رفتن به مطلب

رتبه کنکور شما چقدر بود ؟ کجا قبول شدید ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،ببخشید که دخالت میکنم ولی شما فقط با پرسیدن رتبه و محل قبولی شاید نتوانید یه الگوریتم دقیق به دست بیارید.یکی از علتها مصاحبه هاست که دوستان اشاره کردن،علت دوم سهمیه هاییه که تو رتبه شاید تاثیر نداشته باشه ولی تو قبولی بهشون اولویت میدن و علت سوم هم مربوط به مسخره بازیهای سازمان سنجش و دیگر سازمانهای مربوط در کشور میشه که هرسال قانون هاشونو اون جوری که میخان تغییر میدن و مثلا پارسال بود که به بهانه‌ی افزایش کیفیت در آموزش،ظرفیت رشته های پزشکی حدود ۴۰ درصد کاهش داده شد و بعد از انتخاب رشته مجددا اعلام کردند که ظرفیت دوباره چند درصد افزایش کرد:(

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

منم با اینکه قدیمیم ولی خب گفتن دوستان رو راهنمایی کنم...شاید مفید واقع بشه(!!!)

رتبه 3874 منطقه دو شدم و تو کرمانشاه محل سکونتم رشته نرم افزار ادامه تحصیل دادم.

دوستان درس الانه تو این مقطع زمانی یعنی از سال 88 تا حالا فعلا که هیچ کارایی نداشته نسبت به عمری که تلف!!! میشه(البته نمیشه گفت تلف! بهتره بگم صرف میشه ولی نمگیم!).

خدمت شما عزیزان عارضم که سربازی هم رفتم با 21 ماه خدمت و تو خدمت همه چی واسم مشخص شد که یعنی 4سال عمرم رو تلف کردم یعنی هیچ فرقی مابین دیپلم و فوق لیسانسش نبود هیچ...تاسف باره...تازه اونا راحتتر بودن چون ازشون انتظار نمیرفت...

خلاصه زندگیمو تباه کردم تو دانشگاه رفت. یکی از دوستام اون موقع رفت وردست داداشش تو باطری سازی الان خودش یه دکان باطری فروشی گذاشته ماشالله بیا وببین...

یکی دیگه کار نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان اصلا یک روز بیکار نیس.

من هیچی!

درس نخونید لااقل واسه پول نخونید اول یه کاری یا یه حرفه ای بعد درس.

چون راحتترین کار دنیا درس خوندن ولی زندگی و نون درآوردن و مسئولیت نه!

دست خدا بهمراهتون

لینک به دیدگاه

سال 90 12000

سال91 25000

سال92  ندادم

سال93 22000  صنایع غذایی دانشگاه آزاد واحد مرکزی اصفهان (خوراسگان)

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

1250 سال 91. سازه دانشگاه صنعتی سهند تبریز

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

رتبه 5800 قبول شده رشته It و بعد ثبت نام یک راست انصراف دادم و برای همیشه از درس خداحافظی کردم 

لینک به دیدگاه

من که نتیجم فاجعه بود. 78000

چون میدونستم مکانیک دولتی نمیارم نخوندم پولشم داشتم رفتم ازاد. داستش اگه دولتی هم میووردم احتمالا یه شهر دیگه و کلی دردسر و خوابگاهو اینا داشت و هزینه ای که میدادم در حد همون ازاد در میومد. الان ازاد شهرکرد ترم 9 مکانیک سیالاتم

لینک به دیدگاه

دوستمون گفت کنکور کشکی شده و آسون
من ۴ ساله پشت همین کشک و آسونی دارم برا رشته مورد نظرم (دولتی-دندانپزشکی) میخونم و درنمیام
"سخت نیست چون یه سریا تونستن
سخته چون خیلیا نتونستن"

Sent from My Galaxy

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Hassan3313 گفته است :

دوستمون گفت کنکور کشکی شده و آسون
من ۴ ساله پشت همین کشک و آسونی دارم برا رشته مورد نظرم (دولتی-دندانپزشکی) میخونم و درنمیام
"سخت نیست چون یه سریا تونستن
سخته چون خیلیا نتونستن"

Sent from My Galaxy

اصولا بیشتر از دو سال نمیشه یا شما معافیت پزشکی دارید یا دختر هستید البته اسمتون که پسر هست 

لینک به دیدگاه

اصولا بیشتر از دو سال نمیشه یا شما معافیت پزشکی دارید یا دختر هستید البته اسمتون که پسر هست 

نه عزیز من معافیت پزشکی دارم
سربازی نمیرم

Sent from My Galaxy

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Hassan3313 گفته است :

نه عزیز من معافیت پزشکی دارم
سربازی نمیرم

Sent from My Galaxy

پس خیلی خوشبحالت هست البته اینم بگم دندان پزشکی رشته سبکی هست بنظرم شما ازاد برمیداشتی تو این 4 سال لیسانس رو میگرفتی بعد واسه ارشد میخوندی بری دولتی رشته تخصصی مثلا فک یا ..

لینک به دیدگاه

1519 مهندسی برق فردوسی مشهد- 1000 ارشد مخابرات میدان فردوسی- 40 دکتری مخابرات میدان فردوسی

لینک به دیدگاه

پس خیلی خوشبحالت هست البته اینم بگم دندان پزشکی رشته سبکی هست بنظرم شما ازاد برمیداشتی تو این 4 سال لیسانس رو میگرفتی بعد واسه ارشد میخوندی بری دولتی رشته تخصصی مثلا فک یا ..

واقعیتش
'آزادو قبول ندارم'
به هیچ وجه نمیتونم خودمو توی دانشگاه آزاد ببینم
شاید یه سریا مخالف نظر من داشته باشن و از آزاد دفاع کنن
ولی من
'آزادو قبول ندارم'

Sent from My Galaxy

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

507 منطقه 2 عمران امیرکبیر در اومدم و آخر ترم 2 به کامپیوتر تغییر رشته دادم !

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/11, 22:35:08، hosseinskandari گفته است :

1519 مهندسی برق فردوسی مشهد- 1000 ارشد مخابرات میدان فردوسی- 40 دکتری مخابرات میدان فردوسی

به به. من لیسانسشو گرفتم کشیدم کنار خیلی سخت بود.

ترس سربازی باعث شد ادامه بدی؟ یا علاقه؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

علاقه به درس که دارم.. الانم سال 4 امم داره شروع میشه... منتهی برنامه دارم تو این دوره سربازیمو سروته یکی کنم...  سربازی مطمعنن در تصمیم گیری هممون تاثیرشو گذاشته

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

علاقه به درس که دارم.. الانم سال 4 امم داره شروع میشه... منتهی برنامه دارم تو این دوره سربازیمو سروته یکی کنم...  سربازی مطمعنن در تصمیم گیری هممون تاثیرشو گذاشته

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...