رفتن به مطلب

محدود شدن سرعت اینترنت مخابرات ارومیه درساعات رایگان شبانه و قفل شدن روی 100kb/sec با سرویس 10مگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

اینجا ولی باید هزینه اولیه بالایی داشته باشه

مرسی دوست عزیز 

شما از این روش استفاده کردین ؟ مثلا چقدر هزینه داره ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 148
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

نه خودم استقاده نکردم ولی میگن برای اونایی که مثل من مشکل نویز دارن روش خوبیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نه خودم استقاده نکردم ولی میگن برای اونایی که مثل من مشکل نویز دارن روش خوبیه

البته بنده اصلا مشکل نویز و اینارو ندارم و مشکلم بختکی به نام مخابرات هست که خودسرانه و بدون اطلاع رسانی

هر تصمیمی میگیره اونم تصمیمات اشتباه و ناعادلانه 

لینک به دیدگاه

البته بنده اصلا مشکل نویز و اینارو ندارم و مشکلم بختکی به نام مخابرات هست که خودسرانه و بدون اطلاع رسانی

هر تصمیمی میگیره اونم تصمیمات اشتباه و ناعادلانه 

روش p2p بر بستر wireless. جاهایی که ADSL نشه گرفت. لینک wireless می گیرند. هزینه اولیه حدود 400 500 می شه. تجهیزات هم خود شرکت بهتون می ده. کیفیت لینک هم بیشتر از ADSL هست. توی شرکتهای معروف دیدم اکثر دوستان از شاتل گرفتتند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روش p2p بر بستر wireless. جاهایی که ADSL نشه گرفت. لینک wireless می گیرند. هزینه اولیه حدود 400 500 می شه. تجهیزات هم خود شرکت بهتون می ده. کیفیت لینک هم بیشتر از ADSL هست. توی شرکتهای معروف دیدم اکثر دوستان از شاتل گرفتتند

متاسفانه طی تماسی که با شاتل و پارس آفلاین و آسیاتک داشتم گفتن امکانش نیست و مخابرات اجازه نمیده 

یعنی به طور اختصار مخابرات میگه جایی که من دارم میخورم شما بیرون باش !! 

لینک به دیدگاه

متاسفانه طی تماسی که با شاتل و پارس آفلاین و آسیاتک داشتم گفتن امکانش نیست و مخابرات اجازه نمیده 

یعنی به طور اختصار مخابرات میگه جایی که من دارم میخورم شما بیرون باش !! 

واسه adsl بله. ولی لینک وایرلس هم مخابرات مخالفت می کنه؟ نشنیدم همچین چیزی. اصلا کاری شما با مخابرات ندارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه adsl بله. ولی لینک وایرلس هم مخابرات مخالفت می کنه؟ نشنیدم همچین چیزی. اصلا کاری شما با مخابرات ندارید.

گفتم ولی گفتن امکانات نداریم / P2P / نقطه به نقطه / یا هر اسم دیگه ای داشته باشه 

شما از این روش استفاده میکنید ؟ 

لینک به دیدگاه

گفتم ولی گفتن امکانات نداریم / P2P / نقطه به نقطه / یا هر اسم دیگه ای داشته باشه 

شما از این روش استفاده میکنید ؟ 

من به شخصه نه ولی پیگیرش بودم واسه یک آپارتمان این اطلاعات رو پیدا کردم با واحد فورش مرکزی توی تهران هم صحبت کردین؟ توصیه می کنم با واحد فروش مرکزی تهران تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام

سرعت نتم خیلی بهتر شد

post-16089-0-02495900-1436102987_thumb.jpg

این تست قبلیمه
post-16089-0-38912300-1436102942_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

سرعت نتم خیلی بهتر شد

attachicon.gif12.JPG

سلام

مهدی جان خوشا به حالت 

سرویست 10 مگه دیگه ؟ از مخابرات گرفتی ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

مهدی جان خوشا به حالت 

سرویست 10 مگه دیگه ؟ از مخابرات گرفتی ؟ 

سلام

بله مال مخابراته

نه سرویس نقره ای هست که قبلا نزدیک به3 مگ بود ولی

تبدیل به 10 مگ کردن

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام خدمت همه 

پاسخ سکایت ارسال شد بهم / کلا سردر نیاوردم که چی نوشتن 
دوستان راهنمایی کنین برای نوشتن تجدید نظر 

ohei0zg8woy1m3aofm5r.png

تست با دانلود منجر در ساعت 2:20 دقیقه صبح 

ftn12dhzf6fpmpt5e6il.png

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام خدمت همه 

ohei0zg8woy1m3aofm5r.png

ftn12dhzf6fpmpt5e6il.png

چرت و پرت نوشته ! میگه سرعتت الان 4 مگ هست ! خب یکی نیست بهش بگه بچه 4 مگ 400 کیلوبایت دانلود میده !

