رفتن به مطلب

کسب درآمد واقعی - بسیار ساده (با کلیک و جست و جو)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برای من همه ی آگهی های گوگل را خطا میزنه همه کارها را انجام دادم

لینک به دیدگاه

بیشتر شبیه به کلاهبرداری می مونه تا کسب درآمد عالی، میدونید چرا؟

چون همونجوی که یکی از دوستان اشاره کرد، درآمد اصلی و فوق العاده بالا به صاحب سیستم تعلق داره، و اندکی از اون به کاربرها می رسه.

اما کلاهبرداریش مربوط میشه به این قسمت:

بنده هم ثبت نام کردم جهت تست این سیستم، شما وقتی یه آگهی رو جستجو می کنی و روش کلیک می کنی، و بر میگردی برای ثبت درآمدت از اون جسجوی خاص و با ارور مواجه میشی مثل خیلی دیگه از کاربران و دقیقاً کاربر قبلی هم به درستی اشاره کردند به این موضوع. یک ارور، همین و تمام. اما اون لینک بالا اومده و جستجو شده توسط کاربر.

شما خودت هم توی چند تا پست قبلی به خراب بودن بعضی از آگهی ها اشاره کردی، اما آگهی خراب؟، یعنی چی؟، آگهی خراب معنی نداره، داره؟، شما جستجو می کنی توی گوگل و روی لینک کلیک می کنی و وارد سایت میشی، تمام.

شما اون قسمت از کار خودت رو انجام دادی، ولی سیستم که به درستی برای همچین کلاهبرداری ساخته شده به وظیفه ی خودش عمل نمی کنه.

من نمیدونم چرا اصلاً این تاپیک آپ می شه  :-? 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز قبلتر هم گفتم که بخش درآمد از گوگل با مشکل فنی روبرو شده که مشکلش از طرف سایت درحال برطرف شدن هست،

دوست عزیز کاربر Abraham بنده یک هفته پیش ثبت نام کردم و اون موقع هر شب 70-100 مورد جست و جو اضافه میشد و تا 2000 ت از جست و جو میکشیدم ، الانم به محض اینکه مطلع شدم مشکل فنی پیدا کرده اطلاع دادم که دوستان فعلا بی جهت سرچ نکنن تا برطرف شه ، متاسفانه بعضی از دوستان صبر بسیار کمی دارند 

بهتره پیش از اینکه قضاوت و پیش داورینادرستی  راجب کلاهبردار بودن شخص یا سایتی کنیم خصوصا اینکه بین همه شایعه کنیم اول اطلاعاتمون راجش بالا ببریم ، برید تحقیق کنید داخل خود سایت انجمن هست و... که نحوه درآمددهی و سوددهی برچه اساسه ، کیا گرفتن کیا نگرفتن ،کسایی که امروز برداشت داشتن و ...ولی  واقعیت اینه که بیشتر آدما  راحت طلب  و تنبل هستن  - اقدام کنید اطلاعات بگیرین همه چی بیاد دستتون 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز قبلتر هم گفتم که بخش درآمد از گوگل با مشکل فنی روبرو شده که مشکلش از طرف سایت درحال برطرف شدن هست،

دوست عزیز کاربر Abraham بنده یک هفته پیش ثبت نام کردم و اون موقع هر شب 70-100 مورد جست و جو اضافه میشد و تا 2000 ت از جست و جو میکشیدم ، الانم به محض اینکه مطلع شدم مشکل فنی پیدا کرده اطلاع دادم که دوستان فعلا بی جهت سرچ نکنن تا برطرف شه ، متاسفانه بعضی از دوستان صبر بسیار کمی دارند 

بهتره پیش از اینکه قضاوت و پیش داورینادرستی  راجب کلاهبردار بودن شخص یا سایتی کنیم خصوصا اینکه بین همه شایعه کنیم اول اطلاعاتمون راجش بالا ببریم ، برید تحقیق کنید داخل خود سایت انجمن هست و... که نحوه درآمددهی و سوددهی برچه اساسه ، کیا گرفتن کیا نگرفتن ،کسایی که امروز برداشت داشتن و ...ولی  واقعیت اینه که بیشتر آدما  راحت طلب  و تنبل هستن  - اقدام کنید اطلاعات بگیرین همه چی بیاد دستتون

فکر کنم این که شخص انتظار داشته باشه با فعالیت غیرمولدی مثل پشت رایانه نشستن و کلیک کردن گذران کنه به راحت طلبی بیشتر نزدیک باشه تا به کارانداختن فکر و بازو برای کسب و کارآفرینی.
لینک به دیدگاه

فکر کنم این که شخص انتظار داشته باشه با فعالیت غیرمولدی مثل پشت رایانه نشستن و کلیک کردن گذران کنه به راحت طلبی بیشتر نزدیک باشه تا به کارانداختن فکر و بازو برای کسب و کارآفرینی.

