رفتن به مطلب

کسب درآمد واقعی - بسیار ساده (با کلیک و جست و جو)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

کسب درآمد از طریق جستجوی کلمات در گوگل

روزانه راحت 3 الی 300 هزار تومن درآمد کنید.کسب درآمد به 4 روش مختلف و سودآور.

شاید به نظر کم بیاد اما رفته رفته سود بیشتری نصیب شما خواهد شد.

برای ثبت نام روی عکس زیر کلیک کنید

468x60.gif

منم باور نمیکردم.ولی الان دارم از همین طریق کسب درآمد میکنم و راضیم.

عضو شوید سپس وارد بخش درآمد گوگل شوید.

آموزش درآمد کلیکی :

k8l2_sshot-1_thumb.png

ozho_sshot-2_thumb.png

این مورد خیلی ساده هست 

1- روی این گزینه کلیک کنید

2- هر روز بین 29-30 مورد سایت کلیکی بروز میشه،روی این موارد کلیک کنید

3-و درنهایت دکمه ثبت بزنید   تمام

کلا 3-4 دقیقه زمان میبره 

300ت ازین طریق

آموزش درآمد گوگل :

روی لینک زیر کلیک کنید تا تصویر بازشود.آموزش زیر یک مثال است.

تصویر آموزش 1
fe7f_616otjo6idhy_thumb.jpg
1-این گزینه را انتخاب کنید.

2- سپس روی این گزینه کلیک راست کنید و گزینه  باز شدن در تب جدید رو بزنید

حالا از صفحه بازشده(صفحه گوگل) آدرس شماره 3 رو پیدا کنید.

روی اون کلیک کنید تا صفحه لود شه.

حالا به صفحه درآمد خود برگردید بعد شماره 5 داخل تصویر را فشار دهید.

اگر به درستی انجام داده باشید پیغام موفقیت را خواهید داشت.

اگه نه گزینه دیگر را امتحان کنید در آخر اون گزینه ای که Error داده رو مجددا امتحان کنید.

به همین ترتیب برای تمامی کادر های سبز رنگ اینکار را انجام دهید.

بعد از حدود 1 ساعت در حساب شما حدود 2000 تومن در حساب شما خواهد بود.

از طريق درآمد كليكي هم 300 تومن درآمد خواهيد كرد

همچنین از طریق خرید سهام و بازاریابی سود فوق العاده بیشتری دریافت خواهید کرد.

(دوستان درآمد سهام و سودش  فوق العادست خودم هم سهام خریدم و سودش هر شب 12 واریز میشه،حتما این بخش رو در سایت مطالعه کنید  )

آموزش نحوه بازاریابی 

x1bp_sshot-14_thumb.png

مطابق عکس بالا گزینه ای که با فلش زرد مشخص شده رو بزنید 

اسکرول کنید برید پایین صفحه و لینک خودتون به دوستاتون معرفی کنید که از طریق لینک شما ثبت نام کنند 

به این ترتیب شما معرف اونا میشید و از فعالیت اونا هم پورسانت میگیرید که میزان این پورسانت در توضیحات سایت مشخص هست 

با این روش افراد فعال میتونن به درآمد فوق العاده ای برسن ،اما لازمش اینه که خودشون هم فعال باشن 

(حدودا با داشتن 100 نفر زیرمجموعه فعال که فقط از طریق درآمد کلیکی فعال باشن روزی 12000 ت واستون میندازه که با تبلیغ لینکتون میتونید تا کمتر از 2ماه هم به این 100 نفر برسید )

نوع دیگه ای از درآمد زایی که تا 400 ت در روز واستون ایجاد میکنه از طریق درآمد از سورف هست مطابق عکس روی گزینه درآمد از سورف کلیک کنید سایتی که باز میشه رو بحال خودش بذارید هر 5 ثانیه 1ت میندازه

rcnk_sshot-1_thumb.png
رفته رفته با روال سايت آشنا خواهيد شد و درآمدتان بيشتر خواهد شد.

