اندازه ش رو با کیس و برد و رمهات بررس، تداخل نداشته باشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...