رفتن به مطلب

بهترین مدل gtx 960 و قدرت ان برای اجرای بازیهای روز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستانم خسته نباشید

من یه سوال داشتم که خیلی فکرمو مشغول کرده سیستم من اینه

Cpu core i3 3220

Ram 8 gig 1600

دوستان من کارت gtx 960 مدل galax را انتخاب کردم ولی چیزی که الان فکرمو مشغول کرده اینه که این کارت cpu منو ساپورت میکنه چون از چند نفر پرسیدم گفتن در حد یکی دو فریم ریت ممکنه پایین بالا بشه من این کارتو انتخاب کردم میخوام بدونم بازیهایی مثل یونیتی و ویچر رو میتونه راحت اجرا کنه

بعد من نمیخوام cpu عوض کنم با این کارت مشکلی نداره؟ ممنون

لینک به دیدگاه

شماهر کارتی بزاری رو سیستمت تا وقتی پاورت بکشه سیستم کار می کنه... چیز نیت که نخوره به اون یکی....

اگر منظورت bottleneck هست اونقدر شدید نیست که بخواد خیلی جدی باشه که بری cpu عوض کنی.....

الان vga چی داری ؟؟؟ اگر یه چیزی مثل 660یا 750ti  و رزولوشن هم کمتر از 1080 هست  ارزش نداره ارتقا بدی....

لینک به دیدگاه

منم تو خرید این کارت مونده بودم که چیکار کنم.اما با بررسی هایی که کردم خرید gigabyte gtx 760  رو به این ترجیح دادم.البته دست دوم که به قیمت پایینتری گرفتم.از نظری کارایی تفاوت کمی دارن.

دقیقا بستگی به کارت فعلی و مانیتور داره.

لینک به دیدگاه

یونیتی رو نمیدونم ولی ویچر رو با این سیستم بعید میدونم بتونی روون اجرا کنی و فریم بالا بگیری. من با 4690k و 16 گیگ رم و gtx 770 رو high لگ میزد بعد خرید 970 بود که روون اجرا کردم

لینک به دیدگاه

شماهر کارتی بزاری رو سیستمت تا وقتی پاورت بکشه سیستم کار می کنه... چیز نیت که نخوره به اون یکی....

اگر منظورت bottleneck هست اونقدر شدید نیست که بخواد خیلی جدی باشه که بری cpu عوض کنی.....

الان vga چی داری ؟؟؟ اگر یه چیزی مثل 660یا 750ti  و رزولوشن هم کمتر از 1080 هست  ارزش نداره ارتقا بدی....

سلام الان در حال حاضر کارتم gt 730 هست و میخوام برای 960 پاورم بگیرم

من بخوام یه 960 بندازم مشکلی به وجود نمیاره؟ چون cpu core i3 3220 و ram 8gig و من از تلوزیون سامسونگ که پورت تبدیل شدن به مانیتور داره استفاده میکنم که کیفیت تلوزیونمو زده hd مشکلی نیست میتونم بخرم؟gtx 960

ویرایش شده توسط cpt.ghost
لینک به دیدگاه

سلام الان در حال حاضر کارتم gt 730 هست و میخوام برای 960 پاورم بگیرم

من بخوام یه 960 بندازم مشکلی به وجود نمیاره؟ چون cpu core i3 3220 و ram 8gig و من از تلوزیون سامسونگ که پورت تبدیل شدن به مانیتور داره استفاده میکنم که کیفیت تلوزیونمو زده hd مشکلی نیست میتونم بخرم؟gtx 960

اگر دسته ی HD باشه خوبه 960 حالا حالا ها جواب میده.

یک نکته بگم در رزولوشن های پایین تر تاثیر CPU خیلی بیشتر خودشو نشون میده. ولی خوب CPU شما ضعیف نی. با همین بساز. اگر رمت 2 کاناله باشه تا حدودی جبران میشه.

از نظر عملی پاور 380 وات کافیه براش ولی دوستان شاید تا 600 وات هم پیشنهاد بدن بهتون. اگر 6 پین نداشت از تبدیل استفاده کن.

لینک به دیدگاه

سلام واسه اين گرافيک پاور 450 هم کافيه و نياز به خريدن پاور قوى تر نيست.

پردازنده رو هم يه i5 بخر چون تو بازى هاى جديد يه خورده کم مياره. من خودم همين مدل رو دارم با گراف امضام که از 960 به مراتب ضعيف تره تو gta v روى جزيات نه چندان بالا کار کرد cpu تا 90 در صد هم ميره و افت فرم ايجاد ميشه. حتما هر موقع پول اومد دستت يه i5 2400 حد اقل بخر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگر بخوای بازیارو فقط بالا بیاری همین سی پی یوتان کافیه ولی اگر میخوای کیفیت بگیری اصلا کافی نیست ضمنا درهر صورت پاورتو بالا بگیر تا در اینده هم ساپورتت کنه

