رفتن به مطلب

محدود شدن سرعت اینترنت مخابرات ارومیه درساعات رایگان شبانه و قفل شدن روی 100kb/sec با سرویس 10مگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود خدمت همه دوستان و سروران عزیزم / امیدوارم شاد باشین و سرحال 

دوستان حدود 4 روزه که بنده با یه مشکل جدید و عجیب با اینترنت مخابرات دست و پنجه نرم میکنم که نمیدونم فقط 

سر من این بلا نازل شده یا همه این مشکل رو دارند یا اصلا مشکل از کجاست و چیه ؟؟؟ 

دوستان بنده اینترنت 10240 که میشه همون 10 مگ دارم از آی اس پی معظم ( مخابرات ) که همون طور که گفتم 

4 روزه از مثلا حدود 12 اینا سرعت دقیقا روی 100 کیلو قفل میشه و به هیچ وجه بالاتر نمیره بلکه پایینترم میاد 

لازم به ذکره که تا الان بنده چنین چیزی ندیده بودم و فکرم نکنم کسی دیده باشه / نوسان در دانلود رو دیده بودیم  

اونم در حد 50 الی 60 کیلو ولی دیگه این جدیه جدید هست و دقیقا نمیدونم جریانش چیه و آیا این حرکت انقلابی

رو خود مخابرات اعمال کرده ؟ که از 2020 پرسیدم گفتن به هیچ وجه چنین اعمالی از طرف مخابرات صورت 

نگرفته / گفتم هکم کردن ؟ گفتن نخیر / کلا خودشونم موندن که مشکل از کجاست / 

بنده ارومیه هستم 

آپدیت شده در تاریخ : 1394/04/16

مشخصات سرویس بنده و ...

osxoq1jfdvi3npfq1zvo.png

عکسی از تست در ساعات رایگان و کل سرعت دریافتی من که حتی به یک مگ هم نمیرسه 

llzzuriptozhhzidsywi.png

اینم تست سرعت با نرم افزار دانلود منجر ( یعنی خداوکیلی نرم افزارم قاطی کرده )

ftn12dhzf6fpmpt5e6il.png

متن شکایت بنده و پاسخ عجیب مسئول محترم که اصلا ربطی به مشکل ذکر شده بنده نداشت و ارسال تجدید نظر اول بنده و ادامه دارد تا ابد

31s2c6e6vmjaxvpn8fz3.png

واقعا خیلی متاسفام برای اون ارگانی که این همه داره ملت رو میچاپه و بازم گرسنست و بازم تلاش میکنه بیشتر خالی کنه و بیشتر بخوره 

ببین چقدر بدبخت شدیم که دارن با محدود کردن سرعت اینترنتی که مفت براشون میارزه و هزینه انچنانی هم براشون نداره 

ازمون انتقام میگیرن یا تنبه میکنن این همه پول مفت و اضافه از این ملت میگیرن کسی چیزی نمیگه اونوقت ببین واسه خاطر یه دانلود کردن 

رایگان که 1 به هزارومه هزینه گرفته شدم نیست ببین چه تصمیماتی انجام میدن تا ماها مجبور بشیم روزا دانلود کنیم و خزانه هارو 

بیشتر و بیشتر پر کنیم / واقعا ببینین در چه مملکتی زندگی میکنیم که هزینه های یه زندگی مرفع رو پرداخت میکنیم ولی 

کیفیت زندگیمون در حد کشورهای عقب افتادست ... واقعا خیلی متاسفم

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

• ارسال 148
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

downstream شما چقدره از تنظیمات مودم بخوانید و بنویسید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

downstream شما چقدره از تنظیمات مودم بخوانید و بنویسید ؟

خدمت شما 

vrn9dw8nhzi3dpz3ul8s.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدمت شما 

vrn9dw8nhzi3dpz3ul8s.png

خب الان خط شما حدود 30 مگ اینترنت میتونه بگیره 

و مخابرات هم برای شما 10 مگ بسته 

حالا اینکه شما 100 کیلوبایت ترنسفر ریت دارید روباید اینطوری ارزیابی کرد ایا تو سایت اسپید تست سرعت شما 1 مگ هست یا 10 مگ ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب الان خط شما حدود 30 مگ اینترنت میتونه بگیره 

