رفتن به مطلب

محدود شدن سرعت اینترنت مخابرات ارومیه درساعات رایگان شبانه و قفل شدن روی 100kb/sec با سرویس 10مگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

لازم شد دوباره بگم چون چند بار دیگه هم گفته بودم :دی

بنده سرعت 512 داشتم چند سال پیش یادمه سرعتم 260kb/s بود !!

بعدش 1mb گرفتم شد 230kb/s

الانم 2m سرعتم همون 230kb/s هست 

زنگ زدم میگم چرا این جوریه !!! گفتن که منطقه شما با سرعت کم سازگارتره  =))  =))  =))  =))  منم بنده خدا رو درک کردم گفتم بله صحیح است خداحافظ  :D

و اینم بگم برام پینگ هم مهمه ، یادمه دو سال پیش پینگم بین 30-35 بود با ای پی گوگل کسی باورش نمیشد :| الان 150 با ای پی گوگل هست تو بتلفیلد 4 هم میزنه 350  :laughing:

دوستان پینگتون هم بگید 

سلام و درود خدمت شما 

اصلا وضعیتی شده که آدم یاد روزهایی میوفته که با دایال آپ کار میکرد !  یعنی نمیدونم الان باید چی بگم / به قول یکی از دوستان کل کشور + آدماش فدای یه چیز شده همین 

2020 هم واسه خودش سریالیست واقعا که قشنگ هم بلدن دروغ تحویل مردم بدن البته خودشون هم قشنگ در جریان هستند ولی رو دارن در حد المپیک

منم این مشکل رو داشتم با پارس آنلاین ولی سیستمشون یک باگ جالب داشت. هر لینک 100 kb قفل می شد من 10 تا فایل می ذاشتم با هم دانلود شد نزدیکه 1 مگ سرعت می داد!

سلام دوست عزیز 

والا این قفلی که من دیدم خیلی گردن کلفت تر از ایناست 

یعنی کلا و کلا 100 کیلو در اختیارت میزاره واسه همه چی ! یا باید دانلود کنی یا باید وبگردی کنی اونم فقط با 100 کیلو 

10 تا لینک باز کنی به هر کدوم 10 کیلو میده ! 

من یماه این مشکلو با نت  مخابرات داشتم و سرعتم از دو مگ رو یه مگ برابر قفل شده بود.بعد با یه تغییر dns درست شد..

سلام خدمت شما 

من فکر نمیکنم تغییر dns کار جاالبی باشه و مشکل گشا / شاید مشکل شما جور دیگه ای بوده ؟ 

سرعت قبلی چقدر بود و بعداز تغییرات چقدر شده ؟ الان یک مگ دارین یا دو مگ ؟

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

• ارسال 148
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

الان که رفتم نگاه کردم

جالبه که مال منم این طوری شده

post-16089-0-02717800-1435895262_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

چه اینترنت پر سرعتی داریم ماها

اینا تا 12 مگ میتونن بدون مشکل بدن و منیجر عدد 1.500 رو ثابت جلوت میذاره

خط من یه مدت از طرف مخابرات سرعتش فوران کرد و تستش تو امضامه ولی در واقعیت یک دهم اینه!

لینک به دیدگاه

زنگ میزدم برای پیگیری، 2020 بهم یه شماره میداد میگفت دیتا هست. بعد اونا یه شماره دیگه بعدش یه شماره دیگه همینجور مارو چرخوندن (البته هرکدوم میگفت چرا به من زنگ زدی؟ بزنگ به..) خلاصه آخرش گفتن پیگیری میکنیم. رفتن که پیگیری کنن. 3 ماه دیگه قرار دادم تموم میشه دارم لحظه شماری میکنم. دست آخرم 5 مگ ما همون 300 کیلو موند که موند.