البته این هم یه جور فعالیت هست که باز هم استراتژی خودش میخواد واسه درآمد بیشتر داشتن ، وچندان راحت هم نیست 

ودقیقا برعکس گفته شما چنین فعالیت هایی بکار انداختن فکر هستند وکارآفرینی فوق العاده ای دارند ،تا این ک بعد 16 -20 سال  تحصیلات عالیه گرفتن و کلی خرج دانشگاه دادن بیکار بمونیم

و جالب ترین بخش صحبت شما غیر مولد دونستن فعالیت های رایانه ای هست :) تو این مورد بقیه دوستان قضاوت کنن 

ویرایش شده توسط kamran990
لینک به دیدگاه

وقتی یکی از نسخه های آیپد عرضه شده بود، مردم جلوی در فروشگاه های اپل واسه ش صف کشیده بودند. یک تعداد از کارمندان فروشگاه ها کارشون این بود که متقاصی هایی رو با دست زدن تشویق می کردن که به مراد دل شون رسیده بودن. کار اونها رو گرچه مسخره به نظر می آد من می تونم تا حدی با اقتصاد رایانه توجیه کنم، چون توی بازار کار مشخصه به ازای این قدر ساعت فلان دستمزد رو می گیرند و دبه کردن هم نداره که خوب دست نزدی یا مشتریمون به اندازه ی کافی تشویق نشد. آخر برج هم مدیر فروشگاه نمی گه چرا صبرتون کمه بگذارین ببینم تو یکی دو ماه آینده چقدر گیرمون می آد. اما این کلیک کردنها به توسعه ی کدام زیر ساخت منجر می شه و چه مرجعی براشون هست برای داوری تا معلوم بشه در ازای چقدر صبر کردن دستمزد مشخصی داده بشه؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

وقتی یکی از نسخه های آیپد عرضه شده بود، مردم جلوی در فروشگاه های اپل واسه ش صف کشیده بودند. یک تعداد از کارمندان فروشگاه ها کارشون این بود که متقاصی هایی رو با دست زدن تشویق می کردن که به مراد دل شون رسیده بودن. کار اونها رو گرچه مسخره به نظر می آد من می تونم تا حدی با اقتصاد رایانه توجیه کنم، چون توی بازار کار مشخصه به ازای این قدر ساعت فلان دستمزد رو می گیرند و دبه کردن هم نداره که خوب دست نزدی یا مشتریمون به اندازه ی کافی تشویق نشد. آخر برج هم مدیر فروشگاه نمی گه چرا صبرتون کمه بگذارین ببینم تو یکی دو ماه آینده چقدر گیرمون می آد. اما این کلیک کردنها به توسعه ی کدام زیر ساخت منجر می شه و چه مرجعی براشون هست برای داوری تا معلوم بشه در ازای چقدر صبر کردن دستمزد مشخصی داده بشه؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

من دقیقا حرفم همینه دوست عزیز قدم بردارید اطلاعات بگیرید تا مرجعش بیاد دستتون  ، بنده هم مثل بقیه کاربر این سایتم نه مدیر و مالکش، اما یک نکته که از شما متوجه شدم اینه که کار رو فقط توی نظام دستمزد گیری و حاشیه امن داشتن میدونید! مطمعنا میشه خالق این نظام هم بود نه فقط دستمز بگیر ساده با حقوقی ثابت که این بستگی به بزرگی فکر،ریسک پذیری و اقدام داره ن دائما یکجا نشستن و سبک سنگین کردن 

ضمن اینکه بنده  نگفتم ملت بقیه کارشون ول کنن و بچسبن اینجا، هرکس درکنار شغل اصلیش میتونه این فعالیت هم داشته باشه 

واینکه  کسی  رو اجبار که نکردم ، هرکس علاقه داشته باشه عضو میشه و هرکس نداشته باشه نمیشه

لینک به دیدگاه

اکانت ها شارژ شد 

.......................................................