و مخابرات هم برای شما 10 مگ بسته 

حالا اینکه شما 100 کیلوبایت ترنسفر ریت دارید روباید اینطوری ارزیابی کرد ایا تو سایت اسپید تست سرعت شما 1 مگ هست یا 10 مگ ؟

zfq8axlvudknn53dn8z7.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

speedtest.net بگیر عزیز

این که میگه شما 10 مگ دارید و درسته از لینک بالا هم تست بگیرید همون 10 مگ هست به احتمال زیاد

اینکه 100 کیلوبایت دارید یا مشکل از سمت سرور هست یا از سیستم شما یا پورت مخابرات که شلوغ شده باشه ولی فکرنکنم از این باشه و مشکل سرور دانلود یا سیستم شما هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

speedtest.net بگیر عزیز

این که میگه شما 10 مگ دارید و درسته از لینک بالا هم تست بگیرید همون 10 مگ هست به احتمال زیاد

اینکه 100 کیلوبایت دارید یا مشکل از سمت سرور هست یا از سیستم شما یا پورت مخابرات که شلوغ شده باشه ولی فکرنکنم از این باشه و مشکل سرور دانلود یا سیستم شما هست

اونم میگیرم 

4474233941.png

اخه از کجای سیستم میتونه باشه آخه ؟ کچل شدیم از دست اینا 

مادربرد که سالمه پورت لنش که سالمه کابلها همه سالمه / با 4 تا مودم تست کردم همینه که همینه 

جالبش اینجاست که روزا هیچ مشکلی نیست و ا مگ دانلود میکنه پس یه ریزی هست اینجا تو یه کفشی ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اونم میگیرم 

4474233941.png

اخه از کجای سیستم میتونه باشه آخه ؟ کچل شدیم از دست اینا 

مادربرد که سالمه پورت لنش که سالمه کابلها همه سالمه / با 4 تا مودم تست کردم همینه که همینه 

جالبش اینجاست که روزا هیچ مشکلی نیست و ا مگ دانلود میکنه پس یه ریزی هست اینجا تو یه کفشی ! 

اها فقط شب ها سرعت کمه ؟ پس محدودیت شبانه دارید الان من خودم روی فیزیک نظری هستم محدودیت 1 به 100 داره یعنی اگر من 1 گیگ سرعت داشته باشم میتونم 100 مگ دانلود کنم اگه 100 داشته باشم 10 مگ و1 مگ 100 کیلوبایت خخخ

لینک به دیدگاه

درود عطا جان

چرا از یه شرکت دیگه ADSL نمیگیرید کلا خط و عوض کنید شاید بهتر جواب بده؛

شب ها دانلود زیاد نداشتید؟

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اها فقط شب ها سرعت کمه ؟ پس محدودیت شبانه دارید الان من خودم روی فیزیک نظری هستم محدودیت 1 به 100 داره یعنی اگر من 1 گیگ سرعت داشته باشم میتونم 100 مگ دانلود کنم اگه 100 داشته باشم 10 مگ و1 مگ 100 کیلوبایت خخخ

برای هیچ کس اینطوری نیست و فقط واس ما نازل شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عطا جان

چرا از یه شرکت دیگه ADSL نمیگیرید کلا خط و عوض کنید شاید بهتر جواب بده؛

شب ها دانلود زیاد نداشتید؟

سلام خدمت جناب رضایی عزیز 

والا ما سالهاست میخوام این حرکت رو انجام بدیم ولی بختکی به نام فیبر نوری مانع کار شده 

و باید از این ارگان دزد مخابرات بگیریم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین تو تست سرعت مخابرت سرعت شما 10 مگ هست نوشته 1 مگابیت میشه 10 مگابایت !

ولی اینکه ساعت 12 رو گفتید باید بررسی بشه درمرجله اول با یک سیستم دیگه تست کنید درمرحله دوم باید دستگاه dslam تو مرکز مخابراتی بررسی بشه درمرحله سوم پورت منشا باید بررسی بشه شاید کلا محدودیت داشته باشه

و این رو هم درنظر داشته باشید درهرمرکز مخابراتی ممکنه 100 دستگاه dslam و 20-30 پورت اینترنت استفاده شده باشه و دیگران از ...

