رفتن به مطلب

Recommended Posts

متن ایمیل بنده به شرکت ایرانسل:

موضوع :
  سرعت پایین و پکت لاست زیاد
به (پست الکترونیک) :
  cs@mtnirancell.ir

سلام

بنده قبلا بابت سرعت بسیار پایین چندبار تماس گرفتم و چند بار ایمیل فرستادم اما همچنان این مشکل  باقیست مشکل بنده به هیچ وجه منطقه ای نیست و ربطی به منطقه ای که در آن زندگی میکنم ندارد چرا که از دوستان خود من در تهران شاهد این مشکلات هستند

سرعت ایرانسل از ساعت2نصفه شب نرمال شده و تا ساعت6وضعیت نسبتا خوبی دارد و این وضعیت تا ساعت 11صبح ادامه دارد,در بقیه ساعات یعنی در طول روز سرعت بسیار کند شده و دارای پکت لاست بسیار زیادی میباشد طوری که ارتباط با 8.8.8.8تقریبا قطع است اکثر درخواست ها request timeoutمیشود

از انجایی که چندین بار پیگیر شدم و جواب درستی دریافت نکردم و شرکت ایرانسل درصدد رفع این مشکلات نیست و طوری رفتار میکند که انگار مشکلی وجود نداره بخاطر هزینه هایی که بابت مودم 4Gو بسته های اینترنتی ان متقبل شدم قصد دارم این مورد را کاملا جدی به وزارت اطلاعات و فناوری اطلاعات بصورت مستند گزارش و شکایت ثبت کنم چون یقین دارم این مشکل را به هیچ وجه رفع نخواهید کرد

-------

اسم و شماره موبایل هم ذکر کرده بودم اما اینجا برش داشتم

نظر دوستان چیست؟

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انشاالله که جواب بدن و پیگیری هم کنند
ولی

کلمه ایی بهتر از بعید بودن به ذهنم نمیرسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...