بخاطر من یک فحش ابدار بهش بگو  :)  :eek:

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت همه 

ohei0zg8woy1m3aofm5r.png

ftn12dhzf6fpmpt5e6il.png

حکایت اینه گفته شما 100kb اینو ضرب در 8 می کنی می شه 800 کیلوبیت. باز اینو ضرب در ضریب اشتراک که همون 8 هست می کنید می شه 6400. یارو گفته این مشه معادل سرعت 6.4 مگابیت. باتوجه اینکه سرویس شما سرعت حداقلیش 5 مگابیت و حداکثریش 10 مگابیته. سرعت 6.4 مگابیت قابل قبوله!

یعنی در عمل بخواهم بگم شما می ری یک پاکت شیر 1 کیلویی میخری بعد میایی خونه وزنش می کنی شده 600 گرم! بعد می ری به فروشنده می گی چه وضعشه؟ فروشنده هم در جواب بگه این پاکت ها وزنشون بین 500 گرم تا 1 کیلو هست! دزدی هم که شاخ دم نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرت و پرت نوشته ! میگه سرعتت الان 4 مگ هست ! خب یکی نیست بهش بگه بچه 4 مگ 400 کیلوبایت دانلود میده !

بخاطر من یک فحش ابدار بهش بگو  :)  :eek:

درود 

از این چرتو پرتا زیاد شنیدم ولی من یکی دست بردار نیستم که نیستم / یا درستش کنن یا کلا ببندن

با فش و بد وبیرا مشکل ما درست نمیشه 

حکایت اینه گفته شما 100kb اینو ضرب در 8 می کنی می شه 800 کیلوبیت. باز اینو ضرب در ضریب اشتراک که همون 8 هست می کنید می شه 6400. یارو گفته این مشه معادل سرعت 6.4 مگابیت. باتوجه اینکه سرویس شما سرعت حداقلیش 5 مگابیت و حداکثریش 10 مگابیته. سرعت 6.4 مگابیت قابل قبوله!

یعنی در عمل بخواهم بگم شما می ری یک پاکت شیر 1 کیلویی میخری بعد میایی خونه وزنش می کنی شده 600 گرم! بعد می ری به فروشنده می گی چه وضعشه؟ فروشنده هم در جواب بگه این پاکت ها وزنشون بین 500 گرم تا 1 کیلو هست! دزدی هم که شاخ دم نداره.

با سلام 

بله حکایت جالبی بود 

متاسفانه تو روز روشن دارن دروغ گویی و دزدی میکنن به راحتی هر جه تمام تر 

و قشنگ هم بلدن چی بگن و جواب بدن 

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت همه 

ohei0zg8woy1m3aofm5r.png

ftn12dhzf6fpmpt5e6il.png

خلاصه اش اینه که اگه سرعتتون بیاد رو 1KB بازم میگن سرعتتون رو 3 بار ضربدر 8 کنین

کلا یه 8 یاد گفتن دارن چرند میگن

شما اکانت 10 مگ گرفتین و این حداقل سرعتی که شما میگیرین هست

یعنی اگه سرعت بشه 9.99 مگ شما می تونید شکایت کنید (در حالت کلی نه تو ایران)

شما 10 مگ گرفتید و باید با حداقل 1280 دانلود کنید و اگه کمتر بود می تونید شکایت کنید

مگر اینکه تو قرارداد فی ما بین چیز دیگه ای نوشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه کلام به عقل کل نه    رییس کل  میگفتی با سرعت کمتر از 10 مگ که به بنده دادید ملت دارند با سرعت بالاتر دانلود  میکنند  

ما پول میدیم و اشتراک میگیرییم که دانلود کنیم دیگه اونوقت جالبه همون پول رو ازمون میگیرن محدودمون هم میکنند

لینک به دیدگاه

خلاصه اش اینه که اگه سرعتتون بیاد رو 1KB بازم میگن سرعتتون رو 3 بار ضربدر 8 کنین

شما 10 مگ گرفتید و باید با حداقل 1280 دانلود کنید و اگه کمتر بود می تونید شکایت کنید

