رفتن به مطلب

کسب درآمد واقعی - بسیار ساده (با کلیک و جست و جو)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

پس به نظر شما کلا فعالیت های شبکه ای تو ایران غیر مجازند؟

به نظر بنده بله

به نظر مراجع تقلید بله

مدرک پست بعد

و اگر بنده خلافش واستون اثبات کنم چطور؟

میتونید برای بازدید کنندگان اثبات کنید

ولی برای من نیازی نیست

مرجع قانونی معرفی می کنم که اونم سایت وزارت صنعت و معدن هست

بگم بگم راه انداختید؟

مراجعه کنید شرکتهای دارای مجوز بازاریابی شبکه ای رو ببینید وهمچنین سایت leader.ir استفتائات رو مطالعه کنید

مطالعه شد و در پست های بعدی هم گذاشتم بقیه هم مطالعه کنند

یاد خودم وقتی 2 سال پیش بود افتادم

عین شما داشتم بقیه رو قانع میکردم

ایشالله سرنوشتتون عین من نشه

پ.ن: مورد سوم از تجربه

تعدادی از این سایت ها زیر مجموعه اجاره میدن که دقیقا قمار هست

شما 1000 تومان میدین و اون رباط برای شما شاید 100 تومان پول بیاره شاید 1500 تومان

و چون این کد ها کاملا دست اون سایت هست و از کد رندوم استفاده می کنه می تونه میزان در امد شما رو محدودکنه مثلا محدود به 200 الی 2000 در ماه یا 100 الی 1000 در ماه و ...

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بسم الله الرحمن الرحیم

سوال:

1. میخواستم بدانم فعالیت در زمینه تبلیغات کلیکی (چه به عنوان صاحب سایت، فروشنده و کسی که کلیک میکنه) مشکلی داره؟ ممنونم. البته در نظر داشته باشید که ممکنه کاربران فقط برای کسب درآمد روی تبلیغات کلیک کنند و عملاً خریدار واقعی نباشند.
2.من کارم به گونه ای است که اگر برای کارم تبلیغ نکنم ( کاغذ تبلیغاتی) اجناسم فروش نمیرود با توجه به اینکه شهرداری مخیط کوچکی برای چسباندن تبلیغات گذاشته که مفید تبلیغ نیست من باید چیکار کنم ؟اگرتبلیغ نکنم فروش ندارم ، اگه هم رو در و دیوار شهر تبلیغ کنم که احتمالا کارم شرعی نیست و به دنبالش درآمدمم مشکل دار میشود (مرجع: آیت الله سیستانی)
3.یکی از راههای کسب درامد از اینترنت PTC هست یعنی یه سری سایت هست که افرادی تبلیغاتی دراونها قرار میدن بعد اعضای سایت به ازای کلیک کردن و مشاهده ی اون تبلیغات مبلغی رو دریافت می کنن می خواستم ببینم اینگونه کسب درامد اشکالی دارد برای نمونه سایت های مثل http://neobux.ir/

پاسخ:

1.اگر استفاده از این کدها در وبلاگ خلاف مقررات باشد کسب درآمد از این طریق جایز نیست.
2.این کار درصورتی که خلاف مقررات باشد جایز نیست و باید از ارگان مربوطه کسب اجازه نمایید.
3.گرفتن و پرداختن مبلغی برای کلیک کردن روی تبلیغات در صورتی که آن سایت و کالایی که تبلیغ می شود از نظر شرعی و قانونی مشکل نداشته باشد و انسان واقعا کلیک کند ، مانعی ندارد.اگر با باز کردن سایت یا با کلیک کردن تبلیغات های ایرانی یا خارجی و خواندن آن، پولی رد و بدل شود، و مبلغ مذکور به عنوان هدیه باشد فی نفسه اشکال ندارد اما فعالیت های شبکه ای جایز نیست.اگر خلاف قوانين و مقررات نباشد و بازديد از سايت‌هاى تبليغاتى، موجب ترويج فساد از قبيل نشر اكاذيب و ارائه مطالب باطله نباشد و مبلغ دريافتى بعنوان هديه باشد، بازديد از سايت‌ها و دريافت مبلغ مذكور اشكال ندارد ولى توجه داشته باشيد كسب درآمد ناشى از افزايش اعضا به صورت شبكه‌اى خواه از طريق عرضه كالا يا خدمات و يا دريافت حق عضويت ‏و يا بازاريابى و يا شيوه‌هاى مشابه ديگر (داخلى باشد يا خارجى و تحت هر نام و عنوانى) صورت شرعى ندارد و اكل مال به باطل است و جايز نيست.(3)

پی نوشت:1.استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم
2. استفتا از دفتر آیه الله سیستانی در قم
3. استفتا از دفتر مقام معظم رهبری به شماره 477515

http://www.askdin.com/thread21978-4.html#post646514

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

سوال از آیت الله مکارم شیرازی در مورد توباکس

بسم الله الرحمن الرحیم

سوالی داشتم از شما در مورد سایتهای تبلیغات کلیکی ایرانی
سوالاتمو مطرح میکنم و لینکی قرار میدم از راهنمای یکی از این سایتهای ایرانی تا در موردش احکام شرعی رو صادر بفرمایید. -1اصولا سایتهای ایرانی که به ازاء دیدن تبلیغات به کاربرانشون مبلغی ارائه میکندد چه حکمی دارد؟؟
این سایتها برای دیدن تبلیغات یا در شروع عضویت هیچ مبلغی دریافت نمی کنند.

