رفتن به مطلب

انتخاب ASUS VX24AH 24Inch WQHD LED Monitor

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این مانیتور ضمن اینکه صرفه اقتصادی نداره ( چون هیچ وخ برا 24 اینج نباید بیش از یک تومن بدین) و همچنین این رزولوشون واسه این مانیتور زیادیه و به درد نمی خوره مگر این که بخواین عین موبایل از نزدیک بهش نگاه کنین ! 

در ضمن با این رزولوشن بهتر بود display port داشت که بشه 4k خروجی گرفت.البته با این تصور که شما دو تا 970 یا حداقل یک 980ti دارین !!!

لینک به دیدگاه

y1vw_1.jpg

واقعا معرکه است در مقایسه با تصویر شبکه   . فقط چرا رزولوشن  رو 2k نمیره

داداش لایک کردم پستت رو چون یه لحظه فک کردم از صفحه نمایش عکس گرفتی :دی

از تو صفحه اسکرین بگیری که درست نیست باید با دوربین خوب یا گوشی خوب از صفحه نمایش مانیتور عکس بگیری

راستی از کجا و چند گرفتی ؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

داداش لایک کردم پستت رو چون یه لحظه فک کردم از صفحه نمایش عکس گرفتی :دی

از تو صفحه اسکرین بگیری که درست نیست باید با دوربین خوب یا گوشی خوب از صفحه نمایش مانیتور عکس بگیری

راستی از کجا و چند گرفتی ؟

فرمایش شما کاملا درسته اینو بعدا خودم فهمیدم =))

حالا من کاری به چیزهای دیگه ندارم به عنوان یک کاربر عادی چکار کنم رزولوشن بالتر از فول اچ دی ازش بگیرم از بازار رضا گرفتم 1/370/000

:crying:

لینک به دیدگاه

آقایون داداشام من دو تا عکس گذاشتم با دو دوربین مختلف اما این عکسها با اینی که من دارم مبینم زمین تا آسمان فرق داره ببخشید  کیفیت پایینه .

pfrt_dsc_0240.jpg9yb0_imag0941.jpg

لینک به دیدگاه

آقایون داداشام من دو تا عکس گذاشتم با دو دوربین مختلف اما این عکسها با اینی که من دارم مبینم زمین تا آسمان فرق داره ببخشید  کیفیت پایینه .

منظورتون چیه که رزولوشن روی 2k نمیره ؟؟ مگه میشه ؟؟ با یه کابل hdmi 1.4 دیگه اونم از نوع خوب امتحان کن ... نتیجه رو هم بگو چون من خودم میخوام همین مانیتور رو بگیرم (توی بازی هم نمیره ؟؟)

کارت گرافیکتون چیه ؟؟

لینک به دیدگاه

2k  منظورم اینه که رو   2560* 1440  نمیره و فقط فو اچ دی نشون میده .من از کابلی که تو بسته بندی مانیتور بود استفاده کردم و هیچی روش در مورد ورژنش ننوشته . گرافیکم هم ati 5770 هست از gigabyte

ویرایش شده توسط hosn70
لینک به دیدگاه

2k  منظورم اینه که رو   2560* 1440  نمیره و فقط فو اچ دی نشون میده .من از کابلی که تو بسته بندی مانیتور بود استفاده کردم و هیچی روش در مورد ورژنش ننوشته . گرافیکم هم ati 5770 ه

شاید مشکل از گرافیکت باشه ... با یه سیستم که یه گراف جدید داره تست کن ، کابل هم همانطور ک گفتم تعویض کن ..

یه کار دیگه هم الان امتحان کن --> هرتز مانیتور رو پایین بیار بعد ببین رزولوشن 2560*1440 باز میشه یا نه

لینک به دیدگاه

شاید مشکل از گرافیکت باشه ... با یه سیستم که یه گراف جدید داره تست کن ، کابل هم همانطور ک گفتم تعویض کن ..

یه کار دیگه هم الان امتحان کن --> هرتز مانیتور رو پایین بیار بعد ببین رزولوشن 2560*1440 باز میشه یا نه

مشخصات گرافیک نوشته که حداکثر 2k رو پشتیبانی میکنه و ورژن hdmi گرافیکم 1.3 هست . حالا نمیدونم دو تا کابلم مشکل داره . بعد در مورد هرتز هم دیشب اونو انجام دادم  جواب نداد.ممنون .میگم از این ویندوز 10 نیست چون ویندوزم 10 هست

لینک به دیدگاه

مشخصات گرافیک نوشته که حداکثر 2k رو پشتیبانی میکنه و ورژن hdmi گرافیکم 1.3 هست . حالا نمیدونم دو تا کابلم مشکل داره . بعد در مورد هرتز هم دیشب اونو انجام دادم  جواب نداد.ممنون .میگم از این ویندوز 10 نیست چون ویندوزم 10 هست

من فک کنم گیر کار اون hdmi 1.3 باشه (البته منظورم کابل با خود مانیتور نیستش بلکه منظورم نوع اتصال گراف هست) با یه گراف جدید تست کن 99% مشکل رفع میشه ...

در کل شما مانیتور رو چجوری میبینین ؟؟ کیفیتش خوبه ؟؟؟

صفحه مات هست یا براق ؟؟

لینک به دیدگاه

من فک کنم گیر کار اون hdmi 1.3 باشه (البته منظورم کابل با خود مانیتور نیستش بلکه منظورم نوع اتصال گراف هست) با یه گراف جدید تست کن 99% مشکل رفع میشه ...

