رفتن به مطلب

مادربرد GA-P85-D3 گیگابایت یا ASRock FATAL1TY H97

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببخشید دوستان من بین این دو موندم لطفا راهنماییم کنید. یا اگه تا 400 تومان مادربرد دیگه ای مد نظرتون هست معرفی کنید.

مادربرد GA-P85-D3 گیگابایت یا ASRock FATAL1TY H97 ویرایش شده توسط amir.m
لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان من بین این دو موندم لطفا راهنماییم کنید. یا اگه تا 400 تومان مادربرد دیگه ای مد نظرتون هست معرفی کنید.

مادربرد GA-P85-D3 گیگابایت یا ASRock FATAL1TY H97

دوستان منتظرم یکی جواب بده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ASRock FATAL1TY H97 خب معلومه همه جوره برتر هست

لینک به دیدگاه

ASRock FATAL1TY H97 خب معلومه همه جوره برتر هست

آخه منظور من هم از نظر مالی و هم از نظر کارایی است . راستی نظر شما در مورد این مادربرد چی هست؟

http://lioncomputer.ir/product/5079/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+%D8%B2%D8%AF97+%D8%A2%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C/#prettyPhoto

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه منظور من هم از نظر مالی و هم از نظر کارایی است . راستی نظر شما در مورد این مادربرد چی هست؟

http://lioncomputer.ir/product/5079/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+%D8%B2%D8%AF97+%D8%A2%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C/#prettyPhoto

هر برندی بگیرید از لحاظ قیمتی برتری کامل نسبت به مدل های گیگا در بازار داره

مین های گیگا بسیار قیمت بالایی دارن نسبت به رقبا شون دوست عزیز

بحال من فرقی نمیکنه ، تاپیک قبلی تون رو دیدم اونجا هم گفتم ولی چون براتون قیمت و کارایی مهم هست به هیچ وجه سمت گیگا نرید یا اینکه اگه هم میخواهید بزاریدش جز گزینه هاتون، بزاریدش اخرین گزینه

همیشه از لحاظ قیمتی برد های ازراک یک قدم جلوتر از سایر برند های داخل بازار هستن

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز با این حال چون تو تایپک قبلی تو بحث مادر برد  به نتیجه ای نرسیدم  برای همین گفتم شاید بهتر باشه یکم دیگه هم مشورت کنم. بازهم ممنون اما اگر مادربرد بهتری یافتید به من اطلاع بدهید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...