رفتن به مطلب

جشنواره x گیگابایت دروغ یا واقعیت ؟

EVGA OC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بخدا با فونت سایز عادی هم تایپ کنی نوشته ها دیده میشن

هر وقت وارد تاپیک های شما میشم باید 5 متر از مانیتور فاصله بگیرم تا بتونم بخونمش :D

ببخشید عصبانی بودم خواستم یکجوری نشون بدم عصبانیتمو

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

یه سئوال برام پیش اومده دلیل استفاده شما از فونت سایز بزرگ چیه؟؟

اگر قرار به دیدن باشه با کوچیکترش هم دیده میشه

ممنون

ببخشید عذرخواهم

لینک به دیدگاه

ببخشید عصبانی بودم خواستم یکجوری نشون بدم عصبانیتمو

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

تو این مملکتی و با هشتاد میلیون نفر که زندگی میکنم فهمیدم که کسی از کسی بیخودی طرفداری نمی‌کنه مگه اینکه منفعتی براش داشته باشه چه مادی چه‌ معنوی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیزم

این تاپیکی بود که اونهایی که جایزه گرفتن راجع بهش نوشته بودن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43438&hl=

بهتره که اول پیگیری بفرمایید و اگه به شما گفتن که بهتون جایزه نمیدیم اونوقت میشه گفت که دروغگویی بوده و اینها... پیشنهاد میکنم حتما" پیگیری بفرمایید در هر جایی امکان اشتباه هست اما همون کسانی که پیامهای ما رو به آواژنگ ، ویستا ، سازگار ، ماتریکس و سایر شرکت ها میخونن هم انسان هستن و روبات نیستن که همه چیز با دقت 100 درصد انجام بدن، امکان پیگیری کردن رو برای بررسی و پیدا کردن همین خطاها گذاشتن.

درسته که به قول بعضیا خیلی از این شرکت ها خون مارو تو شیشه کردن اما دلیل نمیشه تا این مسائل پیش میاد فوری شمشیر رو از رو ببندیم...(منظورم از این سطر آقای gtx titan II نیستن بلکه افرادی مثل خودم که از همه شرکت های سخت افزاری داخلی متنفرم به دلیل قیمت و... به محض اینکه با شخض یا شرکتی مشکلی دارن همه جا میکوبمش.. اما خب یه مقدار روی قضاوت خودم دارم کار میکنم تا اینجوری نباشه)

حتی بین خومون که انسان هستیم و موسسه حقوقی و.... نیستیم برچسب دروغگویی زدن به هرکسی به خاطر اشتباهاتش خیلی راحته و اتفاقا 4 نفر هم که با اون شخص مشکل دارن میوفتن پشت سرش و از این برچسب زدن حمایت میکنن(مثل خیلی از تاپیکهای شکایت از افراد در امر خرید و فروش)

چه زمانی ایمیل فرستادین دوست عزیزم؟ و تحت چه نامی ثبت نام کرده بودین؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آغازکننده محترم تاپیک

لطفا" برای گزارش اینگونه مشکلات/خطاها به ایمیل:

G1@avasys.org (که برای گزارش اینگونه مسائل ساخته شده است)

شرح موضوع را ارسال کنید تا به سرعت پیگیری شود

ویرایش شده توسط G1 Infinity
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آغازکننده محترم تاپیک

لطفا" برای گزارش اینگونه مشکلات/خطاها به ایمیل:

G1@avasys.org (که برای گزارش اینگونه مسائل ساخته شده است)

شرح موضوع را ارسال کنید تا به سرعت پیگیری شود

فرستادم

لینک به دیدگاه

فرستادم

سلام.

ما هیچ ایمیلی از شما دریافت نکردیم.

لطفا با شماره 89312580 تماس بگیرید.

ممنونم.

لینک به دیدگاه

دوتا  ایمیله دیگه هست تو صندوق اسپمه .اگه میخوایید بگردم ببینم هنوزم هست اونم دربیارم عکس بگیرم بذارم؟

لینک به دیدگاه

سلام.

ما هیچ ایمیلی از شما دریافت نکردیم.

لطفا با شماره 89312580 تماس بگیرید.

ممنونم.

الان تماس گرفتم کسی نبود . فردا حتما تماس میگیرم

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز هرچند که درخواست شما تحت بررسی قرار گرفته اما ایشون فرمودن ایمیل G1@avasys.org که ظاهراً شما به G1@avajang.org ارسال کردین و احتمالاً به همین خاطر باشه.