-2همین سایتها پیشنهاداتی در مورد اجاره زیر مجموعه میدهند بدین صورت که مبلغی رو به به سایت پرداخت میکنیم و در عوض زیر مجموعه را به مدت مشخص اجاره میکنیم و بر اساس تماشای تبلیغات آنها درصدی به حساب ما واریز میشود.(هیچ مبلغی از زیر مجموعه ها کسر نخواهد شد)

-3اصولا راه اندازی این چنین سایتهایی چه حکمی دارد؟؟در پایان لینک راهنمای یکی از سایتهای معتبر ایرانی که مدت بیش از 3 سال است در این حوزه در حال فعالیت می باشد را قرار میدهم و خواهشمندم با مراجعه به آن حکم شرعی مجاز یا غیر مجاز بودن فعالیت در اینگونه سایتها را بفرمایید تا بدانیم اینگونه درآمدها حلال یا حرام هستند؟؟
با تشکر از شما

http://www.teobux.com/faq

جوابیه جناب آیت الله مکارم شیرازی:

بسم الله الرحمن الرحيم
کد رهگیری: 135_16_01_92

:: با اهداء سلام و تحيت؛

پاسخ :

1و3- چنانچه سايت هاي فاسد و مفسدي نباشد، و متعلق به کشورهاي محارب نظير اسرائيل و آمريکا نباشد، و مفسده اي در پي نداشته باشد، و از بازديدکنندگان پولي نگيرند، و فقط به آنها جايزه يا حق الزحمه اي بدهند، اشکالي ندارد.

-2چنانچه شبیه شرکتهای هرمی و بصورت زیر مجموعه ای باشد، جایز نیست.
همیشه موفق باشید
دفتر آيت الله العظمی مکارم شيرازی: / بخش استفتائات

لینک به دیدگاه

بنده دیگه به این بحث ادامه نمیدم (حتی بقیه کامنت ها هم خونده نمیشه) گفتنی هارو گفتم (و اظهر من الشمس هست)

دیگه بقیه به عهده خودتون هست

بدرود

لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان من یه تجربه شخصی از اینجور پول درآوردن بگم ...

قبلا، در یه سایتی که حالا نام نمیبرم، مشغول بودم ولی نه مرتب و منظم ... هر چند وقت یکبار میرفتم و چند تا تبلیغ کلیک میکردم وآخرین باری که یادم هست، تونستم حدود 20-30 تومن پول دربیارم اما به حساب نریختم و گفتم فعلا استفاده نکنم تا بعد .... یه مدت گذشت و من دوباره رفتم یه چک کنم اما چنین سایتی وجود نداشت ! یکم که بیشتر جست و جو کردم، فروم و انجمن هایی رو پیدا کردم که چندین نفر درباره کلاهبرداری این سایت شکایت کرده بودند ! حتی من تو یه سایت خبری هم خبرش رو خوندم !

در کل بگم، قطعا باید بین کسی که 13-14 ساعت کار دشوار و سخت انجام میده ( یا کسی که چندین سال درس خونده و مشغول کارهست) و کسی که چهار کلیک میکنه، باید فرقی وجود داشته باشه !  

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من وارد اینجور بحث ها نمیشم

به عنوان شغل بهش نمیشه نگاه کرد اما بهعنوان پول تو جیبی میشه

داداش من چندین ساله تو این سایتها کار میکنه و پول دانشگاه ، کت و شلوار و ... از این راه بدست آورده

سایتهایی هستند بله پول مردمو کشیدن بالاو ال فرار

راجب حلال و حرامش نظری ندارم اما خود بانکها دارن ربا خواری میکنند چرا مراجع تقلید بهشون کاری ندارند؟؟؟ وام میدن بعد با درصد 28% پس میگیرین که همون نزول خوریه

پول میزاری تو بانک بهت سود میده اینا همش از نظر شرع خلاف و مشکل داره اما کسی کاری به کارشون نداره چراشو خودتون بهتر میدونید!!!