لینک به دیدگاه

عزیز با اومدن dx12 اگر cpu هم مشکلی داشته باشه بزطرف خواهد شد

لینک به دیدگاه

یونیتی رو نمیدونم ولی ویچر رو با این سیستم بعید میدونم بتونی روون اجرا کنی و فریم بالا بگیری. من با 4690k و 16 گیگ رم و gtx 770 رو high لگ میزد بعد خرید 970 بود که روون اجرا کردم

شما با چه رزولیشنی بازی کردی؟

لینک به دیدگاه

اقا میلاد همه چیز رو بالا گفتند 

cpu شما خوبه با توجه به کارتی که می خواهید تهیه کنید ولی یکم گلوگاه می شه ولی نه خیلی و به لطف dx 12 مشکل گلوگاه هم حل می شه  

بعد پاور هم یه 500 تا 650 وات تهیه کنید خوبه مدل های کورسیر و evga خیلی خوبه و البته مدل گیرین هم هست 

فقط اگر بوجه رسید حتما مدل 4 گیگی رو تهیه کنید مثل http://lioncomputer.ir/product/5312/GIGABYTE+GTX+960+G1+Gaming++WF+3X+OC+4GB+GDDR5/ ( البته با 100 تومان بیشتر می شه 970 پیدا کرد مدل رفرنس ) 

من هر دو نسخه ی 4 گیگی و 2 گیگی رو تست کردم 

توی میانگین فرم ریت فرقی ندارن ولی نسخه ی 2 گیگی اگر کیفیت تکستچر ها رو زیاد کنید بازی خیلی لگ می گیره و به شدت افت فرم در بعضی از جاها رخ می دهد مخصوصا در بازی های جدید 

و به هیچ عنوان کارت های سری 700 رو انتخاب نکنید چون توی بازی هایی که تر این چند ماه اخیر امده اند 960 از 780 هم جلو زده و از همه مهم تر ساپورت کامل dx 12 

لینک به دیدگاه

اقا میلاد همه چیز رو بالا گفتند 

cpu شما خوبه با توجه به کارتی که می خواهید تهیه کنید ولی یکم گلوگاه می شه ولی نه خیلی و به لطف dx 12 مشکل گلوگاه هم حل می شه  

بعد پاور هم یه 500 تا 650 وات تهیه کنید خوبه مدل های کورسیر و evga خیلی خوبه و البته مدل گیرین هم هست 

فقط اگر بوجه رسید حتما مدل 4 گیگی رو تهیه کنید مثل http://lioncomputer.ir/product/5312/GIGABYTE+GTX+960+G1+Gaming++WF+3X+OC+4GB+GDDR5/ ( البته با 100 تومان بیشتر می شه 970 پیدا کرد مدل رفرنس ) 

من هر دو نسخه ی 4 گیگی و 2 گیگی رو تست کردم 

توی میانگین فرم ریت فرقی ندارن ولی نسخه ی 2 گیگی اگر کیفیت تکستچر ها رو زیاد کنید بازی خیلی لگ می گیره و به شدت افت فرم در بعضی از جاها رخ می دهد مخصوصا در بازی های جدید 

و به هیچ عنوان کارت های سری 700 رو انتخاب نکنید چون توی بازی هایی که تر این چند ماه اخیر امده اند 960 از 780 هم جلو زده و از همه مهم تر ساپورت کامل dx 12 

960 از 780 جلو زده بر چه اساسی این رو مینویسید 

لینک به دیدگاه

960 از 780 جلو زده بر چه اساسی این رو مینویسید 

پس خیلی در دنیا بازی نیستید 

بله من خودم 780 دارم و این موضوع خیلی روی مخم هست 

کم کم توی بازی های جدید 960 یا از 780 می زنه جلو یا پا به پای اون می اد ولی توی بازی های قدیمی تر هنوز 780 قوی هست 

خیلی زور داره کارتی که زمانی 700 دلار بود الان از این کارت باید عقب بی افته چرا چون درایور های جدید انویدیا برای کارت های سری 900 فقط بهینه هست 

Nvidia Performance Over The Years.jpg

بنچ های زیر رو نگاه کنید 

مدل های نان رفرنس و یک مقدار اورکلاک از 780 می زنه جلو 

1080_Ultra.png

1247526562005188525.png

Batman-1920-1080-image-502x1200.png

البته بتمن که فعلا رو حواست ببین چقدر مشکل داشت که از steam برداشتنش 

بعد از فیکس ها ببینم چی می شه اون مهم هست 

توی بیشتر جاها 3 تا 4 فرم کمتر می گیره و با اور یا یه مدل نان رفرنس این فاصله از بین می ره 

البته تمام بازی های بالا از گیم ورک انویدیا استفاده می کنن و عنوان انویدیایی هستن  :D

البته تجربه ی خودم توی همین بازی ها خیلی فرق می کنه با بنچ این سایت ها 

من مثل بعضی از دوستان بی دلیل و بی مدرک حرف نمی زنم 

ولی کاریش نمی شه کرد فعلا باید با همین 780 سر کرد تا معماری جدید انویدیا بیاد و یه کارت جدید بگیریم 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

این بنچمارک های تقلبی رو بریز بره اگر دوست داشتی تعویض کنی من کارتتو با یک 960 نو تعویض میکنم 

