رفتن به مطلب

سرعت افتضاح4gو3gایرانسل

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قبلا توی یک تاپیکی مفصل توضیح دادم که به خط خونه ADSLتعلق نمیگیره و ......................بماند!

مدتی دست به دامان مبین نت شدیم که به علت هزینه های گذاف و کیفیت نامناسب و سرعت لاکئشتی ردش کردیم رفت و فروختیمش!

سیمکارت همراه اول که دچار اختلال شدید هست و میگن همه چیز خوبه ما چقدر خوشحالم تو هم رسما زر میزنی و نمیفهمی!

میگفتم پوشش 3gنداره میگه تا بسته فعال نکنی نمیشه(یعنی آدم احمقتر از اینا پیدا نمیکنه!پوشش 3Gربطی به فعال سازی بسته نداره چون شما میتونی با3gتماس برقرار کنی یا smsبدی)

رایتل(پوشش نداره)

ایرانسل:سرعت اوایل10مگ بر ثانیه و من تصمیم گرفتم یک مودم 4gبه قیمت470هزارتومان تهیه کنم و سرعت 25مگاباتی رو برای مدت کوتاهی تجربه کنم(در همین مدت سرعت پایینی در سرورهای گیمینگPSNوSteamداشت و داره!)

مشکلی که الان دارم با توجه به هزینه ی بسیار زیادی که کردم سرعت پایین در سرورهای گیمینگه که از 10کیلوبایت بیشتر نمیشه و جدیدا پکت لاست زیادی داره !

من این وضعیت رو گزارش دادم که درست نشد که نشد!کلا نسبت به تمامی ارگان های کشورم بد بین شدم تنفرم هر روز نسبت به این کشور بیشتر میشه روزی نیست که آرزوم این نباشه که ارزو کنم از ایران برم!

سرعت امروز من 60کیلوبایت در سرور های ایرانی بیشتر نمیشه!پکت لاست خفن بالاست!هیچکس پیگیر نیست!چندین برابر کشور های دیگه هم هزینه میکنیم!

از طرفی نصف اینترنت شیلتره!واقعا چرا؟داشتم فکر میکردم که شاید بخاطر اهداف کشور ما باشه اما واقعا فرق ما با چین و روسیه که در زمینه ی فضای مجازی و نظامی و اقتصادی دهن آمریکا سرویس کردن چیه؟مگه هی نمیگیم مرگ بر آمریکا و هر روز تزش رو میدیم!دیشب اخبار نشون داد 12میلیون جوان بیکار که سن ازدواج و اشتغال رو رد کردن حالا این آمار رسمی هست!اداعای مسلمونیمون هم میشه!

اون کشورها شاید اسما مسلمون نباشند اما بلا شک از ماهایی که  ....

متن زیر برای من نیست توسط یکی از مدیران ویرایش شده  نمیدونم چرا٬!!!:::::::::

عزیزم هر موقع موقعیتت جور شد برو. میدونی شبیه چی هست اینکارا ؟ !!! من خودم از عربی متنفر بودم و دوست نداشتم ولی برا گرفتن مدرک مجبور بودم تحملش کنم. گرفتی چی گفتم ؟؟ !!! الان همینه ( هی غر بزنم . بهونه گیری کنم . داد و بیداد . هیچی درست نمیشه جز اینکه خودم رو از بین میبرم . من الان در حد 30% لودینگ رفتن هستم . باور کن )

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا کجا هستید ؟

همسایه های شماهم Adsl ندارند ؟

لینک به دیدگاه

دقیقا کجا هستید ؟

همسایه های شماهم Adsl ندارند ؟

نوشهر

ندارند!ولی یه ISPنزدیک خونه ی ماست به اسم بزرگراه رایانه نوشهر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این لینک رو مطالعه کنید همه چیز رو گفتم تاپیکش تو همین لیون هم هست دارم دیوانه میشم دیگه!!!

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%82%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-adls%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84pcm-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA.639527/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نوشهر

ندارند!ولی یه ISPنزدیک خونه ی ماست به اسم بزرگراه رایانه نوشهر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این لینک رو مطالعه کنید همه چیز رو گفتم تاپیکش تو همین لیون هم هست دارم دیوانه میشم دیگه!!!