لینک به دیدگاه

سلام. با زیر مجموعه هم درآمد داره؟ یعنی هر چه افراد بیشتری عضو بشن مثلا درآمد بیشتر ؟؟

لینک به دیدگاه

بیشتر شبیه به کلاهبرداری می مونه تا کسب درآمد عالی، میدونید چرا؟

چون همونجوی که یکی از دوستان اشاره کرد، درآمد اصلی و فوق العاده بالا به صاحب سیستم تعلق داره، و اندکی از اون به کاربرها می رسه.

اما کلاهبرداریش مربوط میشه به این قسمت:

بنده هم ثبت نام کردم جهت تست این سیستم، شما وقتی یه آگهی رو جستجو می کنی و روش کلیک می کنی، و بر میگردی برای ثبت درآمدت از اون جسجوی خاص و با ارور مواجه میشی مثل خیلی دیگه از کاربران و دقیقاً کاربر قبلی هم به درستی اشاره کردند به این موضوع. یک ارور، همین و تمام. اما اون لینک بالا اومده و جستجو شده توسط کاربر.

شما خودت هم توی چند تا پست قبلی به خراب بودن بعضی از آگهی ها اشاره کردی، اما آگهی خراب؟، یعنی چی؟، آگهی خراب معنی نداره، داره؟، شما جستجو می کنی توی گوگل و روی لینک کلیک می کنی و وارد سایت میشی، تمام.

شما اون قسمت از کار خودت رو انجام دادی، ولی سیستم که به درستی برای همچین کلاهبرداری ساخته شده به وظیفه ی خودش عمل نمی کنه.

من نمیدونم چرا اصلاً این تاپیک آپ می شه  :-? 

منم با نظر شما موافقم .   نمیخاستم در مورد این پست نظر بدم ولی خاستم بگم که وقتتون رو بی جهت صرف اینجور سایتها نکنید

فقط با کارو تلاش میشه پول درآورد نه از این راههای به اصطلاح بیزینس های آبکی

چرا باید اونا دلشون به حاله ما بسوزه و به خاطر چند تا کلیک کردن به حسابمون پول واریز بشه  همش حقه و کلک هست

من تجربه تلخ همچین جور مواردی رو داشتم  و تو یه شرکت سرمایه گذاری کردم وبا وعده و وعید هاشون حسابی آب از دهنمون راه افتاد . چند نفر اولی که ثبت نام کردن یه دو ماهی با فعالیت های به اصطلاح عضو گیری درآمد داشتن ولی اون زیر مجموعه ها با اینکه پول سرمایه گذاری کرده بودن هیچی به حساب نیومد بعده یه مدت کل پولا رو کشیدن بالا و یه آبم روش و فرار . ولی منو چند تا از دوستام با شکایت به آگاهی و پیگیری و بعده چند ماه پیداشون کردیم البته سر دسته شون از کشور خارج شده بود و به دادگاه احضار کردیم و پولمونو ولی نه همشو به مصیبتی گرفتیم تا چند مدت هم اعصابم خورد بود ولی به مرور حالم بهتر شد.شاید به چند نفر اول سود بدن و یه پولی به حسابشون بریزن واسه اینه که اونا واسشون تبلیغات کنن و مشتری جذب کنن

باور نکنید

لینک به دیدگاه

منم با نظر شما موافقم .   نمیخاستم در مورد این پست نظر بدم ولی خاستم بگم که وقتتون رو بی جهت صرف اینجور سایتها نکنید

فقط با کارو تلاش میشه پول درآورد نه از این راههای به اصطلاح بیزینس های آبکی

چرا باید اونا دلشون به حاله ما بسوزه و به خاطر چند تا کلیک کردن به حسابمون پول واریز بشه  همش حقه و کلک هست

