رفتن به مطلب

مشکل جدا از موضوع تالار (کمک فوری)

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مورد داشتیم............................

خانومه تماس گرفت با زیرکی میخواست ازم اطلاعات بکشه بعد گفت شما بیمه دندون پزشکی دارید؟ منم فوراً گرفتم و گفتم نه، گفت از بیمه دندانپزشکی عاطفه که با 184754555522141 دندون پزشک شهرتون قرارداد داریم زنگ میزنم برای دریافت بیمه هزینه رو واریز کنید تا پست بشه منم گفتم الان خیلی شیک شمارتونو به پلیس آگاهی میدم خانوه دق کرد نمی دونست چی بگه بعد گفت ما قانونی هستیم و ..... منم گفتم دنبال یه شغل دیگه باش چون بزودی..... قطع کردم . یه آقایی از همون شماره تماس گرفت که من رو قانع کنه کلاهبرداری نیست منم کاری باهاش کردم هنگید ! شمارشون رو هم دادم پلیس آگاهی دیگه نمیدونم چی شد.................

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

یه بسته واست میفرستن وقتی جعبه رو بازش میکنی یه سر بریده توش میبینی

=))  =))

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

دقیقا این قضیه برا من پیش اومد ولی به اسم لپ تاپ !! گول نخور داداش من ! همش کلاه برداریه

لینک به دیدگاه

قدیما یادمه هنوز اینترنت adsl نبود دیال اپ و کارت اینترنت بود.

زنگ میزدن به شماره خونه میگفتن شما برنده 1000 ساعت اینترنت رایگاه شدید.

یک عدد ساعت دیواری به رسم یادبود و 1000 ساعت اینترنت.

هزینه پیکش ناقابل 55 هزار تومان :-) :-)

لامصب پوله ساعتو و اینترنت و یه سودی برای خودش رو بعنوان جایزه قالب میکردن.

داداش شما فک کنم هنوز دنبال اون سکه طلا هستیا :-)

بیخیال اگه چیزی هم بیارن تو پاکته ضد گلوله اس معمولا .

چون زمانیکه به شخص میگن سکه برنده شده اونقدر شاده که زمان تحویل بسته رو باز نمیکنه.

لینک به دیدگاه

من که میگم حتی اگه یک سکه را واقعا هم بدن شما نگیری بهتره تو این دوره آدم چیزی نخواد سنگین تره

لینک به دیدگاه

شک به تنها چیزیی که دارم اعتماده 

جمله ی ماندگار از استاد نادر  :cool:

لینک به دیدگاه

داداش نترس فقط میخاد اون جنسو بهت قالب کنه اومد نگیرش فقط همین.چند سال پیش یکی بهم زنگ زد گفت حج عمره قبول شدی برو کارت عابر بانکو بیار بعد خودش قطع کرد دوبار زنگ زد گفت کربلا برنده شدی برو دم عابر بانک‌ وقتی رفتم دم عابر بانک دوباره زنگ زد گفت سفر کیش برنده شدی اونجا فهمیدم کلاه برداری بهش گفت خودتی کلاه بردار سریع قطع کرد.این مال اون موقعی بود که تازه کلاه برداریها شروع شده بود.من که پیگیر نشدم ولی اگه میخای از طریق پلیس پیگیرش شو.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...