لینک به دیدگاه

درود

خبری که ما توی سایت میگذاریم تا زمان اجرای اون طرح حتما قابل اجراست عزیزم

و شما حتما میتونید اون مبالغ رو دریافت کنید و در این راه ما هم کمک میکنیم به کاربرانیکه از ما خرید میکنن

داستان اینه که :

کسانیکه از لیون کامپیوتر مادربورد X99 با کارت سری 900 گیگا میخرن میتونن از این طرح استفاده کنن ( البته جاهای دیگه هم در حال اجراست ولی فقط ما به کسانی در این راه کمک میکنیم که از لیون خرید کرده باشن )

X99 گیمینگ با کارت سری 900 گیمینگ = 200000 تومان میگیرن

اگر یکی از اینها گیمینگ باشه فقط = 150000 تومان میگیرن

و اگر هیچ کدوم گیمینگ نباشن = 100000 تومان میگیرن

در این راه ما هم بهشون کمک میکنیم

لینک به دیدگاه

خیلی هم خوب کاری میکنی گوش نکن به این حرف   های..............

جالبه دوستان اینجا به نظرات احترام نمیگذارن و تند تند منفی میدن دستتون درد نکنه

لینک به دیدگاه

درود

خبری که ما توی سایت میگذاریم تا زمان اجرای اون طرح حتما قابل اجراست عزیزم

و شما حتما میتونید اون مبالغ رو دریافت کنید و در این راه ما هم کمک میکنیم به کاربرانیکه از ما خرید میکنن

داستان اینه که :

کسانیکه از لیون کامپیوتر مادربورد X99 با کارت سری 900 گیگا میخرن میتونن از این طرح استفاده کنن ( البته جاهای دیگه هم در حال اجراست ولی فقط ما به کسانی در این راه کمک میکنیم که از لیون خرید کرده باشن )

X99 گیمینگ با کارت سری 900 گیمینگ = 200000 تومان میگیرن

اگر یکی از اینها گیمینگ باشه فقط = 150000 تومان میگیرن

و اگر هیچ کدوم گیمینگ نباشن = 100000 تومان میگیرن

در این راه ما هم بهشون کمک میکنیم

من بازمانده طرح قبلیم که هرکس مادربرد سریه z و گرافیکه سریهg1داشت شامل حالش میشد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هرچند که درخواست شما تحت بررسی قرار گرفته اما ایشون فرمودن ایمیل G1@avasys.org که ظاهراً شما به G1@avajang.org ارسال کردین و احتمالاً به همین خاطر باشه.

آره فرمایش شما درسته ولی تا الان من با این ایمیل کار میکردم چون خودشون با همین ایمیل اطلاع دادند که اطاعات شما ثبت شد. عکسهارو نگاه کنید

لینک به دیدگاه

کسیرو سراغ دارید که از جشنواره قبلی جایزه گرفته باشه؟

بله من.

بورد داخل امضا جایزه کمپانی گیگابایت بود که از طرف اواژنگ رایگان برام گارانتی و ارسال شد.

ضمن اینکه باثبت چک نامبر این بورد و کارت gtx 980 g1 برنده تخفیف صد هزار تومنی شدم.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره فرمایش شما درسته ولی تا الان من با این ایمیل کار میکردم چون خودشون با همین ایمیل اطلاع دادند که اطاعات شما ثبت شد. عکسهارو نگاه کنید

عذر میخوام که دخالت میکنم دوباره

الان مسئله اینه که بله شما پیام های مربوط به ثبت نام رو از avajang@ دریافت کردین، درست، اما الان شما براتون با همون ایمیل avajang@ مشکل بوجود اومده که این برنامه ها پیش اومده! و وقتی اون کاربر گفته که برای مطرح کردن شکایت و گزارش مشکلات به ایمیلavasys@ پیام بدید اما خب باز شما به همون ایمیلی که براتون مشکل ایجاد کرده پیام دادین(البته عکسها برای من باز نمیشه از روی حرف خبات میگم که ظاهرا اون دیده عکس رو) به جای اینکه به ایمیل مخصوص گزارش ایمیل بدین

مثله اینه که  یه نفر با من مشکل داره و بهش گفتن با فلان شماره تماس بگیر برای پیگیری مشکلات اما اون شخص به خود من بزنگ بزنه @};-

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

با سلام.