من تجربه تلخ همچین جور مواردی رو داشتم  و تو یه شرکت سرمایه گذاری کردم وبا وعده و وعید هاشون حسابی آب از دهنمون راه افتاد . چند نفر اولی که ثبت نام کردن یه دو ماهی با فعالیت های به اصطلاح عضو گیری درآمد داشتن ولی اون زیر مجموعه ها با اینکه پول سرمایه گذاری کرده بودن هیچی به حساب نیومد بعده یه مدت کل پولا رو کشیدن بالا و یه آبم روش و فرار . ولی منو چند تا از دوستام با شکایت به آگاهی و پیگیری و بعده چند ماه پیداشون کردیم البته سر دسته شون از کشور خارج شده بود و به دادگاه احضار کردیم و پولمونو ولی نه همشو به مصیبتی گرفتیم تا چند مدت هم اعصابم خورد بود ولی به مرور حالم بهتر شد.شاید به چند نفر اول سود بدن و یه پولی به حسابشون بریزن واسه اینه که اونا واسشون تبلیغات کنن و مشتری جذب کنن

باور نکنید

در مورد بخش اول صحبت هاتون عرض کنم کسی دلش به حال ما نمیسوزه :D ،کلیک و جست و جو برای سایت باعث بالارفتن رنک سایت کلیک شده در گوگل میشه و درنتیجه باعث افزایش بازدید و سودآوری بیشتر میشه واسه سایت که این سودبیشتر بین من و شمای کلیک کننده و خودش تقسیم میکنه

اما بخش دوم که کاملا مشخصه نرفتید اطلاعاتی راجب این نوع فعالیت بگیرید ،دوست عزیز شما رو نمیدونم چقدر سرمایه گذاری کردی و تا چ مدت باید سرمایتون میخوابوندی ولی این سایتی که گذاشتم اصلا نیاز به سرمایه گذاری نداره 

یعنی اینجانیاز نیست که شما پولت بخوابونی یا اصلا پولی بذاری  ،فقط با کلیک و جست و جو  بعد از یک هفته و به 10000 تومان ک حسابتون رسید میتونین برداشت کنین و از صحت عملکردش آگاه بشید ،بله یه راه دیگه درآمدزاییش خرید سهام هست که اختیاری هست وتا الان هم ک بنده خریدم مشکلی نداشته و هر شب سودش واریز میشه به حساب جاری، ضمن اینکه چندین بار گفتم بازم میگم (بعضی دوستان ک نظرات وپستهای قبل نمیخونن ) از بخش انجمن سایت میتونین با بقیه کاربر ها در ارتباط باشید و ازشون بپرسید ک تا بحال عملکرد سایت وچطور بوده و دریافتی داشتن یا خیر

فکر نمیکنم مقایسه کردن و کار درستی باشه وقتی اطلاعات کامل راجب دو چیزی با هم مقایسه میشه وجود نداشته باشه ! ;) 

سلام. با زیر مجموعه هم درآمد داره؟ یعنی هر چه افراد بیشتری عضو بشن مثلا درآمد بیشتر ؟؟

سلام بله دقیقا همینطوره ، به ازای کلیک هر زیر مجموعه 4ت و جست و جوی هر زیر مجموعه 5ت و افزایش موجودی هر زیرمجموعه 5 درصد از کل مبلغ افزایش موجودی

لینک به دیدگاه

شاید واقعا مشکلی هم نداشته باشه ولی چیزی که تو این سیستم ها هست بزرگ نمایی خیلی زیادشونه توی بخش درآمدی !!! به شما میگن از 2000 تا 300 هزار ! ولی در واقع شما همون 2000 هم اگه در بیاری باید کلاهتو بندازی بالا .  من تو این سیستم های کلیکی بودم . توی یه سایت خارجی چن سال پیش فعالیت داشتم . کل مبلغ کلیک هام به 3500 دلار هم رسید . ولی سقف برداشتشت 5000 دلار بود !! در واقع شما حداقل 10 یا 20 برابر چیزی که میبرید بهشون سرویس میدید . . .

کلا به پول بی زحمت اعتقادی نداشتم و ندارم ...

لینک به دیدگاه

شاید واقعا مشکلی هم نداشته باشه ولی چیزی که تو این سیستم ها هست بزرگ نمایی خیلی زیادشونه توی بخش درآمدی !!! به شما میگن از 2000 تا 300 هزار ! ولی در واقع شما همون 2000 هم اگه در بیاری باید کلاهتو بندازی بالا .  من تو این سیستم های کلیکی بودم . توی یه سایت خارجی چن سال پیش فعالیت داشتم . کل مبلغ کلیک هام به 3500 دلار هم رسید . ولی سقف برداشتشت 5000 دلار بود !! در واقع شما حداقل 10 یا 20 برابر چیزی که میبرید بهشون سرویس میدید . . .