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%82%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%87-adls%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84pcm-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA.639527/

کجای نوشهر هستید ؟ من شاید تا 6 ماه دیگه اونجا یک نمایندگی زدم روی adslبرای شهرک ها و وایرلس برای کل منطقه 

لینک به دیدگاه

کجای نوشهر هستید ؟ من شاید تا 6 ماه دیگه اونجا یک نمایندگی زدم روی adslبرای شهرک ها و وایرلس برای کل منطقه 

تا 6ماه دیگه دارم خونه رو عوض میکنم!!!!!!!اما واقعا فکر کردید با این کار مشکل حل میشه؟خیر!!!!!!ADSLکل کشور اختلال در پوردت UDPداره جز رفتن از این کشور هیچجور دیگه حل نمیشه

همین وایرلسی که شما میفرمایید بنده مبیننتش رو تجربه کردم وایمکس مبین و اینترنت همراه ایرانسل از ساعات حدودا 2تا8صبح سرعت 25مگ داره و در طول روز سرعت بالاتر نمیره من بخاطر این قضیه خیلی با مبین نت پیش رفتم حتی شکایت کردم آخرش گفت وایرلس همینجوری ADLSنیست!

ایرانسل هم همینطوره!!!!انار جادو و طلسم شده که تو روز نمیشه استفاده کرد!مشکل رو هم حل نمیکننه فقط زنگ میزنن یه مشت  ** شر و مزخرفات تحویل میدن مثل اینکه مودم رو رو زمین نزار بزار رو سقف خونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا 6ماه دیگه دارم خونه رو عوض میکنم!!!!!!!اما واقعا فکر کردید با این کار مشکل حل میشه؟خیر!!!!!!ADSLکل کشور اختلال در پوردت UDPداره جز رفتن از این کشور هیچجور دیگه حل نمیشه

هیمن وایرلسی که شما میفرمایید بنده مبیننتش رو تجربه کردم وایرلس مبین و اینترهت همراه ایرانسل از ساعات حدودا 2تا8صبح سرعت 25مگ داره و در طول روز سرعت بالاتر نمیره من بخاطر این قضیه خیلی با مبین نت پیش رفتم حتی شکایت کردم آخرش گفت وایرلس همینجوری ADLSنیست!

ایرانسل هم همینطوره!!!!انار جادو و طلسم شده که تو روز نمیشه استفاده کرد!مشکل رو هم حل نمیکننه فقط زنگ میزنن یه مشت  ** شر و مزخرفات تحویل میدن مثل اینکه مودم رو رو زمین نزار بزار رو سقف خونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من که نتم رو از فیزیک نظری میگیرم و اپلودم هم با زیرساخت هست و راضیم ! اختلال پورت udp چقدر مسخره کی گفته اینو ؟

وایرلسی که من ارائه میدم برای فرد 128 کیلوبایت پورت 10 مگ میبیندم و از سایت های ایرانی میتونه 1000 کیلوبایت دانلود کنه ! 

اپتایم 99.9 درصد و جالبه بدونید اورسل هم ندارم که هیچ پهنای باند اضافه رو اجاره میدم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز.

مشکل اینترنت ایران چیز جدیدی نیست و از ازل بوده و بنظرم تا ابد هم ادامه خواهد داشت پس بهتره اصلن بهش فکر نکنی یا یجوری باهش کنار بیای چون تنها راهش همینه و تغییر ناپذیره و از دست من و شما خارجه.

در مورد چیزی که نمی تونین تغییر بدین انقدر اعصاب خودتونو خورد نکنین

اینترنت ایران هم بنظرم تا ابد همین شکلی میمونه. @};-

لینک به دیدگاه

من که نتم رو از فیزیک نظری میگیرم و اپلودم هم با زیرساخت هست و راضیم ! اختلال پورت udp چقدر مسخره کی گفته اینو ؟

وایرلسی که من ارائه میدم برای فرد 128 کیلوبایت پورت 10 مگ میبیندم و از سایت های ایرانی میتونه 1000 کیلوبایت دانلود کنه ! 

اپتایم 99.9 درصد و جالبه بدونید اورسل هم ندارم که هیچ پهنای باند اضافه رو اجاره میدم 

به نظر میرسه شما یک کاربر کاملا عادی هستید

تاپیک بازیسنتر رو اگه 4صفحه ی  آخرش هم کامل مطالعه کنید متوجه میشید اگر کامل مطالعه کنید!