متاستفانه این جوری نمی تونه شکایت کنه من خودم 2 مگ از آسیاتک داشتم سرعتم اومده بود روی 32! بعد رفتم شکایت کنم دیدم چون ضریب 1/8 پس تقسیم بر 64 می شه!و ما هم متاستفانه چاره ای نداریم جز اینکه برگه قرار داد رو امضا کنیم.  گفتند سرعت دانلودت استانداره! چون تو برگ قراردادی اعلام می کنند ضریب share 8.ولی سرعت 10240 رو اگر تقسیم بر 64 کنیم می شه 160. یعنی تا 160 باید داشته باشی.پس با این استدلال می تونی شکایت کنی 60 تا کم می دن ولی مسله دزدی این ها این جا خنده داره که گفته آقا 5 مگ تا 10 مگ متغیره! مگه تخم مرغ شانسیه :))؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه موردی هست مثل همین مسئله من با 3g همراه اول دارم

تا حدودا یک ماه پیش با سرعت 1-2 مگ من با 3g همراه اول دانلود میکردم

الان این سرعت مثل همین چیزی که دوستمون گفتن محدود شده روی 60 کیلوبایت ! کمتر میشه ولی بیشتر نه !

دوستانی که 3g همراه اول استفاده میکنن چطوریه وضعیت سرعتشون ؟؟

لینک به دیدگاه

متاستفانه این جوری نمی تونه شکایت کنه من خودم 2 مگ از آسیاتک داشتم سرعتم اومده بود روی 32! بعد رفتم شکایت کنم دیدم چون ضریب 1/8 پس تقسیم بر 64 می شه!و ما هم متاستفانه چاره ای نداریم جز اینکه برگه قرار داد رو امضا کنیم.  گفتند سرعت دانلودت استانداره! چون تو برگ قراردادی اعلام می کنند ضریب share 8.ولی سرعت 10240 رو اگر تقسیم بر 64 کنیم می شه 160. یعنی تا 160 باید داشته باشی.پس با این استدلال می تونی شکایت کنی 60 تا کم می دن ولی مسله دزدی این ها این جا خنده داره که گفته آقا 5 مگ تا 10 مگ متغیره! مگه تخم مرغ شانسیه :))؟

خوب وقتی میگه 5 مگ تا 10 مگ این همونshare هست

شاید تو یک ساعت 10 مگ بده شاید تو یه ساعت 5 مگ

ولی ایشون همیشه رو 100 قفل شده پس شیر نشده (بلکه دزدی شده)

تو اسیاتک و پارس انلاین و صبانت من ندیدم ضریب بنویسه رو قرارداد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

به دیوار میگفتیم الان ریخته بود زمین از شرمندگی / به آهن میگفتیم ذوب میشد اون قدری که گفتم زبونم مو درآورد 

و همچنان خواهم گفت 

شکایت متنی کردم / شکایت صوتی هم کردم از 195 / تجدید نظر ارسال کردم / و همچنان تا خون در رگ ماست ..... ماست 

یه کلام به عقل کل نه    رییس کل  میگفتی با سرعت کمتر از 10 مگ که به بنده دادید ملت دارند با سرعت بالاتر دانلود  میکنند  

ما پول میدیم و اشتراک میگیرییم که دانلود کنیم دیگه اونوقت جالبه همون پول رو ازمون میگیرن محدودمون هم میکنند

سلام مهدی جان 

همونطور که بالا هم گفتم با یه تعداد خ / ر و نفهم طرف هستیم که فقط فکشون تکون میخوره و خوابشون میاد و علاقه شدیدی دارند به پول مفت

سلام 

بله متاسفانه هر طوری هم بگیم یه چیزی بارمون میکنن و توپ رو میندازن تو زمین ما 

جالبه که اینو هم دادن حتی حداقلشم نیست یعنی اگه 10240 رو تقسیم بر 8 کنیم میشه 1.280 که من نهایت سرعتی که گرفتم اونم با سیگنال بالا و نویز بسیار پایین 

همون 1.40 بوده یعنی حالا اینجا هم رحم نمیکنن و مثل لاشخور افتادن به جون مردم

لینک به دیدگاه

خوب وقتی میگه 5 مگ تا 10 مگ این همونshare هست

شاید تو یک ساعت 10 مگ بده شاید تو یه ساعت 5 مگ

ولی ایشون همیشه رو 100 قفل شده پس شیر نشده (بلکه دزدی شده)

تو اسیاتک و پارس انلاین و صبانت من ندیدم ضریب بنویسه رو قرارداد

آسیاتک دقیقا نوشته حالا پیداش می کنم می فرستم،ولی در مورد 10 مگ، وقتی شما 10 مگ می گیرید با ضریب شیر 1/8 معنیش اینه اگر این میزان پهنای باند به اشتراک گذاشته شده اگر هر 8 کاربر همزمان هم دانلود کنند حداقل ترانسفری که شما از سرعت 10 مگ می گیردkb 160 می شه، حداکثر ترانسفری که می گیرید هم 1.2 مگ می شه،پس تکلیف 10 مگابیت مشخص می شه، یک زمانی هست شما سرویس 5 مگ میگیرید ولی burst داره تا 10 مگ، یعنی اگر پهنای باند خالی اضافه ای وجود داشت شما تا حداکثر ترانسفر 1.2 مگ می گیرید،ولی استاندارد سرویستون می شه حداقل سرعت می شه حدود 78 kb و حداکثر سرعت می شه 625 kb!