کلا به پول بی زحمت اعتقادی نداشتم و ندارم ...

درست میگید ، یه شبه نمیشه ره صد ساله رو رفت که برادر ، پولی هم بی زحمت بدست نمیاد، شک نکنید کسی هم می تونه اینجا بیشتر از 2000ت در روز بگیره که زحمتش بکشه ،مجموعه قوی بسازه

در کل اینکه خیلی از دوستان معتقدند کارهای کامپیوتری زحمتی ندارند برام عجیبه ، درواقع اون کسی که مثلا ویندوز ساخته خب ،برنامه نویسی کرده،پدرصاحب بچشم دراومده تا اون برنامه نویسی رو یاد گرفته و یه چیز جدید خلق کرده ، اما به فکرش فشار آورده نه بازوش ،واسه بعضیها استفاده از مغز سخت تر از بدن هست و واسه بعضیها برعکس،

بعد ساخت اون ویندوز چ اتفاقی افتاد؟یک بار میسازه و  هزاران نسخه رو فقط از طریق کپی کردن فروخت و درآمدی که برق از سر ماها میپرونه عایدش شد 

الان میشه گفت پولش بی زحمت بوده؟ خیر

لینک به دیدگاه

دوستان اینکه شما برید این سایت یا نه برای من هیچ فرقی نداره ولی من وظیفه می دونم که تجربیاتم رو بگم بهتون

اینو من که 1 سال تو این سایت ها کار کردم و 60 تا زیر مجموعه داشتم بهتون میگم

این سایت ها همون قمار و شرکت های هرمی هستند

حالا بسته به سایت یکی قمارش بیشتره یکی ...

اولا این سایت ها درآمد آنچنانی بهتون نمیدن (دیگه از من فعال تر که نمی خواستید باشید) نهایت در امد من 12 تومان در ماه بود که سر 6 ماه شد 72 هزار تومان خواستم برداشت کنم گفتن فقط یک سوم میشه برداشت کرد

20 تومان برداشتم

6 ماه دیگه زدم بعد شرکت جمع کرد رفت

یعنی برای 1 سال وقت 20 هزار تومان که با نصب یه بایوس که 5 دقیقه هم وقت نمیگیره میشه اونو در اورد

دوما این سایت هایی که با بازدید کاذب دارن رتبه میگیرن هم به خودشون و هم به دیگران ضرر میزنن

سر برداشت پول اونقدر دبه در میارن که یا نمی تونید پول بردارید یا چیزی بر میدارین که حتی ارزش وقتتونم نمیشه

حالا خود دانید ما گفتنی هارو گفتیم

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز منبعد تا اطلاعاتی راجب سایت معرفی شده نداشته باشید نظر ندهید و مقایسه نکنید در غیر این صورت گزارش می شوید ، 

مطمئنا بیشتر از بنده و شما روی چنین سایتهایی نظارت میشه و اگر قرار بود خدای نکرده قمار باشه با یک گزارش من یا شما  فورا جمعش می کردند 

نمیدونم ایشون چطور تا 1سال 20 هزار گرفتن ولی بنده بعد 9 روز با روزی یکی دوساعت  این مقدار رو گرفتم ک این اولشه   ، و بنده متوجه نمیشم دوستمون چطور میگن از من که فعالتر نمی تونید باشید!

لینک به دیدگاه

درست میگید ، یه شبه نمیشه ره صد ساله رو رفت که برادر ، پولی هم بی زحمت بدست نمیاد، شک نکنید کسی هم می تونه اینجا بیشتر از 2000ت در روز بگیره که زحمتش بکشه ،مجموعه قوی بسازه

در کل اینکه خیلی از دوستان معتقدند کارهای کامپیوتری زحمتی ندارند برام عجیبه ، درواقع اون کسی که مثلا ویندوز ساخته خب ،برنامه نویسی کرده،پدرصاحب بچشم دراومده تا اون برنامه نویسی رو یاد گرفته و یه چیز جدید خلق کرده ، اما به فکرش فشار آورده نه بازوش ،واسه بعضیها استفاده از مغز سخت تر از بدن هست و واسه بعضیها برعکس،

بعد ساخت اون ویندوز چ اتفاقی افتاد؟یک بار میسازه و  هزاران نسخه رو فقط از طریق کپی کردن فروخت و درآمدی که برق از سر ماها میپرونه عایدش شد 

الان میشه گفت پولش بی زحمت بوده؟ خیر

برار شما کلیک کردن رو با کدنویسی مقایسه میکنی ؟ من خودم نرم افزار خوندم و برنامه نویسم ... میدونی پروسه برنامه نویسی چقدر سنگین و طولانیه ؟

قیاس مع الفارق ...