اختلال سال 94 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین

انتقاد کاربران ایرانی از اختلالات پورت‌های UDP - خبرگزاری ...

لینک به دیدگاه

منم همین مشکلو با اینترنت در اصفهان دارم نرسیده به خیابان برازنده محله زندگیم هست فقط از مخابرات میتونم سرویس بگیرم که هم سرعت پایینه هم کلا اشغاله قبلا داشتم پدرمو در اورده بود تا دیگه قطعش مردم

نت همراه اول که کلا تو ساخت تعطیله خط نمیده یا اگه بده اینقدر پایینه که GPRS ازش جلو میزنه ایرانسلم که کلا از نظر خط دهی تعطیله من گوشی رو میزارم پشت پنجره رو به حیاط خط میده تا برش میدارم یه ۱۰ سانت عقب تر میارم قطع میشه کلا بدبختی داریم سر اینترنت

یکی به این شرکتای بیخود بگه این چجور سرویس دادنه دولت ماهم که ماشاالله شیر تو شیره یکی یقه اینا رو نمیگیره بگه اخه این چه وضعیه

یکی یه راه حل به ما بده

لینک به دیدگاه

منم با 3g ایرانسل مشکل دارم

قبلا خیلی راحت ۱۶۰۰ بود سرعت دانلود و هیچ مشکلی هم نداشت و درکل فوق العاده عالی بود

ولی دقیقا از وقتی که همراه اول سرعتشو محدود کرد، این ایرانسل هم شروع کرد به شعار "بدون محدودیت سرعت" در حالی که بعد از اون سرعت من از ۲۵۰ بیشتر نشده

قبلا راحت ۲-۸ صبح ۳۲-۳ گیگ دانلود میشد ولی الان ۴ گیگ بزور دانلود میشه که خیلی خیلی بده

درضمن من گرگان هستم و همین الان که اینو مینویسم پی سی داره با 3g ایرانسل با سرعت ۱۵۰-۲۲۰ دان میکنه که نسبت به قبل فاجعس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر میرسه شما یک کاربر کاملا عادی هستید

تاپیک بازیسنتر رو اگه 4صفحه ی  آخرش هم کامل مطالعه کنید متوجه میشید اگر کامل مطالعه کنید!

اختلال سال 94 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین

انتقاد کاربران ایرانی از اختلالات پورت‌های UDP - خبرگزاری ...

اول از همه اینکه شما یک کاربر عادی هستید و از هیچ چیز خبر ندارید و سعی کنید احترام خودتون حفظ کنید !

مشکل udp هم تو ریت خودش مشکلی سراسری نبود این مشکل از بکبون فیلترینگ بود چرا چون همشون بی سواد هستند و فکرکردند چون وایبر یا فیسبوک و یک سری نرم افزار های موبایل یا ... بازی ها با udp کارمیکنند بهتره که اون رو ببندند یا درکل انواع v/p/n ها ...

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

چند روز یه سوال ذهنم رو مشغول کرد چطور می شه توی ایران با سرعت 64 مگ در ثانیه دانلود کرد کسی می تونه توضیح بده به لینک زیر مراجعه کنید و ببینید و توضیح بدید

لینک

لینک به دیدگاه

کاش تهران بودم یک وایرلس میگرفتم ازت 4 ماه دیگه میام تهران نقل مکان  :D مناطق تحت پوششت کجاهای تهران هست؟

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند روز یه سوال ذهنم رو مشغول کرد چطور می شه توی ایران با سرعت 64 مگ در ثانیه دانلود کرد کسی می تونه توضیح بده به لینک زیر مراجعه کنید و ببینید و توضیح بدید

لینک

64 که چیزی نیست 150 مگ چطوره ؟  :D

akq2_untitled.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاش تهران بودم یک ADSL میگرفتم ازت 4 ماه دیگه میام تهران نقل مکان  :D مناطق تحت پوششت کجاهای تهران هست؟

فعلا تهران سرویس adsl نمیدم بجز چند مجتمع مسکونی ولی وایرلس بالاشهر پوشش میدیم نگران نباش  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز حالت رو درک میکنم

کلا همه چیزتو ایران بوی تنفر میده

از مسایل اداری بگیر تا  روابط اجتماعی مردم

دروغ و تزویر و ریا همه جا هست

مردم ایران تا با هم اشنا نشن و سر گقتگو رو باز نکنند هیچگونه احترامی به همه نمیزارند و بعد از اشنایی تازه نوکرم چاکرم میکنند منظورم گفتگو دوستانه هست وگرنه تو روابط خرید و فروش روزانه همه با هم قهر و دشمن هستند.  از دور میشه حس کرد که همدیگه رو ادم فرض نمیکنند

کاری که از دستشون بر میاد برای همدیگه دریغ میکنند چه مردم چه ...

