رفتن به مطلب

کدوم تعرفه اینترنت مخابرات بهتر هست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
مدتی هست تو منطقه ما فقط مخابرات اینترنت میده
الان موندم چه سرویسی بخرم؟

اينترنت - روي قبض - يک ماهه - 1 مگابيت - 8 گيگابايت - 275000

اينترنت - روي قبض - يک ماهه - 2 مگابيت - 8 گيگابايت - 310000

اينترنت - روي قبض - يک ماهه - 5 مگابيت - 8 گيگابايت - 325000

اينترنت - روي قبض - يک ماهه - 10 مگابيت - 8 گيگابايت - 335000

کدومش مناسبه ایا واقعا اینترنت 10 مگ داریم؟
تفاوت اینترنت مخابرات با ISP های دیگه چیه؟
درسته که مانیتورینگ میشه و نمیشه از هیلتر شکن استفاده کرد؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست بزرگوارم اگر خطتون مسی هست تاکید میکنم از مخابرات هیچی نگیرین 

مخابرات بدتر از دیگر ISP هاست 

الان من 10240 دارم که میشه 10مگ که اندازه 100کیلو سرعت میده بهت متاسفانه 

اینترنت 10 مگ داریم که اگر تقسیم قانونی بشه میشه 1.200 مگ سرعت دانلود 

شیشه شوی گلرنگ ( ف / ی / ل /) هم میشه استفاده کرد 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

شرکت دیگه ای به فیبر نوری اینترنت نمیده؟

لینک به دیدگاه

میگن پارس انلاینم به فیبر اینترنت میده کسی اطلاع داره؟

امروز میرم پیگیری اگه نشد حتما باید مخابرات بگیرم

لینک به دیدگاه

عزیز من 10مگ مخابرات دارم با سرعت 1100دانلود میکنه ماهی 22تومن واقعا عالیه به گفته ها  اعتنا نکن .حتی شبا با سرعت 1000کیلوبیت دانلود میکنه خیلی بصرفه هست 

لینک به دیدگاه

عزیز من 10مگ مخابرات دارم با سرعت 1100دانلود میکنه ماهی 22تومن واقعا عالیه به گفته ها  اعتنا نکن .حتی شبا با سرعت 1000کیلوبیت دانلود میکنه خیلی بصرفه هست 

میشه یه تست از speedtest.net و pingtest.net اینترنتتون بزارید؟

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همشهری عزیزم منظورتون از به گفته ها اعتنا نکن چیه ؟  من دارم واقغیت رو میگم به ایشون 

الان من دوتا خط دارم تو خونه که یکیش 10240 هست و یکیش 2048 که اینو تازه خریدم 

هر دوتاش محدودیت دارند و شبا سرعت روی 100 کیلو قفل میکنه / اگر فکر میکنید من دروغ میگم شب 

اطلاع بدین انلاین براتون ویدئو بزارم یا تست بگیرم از هر دوش / بلاخره ایشون باید همه چیرو بدونن 

این همه آدم شاکی هست از مخابرات و تصمیمات غلطش

به هر حال متاسفانه ایشون مجبور هسشند که از مخابرات بگیرن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز البته لازم به گفتنه که بنده ارومیه هست و نمیدونم محل سکونت شما کجاست 

پس مطمئنن شهر با شهر استان با استان و منطقه با منطقه تصمیماتش و همچنین کیفیتش فرق میکنه 

و به شمام پیشنهاد میدم بالاترین سرعت رو که 10 مگ هست برای تست یک ماه به جای روی قبض نقدی پرداخت کنین و اگر 

در تست و استفاده در طول یک ماه ازش راضی بودین اونوقت 10 مگ خریداری کرده و روی قبض پرداخت کنین 

والسلام

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزيز اصلا روى قبض نگذاريد اينترنت واستون ثبت كنند

واقعا كلاهبردارن شما بالافرض اصلا از اينترنت استفاده نمى كنيد يا مى خواهيد از يك شركت ديگه اينترنت بگيريد بايد به امور مشتركين مراجعه كنيد

و با هزار زحمت و دادن پول چند ماه ازشون بخواهيد تا از روى قبض حذف كنند با چشم خودم ديدم يك نفر چند ماه به علت شغلش نتونسته بود از اينترنت استفاده كنه