هر شب بعد از ساعت 12 اكانت ها شارژ ميشه پس بهترين موقع از ساعت 12 تا 2 شب هست

هركسي كه كار كنه ثمره كارش رو ميبينه

سوالات متداول :

فرق حساب جاری و سپرده چیه ؟

پاسخ : تفاوت این دو حساب اینه که حساب جاری درآمدی که از کلیک و عضویت دریافت میکنید را شامل میشود و قابل واریز به حساب بانکی شما میباشد درحالی که حساب سپرده حاصل انتقال از حساب جاری یا شارژ نمودن آن با استفاده از پرداخت به حسابهای بانکی سایت است و قابل واریز به حساب بانکی شما نیست و فقط برای خرید زیرمجموعه و تبلیغات و ارتقاء عضویت و ... مورد استفاده قرار میگیرد .

ویرایش شده توسط kamran990
لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

امتحانش ضرر نداره...

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

من خیلی از این سایت ها رفتم و عضو شدم 

بعضی هاشون الکی هستن و بعضی ها شون پول می دن ولی پولی که ازت می گیرن باعث می شه پولی که در اوردی رو کلا از دست بدی یه 2 سالی بود در گیر بودم اخر یه 100 دلار کشیدم بیرون و کذاشتم کنار 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این سایت ها بیشتر دنبال درامد خودشون هستند تا درامد شما

درامدی که این وب سایت ها درماه بدست میارند درایران چیزی درحدود 10 تا 30 تومن درماه است شایدم خیلی خیلی بیشتر مثلا همین وب سایت که استارتر معرفی کردند چیزی درحدود 110 هزار دلار درماه بدست میاره البته این مبلغ تخمینی است و از وب سایت هایی که درامد یک وبسایت رو با بازدید کننده میسنجند بررسی شده

میشه چیزی درحدود 300 میلیون درماه چون یکی از دوستان بنده تازگی یک سایت همچین شکلی زده و ماهی 20 تا 30 تومن درامد داره 

لینک به دیدگاه

این سایت ها بیشتر دنبال درامد خودشون هستند تا درامد شما

درامدی که این وب سایت ها درماه بدست میارند درایران چیزی درحدود 10 تا 30 تومن درماه است شایدم خیلی خیلی بیشتر مثلا همین وب سایت که استارتر معرفی کردند چیزی درحدود 110 هزار دلار درماه بدست میاره البته این مبلغ تخمینی است و از وب سایت هایی که درامد یک وبسایت رو با بازدید کننده میسنجند بررسی شده

میشه چیزی درحدود 300 میلیون درماه چون یکی از دوستان بنده تازگی یک سایت همچین شکلی زده و ماهی 20 تا 30 تومن درامد داره 

بسیار هم عالی

لینک به دیدگاه

تشکر بابت نظرات دوستان 

باید عرض کنم خدمت دوستان که طرح اصلی درآمد زایی سود دهی این سایت ها خصوصا سایتی که معرفی کردم بر این اساسه که شما با کلیک و جست جوی سایت های معرفی شده باعث میشید رنک یا رتبه سایتی که معرفی کردن بیشتر بشه در نتیجه مثلا فروشگاهی که معرفی شده و من و شما کلیک می کنیم یا جست و جو می کنیم از صفحه 20 گوگل به صفحه 2 برسه در نتیجه بازدیدش بیشتر و فروشش بیشتر میشه وسود این فروش بیشتر رو بین من و شما و خودش تقسیم کنه،همچنین میشه سهام خرید که از این سهام در تقویت تبلیغات خودش استفاده میکنه و سودش تقسیم میکنه و سودشما رو هرشب ساعت 12  واریز میکنه (توضیحات بیشتر در بخش درآمد سهام نوشته شده)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

میشه بگی قضیه ی این نوع حساب (تبلیغاتی و درامد) چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

میشه بگی قضیه ی این نوع حساب (تبلیغاتی و درامد) چیه؟

سلام دوست من

داخل متن پست 1 و دوپست قبل کاملا توضیح دادم

به  ترتیب کارهایی که داخل پست اول گفته شده رو انجام بدین  ;)

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز منم عضو شدم و تونستم دذآمد کیلیک و سورف رو انجام بدم ولی توی درآمد گوگول از 10 تا لینکی که بهم داده بود فقط 7 عدد رو تونستم انجام بدم و 7 عدد دیگه رو خطا میزد.بارها امتحان کردم ولی نشد