متاسفانه ما هیچ ایمیل یا تماسی از طرف شروع کننده تاپیک دریافت نکردیم.

لبست شرکت کنندگان در این جشنواره را هم بررسی کردیم ، تمامی کسانی که ثبت نام شده اند جوایز خود را دریافت کردند.

لطفا هرچه سریع تر تماس بگیرید یا ایمیل بزنید ، یا در نهایت یک شماره تماس در همین فروم از طریق پیغام خصوصی برای همین یوزر (G1 Infinity) ارسال کنید تا پیگری های لازم از سمت شرکت صورت بگیرد.

با تشکر.

ویرایش شده توسط G1 Infinity
لینک به دیدگاه

جناب اقای ارین جلالیان

با سلام

روزتون به خیر 

به عنوان یک کاربری که از آواژنگ خرید کرده اید ابتدا از شما تشکر می کنم، اما گلایه ای هم از شما دارم دوست عزیز هنگامی که در یک چشنواره ای شرکت می کنید و می بینید که پیگیری نشده شاید لازم باشه دلیل اون رو در کار خودتون جستو جو کنید و بعد در صورت اطمینان از همه موضوعات به دنبال اینکه تمامی انگشت ها رو به سمت شرکتی بگیرید باشید 

تمامی پیگیری چشنواره ایکس با شخص من بوده و هست  و نزدیک به 3 ایمیل برای شما ارسال شده که در اولین فرصت تصویر اون ها برای شما ارسال میشه اما جدای این موضوع بهتر هست به اطلاعاتی که شما در سیستم ثبت نامی خود ثبت کرده اید اشاره کنم 

در این تصویر بهتر هست به شماره تماس خود یک نگاه دقیق بندازید :

11019083633095542625.png

http://www.shahrsakhtafzar.com/img2/images/11019083633095542625.png

این فایل محصول گزارش اطلاعات ثبت شده شما در سیستم ما هست همونطور هم که می بینید لاین شما ابی شده به منظور اینکه موفق با تماس با شما نشده ایم ابی شده است و خوب  و شما و چند تن از دوستان هنوز اطلاعات خودشون رو به دست ما نرسوندند نزدیک به 300 نفر در این چشنواره شرکت کردند و به جز چند نفر که دارای اطلاعات اشتباه و چند نفری که به دنبال سود جویی بودند هدایای خود را دریافت نکردند اند

حال برای اینکه شما به جایزه خود برسید و اینکه برای ارسال ادرس و مشخصات خود، لطفا ادرس خود را توسط ایمیل ثبت شده در مسابقه برای G1@avajang.com  یا G1@avasys.org ارسال کنید یا به صورت پیغام خصوصی به کاربر G1 Infinity ارسال نمایید تا در اسرع وقت کارت هدیه شما برای شما ارسال گردد

با تشکر از شما

ویرایش شده توسط G81
لینک به دیدگاه

جناب اقای ارین جلالیان

با سلام

روزتون به خیر 

به عنوان یک کاربری که از آواژنگ خرید کرده اید ابتدا از شما تشکر می کنم، اما گلایه ای هم از شما دارم دوست عزیز هنگامی که در یک چشنواره ای شرکت می کنید و می بینید که پیگیری نشده شاید لازم باشه دلیل اون رو در کار خودتون جستو جو کنید و بعد در صورت اطمینان از همه موضوعات به دنبال اینکه تمامی انگشت ها رو به سمت شرکتی بگیرید باشید 

تمامی پیگیری چشنواره ایکس با شخص من بوده و هست  و نزدیک به 3 ایمیل برای شما ارسال شده که در اولین فرصت تصویر اون ها برای شما ارسال میشه اما جدای این موضوع بهتر هست به اطلاعاتی که شما در سیستم ثبت نامی خود ثبت کرده اید اشاره کنم 

در این تصویر بهتر هست به شماره تماس خود یک نگاه دقیق بندازید :

11019083633095542625.png

http://www.shahrsakhtafzar.com/img2/images/11019083633095542625.png

این فایل محصول گزارش اطلاعات ثبت شده شما در سیستم ما هست همونطور هم که می بینید لاین شما ابی شده به منظور اینکه موفق با تماس با شما نشده ایم ابی شده است و خوب  و شما و چند تن از دوستان هنوز اطلاعات خودشون رو به دست ما نرسوندند نزدیک به 300 نفر در این چشنواره شرکت کردند و به جز چند نفر که دارای اطلاعات اشتباه و چند نفری که به دنبال سود جویی بودند هدایای خود را دریافت نکردند اند

