رفتن به مطلب

مشکل با درایور گرافیک 353.06

Mahyar378
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت اساتید گرامی

بنده حدودا 2 ماهی هست ویندوز عوض کردم و این مشکل من از همون روزی که ویندوز ریختم شروع شد

بعضی مواقع مثلا وقتی صدا رو سوئیچ میکنم که از طریق کابل HDMI به اسپیکر مانیتور سوئیچ بشه معمولا این ارور رو میده و مدتی صفحه سیاه میشه وبعد حدودا 5 الی 10 ثانیه دوباره عادی میشه

نمیدونم چه کنم

تو سایت های خارجی گفته بودن درایور رو یه بار از Safe Mode پاک کنم و دوباره نصب کنم اما نمیدونم درست هست این کار یا خیر

عکس ارور در پیوست

با تشکر

یا حق

post-20297-0-45760100-1436005143_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ʀᴏɢ⌉ ᴍᴀʜʏᴀʀ⌋
لینک به دیدگاه

کارتتو اور نکردی؟؟؟؟

احتمال هم هست مشکل سخت افزاری باشه با یه نسخه دیگه درایور امتحان کن ببین درسته یا نه.... 

لینک به دیدگاه

ضمنا مدل کارت گرافیک ASUS GTX 970 Strix 4GB GDDR5 هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت شما 

لطفا اینجا مراجعه کرده و مطالب و ویدئو رو تماشا کنید / انشاالله مشکلتون حل میشود 

لینک به دیدگاه

جناب بد تر شد الان به جای سیاه شدن موقتی صفحه کلا سیستم هنگ هنگ میشه و حتی چراغ Numpad روی کیبورد خاموش روشن نمیشه و موس تکون نمیخوره!!!!

چه کنم؟!

ممکنه از گرافیک باشه؟ اگه هست گارانتی 100% میپذیره؟ چون نه دستکاری شده نه اوور خود به خود پیش اومده

لینک به دیدگاه

یک بار کارت گرافیکت از روی مادربرد در بیار دوباره قشنگ جابزن

لینک به دیدگاه

آخه از اون اول اول که وصل کردم حدود 4 ماه پیش هیچ تکونی اصلا نخورده کاملا سر جاش هم هست نیازه آیا؟!

عوض کردن ویندوز چطور؟

لینک به دیدگاه

آخه از اون اول اول که وصل کردم حدود 4 ماه پیش هیچ تکونی اصلا نخورده کاملا سر جاش هم هست نیازه آیا؟!

عوض کردن ویندوز چطور؟

اگر مقدور هست یک بار این کارا انجام بده من هم قبلا چنین مشکلی داشتم یک بار جا زدم درست شد اگر دیدی نشد ویندوز باید عوض بشه

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از شما ایشالا ویندوز عوض میکنم و یه درایور جدید دانلود میکنم بلکه مشکل حل شد اگر نشد یک بار باز میکنم و دوباره جا میزنم

فقط یه سوال عزیز

کارت گرافیک من فکر کنم تا 60 یا 65 درجه فنش روشن نمیشه بعد شروع میکنه به کار حتی دیدم دما به 73 رسیده! و تازه فن داره 45% کار میکنه (از 40% شروع میشه حرکتش) این دما واسه کارت گرافیک خیلی زیاد نیست؟ 73 درجه؟!

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از شما ایشالا ویندوز عوض میکنم و یه درایور جدید دانلود میکنم بلکه مشکل حل شد اگر نشد یک بار باز میکنم و دوباره جا میزنم

فقط یه سوال عزیز

کارت گرافیک من فکر کنم تا 60 یا 65 درجه فنش روشن نمیشه بعد شروع میکنه به کار حتی دیدم دما به 73 رسیده! و تازه فن داره 45% کار میکنه (از 40% شروع میشه حرکتش) این دما واسه کارت گرافیک خیلی زیاد نیست؟ 73 درجه؟!