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز نت من هم مال مخابراته شما میگی 4 روز اما واسه من دو هفته هست اینطوری شده 

قبلا سرعت 128 رو 130kb بود سرعت 256 حدود200 kb و 512 هم رو 260kb

الان سرعت 128 شده 50 الی 60 kb !

رفتم 512 گرفتم الان با سرعت 130kbدانلود میکنه!! در حالی که قبلا با 128سرعت 130kb رو میداد.

این سرعتا تو روزها هست . شبا دیگه بماند!

نت مخابرات اشغال بود اشغال تر هم شده . گند زدن تو اینترنت

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

سلام

همشهرى عزيز

من هم چنين مشكلى دارم اينترنت ١ مگ دارم تا ٢ يا ٣ روز قبل راحت تا 150 كيلو بايت دانلود مى كردم ولى چند روزه شب ها سرعت رو 40 يا 50 هست

2020 هم كه الكى هست جواب درست حسابى نمى دن

لینک به دیدگاه

2020 که کار را نمیندازه اما این مشکل از مخابرات که چیز عجیبی نیست. منم 5 مگشو دارم از همون اول 300 کیلو میداد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان شما یه سر داخل دریاچه قدم بزن ببین موجودی کابل رو گاز نگرفته مقداری از انرژی نمیدونم چی چی از کابل زخمی جای اب ریخته شده باشه تو دریاچه 

قطعا کابل زخمی شده اگه قطع شده بود اون 100 کیلو برنج رو هم نداشتی

تا کسی ندیده انرژی رو جمع کن ببر استفاده کن

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا چیز عجیبی نیست. من هم 2 مگ نامحدود داشتم. هر ماه که میگذشت سرعت روی مقدار پایین تری قفل میشد.....  =))

مثلا اولش سرعت دانلودم روی 250 قفل بود بعد شد 200 و اواخر هم شده بود 170 ! تا این که نهایتا نامحدود رو کلا جمع کردن. جالب بود که علت رو هم میپرسیدی میگفتن خط شیر هستش و به خاطر مصرف یوزر های دیگه سرعت میاد پایین. بگو آخه یعنی 1 صدم ثانیه هم مصرف تغییری نمیکنه که سرعت من دقیق روی 170 قفله و بالاتر نمیره؟ خودتون محدودش کردین حد اقل جرات داشته باشید مثل مرد بگید آره. دیگه چرا چرت و پرت تحویل طرف میدین؟

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

اصلا چیز عجیبی نیست. من هم 2 مگ نامحدود داشتم. هر ماه که میگذشت سرعت روی مقدار پایین تری قفل میشد.....  =))

مثلا اولش سرعت دانلودم روی 250 قفل بود بعد شد 200 و اواخر هم شده بود 170 ! تا این که نهایتا نامحدود رو کلا جمع کردن. جالب بود که علت رو هم میپرسیدی میگفتن خط شیر هستش و به خاطر مصرف یوزر های دیگه سرعت میاد پایین. بگو آخه یعنی 1 صدم ثانیه هم مصرف تغییری نمیکنه که سرعت من دقیق روی 170 قفله و بالاتر نمیره؟ خودتون محدودش کردین حد اقل جرات داشته باشید مثل مرد بگید آره. دیگه چرا چرت و پرت تحویل طرف میدین؟

این تست سرعتی رو که گذاشتی پس چیه ؟ از کجا همچین سرویسی گرفتی 

من موندم این چه سیاستی هست مخابرات داره به یکی سرعت 1 گیگ بر ثانیه میده و اون شخص میاد اگهی میزنه دانلود هر گیگ 140 تومن و بعد به مردم هر گیگ رو 

4000 تومن میندازه و سرعت 10 مگی که بخوره تو سرشون به ملت میده هزار جور داستان درست میکنه براش یکبار تقسیم 8 میکنه باز میبینه سرعتش خار چشمشون شده 

کمترش میکنه دسترسی به سایتهای زرتی  داخلی رو روی اون سرعت کلنگی میبنده بقیه سایتها رو دسترسیشونو دشوار و غیر ممکن میکنه 

خاک بر سر خرشون با این سیاست مشتری مداری ت تخیلشون ..100 رحمت به 40 دزد بغداد 

لینک به دیدگاه

من هم همین سرویس رو دارم.

