رفتن به مطلب

(کاهش قیمت) فروش دو عدد گرافیک R9 280x vapor-x oc

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلامی دوباره با امضام تعویض داری؟100 تومن سر میدم

نا آقا علی بیشتر قصدم فروشه

لینک به دیدگاه

سلام قیمت اخر رو پخ کن

یادت بیاد با هم صحبت کردیم

گیکا z97

داشتم

پخ شد امیر

لینک به دیدگاه

قیمت واقعا عالیه و همینطور کارت بسیار قدرتمند و خنکیه. تو این رنج قیمت و بالاتر، کارت به این قدرت و ۳ گیگ رم پیدا نمیشه.

خوب بفروشید.

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر شما

من کراس که کرده بودم بتلفیلد 4 رو با بالاترین تنضیمات متوسط فریم بالا 90 بود خو gta هم رو 60 فریم قفل بود چون الان زیاد بازی نمیکنم میخام بفروشمشون

لینک به دیدگاه

اون یکی کارت دیگم تا امشب واسه یکی از دوستان رزو هست اگر ایشون منصرف شد از فردا دوباره فروش برقرار هست

لینک به دیدگاه

دوستان این پست نباید اینجا میذاشتم ولی دیگه3ماه الاف پولمم والان زده زیرش

این کارتها را من3ماه پیش به این اقا فروختم 220پولم موند که قراشد 2ما پیش بده که هنوز نداده وهردوتا را باز وخراب کرده ویکی فنشون خراب کرده واون یکی هم که به قول خودش بازش کرده وخمیرشو عوض کرده دما رفته رو80 والان زورش میاد پولمو بده  حواستون باشه که به شما ندازشون

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

دوستان این پست نباید اینجا میذاشتم ولی دیگه3ماه الاف پولمم والان زده زیرش

این کارتها را من3ماه پیش به این اقا فروختم 220پولم موند که قراشد 2ما پیش بده که هنوز نداده وهردوتا را باز وخراب کرده ویکی فنشون خراب کرده واون یکی هم که به قول خودش بازش کرده وخمیرشو عوض کرده دما رفته رو80 والان زورش میاد پولمو بده  حواستون باشه که به شما ندازشون

دوس ندارم اینجا حرفی بزنم.آقایی حسینی رو در جریان گذاشتم بعد از برسی ایشون همه چی مشخص میشه. و واسه شفاف سازی هر یک از دوستان اگه خواست به پیام های خصوصی که بین من و ایشون ردو بدل شده دعوت میکنم

لینک به دیدگاه

دوس ندارم اینجا حرفی بزنم.آقایی حسینی رو در جریان گذاشتم بعد از برسی ایشون همه چی مشخص میشه. و واسه شفاف سازی هر یک از دوستان اگه خواست به پیام های خصوصی که بین من و ایشون ردو بدل شده دعوت میکنم

خوشحال شدم که سرعقل اومدین ولی بازم بعید میدونم

مشکل از من بود که به شما اطمینان کردم و قرض دادم

تست قطحات24ساعت تا فوقش 48ساعت نه چند ماه

قطعات گارانتی داشتن میفرستادید گارانتی نه اینکه گرافیکها را باز کنید وخرابشون کنید بعد بزنید زیرش واول بهونه فن خراب دراوردید بعداز چند ماه سرکار گذاشتن من ، که گفتم گارانتی داره بفرست گارانتی وشماهم که بازشون کرده بودید ومیدونستید از گارانتی خارج شده وبعد کلا زیرش زدید که پولی نمیخواهید. من کاملا مسیجای شما را دارم 

همه چی شفاف معلومه واحتیاجی نمیبینم هر حرفی دارید بگید تا دوستان هم درجریان باشن

مشکل از شما بوده کارتها را بعد چند ماه خراب کردید دلیل نمیشه که پول مردمو ندید تا حالاهم اگه چیزی نگفتم بخاطر این بود که همشهریم بودید ونخواستم ابروریزی بشه

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

دوست نداشتم اینجا ظایتون کنم ولی دیگه نمیذارم حقمو بخوری

نه حق کسی را تا حالا خوردم حتی1ریال ونه میذارم کسی حقمو بخوره حتی1ریال

ویرایش شده توسط BABAKXZ
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بر اساس اعلام قبلی خرید و فروش کاربران بجز روش واسطه به خود کاربران مربوطه و لیون کامپیوتر به دلیل اینکه اطلاعی از معامله نداره نمیتونه تصمیمی بگیره و قضاوتی بکنه :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=2147

تاپیک قفل شد و فقط در پیغام خصوصی مشکلتون رو حل کنید و به بقیه کاربران فروم این مسئله ربطی نداره عزیزم که به خاطر اختلاف شما اذیت بشن

در ضمن مطمئنم با حرف زدن و کمی گذشت مکشلتون حل میشه @};-

با سپاس

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...