رفتن به مطلب

فروش خفن ترین،قویترین و حرفه ای ترین باندل 775

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان
به دلیل تصمیم برای ارتقا سیستم قصد فروش سیستم فعلیم رو دارم .
لازم هست عرض گنم که این باندل رو با حساسیت و تحقیق زیاد بستم و بهترین باندلیه که میشه برای سوکت 775 بست

مادربرد : ASUS P5Q3 Deluxe Wifi Ap@n . چیپست p45 هست و DDR3 هست
سی پی یو روش : Core 2 Quad Q9550
فن سی پی یو : Cooler Master Cm Sphere که از نوع مسی هست ( آلومینیومی نیست ) لازم به ذکره که جنس مسی گرونتره و انتقال حرارت بهتری انجام میده ( تا جایی که بنده تحقیق کردم و به همین دلیل اینو گرفتم )

سیستم هم فعلا با توجه به اینکه درس داشتم مصرف نمیشه و کار نخورده زیاد ولی سال پیش به راحتی بازی Far Cry 3 رو خیلی روون اجرا میکرد
قیمت باندل اون چیزی که مد نظرم هست ( سی پی یو . مادربرد و فن سی پی یو ) : با هم جمعا 550 تومن قیمت پایه
بنده 250 سی پی یو ، 250 مادربرد و 50 تومن فن سی پی یو رو حساب کردم .

مادربرد هم با این مشخصات تو سوکت 775 نایاب هست 

به هیچ وجه زیر پایه پیشنهاد ندید . فروش تک هم به هیچ وجه ندارم . در صورتی که خریدار قطعی هستید پیشنهاد بدید . کارشناسی فقط در پیام خصوصی . از دوستانی که فروشنده معتبر هستن اگر کسی باندل i7 داره حاضر به تعویض + سر هستم . ممنونم

متعلقات مادربرد : گیرنده وایرلس ، پنل ، فن چیپست . جعبه ش رو گم کردم . 
ضمنا این نکته رو عرض کنم که مادربرد 6 تا پورت USB پشتش داره ، که یکی از سوکتها کار نمیکنه . بقیه سالمه . اون یه دونه هم علتش اینه که موقع جدا کردن پورت کیبوردو بد در آوردم بخشیش آسیب دید. به جای اون یکی اگه خواستید میتونم کارت PCI USB ارسال کنم همراش که 4 تا پورت اضافه میکنه به برد و قیمتش 20 تومنه

و اما عکس سیستم با نام کاربری :

5wpee1r3ehucnz8l6gcq.jpg

fbv3mu5zmyrpk516zle9.jpg

prse7tuzkseh6o6wdepn.jpg

2u913wosic8c077ux8km.jpg

1tlt02elrr5q3hcoc6mz.jpg

tzxywj8yllpobx2xhma9.jpg

iono0jqvt7nxh3633c77.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اعتماد سازی در فروم همسایه با همین نام کاربری :)

خفن ترین :-)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...