زنگ زدم مخابرات میگم بهم از 512 نامحدود ارتقا بدید به 1 مگ نامحدود میگه نداریم میگم باشه خوب 1 مگ ترافیکی بدید خوشم نیومد همون 512 نامحدود رو بر میدارم میگه اگه تغییر بدی دیگه 512 نامحدود بهت نمیدیم .  به همین راحتی از سر خودش باز کرد چون احساس طرف رو متوجه شد و سریع ضدش حرف زد

اخه مگه یه اینترنت خوب دست شهروندان دادن کار سختیه برای کشور باعظمتی مثل ایران

یه اپارات میخوای بری کلیپی ببینی جون ادم رو میگیره تا پخش کنه یه کلیپ 10 دقیقه ای تبدیل میشه به 25 دقیقه . اونوقت کارشناسشون میاد دم از استفاده حداکثری از وقت رو میزنه 

تو دورانی از تکنولوژی داریم  زندگی میکنیم که انسان داره کهکشان ها رو فتح میکنه و داره پای از کهکشان خودش فراتر میزاره اونوقت از پایه ای ترین حد این تکنولوژی بی نصیب هستیم

حالا باز شما نقطه ای هستی که تحت پوشش نیستید ولی ادمهایی مثل ما با پرداخت پول خوب میتونند سرعت خوب داشته باشند پس وضعیت اینترنت ایران بد نیست پول خوب بده همه چی داری

فرض مثل یه تابلو ای که ارزشش یک میلیون باشه پایین شهری ها نمیتونن بخرند ولی همون تابلو رو بالاشهر 3 برابر میندازن به مردم 

قربونش برم بالاشهری ها هم زرنگ شدن میان از پایین شهر خرید میکنن :D

منم دقیقا حس شما رو به اطرافم دارم 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

akq2_untitled.png

جانم سرعت :eek: :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر من حتما برای این 150 مگ سرعت باید کل درامد ماهانمون رو بدیم به isp دوست داشتنی 

نخواستیم بابا همون 512 با ترافیک تا ابد رو عشقه :D

ولی منم با چشم خواب الود چشام زد بیرون عجب حالی میکنه طرف فکر کنم کلا همه چیزش پر سرعت باشه حتی پیکان ش  :D

دانلود تو 3 دقیقه کجا تو 10 روز کجا ای وای به روزگار والا تبعیض اینترنتی بدتر از تبعیض نژادیه :)

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

akq2_untitled.png

:daydreaming: :Praying: :daydreaming: =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

آه آه آه

لینک به دیدگاه

عین خوره ملت افتادن به این 3g و 4g که اومده بود اینقدر پهنای باند مصرف کردن که منم اگر isp بودم محدودت میزاشتم.....

+

هیچ جای دنیا سرویس اینترنت بیسیم گوشی تبلیغ نمیشه که پینگ خوب داره اصلا نباید ازش همچین انتظاری داشته باشه....

+

پهنای باند 3g و 4g توی آمریکا هم گرون به جز این اواخر که یک سری پلن نا محدود دارن isp های موبایلش ایجاد می کنن کو اونم داستان ها داره و داره (داستانشم یه چیزی تو مایه های مطرف عادلانه و این حرفاست....)