میگم شاید شب ها رو مجانی کردن با این سرعت؟

من امشب تست میکنم ببینم چطوره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز نت من هم مال مخابراته شما میگی 4 روز اما واسه من دو هفته هست اینطوری شده 

قبلا سرعت 128 رو 130kb بود سرعت 256 حدود200 kb و 512 هم رو 260kb

الان سرعت 128 شده 50 الی 60 kb !

رفتم 512 گرفتم الان با سرعت 130kbدانلود میکنه!! در حالی که قبلا با 128سرعت 130kb رو میداد.

این سرعتا تو روزها هست . شبا دیگه بماند!

نت مخابرات اشغال بود اشغال تر هم شده . گند زدن تو اینترنت

سلام و درود خدمت شما

مخابرات متاسفانه هر کاری دلش میخواد میکنه و هیچ کسم نمیتونه کاری بکنه ! اما چرا ؟ مگر پول خونشون رو نمیگیرن ؟ پس دیگه چی میخوان 

مردیم از خفگی 

سلام

همشهرى عزيز

من هم چنين مشكلى دارم اينترنت ١ مگ دارم تا ٢ يا ٣ روز قبل راحت تا 150 كيلو بايت دانلود مى كردم ولى چند روزه شب ها سرعت رو 40 يا 50 هست

2020 هم كه الكى هست جواب درست حسابى نمى دن

سلام خدمت شما دوست عزیزم

خب نباید دست بردارین تا هر کاری دلشون میخواد بکنن / من گفتم بعداز 2020 بازرسی و بعداز اون رئیس مخابرات 

و بعداز اون شکایت از طریق سازمان تنظیم مقررات کل کشور / ماها مشکلمون اینه که هر وقتی مشکلی پیش میاد میگیم عیب نداره درست میشه 

درست که نشد هیچ خرابترم شد پس با صبر کاری از پیش نخواهد رفت / شمام حتما پیگیری کنید 

2020 که کار را نمیندازه اما این مشکل از مخابرات که چیز عجیبی نیست. منم 5 مگشو دارم از همون اول 300 کیلو میداد

سلام و درود خدمت شما 

وای بر من که فکر میکردم تنهای آدمی هستم که مشکل داره 

پیگیری کردین دوست عزیزم ؟ چون قانونا باید شما حداقل با 500 کیلو دان کنید 

عطا جان شما یه سر داخل دریاچه قدم بزن ببین موجودی کابل رو گاز نگرفته مقداری از انرژی نمیدونم چی چی از کابل زخمی جای اب ریخته شده باشه تو دریاچه 

قطعا کابل زخمی شده اگه قطع شده بود اون 100 کیلو برنج رو هم نداشتی

تا کسی ندیده انرژی رو جمع کن ببر استفاده کن

سلام و درود خدمت مهدی جان عزیز 

دریا گفتی دلمون کباب شده ... کدوم دریا بگو خشکی بگو کویر ... دریا که خشک شد رفت کسی هم به دادش نرسید 

اونطور که من دیدم با خشک شدن دریا هیچ جاندار زنده ای هم اونجا وجود نداره که بخواد حتی این کار رو بکنه ! البته 

جریان این مورد رو خوب اومدی مهدی جان دست مریزاد / با دوستان داریم یه سر میریم اونجا تا از این انرژی پفکی جمع کنیم دلمون شاد شه ! 

فرداش لخت بیاییم وسط خیابون بگیم درسته هیچی نداریم اما عوضش از این انرژی پفکیا داریم که !!!! والا 

سلام و درود خدمت بهمن جان عزیز 

بله اینطور که معلومه همه دارن میکشن از این دردا 

والا بهن جان اینا امروز فرداست که حتی برای نفس کشیدنم از آدم باج بگیرن چه برسه به اینترنت رایگان !! وات رایگان ؟؟

واسه منم تلاون کردن از این حرفا منم گفتم ببخشید شما به بنده نگاه کنید ببینید من گوشام درازه ؟ 