البته که زیاده باید تو تنظیمات همیشه فن ها را روشن بزارید نمیدونم دقیقا کجاست چون asus نداشتم از این مدل ولی قابل تنظیم هست 

لینک به دیدگاه

بنده هم،با این ورژن و ورژن بعدیش 353.30 دقیقا همین مشکل رو دارم،و توی فایرفاکس باعث میشه ریست کنه،ویندوز هم 8.1 64 بیت هست

گرافیک GTX 750

البته زیاد تکرار نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. منم همین مشکل رو داشتم بعدا فهمیدم مشکل از باگ Google Chrome هست. اگه Google Chrome دارید کامل پاکش کنید 100 در 100 درست میشه. خبرش هم اومده بود که درایورهای انویدیا با گوگل کروم باگ دارن که انویدیا هم در همین رابطه قرار شده یه درایور بده بیرون حالا نمیدونم داده یا نه. ولی گوگل کروم رو پاک کنید حتما.

لینک به دیدگاه

اتفاقا دوست عزیز بنده مروگر اصلیم گوگل کروم هست!!!!! مطمئنید برای اون هستش؟!

لینک به دیدگاه

اتفاقا دوست عزیز بنده مروگر اصلیم گوگل کروم هست!!!!! مطمئنید برای اون هستش؟!

کردی؟

لینک به دیدگاه

منم همچین مشکلی دارم با Media Player Clasic برای من هم زیاد تکرار نمیشه.گرافیکم هم r9 270x هست .

ویندوز 8.1  64Bit

حل کردنه این مشکل مثل درمان کردنه Hiv+ میمونه هر موقع بیماریه ایدز درمان شد این مشکل هم حل میشه :laughing:

بیلگیتس هم نمیدونه جریانش چیه.

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

این ارور 4101 هست جزو event های ویندوزه میتونی توی کنترل پنل قسمتadministrative tools/event viewer/warning چک کنی اونجا ثبت میشه هربار که رخ میده. زمانی که کارت گرافیک نتونه یه عملیات رو در ظرف زمانی دوثانیه که محدودیت زمانی ویندوز ویستا به بعد هست تکمیل کنه معمولا این ارور ایجاد میشه در واقع ویندوز دستورصادر میکنه که درایور ریست بشه در این حالت اگه تو بازی باشی بازی کرش میکنه معمولا مجبور میشی end task کنی ببندیش دلایل مختلفی میتونه داشته باشه ممکنه یه فالتی توی کارت گرافیک باشه ممکن هم هست اصلا ربطی به کارت گرافیک نداشته باشه و از قطعه دیگه ای باشه. حتی ممکنه نرم افزاری باشه مثلا مربوط به خود درایور باشه . شما درایور رو عوض کن ببین باز ارور میده یا نه اگر داد کارتت رو downclock کن این مدل استریکس ایسوس یمقدار اورکلاک شده نسبت به مدل مرجع، شما با برنامه ای مثل افتر برنر تا ۵۰ مگاهرتز دانکلاکش کن بعد باز تست کن ببین ارور میده یا نه. من یه کارت داشتم قبلا همین مشکلو داشت دانکلاک کردمش مشکلش حل شد. اگر با اینکار مشکلت حل شه معلومه یه فالتی تو کارت گرافیک یا بورد هست بنظرم اما اینکه گارانتی قبول کنه یا نه نمیدونم من مشکلشو اینطوری دور زدم بیخیال گارانتی شدم اگه میگی تو خود ویندوز خارج از بازی این ارور رو میگیری من حدس میزنم نرم افزاری باشه درایو و عوض کن ببین چی میشه

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

یه مشکل حادی که همین الان بهش برخوردم هنگام خاموش کردن سیستم!!!! چند روز پیش هم این اتفاق تکرار شد که باعث شد کامپیوتر از شب تا صبح خاموش نشه!