اگه بحث کدزنی وب بود یه چیزی ...

شما کلیک میکنی مثلا اگه قرار باشه از کلیکی 200 تومن دارمد داشته باشه 20 تومن میده به شما !

لینک به دیدگاه

برار شما کلیک کردن رو با کدنویسی مقایسه میکنی ؟ من خودم نرم افزار خوندم و برنامه نویسم ... میدونی پروسه برنامه نویسی چقدر سنگین و طولانیه ؟

قیاس مع الفارق ...

اگه بحث کدزنی وب بود یه چیزی ...

شما کلیک میکنی مثلا اگه قرار باشه از کلیکی 200 تومن دارمد داشته باشه 20 تومن میده به شما !

مرسی

اتفاقا بنده هم برنامه نویسم و میدونم چ پروسه ایه عزیز دل ، مساله اینجاست که شما میگید کار بدون زحمت هست کارهای با کامپیوتر،

بعد  سوال؟

فقط از طریق خودت مگه درآمد میده ؟ سهام چطور؟

ازکلیک و جست و جوی مجموعه چطور ؟ و...

اگ به فرض شما هرکلیک 200ت واسشون بندازه و20 ت هم بدن به شما از مجموعه شما شاید بیشتر از اون 200ت بهتون بده ک این باز به تلاش خود فرد بر میگرده

روش شبکه ای تو کل دنیا داره انجام میشه و تو ایران هم چند حدودا4 سال هست به روش درست وقانونیش داره انجام میشه،مثال سادش شارژ ایرانسل و همراه اول هست 

لینک به دیدگاه

مرسی

اتفاقا بنده هم برنامه نویسم و میدونم چ پروسه ایه عزیز دل ، مساله اینجاست که شما میگید کار بدون زحمت هست کارهای با کامپیوتر،

بعد  سوال؟

فقط از طریق خودت مگه درآمد میده ؟ سهام چطور؟

ازکلیک و جست و جوی مجموعه چطور ؟ و...

اگ به فرض شما هرکلیک 200ت واسشون بندازه و20 ت هم بدن به شما از مجموعه شما شاید بیشتر از اون 200ت بهتون بده ک این باز به تلاش خود فرد بر میگرده

روش شبکه ای تو کل دنیا داره انجام میشه و تو ایران هم چند حدودا4 سال هست به روش درست وقانونیش داره انجام میشه،مثال سادش شارژ ایرانسل و همراه اول هست 

نه خیر من نگفتم کار کامپیوتری بی زحمت هست ... در این مورد خاص گفتم. 

نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم . خودم دوستان زیادی داشتم که رفتن توی مدل های هرمی و صد بار از من خواستن بیام نرفتم حتی باعث خراب شدن دوستیمون شد ...

من نظر و عقیدمو گفتم که اعتقادی به این سیستم ها ندارم .

امیدوارم برای شما پولساز باشه .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز منبعد تا اطلاعاتی راجب سایت معرفی شده نداشته باشید نظر ندهید و مقایسه نکنید در غیر این صورت گزارش می شوید ، 

مطمئنا بیشتر از بنده و شما روی چنین سایتهایی نظارت میشه و اگر قرار بود خدای نکرده قمار باشه با یک گزارش من یا شما  فورا جمعش می کردند 

نمیدونم ایشون چطور تا 1سال 20 هزار گرفتن ولی بنده بعد 9 روز با روزی یکی دوساعت  این مقدار رو گرفتم ک این اولشه   ، و بنده متوجه نمیشم دوستمون چطور میگن از من که فعالتر نمی تونید باشید!