ولى رو قبض خودشون پول اينترنت رو مى گرفتن اومده بود براى حذفش مى گفتن پول چند ماه آينده رو هم بايد بدى چون قراردادهاى ما يكساله هست

علاوه بر اين خودشون اگه دلشون خواست حجم رو اضافه مى كنن كلا حساب كتاب نداره

نقد خودتون پرداخت كنيد روى قبض هر گز

بنده اروميه هستم و چندين ساله درگير اينترنت مخابراتم چون گزينه ديگرى ندارم به خاطر فيبر نورى

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

واقعا كلاهبردارن شما بالافرض اصلا از اينترنت استفاده نمى كنيد يا مى خواهيد از يك شركت ديگه اينترنت بگيريد بايد به امور مشتركين مراجعه كنيد

و با هزار زحمت و دادن پول چند ماه ازشون بخواهيد تا از روى قبض حذف كنند با چشم خودم ديدم يك نفر چند ماه به علت شغلش نتونسته بود از اينترنت استفاده كنه

ولى رو قبض خودشون پول اينترنت رو مى گرفتن اومده بود براى حذفش مى گفتن پول چند ماه آينده رو هم بايد بدى چون قراردادهاى ما يكساله هست

بنده اروميه هستم و چندين ساله درگير اينترنت مخابراتم چون گزينه ديگرى ندارم به خاطر فيبر نورى

تایید میشه حرف ایشون و کاملا این کارا رو انجام میدن و شمام هیچ کاری نمیتونید بکنید /

بنده هم منتظر روزی هستم که این بختک مخابرات و فیبر نوری از حالت انحصاری خارج شه 

و مام از نعمت داشتن ایترنت برخوردار بشیم 

استارتر عزیز شما سه ماه به سه ماه تمدید کن و نقدی پرداخت کن البته بعداز تست سرعتی که بالا گفتم 

لینک به دیدگاه

سلام من حدود 3 سال هست از مخابرات اینترنت 1 مگ نامحدود دارم و کاملا راضی هستم . خداروشکر تا حالا اصلا اذیتم نکردن و سرعت دانلود هم بین 130 تا 140 کیلوبایت هست که خوبه . ماهی هم حدود 100 تا 200 گیگ دانلود دارم . سعی کنید از اینترنت نامحدود استفاده کنید که واقعا باصرفه هستش 

لینک به دیدگاه

سلام من حدود 3 سال هست از مخابرات اینترنت 1 مگ نامحدود دارم و کاملا راضی هستم . خداروشکر تا حالا اصلا اذیتم نکردن و سرعت دانلود هم بین 130 تا 140 کیلوبایت هست که خوبه . ماهی هم حدود 100 تا 200 گیگ دانلود دارم . سعی کنید از اینترنت نامحدود استفاده کنید که واقعا باصرفه هستش 

اینترنت نامحدود دیگه به رحمت خدا رفت ! نامحدود رو مخابرات اینجا 4سال پیش برداشت.

لینک به دیدگاه

الان فرم ثبت نام پارس انلاین دادم بهشون اگه ثبت بشه که هیچ اگه نشه باید مخابرات بگیرم!

پ.ن: تبریز هستم

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان فرم ثبت نام پارس انلاین دادم بهشون اگه ثبت بشه که هیچ اگه نشه باید مخابرات بگیرم!

پ.ن: تبریز هستم

اگه فیبر نوری باشه انحصاریش دست مخابراته متاسفانه و اگر مسی باشه که جای خوشحالیست 

البته فیبر بودن خوبه و کیفیت و سرعت رو بالا میبره و نویز به حداقل میرسه و شمام سیگنالهارو بهتر دریافت می کنید  ولی خب .... 

یه سوال : این تست سرعت 7 مگی که گذاشتین مال شماست ؟  

لینک به دیدگاه

پست تکراری پاک شود

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون به نقطه خوبی اشاره کردید

لینک به دیدگاه

پست تکراری پاک شود

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

اقا من پرسیدم گفتن فقط مخابرات میده الان من موندم واقعا یکی میگه 128 بگیر چون فرقی نداره با 10240 فقط یکی 9 تومانه یکی 39 تومان

یکی میگه محدود بگیر

یکی میگه نا محدود

الان من چی بگیرم

من تقریبا ماهانه 20 گیگ دانلود دارم و سرعت دانلود هم برام مهم هست (فعلا پینگ مهم نیست چون سیستم تو خونه P3 هست)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...