رفتن به مطلب

خرید 5870

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان ، 5870 از برندهای HIS ، SAPPHIRE ، XFX با گارانتی خریدارم.هرکس فروشندست همینجا اعلام کنه.

لینک به دیدگاه

سلام. چقدر میخایین هزینه کنید؟؟؟

بستگی به کارت داره که چقدر کار کرده باشه . من میخواستم نو بخرم . ولی گفتم اینجا مطرح کنم تا شاید یه کارت سالم و در حد نو پیدا بشه.در هر صورت اگر کارت سالم و دارای گارانتی باشه و تست شده باشه من تا 380 میخرم.شما اگر داری یه عکس بزار و قیمت رو هم بگو.

لینک به دیدگاه

داشتن که دارم. حدود 3 ماه میشه خریداری کردم ولی بخاطر نداشتن پاور تا الان نتونستم رو سیستم کار کنم. فقط یکبار با پاور 785 دوستم تستش کردم. عکس هم قرار میدم بزودی.

بقول معروف کارت نو هستش.

این مدل

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=3881

ویرایش شده توسط master system
لینک به دیدگاه

Asus از اون برند هایی هست که بی دلیل توی ایران گرونه! حالا شما چه قیمتی مد نظرته؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه حق با دوستمون است.محصولات اسوس به خصوص کارت های گرافیک این برند در ایران بیش از حد گران است و فاصله زیادی با قیمتهای جهانی داره در حالی که در مورد کارتهای برند ساپفایر که به قول معروف ریش سفید کارتهای ATI است و از همه با سابقه تره این مسئله کاملا بر عکسه. کارتهای گرافیک ساپفایر گاهی اوقات با اختلاف کمتر از 10 تومان با قیمتهای جهانی در بازار داخل عرضه میشن. من 1 5850 گرفتم 305 تومان در حالیکه اون موقع قیمت جهانیش 299$ بود. در کل اسوس از تنظر کیفیت در سسطح ممتازی قرار داره ولی نمیصرفه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...