رفتن به مطلب

محدود شدن سرعت اینترنت مخابرات ارومیه درساعات رایگان شبانه و قفل شدن روی 100kb/sec با سرویس 10مگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان من خودم برای سازمان تنظیم کار میکنم . برید توی سایت سازمان و شکایت نامه تنظیم کنید . بهتون قول میدم به شکایتتون رسیدگی بشه

یا میتونید با 194 تماس بگیرید . یا حق

درود بر شما دوست بزرگوار  ( جنابعالی کدوم استان هستین ؟) 

من همونطور که بالا گفتم و نتیجه رو هم به صورت عکس قرار دادم پاسخی واقعا خنده دار و بی معنی بهم دادند 

بنده هم شکایت متنی تنظیم و ارسال کردم که جوابش اومد و دوباره تجدید نظر فرستادم و حتی شکایت صوتی هم ثبت کردم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 148
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود بر شما . بنده تهرانم . شکایت کنید سازمان تنظیم پدر ISP هارو در میاره . توی سایت سازمان برین قسمت ثبت شکایت هستش

Sent from my HTC One S using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شاتل هم زیاد دانلود کنی سرعت شبانه رو کم میکنن ولی به طور دقیق مشخص نیست که چقدره.

برای من این اتفاق نیفتاده.

لینک به دیدگاه

پس با این اوصاف من هم نمیتونم شکایت کنم بر طبق عکس زیر ! فکر همه جاشو کردن

3g63nfoww9urj2p5hpy4.png

اون بالای صفحه اگر نگاه کنه نوشته تعرفه های تجاری و یک همچین جدولی هم داره

I3avv.jpg

طبق این جدول و به شرط ضریب اشتراک 1/8 بله شما می تونی شکایت کنی

کلا این جدول مبناتون باشه

2xuq0.jpg

خوب وقتی میگه 5 مگ تا 10 مگ این همونshare هست

شاید تو یک ساعت 10 مگ بده شاید تو یه ساعت 5 مگ

ولی ایشون همیشه رو 100 قفل شده پس شیر نشده (بلکه دزدی شده)

تو اسیاتک و پارس انلاین و صبانت من ندیدم ضریب بنویسه رو قرارداد

قسمت تعرفه های adsl سایت آسیاتک بری یک همچین جمله ای نوشته

من این بند رو متوجه نمی شم تو قرارداد آسیاتک

- 3 (شرکت برقراری سرویس مشترک را بر اساس نوع سرویس )در ساعات غیر رایگان( و ضریب اشتراک ذکر شده در وب سایت رسمی شرکت، تضمین نموده
و در صورتیکه بیش از زمان مجاز ، قطعی یا اختلال در سرویس دهی پیش آید شرکت بر اساس استاندارد سطح خدمات SLA مصوب سازمان تنظیم مقررات و
ارتباطات رادیویی غرامت به اعتبار سرویس مشترک اضافه مینماید . لازم بذکر است در ساعات رایگان SLA تعلق نمیگیرد

یعنی عملا منظورش اینه جدول ضریب 1 به 8 رو قبول ندارند تو ساعات رایگان؟
لینک به دیدگاه

سلام عطاجان سرعتتون برای سایتای خارجی محدود شده یا محدودیت هم از داخل و خا ج اعمال شده ؟اگر فقط خارج اعمال شده ی راه حل برات دارم که تو فضا پرواز کنی باور کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما . بنده تهرانم . شکایت کنید سازمان تنظیم پدر ISP هارو در میاره . توی سایت سازمان برین قسمت ثبت شکایت هستش