یعنی ممکنه من اشتباه دارم راه رو میرم یا اینکه اینجور خطاها عادی میباشد؟

اگر راه حلی دارید ممنون میشم بگید. همه مراحلی مه گفتید نیز انجام دام

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز منم عضو شدم و تونستم دذآمد کیلیک و سورف رو انجام بدم ولی توی درآمد گوگول از 10 تا لینکی که بهم داده بود فقط 7 عدد رو تونستم انجام بدم و 7 عدد دیگه رو خطا میزد.بارها امتحان کردم ولی نشد

یعنی ممکنه من اشتباه دارم راه رو میرم یا اینکه اینجور خطاها عادی میباشد؟

اگر راه حلی دارید ممنون میشم بگید. همه مراحلی مه گفتید نیز انجام دام

درود

درآمد از طریق گوگل تاحدودی حساسه و در کل به دلیل تعدادزیاد کاربران طبیعیه، بهتره هر موقع با ارور مواجه شدین مرورگر ببندین ومجدد امتحان کنید یا مرورگر رو عوض کنید ;)

لینک به دیدگاه

ساعت 12-2 شب بهترین زمان واسه درآمد از گوگل (یا جست و جو) هست چون 12-12:30شب آپدیت میشه

لینک به دیدگاه

میشه بپرسم خودت روزی یا ماهی چقدر کسب درآمد میکنی؟

تا حالا برداشتی هم داشتی؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز 

من هم یک هفتست عضو شدم خب مسلما همونطور که نوشتم اوایلش درآمد زیادنیست ولی رفته رفته خصوصا با خرید سهام و بازاریابی خیلی بیشتر میشه

من تاالان روزی 2000ت ب جاریم اضاف کردم

باید جاری به 10000ت برسه تا بتونی برداشت کنی ،جاری بنده رسیده اما باز انتقالش دادم وسهام خریدم

خودم برداشت نکردم هنوز اما کسی که سایت بهم معرفی کرد برداشت کرده ضمن اینکه میتونید به انجمن سایت برید و برداشت های امروز ببینید و با افراد صحبت کنید ;)

لینک به دیدگاه

سلام عزیز 

من هم یک هفتست عضو شدم خب مسلما همونطور که نوشتم اوایلش درآمد زیادنیست ولی رفته رفته خصوصا با خرید سهام و بازاریابی خیلی بیشتر میشه

من تاالان روزی 2000ت ب جاریم اضاف کردم

باید جاری به 10000ت برسه تا بتونی برداشت کنی ،جاری بنده رسیده اما باز انتقالش دادم وسهام خریدم

خودم برداشت نکردم هنوز اما کسی که سایت بهم معرفی کرد برداشت کرده ضمن اینکه میتونید به انجمن سایت برید و برداشت های امروز ببینید و با افراد صحبت کنید ;)

درآمد ار گوگل چرا واسم کار نمکینه!؟

خطا میده!

سورف با درآمد کلیکی رو انجام دادم و گرفتم.

لینک به دیدگاه

درآمد گوگل حساسه تا حدودی ، چند بار امتحان کنید 

یا اینکه بذارید واسه 12 شب به بعد 

لینک به دیدگاه

دوستان بخش درآمد از گوگل مشکلاتش از طرف سایت درحال برطرف شدن هست صبور باشید

اطلاع رسانی میشه

لینک به دیدگاه

دوستان این سایت هم واسه کسب درآمد عالیه:

http://bux14.org/?r=747267663

لینک به دیدگاه

یه نکته : تعدادی از موارد سرچ درآمد گوگل مشکل دارند که این مواردی هست که میگم و فعلا نیازی نیست سرچشون کنید تا ایرادشون برطرف شه : 

آپلودعکس-بهینه سازی سایت-آیفون6-دریل-ارسال ایمیل تبلیغاتی-تبلیغات در گوگل-تبلیغات گوگل

لینک به دیدگاه

سود سهام فوق العادست دوستان

حتما بخش درآمد از سهام بخونید ......................

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...