در کل اینترنت ارزون و سرعت بالا بخوای باید بری سمت کرو جنوبی و اونورا.... سرعتا تخیلی بالاست....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

واعظی اسکول اون روزای اول اومده بود با زن و بچش توی شبکه 1 با خانم پوریامین گفتگو میکرد توی برنامه زنده میگفت من میخوام سرعت 1-2 گیگ بر ثانیه و بالاتر رو به منازل مسکونی مردم ببرم .یکی 2 بار رفت توی مجلس یکم تکوندنش  همه چی رو فراموش کرد و به فکر تجارت خودش با چینی ها و نصب اشغالایچینی توی مرکزهای مخابراتی خودشو 

مشغول کرد .گرفتن پورسانت از چینی ها و خریدن خونه توی انتالیا و زعفرانیه واجب تر از رضایت مردم است 

لینک به دیدگاه

akq2_untitled.png

درود ایا میشه این سرعت رو به اسم شرکت یک روز اجاره کرد برای دانلود نا محدود .قیمتش حدودی چند درمیاد و باید به کجا مراجعه کنم 

تجهیزات برای این سرعت چه چیزهایی میخواد 

لینک به دیدگاه

دوست من یه سری جا**ر 14 قرنه وجود داره که از همه چی میترسن. اینکه دیگه ناراحتی نداره باید کنار بیای

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ایا میشه این سرعت رو به اسم شرکت یک روز اجاره کرد برای دانلود نا محدود .قیمتش حدودی چند درمیاد و باید به کجا مراجعه کنم 

تجهیزات برای این سرعت چه چیزهایی میخواد 

ببین معمولا تو ایران پهنای باند stm1 میفروشند که برابر 155 مگ هست ولی سرعت ما 2 گیگ هست یعنی میشه 15 تا خط Stm1 

حالا هر stm1 ماهیانه 25 تا 30 میلیون تومن هست که اگر روی تعداد خریداری بشه تخفیف میدن که حدودا ماهی 300 میشه 

شرکت ها بالای 155 مگ سرویس ارائه نمیکنند ولی میتونید چند لینک 155 مگ بخرید و خودتون بالانس کنید یعنی جمع کنید باید ازدستگاه لودبالانسر استفاده کنید ما از peplink استفاده میکنیم که جمعا 2 گیگ تا 2.5 گیگ پهنای باند داریم

حالا مثلا اگه شما پهناباند مثلا 1 گیگ بخواین باید رادیو با این قدرت پهنایباند تهیه کنید که هزینه زیادی داره همون 100 مگ برای همه کافیه

الان مردم امریکا دیگه حداکثر 500 مگ اینترنت رو تجربه کردن ما اینجا تو همین ایران تو خیلی از شرکت ها 100 گیگ رو تجربه کردیم 

برای قیمت یک روز اینجوری حساب کنید قیمت هرمگ درماه 120 تومن میدیم ما شما کل پهنای باند مورد نیازتون رو در 120 ضرب کنید بعد تقسیم بر 30 روز کنید حالا 1 روز که صرف نداره حداقل یک 3-4 روز بگیرید خخخ

لینک به دیدگاه

ببین معمولا تو ایران پهنای باند stm1 میفروشند که برابر 155 مگ هست ولی سرعت ما 2 گیگ هست یعنی میشه 15 تا خط Stm1 

حالا هر stm1 ماهیانه 25 تا 30 میلیون تومن هست که اگر روی تعداد خریداری بشه تخفیف میدن که حدودا ماهی 300 میشه 

شرکت ها بالای 155 مگ سرویس ارائه نمیکنند ولی میتونید چند لینک 155 مگ بخرید و خودتون بالانس کنید یعنی جمع کنید باید ازدستگاه لودبالانسر استفاده کنید ما از peplink استفاده میکنیم که جمعا 2 گیگ تا 2.5 گیگ پهنای باند داریم

حالا مثلا اگه شما پهناباند مثلا 1 گیگ بخواین باید رادیو با این قدرت پهنایباند تهیه کنید که هزینه زیادی داره همون 100 مگ برای همه کافیه

الان مردم امریکا دیگه حداکثر 500 مگ اینترنت رو تجربه کردن ما اینجا تو همین ایران تو خیلی از شرکت ها 100 گیگ رو تجربه کردیم 

برای قیمت یک روز اینجوری حساب کنید قیمت هرمگ درماه 120 تومن میدیم ما شما کل پهنای باند مورد نیازتون رو در 120 ضرب کنید بعد تقسیم بر 30 روز کنید حالا 1 روز که صرف نداره حداقل یک 3-4 روز بگیرید خخخ

نه کار من نیست قیمتش خیلی بالا در میاد .خدایی با این مخابرات نمیشه کار کرد هزینه اینترنت روی باند ka با مودم خیلی کمتر از این در میاد 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...