حال برای اینکه شما به جایزه خود برسید و اینکه برای ارسال ادرس و مشخصات خود، لطفا ادرس خود را توسط ایمیل ثبت شده در مسابقه برای G1@avajang.com  یا G1@avasys.org ارسال کنید یا به صورت پیغام خصوصی به کاربر G1 Infinity ارسال نمایید تا در اسرع وقت کارت هدیه شما برای شما ارسال گردد

با تشکر از شما

ممنون که پیگیر هستید

اولن آریان هستم دوسته عزیز نه آرین

خوب در جواب ایمیل اشتباه سهویه بنده در مورد شماره تماسم رو ذکر میکردید.این حرفه شما که میگویید برای جلوگیری از سودجویان این قبیل اطلاعات ناکامل کنار گذاشته شدند شامله حال بنده نمیشده چون شماره سریال یا چک نامبر بنده که مشکل نداشته دوسته عزیز.هرچند واقعا برای خودم غیرقابل باور هست که شماره خطه 15 ساله خودمو اشتباه زده باشم ولی آدمیزاده دیگه اشتباه میکنه ولی شما بایستی درجواب ایمیلهام این اشتباه بنده رو میگفتید تا شماره درست رو ارسال کنم نه اینکه بنده رو از لیست حذف کنید و جوابه ایمیلمو ندید. 

خداییش اگه به اسمه ایمیلم{x58extreme2900streem} هم نگاه میکردید باید متوجه میشدید من یکی از عاشقان گیگا هستم خداروخوش نمیاد به من شک کنید

لینک به دیدگاه

خوب در جواب ایمیل اشتباه سهویه بنده در مورد شماره تماسم رو ذکر میکردید.این حرفه شما که میگویید برای جلوگیری از سودجویان این قبیل اطلاعات ناکامل کنار گذاشته شدند شامله حال بنده نمیشده چون شماره سریال یا چک نامبر بنده که مشکل نداشته دوسته عزیز.هرچند واقعا برای خودم غیرقابل باور هست که شماره خطه 15 ساله خودمو اشتباه زده باشم ولی آدمیزاده دیگه اشتباه میکنه ولی شما بایستی درجواب ایمیلهام این اشتباه بنده رو میگفتید تا شماره درست رو ارسال کنم نه اینکه بنده رو از لیست حذف کنید و جوابه ایمیلمو ندید. 

خداییش اگه به اسمه ایمیلم{x58extreme2900streem} هم نگاه میکردید باید متوجه میشدید من یکی از عاشقان گیگا هستم خداروخوش نمیاد به من شک کنید

دوست من

لطف کن یک بار دیگه پست من رو با دقت بخون شاید من اشتباه گفته بودم

باز به هر حال دوست عزیز هنوز من ایمیلی از شما دریافت نکردم که کارت هدیه را برای شما ارسال کنم

خوب  و شما و چند تن از دوستان هنوز اطلاعات خودشون رو به دست ما نرسوندند نزدیک به 300 نفر در این چشنواره شرکت کردند و به جز چند نفر که دارای اطلاعات اشتباه و چند نفری که به دنبال سود جویی بودند هدایای خود را دریافت نکردند اند

من اگر ایمیلی توسط این ایمیل از شما می گرفتم : 

درجواب ایمیلهام این اشتباه بنده رو میگفتید تا شماره درست رو ارسال کنم نه اینکه بنده رو از لیست حذف کنید و جوابه ایمیلمو ندید

جواب ایمیلتون رو می دادیم باز با این حال لطفا خواهشا ایمیل ارسالی توسط ایمیل ثبت شده رو امروز ارسال کنید تا کار های اون رو به سرعت پیگیری کنیم.

منتظر هستم

لینک به دیدگاه

هم پی ام خصوصی گزاشتم برای دوتاتون هم به هردو ایمیل فرستادم.

دوتا شماره تلفنم.مدله مادربرد و گرافیک. شماره سریالها به همراه چک نامبر و آدرس دقیقمو ارسال کردم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

جالبه دوستان اینجا به نظرات احترام نمیگذارن و تند تند منفی میدن دستتون درد نکنه

من دوتا مثبت دادم شما ناراحت نباشید وحرس نخورید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...