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

برای هیچ کس اینطوری نیست و فقط واس ما نازل شده 

نه اینترنت مخابرات منم همینطوری و نمیدونم چیکار کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تست سرعتی رو که گذاشتی پس چیه ؟ از کجا همچین سرویسی گرفتی 

من موندم این چه سیاستی هست مخابرات داره به یکی سرعت 1 گیگ بر ثانیه میده و اون شخص میاد اگهی میزنه دانلود هر گیگ 140 تومن و بعد به مردم هر گیگ رو 

4000 تومن میندازه و سرعت 10 مگی که بخوره تو سرشون به ملت میده هزار جور داستان درست میکنه براش یکبار تقسیم 8 میکنه باز میبینه سرعتش خار چشمشون شده 

کمترش میکنه دسترسی به سایتهای زرتی  داخلی رو روی اون سرعت کلنگی میبنده بقیه سایتها رو دسترسیشونو دشوار و غیر ممکن میکنه 

خاک بر سر خرشون با این سیاست مشتری مداری ت تخیلشون ..100 رحمت به 40 دزد بغداد 

با سلام

با شما کاملا موافقم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای من سرعت عادی هست. بین 500 تا 1200 متغیر هست الان ساعت 3

سلام و درود خدمت سعید جان عزیز 

سعید جان یه سیم هم بنداز منزل ما تا ما هم استفاده کنیم / آقا خوش به حالت 

سعید جان مال حضرتعالی 10 مست یا بالاتر ؟  مخابراته دیگه ؟ 

درود

الان که رفتم نگاه کردم

attachicon.gifw.JPG

سلام 

عجب داستانی شده ! پس از همه دارن دزدی میکنن 

اینترنت شمام 10 مگ هست ؟ 

چه اینترنت پر سرعتی داریم ماها

اینا تا 12 مگ میتونن بدون مشکل بدن و منیجر عدد 1.500 رو ثابت جلوت میذاره

خط من یه مدت از طرف مخابرات سرعتش فوران کرد و تستش تو امضامه ولی در واقعیت یک دهم اینه!

سلام بر شما دوست عزیز 

بیشتر از اینا هم میتونن بدن ولی خب چون ما ایرانی هستیم از این نعمت دوریم و باید تو محدودیت باشیم / حالا واسه چی خدا داند 

لینک به دیدگاه

سلام 

عجب داستانی شده ! پس از همه دارن دزدی میکنن 

اینترنت شمام 10 مگ هست ؟ 

سلام

طرح من نقره ای هست که میشد 2.5 مگ

قبلا تا 360 کیلو بایت دان میکرد ولی چند روز که عوض شده

سرعت خطم شده 10 مگ

ولی از این 10 مگ فقط از یک مگ استفاده میکنه سرعت دانلودم الان 130 تا بیشتر نیست

لینک به دیدگاه

درود

الان که رفتم نگاه کردم

attachicon.gifw.JPG

چک کنید شاید شب ها رو free کردن.

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت سعید جان عزیز 

سعید جان یه سیم هم بنداز منزل ما تا ما هم استفاده کنیم / آقا خوش به حالت 

سعید جان مال حضرتعالی 10 مست یا بالاتر ؟  مخابراته دیگه ؟ 

درود.

بله 10 مگ مخابرات هست ماهی 8 گیگ. نه بابا زیادم خوش به حالمون نبود تازه 1 ساله کابل ها رو تعویض کردن. نزدیک مرکز هم هستیم. کل دوستام مینالن بیشتر از 2 مگ آپ نمیکنن جدیدا خط ها رو.

ایرانسل کامل پهنای باند رو بلعیده.

لینک به دیدگاه

چک کنید شاید شب ها رو free کردن.

سلام

فکر نکنم همچین کاری کرده باشن حالا امتحان میکنم ببینم چی میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان الان داشتم با مسئول فنی کل صحبت میکردم که حقیقت رو گفتن که بله چنین تغییراتی انجام شده 

گفتن برای مخابرات 5 و 10 مگ اصلا دانلود رایگان نداریم ( تکبیر ) شمام هم مشترک پر مصرفی هستین و دانلودهای سنگینی 

انجام دادین ( یه جوری گفتن سنگین من فکر کردم کل نرم افزارهای مایکروسافت رو انداختم داخل دانلود منجر )

و همین کارا باعث شده که این تغییرات اعمال بشه برای شما و اونایی که دانلودهای سنگینی دارند و بیش از حد دانلود میکنن .

برین ببینین isp های دیگه دانلود شبانه رو چه جوری کردن بعدا ازمون گله کنید / 

پاسخ بنده : 

من هم یه کلمه گفتم که هزینه های نجومیه هر گیگ حجمتونو که 3900 تومنه بیارید بکنید 500 تومن اونوقت من و امثال من به

فکر دانلود شبانه نمیوفتیم و هر وقتی از روز که دلمون بخواد دانلود میکنیم و شمام شبا راحت تر میخوابین ! 

