رفتن به مطلب

تاپیک طرفداران Game of Thrones

Eisenberg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به تاپیک طرفداران بازی تاجو تخت خوشوامدید 

ما می خوایم تو این تاپیک در مورد سریال وشخصیت هاش واینده ی این سری صحبت کنیم

فقط دو نکته 

1-رعایت قوانین فروم 

2-اگه قراره اسپویلی از قسمت یا فصلی انجام بشه قبل از اون ذکر کنید

کامنت کابر 

WINNER

حاوی اسپویل

ببخشید اینجوری نوشتم نمی خوام سریال برای دوستا ن خراب بشه

چند روز دیگه سریال منتشر میشه (پخش فصل 6 در پنج اردیبهشت)

از دوستان که دوست دارن درمورد قسمت های سریال بحث وگفتگو کنن خواهش می کنم اخطاراسپویل رو اول کامنتشون بزارن

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسپویر آلرت! دوستانی که فصل جاری رو ندیدن نخونن

نخون!!!!!!!!

به نظرتون jon snow  چی میشه؟ بعضیا میگن بصورت وارگ بر میگرده و یا حتی بصورت گرگ که نشان خانوادگیشونه

اون شوالیه ای که ملکه رو در آخرین سکانس حمل کرد کی بود؟ حدس من اینه که آریا استارک بوده که به کمک Faceless god به هیبت دیگه ای درومده و برای انتقام برگشته (توی لیست انتقامش فقط 2 نفر مونده تا جایی که یادمه.. یکی بانو سرسی اون یکی هم یادم نیست :D ) اما خب رفت تا فصل بعد تا ببینیم کیه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

یااااااااا ا... 

بهترین تاپیک فکر کنم همین تاپیک باشه.فقط Game Of Thrones

ممنون از باز کردن این تاپیک

لینک به دیدگاه

اسپویللللللللللللللللللللللللللللللللل نخونننننننننننننننننننننن

جان اسنو بر می گرده شاید تو فصل اتی نه ولی برمی گرده چون جادوگر سرخ پوش وخدای نور می تونه از مرگ برگردونه مثل اون یارو که شیش بار از مرگ برگشته بود شاید به خاطر همین بود میلاساندرا اونو lord of light خطاب کرد اون شوالیه هم همون کوه بود که بر ااثر ازمایشات اون شخصیت جدیدو مرموز اینطوری شده بود

لینک به دیدگاه

چه تصادفی . 1 ماه میشه فصل پنجم رو دانلود کردم اما همین امروز شروع به دیدنش کردم - اتفاقا همین الان داشتم قسمت دوم ار فصل پنجم رو میدیدم که اومدم دیدم این تاپیک رو زدین . صحبتهای فرجام هم نخوندم که سریال بیمزه نشه برام :laughing:

بعد از Lost و PrisonBreak این سومین سریالیه که اینقدر منو درگیر کرده.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

اسپوییل  اپویل :crying:  :excl:  [-X

به نظرتون قصل جدید چی میشه چرا ارتشی از دوتراکی ها دور دنریس می چرخیدن ؟شاید باید منتظر پهلو گرفتن کشتی های دوتراکی واژدهای دنریس در وستروس باشیم 

چرا اریا کور شد؟ شاید قصل بعد اونو در هیبت خدای چند چهره ببینیم چرا جان اسنو مرد ؟مگر نباید براساس کتاب ها اون ارتش انسان هارو در مقابل وایت واکر ها وشاه شب رهبری میکرد؟ 

ایا سر گریگور تبدیل به یک فراکشتیت مطیع شده ایا ریک تیون درون خودشو پیدا میکنه وبا سانسا برای انتقام همراه میشه ؟حالا چه بلایی سر بچه های کوچک تر استارک وهودور اومده واقعا قراره یاد بگیرن اژدهارو کنترل کنن؟

لینک به دیدگاه

به نظر منم فوق العادست، یه زمانی دو تا فصلشو داشتم یه جا با هم دیدم، بعد فصل سوم و چهارمش رو قسمت به قسمت دانلود میکردم میدیدم، الان که فصل پنجمش اومده، دوست ندارم ببینم، یهویی یجا ببینم بیشتر فاز میده، 24 ساعت مشغول میشیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نویسنده ش گفته جان مرد و تمام دیگه منتظر شخصیتش نمونید