والا شما صاحب سایت بودید اینقدر حرص نمی خوردید شما که میگید کاربرید

ما هم داریم مثل بقیه مشاوره میدیم کاربر هم می تونه حرف من یا شما رو قبول کنه

فرقش اینه که اگه بره تو اون سایت برای شما سود داره

ولی اگه نره برای من سودی نداره

در مورد نظارت

الان تو خود ایران سایت های پ...ن پر هست با ادر ir اگه نظارت بود اول اونارو می بستند

دوما همین سایتی که بنده گفتم 3 بار ریپورت شد (یکی شمن من خودم زدم) گفتن ما اطلاعی نداریم و نه تایید و نه ردش می کنیم

حتی یکی از سایت ها هم از ستاد سازمان دهی مجوز داشت چندین میلیون ضد بجیب در رفت

احیانا شما تو ایران زندگی می کنین؟

لینک به دیدگاه

نه خیر من نگفتم کار کامپیوتری بی زحمت هست ... در این مورد خاص گفتم. 

نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم . خودم دوستان زیادی داشتم که رفتن توی مدل های هرمی و صد بار از من خواستن بیام نرفتم حتی باعث خراب شدن دوستیمون شد ...

من نظر و عقیدمو گفتم که اعتقادی به این سیستم ها ندارم .

امیدوارم برای شما پولساز باشه .

حقیقتا بنده هم با دید شغل اینجا ثبت نام نکردم،فقط این احتمال میدم هر چیز جدید میتونه فرصت هم باشه نه فقط تهدید

لینک به دیدگاه

والا شما صاحب سایت بودید اینقدر حرص نمی خوردید شما که میگید کاربرید

ما هم داریم مثل بقیه مشاوره میدیم کاربر هم می تونه حرف من یا شما رو قبول کنه

فرقش اینه که اگه بره تو اون سایت برای شما سود داره

ولی اگه نره برای من سودی نداره

در مورد نظارت

الان تو خود ایران سایت های پ...ن پر هست با ادر ir اگه نظارت بود اول اونارو می بستند

دوما همین سایتی که بنده گفتم 3 بار ریپورت شد (یکی شمن من خودم زدم) گفتن ما اطلاعی نداریم و نه تایید و نه ردش می کنیم

حتی یکی از سایت ها هم از ستاد سازمان دهی مجوز داشت چندین میلیون ضد بجیب در رفت

احیانا شما تو ایران زندگی می کنین؟

بنده کاملا ریلکسم  :) تو ایران هم زندگی میکنم ، دوست داشتین آدرس بدم بفرمایید افطار درخدمت باشیم ^_^

ولی خداییش مشاوره رو کسی میده که مشاور باشه ،جسارت نباشه شما تو بخش های دیگه و مشابه تجربه دارید و تجربتونم به گفته خودتون تلخ بوده ، اما به نظرتون درسته مثلا یه نفر با بنز از جلوتون رد شه وخلافکار باشه دیگه هر کی با بنز رد شد بگید خلافکاره؟

بنده هم پیشنهاد نمیکنم کسی تو این سایت ثبت نام کرد بیاد پول قابل توجه سهام بخره یا ... میگم میتونه یه فرصت باشه ، بیاد بررسی و تحقیق کنه ،برداشت کنه و متوجه بشه

لینک به دیدگاه

بنده کاملا ریلکسم  :) تو ایران هم زندگی میکنم ، دوست داشتین آدرس بدم بفرمایید افطار درخدمت باشیم ^_^

ولی خداییش مشاوره رو کسی میده که مشاور باشه ،جسارت نباشه شما تو بخش های دیگه و مشابه تجربه دارید و تجربتونم به گفته خودتون تلخ بوده ، اما به نظرتون درسته مثلا یه نفر با بنز از جلوتون رد شه وخلافکار باشه دیگه هر کی با بنز رد شد بگید خلافکاره؟

بنده هم پیشنهاد نمیکنم کسی تو این سایت ثبت نام کرد بیاد پول قابل توجه سهام بخره یا ... میگم میتونه یه فرصت باشه ، بیاد بررسی و تحقیق کنه ،برداشت کنه و متوجه بشه

مشاوره رو مشاور میده مشاور هم کسی هست که یا تجربه یا علم بیشتری از طرف مقابل داره

مشکل هم اینه که این فقط 1 بنز نیست که دزدی می کنه وقتی حداقل 90 تا بنز میشناسیم که دزدی کرده طبیعیه ادم به بنز شک کنه

وقتی نحوه رانندگی اون راننده بنز مشکوک هست و عین رانندگی همون راننده قبلیه هست (دزده) دیگه بدتر

تو این سایت سهم بگیرید چه 10 هزار تومان چه 1 میلیون

خیلی زرنگ باشید پول خودتونو می تونید زنده کنید

من یه اکانت تو یه سایت دیگه هم داشتم که زیر مجموعه ام زیاد بود حدود 100 تا وقتی شد 101 گفت باید اکانت گلد بگیری