Sent from my HTC One S using Tapatalk

مخلصم / والا جسارت نشه ولی هنوز که دارن پدر مارو درمیارن  

اینم عکسی از صفحه شکایت و پاسخ عجیبی که داده شده و تجدید نظر هم ارسال شده + فایل صوتی شکایت که سه بار از طریق 195 ارسال شده 

g32rylm94afolhnmdegb.png

اینم مشخصات سرویس 

osxoq1jfdvi3npfq1zvo.png

اینم تست سرعت با نرم افزار دانلود منجر ساعت 2:20 دقیقه صبح 

ftn12dhzf6fpmpt5e6il.png

اینم تست خود سابت مخابرات ساعت 2:30 دقیقه صبح ( هنوز یه یک مگ هم نزدیک نشده چه برسه به 10 مگ )

llzzuriptozhhzidsywi.png

اگر باز راه حلی چیزی دارین بفرمایین / حتی میتونم بیام نهران برای شکایت کردن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه شما هم خیلی با احترام نوشتید شکایتو.باید حداقل چنتا حرف ابدار بهشون میزدی

شاید رگ غیرتشون تکون بخوره. برا منکه جواب داد استفاده از گزینه چاپیدن..

ولی تست سرعت ویندوز که گذاشتید مشکل داره و سرعتتون بیبش از ۹۰ کیلو هست.دانلود ۷۰۰ مگابایت تو یساعت حداقل سرعت بالای ۱۸۰ میخواد ولی 

تست شما با سرعت ۹۰ کیلو بایت زده ۵۸ دقیقه..

درود بر شما 

والا همین محترمانه جواب نمیده چه برسه به این که یه چیزی هم اضافه کنیم  / کدوم غیرت مگه دارن ؟ اگه داشتند خیلی وقت پیش جواب میدادند 

در مورد سرعت هم من همین الانم با خط 2 مگی که دارم و میانگین سرعتش که 250 کیلو هست نوشته بود 47 دقیقه ولی دقت کردم هر دقیقه طول میکشه تا یک دقیقه 

کم بشه یعنی درجا میزنه و در واقع دقیق نمیتونه تخمین بزنه گویا / ولی یه فایل 700 مگی حدود 1 ساعت طول میکشه تا دانلود بشه البته اگر سیگنال درست و پایدار باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم مشترک مخا برات 10 مگ هست از ساعت 2 سرعتم میاد روی 50 تا 120 

شما ارومیه تشریف دارین ؟ 

لینک به دیدگاه

اقا جواب ندادی سئوالمو

مشکلت رو میشه از راه های دیگه ای هم حل کرد این راهی که شما برای حل مشکلت میری هم زمانبره هم کمتر به جایی میرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا جواب ندادی سئوالمو

مشکلت رو میشه از راه های دیگه ای هم حل کرد این راهی که شما برای حل مشکلت میری هم زمانبره هم کمتر به جایی میرسی

سوال ؟ آها ببخشید 

والا نمیدونم ولی فک کنم داخل و خارج نداره چون کل سرعت دریافتی بنده 100kbps هست برای انجام هر کاری ( دانلود یا بااز کردن صفحات اینترنت ) 

خوشحالم میکنین که از این بدبختی نجاتم بدین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین یک شکایت نامه sla بنویس شنبه کاراشو بکن اگه مشکلی پیش نیاد یا یک جریمه ای بهت میدن یا اینکه درستش میکنن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین یک شکایت نامه sla بنویس شنبه کاراشو بکن اگه مشکلی پیش نیاد یا یک جریمه ای بهت میدن یا اینکه درستش میکنن 

درود 

محمد جان لینکش یا سایتش کجاست و چه جوری باید بنویسم ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

محمد جان لینکش یا سایتش کجاست و چه جوری باید بنویسم ؟ 

باهاشون تماس بگیر بگو میخوام شکایت sla انجام بدم

شما 10 مگ دارید و قانونا باید حدقل  700 800 کیلوبایت دانلود داشته باشید

اگر قبول نکردند که sla انجام بدند خودتون باید شکایت رو تنظیم کنید که مراحل طولانی تری داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باهاشون تماس بگیر بگو میخوام شکایت sla انجام بدم