واقعا خیلی متاسفام برای اون ارگانی که این همه داره ملت رو میچاپه و بازم گرسنست و بازم تلاش میکنه بیشتر خالی کنه و بیشتر بخوره 

ببین چقدر بدبخت شدیم که دارن با محدود کردن سرعت اینترنتی که مفت براشون میارزه و هزینه انچنانی هم براشون نداره

ازمون انتقام میگیرن این همه پول مفت و اضافه از این ملت میگیرن کسی چیزی نمیگه اونوقت ببین واسه خاطر یه دانلود کردن 

رایگان که 1 به میلیاردومه هزینه گرفته شدم نیست ببین چه تصمیماتی انجام میدن تا ماها مجبور بشیم روزا دانلود کنیم و خزانه هارو 

بیشتر و بیشتر پر کنیم / واقعا ببینین در چه مملکتی زندگی میکنیم که هزینه های یه زندگی مرفع رو پرداخت میکنیم ولی 

کیفیت زندگیمون در حد کشورهای عقب افتادست ... واقعا خیلی متاسفم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنها راه گریز از مرکز هست (فیزیک :D )

لینک به دیدگاه

نیروی گریز از مرکز چطور تامین میشود؟ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مهدی جان فک کنم بهتر از گریز از مرکز ،  گریز از مملکت باشه چون ما که انیشتسن نیستیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور همون بود

درود

مهدی جان فک کنم بهتر از گریز از مرکز ،  گریز از مملکت باشه چون ما که انیشتسن نیستیم 

منظور همون بود کمی چاشنی طنز اضافه کردم 

ببینیم قرارداد امضاء بشه بهبودی تو زندگی مردم حاصل میشه  یا نه اگه نشه که خودم و دار میزنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیروی گریز از مرکز چطور تامین میشود؟ :D

نیرو اگه اشتراک اینترنت نگیری تامین میشه

اونوقت به سرعت کش قیاطانی سرعت گریز میگیری :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور همون بود

منظور همون بود کمی چاشنی طنز اضافه کردم 

ببینیم قرارداد امضاء بشه بهبودی تو زندگی مردم حاصل میشه  یا نه اگه نشه که خودم و دار میزنم

آها از اون لحاظ 

بهبودی ؟ وات ؟ بهبودی چی هست حالا ؟ 

100 تا هم قرارداد امضا بشه وضع ماها همینه که همینه / من بهت قول میدم بدترم میشه حالا یا با قرارداد یا بدون قرارداد + گزینه روی میز !

مهدی جان این بشرها فکر همه جاشو کردن حالا از ما گفتن بود و مطمئنم که شما در جریانش هستین و میگم برای اونایی که نمیدونن 

لینک به دیدگاه

دوستان الان داشتم با مسئول فنی کل صحبت میکردم که حقیقت رو گفتن که بله چنین تغییراتی انجام شده 

گفتن برای مخابرات 5 و 10 مگ اصلا دانلود رایگان نداریم ( تکبیر ) شمام هم مشترک پر مصرفی هستین و دانلودهای سنگینی 

انجام دادین ( یه جوری گفتن سنگین من فکر کردم کل نرم افزارهای مایکروسافت رو انداختم داخل دانلود منجر )

و همین کارا باعث شده که این تغییرات اعمال بشه برای شما و اونایی که دانلودهای سنگینی دارند و بیش از حد دانلود میکنن .

برین ببینین isp های دیگه دانلود شبانه رو چه جوری کردن بعدا ازمون گله کنید / 

پاسخ بنده : 

من هم یه کلمه گفتم که هزینه های نجومیه هر گیگ حجمتونو که 3900 تومنه بیارید بکنید 500 تومن اونوقت من و امثال من به

فکر دانلود شبانه نمیوفتیم و هر وقتی از روز که دلمون بخواد دانلود میکنیم و شمام شبا راحت تر میخوابین ! 