والسلام

لینک به دیدگاه

با تشکر از نظرات همه دوستان 

آقا بنده در تاپیکم استقبال میکنم از نظرات تا هر کس بخونه و خودش تصمیم بگیره ، ازونجا ک عیانه  بعضی از دوستان فقط از روی غرض قصد تخریب بدون مدرک دارند

اما چیزی که واضحه اینه که هرکس خودش عقل داره و اختیار ،  با عقلش تحقیق و با اختیارش تصمیم میگیره  

• photo-thumb-8280.png?_r=1423411140
  •  
  • email_open.png user_add.png
  • کاربر سایت
    داره محبوب میشهrank1.png
  • 258 ارسال
  • Joined ۱۲-اردیبهشت ۹۰

ارسالی امروز, ۰۲:۲۵ بعد از ظهر

kamran990, on 11 Jul 2015 - 3:19 PM, said:snapback.png

پس به نظر شما کلا فعالیت های شبکه ای تو ایران غیر مجازند؟

به نظر بنده بله
به نظر مراجع تقلید بله
مدرک پست بعد

پاسخ  : دوستان عزیز این سایت رسمی وزارت صنعت و معدن  http://www.networkmarketing.mimt.gov.ir/

به سایت ایران هشدار هم که متعلق به پلیس فتا هست داخل سایت بالا میتونید مراجعه و قوانین و مقررات بازاریابی شبکه ای رو بخونید ،

کاری هم به سایت معرفی شده ام ندارم ،کلا برید بخونید ببینید صنف بازاریابی شبکه ای مجوز دار شده یا خیر  به تایید مراجع  رسیده یا خیر ،یا بهتر بگم اصلافعالیتی که به تایید مراجع نرسه 4 سال میتونه دوام بیاره و مورد حمایت دولت باشه؟.. 

صلاح هست ک دیگه کش داده نشه  

باتشکر

ویرایش شده توسط kamran990
لینک به دیدگاه

امروز واسه وبلاگم نظر گذاشتن:

با سلام کسب درامد واقعی فقط با عضویت و کلیک بر روی تبلیغات پول دربیارید اونم به صورت روزانه اگر زرنگ باشی میتوانی روزانه بین 1000 تا 3000 تومان دربیاری
100 درصد واقعی پس فرصت را از دست نده از الان به فکر اینده خود باش لینک اثبات حرفای من
http://p30up.ir/images/ojrgsywexavhpoj8s9z8.jpg

اثبات حرفش اینه که 68 تومان واریز کرده 10 تومان بداشت کرده :D

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

خیر قربان .

به نوعی موافقت با شماست از زبان یکی از بزرگان و از زاویه ای دیگر

"همانطور که سن شما  بالاتر میرود و عاقل و با تدبیرترمیشوید در می یابید وقتی  چیزی به مردم داده میشود که برای رسیدن به آن تلاش نمیکنند و لایقش نیستند(بجز در مواردی که بصورت ذهنی و یا جسمی توان بدست آوردن چیزی را ندارند) ناشکر و تنبل میشوند.آن ها همچنین احساس خشنودیشان کمتر میشود"  دنیس پریگر .

نظر شخصی در این زمینه واین روش کسب نمیدم و فقط به جملات ایشون اکتفا میکنم.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

خیر قربان .

به نوعی موافقت با شماست از زبان یکی از بزرگان و از زاویه ای دیگر

"همانطور که سن شما  بالاتر میرود و عاقل و با تدبیرترمیشوید در می یابید وقتی  چیزی به مردم داده میشود که برای رسیدن به آن تلاش نمیکنند و لایقش نیستند(بجز در مواردی که بصورت ذهنی و یا جسمی توان بدست آوردن چیزی را ندارند) ناشکر و تنبل میشوند.آن ها همچنین احساس خشنودیشان کمتر میشود"  دنیس پریگر .

نظر شخصی در این زمینه واین روش کسب نمیدم و فقط به جملات ایشون اکتفا میکنم.

موفق باشین.

والا حق داشتم نفهمم

جمله فارسیش خودش سنگینه :D

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان دائم الحضور تاپیک  :D

واقعا پست های مفیدی میذارید ، و جملات زیبا

یه نکته رو هم من میگم ،کاری به موضوع تاپیک ندارم ،

ایها الناس تو زندگی فقط با تلاش کردن به جایی نمیرسید ، باید براش بجنگید ،تفاوتش میدونید ؟ کسی میجنگه که  هدف بزرگ داشته باشه مثل شهدا ،هدفی که جز اون هیچی نبینه هدفی که محقق نبودنش در حال حاضر داره خونش بجوش میاره ، جنگیدن واسه خواسته هاتون با آگاهی برنامه ریزی و عمل  یعنی موفقیت 

یه دودوتا چهارتا کنیم ببینیم کداممون اینطوری ایم خداوکیلی  

لینک به دیدگاه

بخش درآمد از گوگل کاملا درست و تصحیح شد + درآمد از سورف از2000 به 4000 در روز افزایش پیدا کرد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...