این تست سرعتی رو که گذاشتی پس چیه ؟ از کجا همچین سرویسی گرفتی 

من موندم این چه سیاستی هست مخابرات داره به یکی سرعت 1 گیگ بر ثانیه میده و اون شخص میاد اگهی میزنه دانلود هر گیگ 140 تومن و بعد به مردم هر گیگ رو 

4000 تومن میندازه و سرعت 10 مگی که بخوره تو سرشون به ملت میده هزار جور داستان درست میکنه براش یکبار تقسیم 8 میکنه باز میبینه سرعتش خار چشمشون شده 

کمترش میکنه دسترسی به سایتهای زرتی  داخلی رو روی اون سرعت کلنگی میبنده بقیه سایتها رو دسترسیشونو دشوار و غیر ممکن میکنه 

خاک بر سر خرشون با این سیاست مشتری مداری ت تخیلشون ..100 رحمت به 40 دزد بغداد 

درود بر شما 

هزاران هزاران مرتبه خاک بر سرشون تا ابد هم خاک بر سشون و بازم خاک بر سشون 

به اسم حق و قانون چه بلاهایی سرمون میاد 

من هم همین سرویس رو دارم.

میگم شاید شب ها رو مجانی کردن با این سرعت؟

من امشب تست میکنم ببینم چطوره.

سلام بر سعید جان عزیز 

والا چی بگم دیگه 

لینک به دیدگاه

سلام منم اینترنت مخابرات 2مگ داشتم بعد 10 مگ کردم ولی سرعت دانلودش تغییر نکرد زنگ زدم 2020جریانو گفتم بعد یه هفته درست شد الان با 1100کیلو بیت دانلود میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام منم اینترنت مخابرات 2مگ داشتم بعد 10 مگ کردم ولی سرعت دانلودش تغییر نکرد زنگ زدم 2020جریانو گفتم بعد یه هفته درست شد الان با 1100کیلو بیت دانلود میکنه 

سلام خدمت همشهری عزیز و بزرگوار 

خوشحالم که حداقل شما مشکلی ندارید 

بعد یه سوال : شما برای چی زنگ زدین 2020 ؟ مگر شمام چنین مشکلی داشتین ؟ 

شما الان شبها که مشکلی ندارید در مورد سرعت دانلود ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

لازم شد دوباره بگم چون چند بار دیگه هم گفته بودم :دی

بنده سرعت 512 داشتم چند سال پیش یادمه سرعتم 260kb/s بود !!

بعدش 1mb گرفتم شد 230kb/s

الانم 2m سرعتم همون 230kb/s هست 

زنگ زدم میگم چرا این جوریه !!! گفتن که منطقه شما با سرعت کم سازگارتره  =))  =))  =))  =))  منم بنده خدا رو درک کردم گفتم بله صحیح است خداحافظ  :D

و اینم بگم برام پینگ هم مهمه ، یادمه دو سال پیش پینگم بین 30-35 بود با ای پی گوگل کسی باورش نمیشد :| الان 150 با ای پی گوگل هست تو بتلفیلد 4 هم میزنه 350  :laughing:

دوستان پینگتون هم بگید 

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین تو تست سرعت مخابرت سرعت شما 10 مگ هست نوشته 1 مگابیت میشه 10 مگابایت !

درود خدمت شما 

از قضا قضیه همین جاست و شاید شما متوجه نشدید ولی تستها گویای همه چیزه و در واقع سرعت من روی 1 مگ هست یعنی همون 100 کیلو

اگر در همون تست نمره دانلود مثلا میشد  ( 9.90 Mbps ) اونوقت میشد گفت درسته و سرعت بنده یک مگ هست .

این تست روهمین الان ساعت 23 شب گرفتم که به 10 مگ یا همون 10240 نزدیک تره و البته سرعت سرورهام دخیل هستند 

سرعت اینجا میشه در واقع 800 کیلو البته من از سایت میهن دانلود یا سافت98 با سرعت کامل 1.100 دانلود کردم الان 

4476400751.png

لینک به دیدگاه

منم این مشکل رو داشتم با پارس آنلاین ولی سیستمشون یک باگ جالب داشت. هر لینک 100 kb قفل می شد من 10 تا فایل می ذاشتم با هم دانلود شد نزدیکه 1 مگ سرعت می داد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...