مشکل صفحه آبی BSOD     Driver Power State Failure !! والا نمیدونم سیستم چشه جدیدا داره انواع ارور ها رو میده! معلوم هم نیست مال کجاشه! 5 سال سیستم یک سره بدون مشکل کار میکرد این دو هفته قاطی پاتی شده

این لینک رو ببینید! دقیقا همین ارور هستش البته عکس از من نیست ولی همین ارور هست

38908143604646619706_Fix-Error-Driver-Po

دوستان به نظر شما مشکل ویندوز هست یا سخت افزاری؟

این هم تصویری از Warning Log که دوست خوبمون nima1363 بهش اشاره کردن!!!

18734143604690115565_12412414.jpg

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز منم هم به این ارور برخوردم. کارت گرافیک من EVGA GTX 980 FTW هست. من هنگام تست تو برنامه 3DMark کارت رو کمی ارور کردم حدود 80 مگاهرتز ( البته این مقدار زیاد هست  :D) و بعدش یه مکث کوچک تو سیستم پیش اومد و سپس همون اروری که شما گفتید، اون گوشه ظاهر شد. بعد، مانیتور و موس و کیبرد خاموش شد. خلاضه کمی صبر کردم اما اتفاق خاصی نیوفتاد تا اینکه سیستم رو خاموش کردم و بعد از مدتی روشن کردم و مشکلی خاصی نداشت. ولی وقتی شما میگید که از موقعی که ویندوز رو عوض کردم این مشکل رو دارم، عرض کنم که قبلا تو بازی، سیستم کلا هنگ میکرد و بعدا باهاش ور رفتم تا درستش کنم اما بدتر شد وکلا بازی نمیومد. ویندوز رو عوض کردم و حل شد (اول همون 8.1 بود و بعدا هم همون 8.1 نصب کردم). فقط اینم بگم که به ویندوزی که عوض میکنی هم ربط داره. من از سایت soft98 گرفتم و پر از ارور بود و کلا ویندوز ناقص بود تا اینکه از dlha گرفتم و خدارو شکر حل شد. راستی انویدیا یه درایور جدید واسه این مشکل کروم منتشر کرده ولی من که مشکلی ندارم. درباره ی دما کارت این رو هم بگم که واسه من تا 67 درجه فن ها خاموش هست و تو بازی بیشتر از 72-73 نمیشه. فکر نکنم این دما خیلی بالا باشه.

به امید خدا مشکلت حل بشه چون واقعا اعصاب آدم رو بهم می ریزه.

لینک به دیدگاه

حالا امروز قصد دارم ویندوز رو عوض کنم به امید خدا مشکلم حل بشه !

دیشب هم سر خود سیستم خاموش شد نمیدونم چرا؟! وسط دانلود بود

لینک به دیدگاه

حالا امروز قصد دارم ویندوز رو عوض کنم به امید خدا مشکلم حل بشه !

دیشب هم سر خود سیستم خاموش شد نمیدونم چرا؟! وسط دانلود بود

چرا 7 نصب نمیکنید 7 بهتره 

لینک به دیدگاه

ویندوز عوظ کن نشد کارتو ببر گارانتی برا من یه همچین چیزای اتفاق افتاد کارتو بردم گارانتی عوظ کرد برام....

لینک به دیدگاه

خدا نکنه پام به گارانتی باز بشه شانس نداریم ما الان 5 یا 6 قطعه هست که خریدم باید بره گارانتی عوض شه

همین موس من 5 بار بردم گارانتی عوض کردم

مودم دی لینک چراغاش کار نمیکرد بردم عوض کردم

هارد وسترن دیجیتال هم بردم عوض کردم یه نو دادن

این کارت گرافیک هم روش !!!

البته گارانتی سازگار بود هارد که خیلی سریع عوض کردن

اما گرافیک گارانتی ویستا هست که نمیدونم چطوریه

ممنون از همگی

مساله 7 ریختن نیست من حدود 1 سال و نیم هست 8 و 8.1 دارم بدون مشکل!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...