واقعا خیلی متاسفام برای اون ارگانی که این همه داره ملت رو میچاپه و بازم گرسنست و بازم تلاش میکنه بیشتر خالی کنه و بیشتر بخوره 

ببین چقدر بدبخت شدیم که دارن با محدود کردن سرعت اینترنتی که مفت براشون میارزه و هزینه انچنانی هم براشون نداره

ازمون انتقام میگیرن این همه پول مفت و اضافه از این ملت میگیرن کسی چیزی نمیگه اونوقت ببین واسه خاطر یه دانلود کردن 

رایگان که 1 به میلیاردومه هزینه گرفته شدم نیست ببین چه تصمیماتی انجام میدن تا ماها مجبور بشیم روزا دانلود کنیم و خزانه هارو 

بیشتر و بیشتر پر کنیم / واقعا ببینین در چه مملکتی زندگی میکنیم که هزینه های یه زندگی مرفع رو پرداخت میکنیم ولی 

کیفیت زندگیمون در حد کشورهای عقب افتادست ... واقعا خیلی متاسفم

حالا باز خوبه بهتون گفته! ما که هر سری زنگ زدیم isp. زنه می گه cache browser رو پاک کنید! می گم من سرعت دانلودم کمه! می گه DNS رو چی گذاشتی؟ باز می گم سرعت دانلودم رو محدود کردید! می گه سیستمون مشکل داره! می گم تا قبل از ساعت دانلود رایگان درسته ساعت رایگان سیستم تب می کنه؟ :)) خلاصه من نتونستم اینو مجبور کنم بگه محدودتون کردیم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا باز خوبه بهتون گفته! ما که هر سری زنگ زدیم isp. زنه می گه cache browser رو پاک کنید! می گم من سرعت دانلودم کمه! می گه DNS رو چی گذاشتی؟ باز می گم سرعت دانلودم رو محدود کردید! می گه سیستمون مشکل داره! می گم تا قبل از ساعت دانلود رایگان درسته ساعت رایگان سیستم تب می کنه؟ :)) خلاصه من نتونستم اینو مجبور کنم بگه محدودتون کردیم!

البته اینو یکی از دوستان زمان خدمت بنده که تو بخش پشتیبانی فنی مرکزی هست بهم گفته بود و منم همینارو با رنگ و لعاب تحویل مدیر مسئول کل دادم که 

اونم دید از همه چی باخبرم مجبور شد همه چیرو بگه از سیر تا پیاز که دلیلش چیه و چه خبره اون پشت مشتا !! 

در ساعات اداری چون صدای مکالمه کارکنان ظبط میشه این بدبختها چیزی به جز حرفهای دروغ نمیتونن بگن و اگر راست بگن راست اخراج میشن 

البته خیلی هاشونم چیزی حالیشون نیست واقعا اونم در حد سیکل 

دوستان به هر حال من از طریق وزارت شکایتم رو مبنی بر صحت این تصمیم که به گردن مخابرات کل کشور انداختن تنظیم و ارسال کردم و کد رهگیریشم اومد 

حالا ببینیم چی میشه / درست میشه یا بدتر میشه که به نظرم هیچ فرقی نخواهد کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان همونطور که اطلاع پیدا کردم این حرکت زشت رو برای همه یوزرهای این شهر اعمال کردن 

چون من برای خط دومم دیروز ظهر یه 2048 گرفتم ( مال منزل هست و خیلی وقت بود ازش استفاده نمیشد ) که شب بعداز 

ساعت یک متوجه شدم این محدودیت حتی برای این سرعتها هم اعمال شده متاسفانه و ربطی به دانلود نداره

دوستان ISP  میشناسین که روی فیبر نوری هم خدمات اینترنتی بده یا در آینده کوتاه این امر عملی بشه براش ؟؟ مثل آسیاتک یا پارس آفلاین یا شاتل ؟

لینک به دیدگاه

دوستان همونطور که اطلاع پیدا کردم این حرکت زشت رو برای همه یوزرهای این شهر اعمال کردن 

چون من برای خط دومم دیروز ظهر یه 2048 گرفتم ( مال منزل هست و خیلی وقت بود ازش استفاده نمیشد ) که شب بعداز 

ساعت یک متوجه شدم این محدودیت حتی برای این سرعتها هم اعمال شده متاسفانه و ربطی به دانلود نداره

دوستان ISP  میشناسین که روی فیبر نوری هم خدمات اینترنتی بده یا در آینده کوتاه این امر عملی بشه براش ؟؟ مثل آسیاتک یا پارس آفلاین یا شاتل ؟

داداش p2p لینک بزن راحت تری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش p2p لینک بزن راحت تری

درود بر شما دوست عزیزم 

میشه بیشتر توضیح بدین جناب / ممنونتون میشم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...