شما 10 مگ دارید و قانونا باید حدقل  700 800 کیلوبایت دانلود داشته باشید

اگر قبول نکردند که sla انجام بدند خودتون باید شکایت رو تنظیم کنید که مراحل طولانی تری داره 

خب دقیقا به کدوم اداره زنگ بزنم ؟ 195 یا 194 یا 2020 یا ؟ 

هر چقدرم طولانی باشه هستم در خدمتشون تا وقتی که درست بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب دقیقا به کدوم اداره زنگ بزنم ؟ 195 یا 194 یا 2020 یا ؟ 

هر چقدرم طولانی باشه هستم در خدمتشون تا وقتی که درست بشه

اول از همه به 2020 بگو اگر قبول نکردند تنظیم مقررات رو هماهنگ کن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول از همه به 2020 بگو اگر قبول نکردند تنظیم مقررات رو هماهنگ کن 

باشه 

فقط کاملش میشه همون Service Level Agreement دیگه ؟ درسته ؟

لینک به دیدگاه

دادا کجای کاری؟  :laughing: 

من سمنان دانشجوام. مهر امسال از مخابرات اینترنت 4 مگ یک ساله  گرفتیم. هم تو برگه های تبلیغاتیشون قید کرده بود و هم وقتی که حضوری داشتیم خرید میکردیم سوال کردم و گفتن که بله شبانه رایگانه!

بعد از حدود 1 ماه دیدم شب ساعت 1 سرعت خیلی افت میکنه. چون کلا اختلال هم داشت چند روزی دست نگه داشتم شاید درست شه! چند روز بعد تماس گرفتم گفتن که شما حداکثر دو برابر حجم خریداری شده میتونی رایگان استفاده کنی و بعد از اون در تایم شب سرعت دانلود شما بین 15 تا 30 خواهد بود! زدم دانلود دیدم راست میگه سرعت بین 15 تا 20 هستش! حالا من اشتراک 1 ساله گرفتم به قیمت 200 تومن ناقابل تو طرح پاییزی! بماند که من نمیدونم کی 72 گیگ شبانه دانلود کردم که مشمول این قضیه بشم!

خلاصه بعد از چند ماه روزا هم سرعت افت میکرد. بعد زنگ میزدی پشتیبانی میگفت الان پروفایل خطو عوض میکنم و درست میشد تا حداکثر 24 ساعت! بعد دوباره باید زنگ میزدیم! به مرز جنون که رسیدم رفتم خطو تخلیه کردم...

الان از یه شرکت دیگه گرفتم و راضیم و هیچ مشکلیم ندارم (بماند که مخابرات میگفت خطتت فلانه و مودمو ببر بیرون ساختمون سر خط مستقیم وصل کن و زنگ بزن ما تست بگیریم و از این حرفا  :wacko: )

شما خداتو شکر کن باز آقایون ارومیه با انصاف ترن  :clapping: 

دزد تر از مخابرات خودشه...

دوستان عزیزم بقیه این اشتباه رو تکرار نکنید لطفا...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام دوباره خدمت همه دوستان و عزیزان / شکایت نوع سوم هم ارسال شد ... باشد که رستگار شویم 

منتظرم ببینم واسه این شکایت رسمی و محترمانه چه چیز خنده داری خواهند نوشت 

ass.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم / پاسخ جالبی که منتظرش بودیم دریافت شد که هم جالب و خنده داره و هم دروغیست بزرگ و شاخ دار 

یه مورد هست  :

که من اصلا و به هیچ عنوان این همه حجم رو دانلود نکردم ،اونم به گفته ایشون 500 گیگ به بالا !!!  واقعا تعجب آوره

این مورد رو چه جوری میشه ثابت کرد که من تو این سه ماه اینقدر که گفته شد دانلود نکردم 

1lz0ns47kjp6crr5rx05.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز و محترم / پاسخ جالبی که منتظرش بودیم دریافت شد که هم جالب و خنده داره و هم دروغیست بزرگ و شاخ دار 

یه مورد هست  :

