رفتن به مطلب

جشنواره x گیگابایت دروغ یا واقعیت ؟

EVGA OC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام :) سحرگاه همه ی دوستان به خیر و شادی باشه.

قبل از هر چیز امیدوارم مشکل آغازگر تاپیک تا الان بر طرف شده باشه.

در جشنواره ی قبلی آواژنگ، بنده برنده ی کارت هدیه ی 50 تومانی شدم.

مبلغش اصلاً مهم نبود اما در این جور هدایا، بعضی مسایل خیلی مهمتر از مبلغ هست.

پیش اومده که بعضی شرکتها اعلام میکنن آقا برنده ی فلان مبلغ شدی و هدیه رو هم میفرستن اما بعنوان مثال، پول پیک یا هزینه ی ارسال رو میگیرن. یا جوری هدیه رو میفرستن که فرد متوجه میشه انگار اون شرکت داره زوری هدیه میده.

اما در مورد کارت هدیه ی آواژنگ،علاوه بر برخورد محترمانه ی تماس گیرنده، اعلام زمان دریافت کارت هدیه هم دقیق بود. از همه مهمتر، یک بسته بندی شیک و تبلیغاتی نشون میداد که برای این هدایا، وقت گذاشته شده و با کمال میل به خریداران تقدیم شده.

تمام این مسائل باعث میشه من باز هم اگر جشنواره ای از آواژنگ ببینم، محصولاتش رو بخرم و در جشنوارش شرکت کنم.

با آرزوی موفقیت های بیشتر برای آواژنگ.

ویرایش شده توسط saeid.kh
لینک به دیدگاه

سلام :) سحرگاه همه ی دوستان به خیر و شادی باشه.

قبل از هر چیز امیدوارم مشکل آغازگر تاپیک تا الان بر طرف شده باشه.

در جشنواره ی قبلی آواژنگ، بنده برنده ی کارت هدیه ی 50 تومانی شدم.

مبلغش اصلاً مهم نبود اما در این جور هدایا، بعضی مسایل خیلی مهمتر از مبلغ هست.

پیش اومده که بعضی شرکتها اعلام میکنن آقا برنده ی فلان مبلغ شدی و هدیه رو هم میفرستن اما بعنوان مثال، پول پیک یا هزینه ی ارسال رو میگیرن. یا جوری هدیه رو میفرستن که فرد متوجه میشه انگار اون شرکت داره زوری هدیه میده.

اما در مورد کارت هدیه ی آواژنگ،علاوه بر برخورد محترمانه ی تماس گیرنده، اعلام زمان دریافت کارت هدیه هم دقیق بود. از همه مهمتر، یک بسته بندی شیک و تبلیغاتی نشون میداد که برای این هدایا، وقت گذاشته شده و با کمال میل به خریداران تقدیم شده.

تمام این مسائل باعث میشه من باز هم اگر جشنواره ای از آواژنگ ببینم، محصولاتش رو بخرم و در جشنوارش شرکت کنم.

با آرزوی موفقیت های بیشتر برای آواژنگ.

مبارکتون باشه.پس مثل اینکه شانسه من تنها بوده که اینجوری شده بقیه همه گرفتن. خیلی جالبه که برای 8تا از مشتریهام هم قطعاتیرو بستم که شامله حاله جشنواه میشدند و جایزشونو گرفتند واقعا انگار منصفانه به همه جایزه رو رسوندند فقط  من بد طالع بودم تا به حال. =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه.پس مثل اینکه شانسه من تنها بوده که اینجوری شده بقیه همه گرفتن. خیلی جالبه که برای 8تا از مشتریهام هم قطعاتیرو بستم که شامله حاله جشنواه میشدند و جایزشونو گرفتند واقعا انگار منصفانه به همه جایزه رو رسوندند فقط  من بد طالع بودم تا به حال. =))  =))  =))  =))

درود مجدد دوست عزیزم

یکی از مسائل ما اینه که وقتی مسئله ای پیش میاد اول از اخرین راه شروع میکنیم !!!!!!!!!!!!!

میدونید یعنی چی ؟

مثلا رههای حل مشکلتون این بود که اگر من بودم بجای شما انجام میدادم :

1 - توی اینترنت کسایی که جایزه رو گرفتن میپرسیدم چطور اقدام کردن ؟؟ که اونجا ایمیل مورد نظر رو حتما میگفتن

2 - اگر جوابی دریافت نکرده بودم میومدم براش تاپیک ایجاد میکردم که دیگران بهم کمک کنن و ازشون درخواست کمک میکردم

3 - وقتی بعد از دریافت کمکها باز هم به نتیجه نمرسیدم با شرکت آواژنگ تماس میگرفتم و تلفنی مشکلمو میگفتم

4 - اگر باز تمام اینها رو انجام میدادم و به نتیجه نمرسید میومدم یک تاپیک اعتراضی میزدم و تمام حرفهای دلمو میزدم و تمام مدارک رو به سایر کاربران نشون میدادم که بدونن چقدر این شرکت سهل انگاره !!!!!!!!!!!

ولی فکر میکنم شما از اخرین مرحله شروع کردید .

شرکتهای معتبر به همین سادگی از حق دیگران نمیگذرن و یا نمیتونن بگذرن چون به خاطر اعتبارشون هم که شده جوابگو خواهند بود . در همین تاپیک چند تا از مسئولان این شرکت به شما پاسخ دادن و این یعنی چی ؟؟؟؟

البته اینرو  هم بهتون حق میدم که ناراحت باشید و نگران باشید و کاملا به این امر واقفم ولی اینها رو گفتم که سایر دوستان هم قبل از هر تصمیمی تمام راهها رو بررسی و انجام بدن .

ممنونم از همه دوستان صبور خودم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

کارت امروز رسید دستم بالاخره.از راهنماییهای دوستان در این راه ممنونم .انشاالله هیچ وقت همچین اشتباهاتی برای هیچ کس پیش نیاد.

دسته کارکنان آواژنگ هم درد نکنه.

تاپیک بسته بشه

لینک به دیدگاه

سلام :) شب شما بخیر.

خوشحالم که مشکل شما هم حل شد.

مبارکتون باشه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

داغ دیده دیگه ای نبود؟

جایزش مهم نیسته اصلن . مهم اینه که احساس بدی دست میده به آدم والاکه کسیکه این قطعاتو میخره 100 تومن اینور اونور اصلا براش مهم نیست

سلام

یکی از دوستان منم خرید کرده بودن اما جایزه ای برای ان فرستاده نشد :(

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...