همه درامد رو که تا اون روز داشتم بعلاوه 50 تومان دادم به اکانت گلد

اون اکانت گلد باعث شد درامد 2 برابر بشه

ولی همین دو برابر بودن نهایت 1 ماه طول کشید که تو 1 ماه فقط میشد 1 بار برداشت کرد و این سایت دومی که خدمتتون گفتم 1 ریال هم برام سود نداشت

-----

کافیه تعدادی سرچ کنید تا ببینید چند درصد احتمال اینکه سایت مفید و واقعا قصد خیر داره

به عنوان مثال بخشی از اخبار سایت بلاگفا رو در اختیارتون قرار میدم:

تا چند سال قبل  خبر چندانی از انواع سایتهای کسب درآمد نبود و در نتیجه تخلف کمتری نیز وجود داشته و نیازی به سیاستهای کنترلی نبود. نخستین بار گزارشی از سایتها و سرویسهای بررسی کننده امنیت سایتها دریافت کردیم مبتنی بر آلوده بودن برخی از وبلاگهای زیرمجموعه سایت به بدافزار و مشخص شد که یکی از سایتهای کسب درآمد در کدی که به کاربران برای قرار دادن در وبلاگ ارائه می کرد خواسته یا ناخواسته  کدی قرار داده است که باعث آلودگی و نصب بدافزار در کامپیوتر بازدیدکنندگان وبلاگها می شد. در نتیجه درج این کد ممنوع شد اما این سایت با آدرس دیگری همان کدها را ارائه داد که مشخصا نشان از بی مسئولیتی یا سوء استفاده است. برای چندین ماه این تنها سایت کسب درآمد بود که استفاده از کدهای آن ممنوع بود اما بعدها بررسی کاملی روی وبلاگها  و تخلفات صورت گرفت  و مشخص شده که بخش قابل توجهی از تخلفات ثبت شده مربوط به کاربرانی بود که با هدف استفاده از این سایتهای کسب درآمد از خدمات سایت استفاده می کردند. برخی کاربران با هدف کسب ترافیک بیشتر دهها یا صدها وبلاگ با عناوین غیراخلاقی می ساختند و تعداد زیادی از وبلاگهایی که با عناوینی همچون «عکس دختر و یا عکس لو رفته بازیگران و.. » ساخته شده بودند از این سایتهای کسب درآمد استفاده می کردند، در نتیجه محدودیتهایی در این زمینه اعمال شد. در ابتدا و برای یکسال استفاده از کدهای سایتهای کسب درآمد که آماده همکاری  و رعایت قراردادهایی در این زمینه هستند(مانند برخورد با کاربر خاطی ) مجاز بود  اما این روش نیز موفق نبود و علاوه بر وجود تخلفات گسترده کاربران و عدم نظارت سایتهای کسب درآمد، صدها نامه از کاربران در رابطه با سوء استفاده این سایتها و عدم پرداخت درآمد آنها نیز دریافت کردیم.(حتی امروز نیز کافیست یک جستجوی مختصر بر روی نام برخی از سایتهای مشهور کسب درآمد در چند سال پیش داشته باشید و در تالارهای گفتگو یا وبلاگها شکایت کاربران در زمینه را مشاهده کنید) نتیجه چنین شد که بطور کل استفاده از سیستمهای کسب درآمد ممنوع و در بخش اخبار سایت نیز اعلام شد

مورد بعدی که خیلی ساده هست جمع کردن زیر مجموعه هست که این سایت رو جزو سایت های هرمی قرار میده

که هم در جرایم رایانه ای اومده که غیر قانونی هست هم مراجع تقلید گفتند

و خیلی چیز های دیگه که اگه نیاز شد اطلاع میدم

سایت های کلیکی ، سراب یا منبعی بی پایان؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

پس به نظر شما کلا فعالیت های شبکه ای تو ایران غیر مجازند؟ و اگر بنده خلافش واستون اثبات کنم چطور؟ مرجع قانونی معرفی می کنم که اونم سایت وزارت صنعت و معدن هست

مراجعه کنید شرکتهای دارای مجوز بازاریابی شبکه ای رو ببینید  وهمچنین سایت leader.ir  استفتائات رو مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...