در کل شما مانیتور رو چجوری میبینین ؟؟ کیفیتش خوبه ؟؟؟

صفحه مات هست یا براق ؟؟

به نظر من مانیتور خوبی هست مقایسه اش  با اونی که قبلا داشتم سامسونگ p22700 که فول اچ دی هم بود خنده داره . قیافه اش که عالیه .زوایای دید هم از هر طرف بهش نگاه کنی کیفیت تصویر اصلا تغییر نمیکنه . کیفیت کنتراست واقعا بالا هست اما یک به 100 میلیون  کمی اغراق امیزه .لبه ها دقیقا 4 میلیمتر است که زیبایی خاصی بهش داده پورتهای ورودی هم که بجزنداشتن disply port کامله و دو ورودی hdmi داره که میتونین گیرنده دیجیتال یا پلی استیشن یا .... بهش وصل کنین و من از ده بهش 9 میدم ایکاش برا چنین پرچم داری دکمه های لمسی میزاشتن که هی انگشت نکنی زیرش برا خاموش و روشن کردن راستی صفحه هم مات هست . اگه چیز دیگه ای هم بود بعدا میگم . یا علی

لینک به دیدگاه

لایک

خیلی خوب به نظر میاد اگه میشه بازم بزارین و دقیقا از روبرو باشه

دربرابر تی وی های با کیفت چطوره ؟

راستی نگفتین تو بازی های سریع مثل اول شخص ها و ریسینگ چطوره ؟!!! احساس کندی یا گوستینگ نمیکنین؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

لایک

خیلی خوب به نظر میاد اگه میشه بازم بزارین و دقیقا از روبرو باشه

دربرابر تی وی های با کیفت چطوره ؟

راستی نگفتین تو بازی های سریع مثل اول شخص ها و ریسینگ چطوره ؟!!! احساس کندی یا گوستینگ نمیکنین؟

شرمنده من اهل بازی با کامپیوتر نیستم اما برا فیلم فوق عالیه دو تا دیگه عکس میذارم فقط پوزش بخاطر کیفیت بد عکسها

zrj8_imag0943.jpgmqv9_imag0948.jpg

لینک به دیدگاه

راستی قابل قیاس با تلویزیون فول اچ دی سونی خونه نیست . انگار داری به یک موبایل در سایز 24 اینچ بسیار با کیفیت نگاه میکنی ^_^

لینک به دیدگاه

راستی قابل قیاس با تلویزیون فول اچ دی سونی خونه نیست . انگار داری به یک موبایل در سایز 24 اینچ بسیار با کیفیت نگاه میکنی ^_^

پس شما اصلا کندی احساس نمیکنی تو فیلم ها سریع ؟ چون یه جا یه نفر دیدم { خارجی } میگفت تو تصاویر سریع سرگیجه میگرم !!!

سایز ملاک نیست ، همون کیفیت تصویر و رنگ قابل قیاس هست ؟

مدل TV تون رو میشه بگین

لینک به دیدگاه

SONY 46 NX700مدل تلویزیونمه و  اصلا احساس کندی نمیکنم

ویرایش شده توسط hosn70
لینک به دیدگاه

تبریک میگم بابت مانیتور، هر چند توی استارت تاپیک قصد خرید این مانیتور رو داشتم، اما الان قصدم عوض شده و شاید از برند BenQ بگیرم، ولی خب اینم واقعاً عالیه.

پ.ن: البته دلیلش رو هم عرض کنم، اونموقع بودجه ام همونقدر بود که بتونم اینو بگیرم، اما الان یه مقدار افزایشش دادم و صبر کردم تا قیمتها متعادلتر بشه.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

تبریک میگم بابت مانیتور، هر چند توی استارت تاپیک قصد خرید این مانیتور رو داشتم، اما الان قصدم عوض شده و شاید از برند BenQ بگیرم، ولی خب اینم واقعاً عالیه.

پ.ن: البته دلیلش رو هم عرض کنم، اونموقع بودجه ام همونقدر بود که بتونم اینو بگیرم، اما الان یه مقدار افزایشش دادم و صبر کردم تا قیمتها متعادلتر بشه.

با سلام نظرتون رو کدوم مدل BenQ هست

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز آدرسی که زحمت کشیدی میگه

صفحه ای که به دنبال آن میگردید وجود ندارد و یا آدرس را اشتباه وارد کرده اید.

لینک به دیدگاه

همون لینکه عزیز:

http://lioncomputer.ir/product/5576/BenQ+XL2730Z+27inch+1ms+Gaming+Monitor/

مدلش هم اینه:

BenQ XL2730Z 27inch 1ms Gaming Monitor
لینک به دیدگاه

منظورشون اینه احتمالا : http://lioncomputer.ir/product/5576/BenQ+XL2730Z+27inch+1ms+Gaming+Monitor/

این مدل رقیبی برای ROG Swift حساب میشه و فکر میکنم فقط 3D و 8BIT بودن که به کیفیت تصویر کمک میکنه نسبت به ROG Swift کم داره

بسیار مانیتور خوبی برای بازی هست یعنی بهترین مانیتور گیمینگ در رنج خودش

پیشنهاد میکنم یک عدد 390 هم بخرین تا از پتانسیل های این مانیتور مثل 2k و freesync خوب استفاده کنین و لذت ببرین ! گرچه با یک عدد 390 از 144hz بودن خوب استفاده نمیشه ولی میتونین یک عدد 290 دسته دوم بخرین کراس کنین ! ( اگه درایور مشکلی نداشته باشه ) .... یا سال بعد که سری 400 اومد یک کارت قوی بردارین

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...