که من اصلا و به هیچ عنوان این همه حجم رو دانلود نکردم ،اونم به گفته ایشون 500 گیگ به بالا !!!  واقعا تعجب آوره

این مورد رو چه جوری میشه ثابت کرد که من تو این سه ماه اینقدر که گفته شد دانلود نکردم 

1lz0ns47kjp6crr5rx05.png

:wacko:  500 'گیگ دانلود ؟ =))

من دانلود نامحدودم ولی با این تفاسیر در سال فک نکنم 500 گیگ دانلود کنم =))

عطاجان خودت که میدونی قضیه چیه دیگه چرا خودتو خسته میکنی ...

یکی از دوستام نت شاتل گرفته بود سالیانه 170 تومن با سرعت دانلود 500 کیلو منم وسوسه شدم ... ببینم اگه نخوام دانلود داشته باشم میرم اونو میگیرم مریضم مگه ... *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:wacko:  500 'گیگ دانلود ؟ =))

من دانلود نامحدودم ولی با این تفاسیر در سال فک نکنم 500 گیگ دانلود کنم =))

عطاجان خودت که میدونی قضیه چیه دیگه چرا خودتو خسته میکنی ...

یکی از دوستام نت شاتل گرفته بود سالیانه 170 تومن با سرعت دانلود 500 کیلو منم وسوسه شدم ... ببینم اگه نخوام دانلود داشته باشم میرم اونو میگیرم مریضم مگه ... *dry#

والا مهدی جان خودمم موندم که چیکار کنم / حتی مدرکشم ببینم بازم باور نمیکنم 

اره بنده خیلی وقته که خیلی چیزارو میدونم ولی خواستم به همه ثابت کنم که مشکل از کجاست 

خیلی جالبتر اینه که نوشته ددر طی سال جاری !! خب مردک این طبیعیه که در طی چند ماه حجم دانلود روی هم انباشته میشه 

و این باعث میشه به نفع شما باشه و بونه ای داشته باشین / حالا خوبه نگفته در طی چند سال اخیر که اونوقت بود مینوشت 2 ترا دانلود کردین 

و ما مجبوریم منزلتونو با موشک بمباران کنیم چون شما یه تهدید هستین برای مخابرات ... BOOOM

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفته بودم خونه یکی از دوستان اونجا اسیاتک گرفته بود 128 !!! براشون پورت 30 مگ فعال کرده بودن ! و طرف خیلی هم خوش حال بود نکته قضیه اینجاست ایشون 1 ترابایت حجم مصرف کرده بود درماه ! و این سرویس محدود بود و پول 1 ترابایت رو داده بود 

نکته اصلی اینجاست سود اسیاتک تو فروش حجم و ترافیک هست و نه فروش سرویس !!! ایشون الان داره با سرعت حدودا 4000 کیلوبایت فایل دانلود میکنه و ماجرا اینجاست اسیاتک ایشون رو با سرعت زیاد خر کرده ! چرا چون ایشون معادل 2 میلیون تومن درماه به اسیاتک میده و خیلی هم جذاب صحبت میکنه

میگه من ماهی 18 تومن پول اینترنت 30 مگ میدم ! یکم که بیشتر صبحت کرد گفت حدود 2 تومن هزینه ترافیک میدم خخخ ولی مخابرات و ... مخصوصا مبین نت از راه های نادرست و اشتباه درامد دارند 

لینک به دیدگاه

اینترنت منم مخابراته و یکی دو روز پیش مخابرات تماس گرفته میگه"از این ماه روی هر گیگ 500 تومن افزایش خواهیم داشت" :D

جالب اینجاس برا من یک گیگ 10-12 روز میره اونم فقط با وبگردی و بدون دانلود.

راسی ظاهرا قراره شاتل مخابراتو بخره ببینیم اونموقع چی میشه.

اندازه ای که به دوشیدن مردم فک میکنن یک چهارمشو به ارایه خدمات میذاشتن الان وضعمون این نبود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...