حالا تفاوت چیه؟ تو حالت اول یعنی سرعت 10 مگ کامل بدون burst گرفتین طبق استانداردش زیر 160 kb نباید بیاد با شیر 1/8 تازه!

ولی وقتی 5 مگ با burst بگیرید می گن استاندارد شما حداقل 78 kb پس شما حق شکایت ندارید.

ویرایش شده توسط T_L_O_T_D
لینک به دیدگاه

دوستان من خودم برای سازمان تنظیم کار میکنم . برید توی سایت سازمان و شکایت نامه تنظیم کنید . بهتون قول میدم به شکایتتون رسیدگی بشه

یا میتونید با 194 تماس بگیرید . یا حق

لینک به دیدگاه

دوستان من خودم برای سازمان تنظیم کار میکنم . برید توی سایت سازمان و شکایت نامه تنظیم کنید . بهتون قول میدم به شکایتتون رسیدگی بشه

یا میتونید با 194 تماس بگیرید . یا حق

بنظر من اینکارا بی فایدس. آخرش بخوان کاری کنن ، واسه یه مدتی سرعت ها رو درست میکنن و دوباره محدودیت ها رو بی سروصدا تنظیم میکنن.

منم سرعت ده مگابیت دارم ولی دانلود شبانه سرعتش روی 20 تا 200 کیلوبایت بر ثانیه هست که تقریباً میشه یه مگابیت.

اینم سرویس 10 مگابیت من تو دو سه شب پیش:

4469040168.png

قبلاً مخابرات هم رفتم و گفتم سرعتم کمه و ... در نهایت درستش کردن و سرعت دانلودم حدود 1 مگابایت برثانیه شده بود. بعد مدتی سرعتم به فنا رفت. مطمئنم محدودیتی از سمت مخابرات اعمال شده. مشکل نویز و ... هم ندارم.

من که دیگه این سرویس تموم بشه قصد کردم این کارها رو انجام بدم: اینترنت ما...,هواره ای آنلاین یک طرفه + خرید ارزان ترین سرویس آسیاتک (چون تا جایی که اطلاع دارم send رایگان داره :D ). کسی از دوستان این روش رو امتحان کرده؟ (اگه آشنایی ندارید لطفاً تو نت بگردین توضیحات لازم داده شده ، تو این فروم اینجور بحث ها مجاز نیست :cool: )

پولم بره تو جیب فروشنده های معتبر خارجی ، بهتر از اینه که بره تو جیب یه مشت دزد داخلی که چیزی هم جلودارشون نیست.

ویرایش شده توسط mehdysms
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آسیاتک دقیقا نوشته حالا پیداش می کنم می فرستم،ولی در مورد 10 مگ، وقتی شما 10 مگ می گیرید با ضریب شیر 1/8 معنیش اینه اگر این میزان پهنای باند به اشتراک گذاشته شده اگر هر 8 کاربر همزمان هم دانلود کنند حداقل ترانسفری که شما از سرعت 10 مگ می گیردkb 160 می شه، حداکثر ترانسفری که می گیرید هم 1.2 مگ می شه،پس تکلیف 10 مگابیت مشخص می شه، یک زمانی هست شما سرویس 5 مگ میگیرید ولی burst داره تا 10 مگ، یعنی اگر پهنای باند خالی اضافه ای وجود داشت شما تا حداکثر ترانسفر 1.2 مگ می گیرید،ولی استاندارد سرویستون می شه حداقل سرعت می شه حدود 78 kb و حداکثر سرعت می شه 625 kb!

حالا تفاوت چیه؟ تو حالت اول یعنی سرعت 10 مگ کامل بدون burst گرفتین طبق استانداردش زیر 160 kb نباید بیاد با شیر 1/8 تازه!

ولی وقتی 5 مگ با burst بگیرید می گن استاندارد شما حداقل 78 kb پس شما حق شکایت ندارید.

پس با این اوصاف من هم نمیتونم شکایت کنم بر طبق عکس زیر ! فکر همه جاشو کردن

3g63nfoww9urj2p5hpy4.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...