4 تا سایت دلال شدن منبع تصمیم گیری ..فردا هم سری پاسکال میاد کارت میان رده شو میزنن قویتر از کارتهای رده بالای مکسول

این تنها برای این هست که مشتری رو به خرید تشویق کنند و بس 

چهار تا عکس دروغ مگه شد مدرک .شما خودت یک نگاهی به سخت افزار 2 کارت بنداز بعد بنویس 960 از 780 بهتره 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

این بنچمارک های تقلبی رو بریز بره اگر دوست داشتی تعویض کنی من کارتتو با یک 960 نو تعویض میکنم 

4 تا سایت دلال شدن منبع تصمیم گیری ..فردا هم سری پاسکال میاد کارت میان رده شو میزنن قویتر از کارتهای رده بالای مکسول

این تنها برای این هست که مشتری رو به خرید تشویق کنند و بس 

چهار تا عکس دروغ مگه شد مدرک .شما خودت یک نگاهی به سخت افزار 2 کارت بنداز بعد بنویس 960 از 780 بهتره 

یکم لطفا ارام تر صحبت کنید ممنون می شوم جنگ نداریم با هم که 

من حرف های خودم رو از روی تجربه و مدرک های مختلف و مطمعا زدم 

همان طور که در پست اول خودم اشاره کردم من هر 2 مدل 960 رو تست کردم 

میانگین فرم در 3 بازی بالا خیلی به 780 نزدیک هست کمتر از 3 الی 4 فرم البته میانگین عددی من با بنچ های سایت ها فرق داره چون بعد از گذشت مدتی و بعد از چند اپدیت این کارت ها رو در این 3 بازی تست کردم 

البته اون سایت ها بسیار معتبر هستند و بنچ های تقلبی قرار نمی دهند 

و البته یوتوب که دوست شماست این 3 بازی رو من توی یوتوب چک کردم که شخص به صورت عادی داشت بازی رو تست می کرد و فرم ها هم شبیه به نتایج خودم  بود 

در اخر این شما هستید که ایا حرف من رو قبول کنید یا نه اگر قبول نمی کنید من به نظر شما احترام می گذارم فقط نباید تند بر خورد کرد 

موفق باشید 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

اگر دسته ی HD باشه خوبه 960 حالا حالا ها جواب میده.

یک نکته بگم در رزولوشن های پایین تر تاثیر CPU خیلی بیشتر خودشو نشون میده. ولی خوب CPU شما ضعیف نی. با همین بساز. اگر رمت 2 کاناله باشه تا حدودی جبران میشه.

از نظر عملی پاور 380 وات کافیه براش ولی دوستان شاید تا 600 وات هم پیشنهاد بدن بهتون. اگر 6 پین نداشت از تبدیل استفاده کن.

سلام یعنی من تو رزولوشن بالا مشکل ندارم بعد سی پی یوم فرکانسش 3.30ghz هست حالا بنظرتون با خیال راحت بگیرم

یه سوال دیگه قطعات حال حاضر من کارت گرافیکم gt 730 2gb 128 bit مارک ایسوس هست بعد cpu core i3 3220 و یه پاور ۳۸۰ وات گرین این سه تارو ازم چند برمیدارن بعد یه پاور که برای این ۹۶۰ و سیستمم مناسب باشه چنده؟

Sent from my G630-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام یعنی من تو رزولوشن بالا مشکل ندارم بعد سی پی یوم فرکانسش 3.30ghz هست حالا بنظرتون با خیال راحت بگیرم

یه سوال دیگه قطعات حال حاضر من کارت گرافیکم gt 730 2gb 128 bit مارک ایسوس هست بعد cpu core i3 3220 و یه پاور ۳۸۰ وات گرین این سه تارو ازم چند برمیدارن بعد یه پاور که برای این ۹۶۰ و سیستمم مناسب باشه چنده؟

HD که بالا نیست. تقریبا یکی از پایین ترین رزولوشن ها هست. FULL HD بخوایید بازی کنید(جزئیات هایی) در خوشبینانه ترین حالت 970 نیاز دارید.

پاور 450 UK گرین خوبه.

برای قطعات هم باید تاپیک بزنید. قیمت آکبندشو در بیار 30% کم کن. تازه اگر مشتری داشته باشه.

لینک به دیدگاه

HD که بالا نیست. تقریبا یکی از پایین ترین رزولوشن ها هست. FULL HD بخوایید بازی کنید(جزئیات هایی) در خوشبینانه ترین حالت 970 نیاز دارید.

پاور 450 UK گرین خوبه.

برای قطعات هم باید تاپیک بزنید. قیمت آکبندشو در بیار 30% کم کن. تازه اگر مشتری داشته باشه.

برای full hd به ۹۷۰ احتیاج دارم؟

الان با ۹۶۰ رو hd با چه رزولوشنی میتوانم بازی کنم؟

لینک به دیدگاه

رفیق همشون یکی ان . ولی خب گیگا بگیر . چون مثلا میکن گارنتیش خوبه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...