اون شوالیه هم کوه بود

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

نویسنده ش گفته جان مرد و تمام دیگه دنبال شخصیتش نمونید

اون شوالیه هم کوه بود

اسپویل رو  بنویس بالای کامنتت

لینک به دیدگاه

اون شوالیه ای که ملکه رو در آخرین سکانس حمل کرد کی بود؟ 

همون  هیولایی بود که اون دکتره داشت درست میکرد . (احتمالا یادت رفته)

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

همونطور که می دونید نزدیک به بخش سریال بازی تاج وتخت از شبکه ی HBOهستیم 

شابد کسانیکه زبانشون خوب باشه ازحجم زیادی برخوردار باشن وبرای دانلود از تورنت استفاده کنن مشکل چندانی بابت دانلود این سریال نداشته باشن

من برای اون دسته از کسانی که نمی خوان حجم زیادی برای دانلود سریال بزارن ودوست دارن کیفیت خوب تماشا کنن این لینک برای دانلود بهشون معرفی می کنم 

http://30nama16.com/series/0944947-game-of-thrones-2011.html#p

البته اگه بسته بود رقمی که قرمز کردمو تغییربدین تا به صفحه اصلی برین

لینک به دیدگاه

نخون!!!!!!!!

به نظرتون jon snow  چی میشه؟ بعضیا میگن بصورت وارگ بر میگرده و یا حتی بصورت گرگ که نشان خانوادگیشونه

اون شوالیه ای که ملکه رو در آخرین سکانس حمل کرد کی بود؟ حدس من اینه که آریا استارک بوده که به کمک Faceless god به هیبت دیگه ای درومده و برای انتقام برگشته (توی لیست انتقامش فقط 2 نفر مونده تا جایی که یادمه.. یکی بانو سرسی اون یکی هم یادم نیست :D ) اما خب رفت تا فصل بعد تا ببینیم کیه

نخون!!!!!!!!

شوالیه فک کنم همونیه که تو مبارزه با اون یارو زخمی شد. (یارو همونی که به دفاع از کوتله برخواست ) توی دادگاه.

همون غوله رو میگم. بعدش اون کاهن دیگه یه عملایتی روش انجام داده که همچین هیبتی پیدا کرده!

لینک به دیدگاه

پخش فصل ششم این سریال شروع شده؟

April 24, 2016 یت به عبارتی 5 اردیبهشت شروع میشه

لینک به دیدگاه

توی فصل 3 قسمت 6 ملیساندرا اونجایی که آریا میبینه میگه:

"I see a darkness in you. And in that darkness, eyes staring back at me. Brown eyes, blue eyes, green eyes... eyes you'll shut forever. We will meet again."

eyes you'll shut forever. یعنی چشم هایی که تا ابد میبندی :D 

اسپوییل  اپویل :crying:  :excl:  [-X

به نظرتون قصل جدید چی میشه چرا ارتشی از دوتراکی ها دور دنریس می چرخیدن ؟شاید باید منتظر پهلو گرفتن کشتی های دوتراکی واژدهای دنریس در وستروس باشیم 

چرا اریا کور شد؟ شاید قصل بعد اونو در هیبت خدای چند چهره ببینیم چرا جان اسنو مرد ؟مگر نباید براساس کتاب ها اون ارتش انسان هارو در مقابل وایت واکر ها وشاه شب رهبری میکرد؟ 

ایا سر گریگور تبدیل به یک فراکشتیت مطیع شده ایا ریک تیون درون خودشو پیدا میکنه وبا سانسا برای انتقام همراه میشه ؟حالا چه بلایی سر بچه های کوچک تر استارک وهودور اومده واقعا قراره یاد بگیرن اژدهارو کنترل کنن؟

سریال داستان کتاب هارو دنبال نمیکنه

لینک به دیدگاه

توی فصل 3 قسمت 6 ملیساندرا اونجایی که آریا میبینه میگه:

"I see a darkness in you. And in that darkness, eyes staring back at me. Brown eyes, blue eyes, green eyes... eyes you'll shut forever. We will meet again."

eyes you'll shut forever. یعنی چشم هایی که تا ابد میبندی :D 

سریال داستان کتاب هارو دنبال نمیکنه

داستان سریال دقیقا کتاب رو دنبال میکنه با کمی تغیر

مثلا توی سفر تریون لنستر با وایریس  سفرشون طولانی تر هست در صورتی که توی سریال کوتاهش کردن.

یا مثلا رمزی اسنو خیلی آدم زشت و بد ترکیبی بوده که توی سریال این جوری نیست

یا مثلا تریون هم قیافه جالبی نداشته و بعد از زخم برداشتن در جنگ بلک واتر زشت تر هم میشه که توی سریال فصل 5 زخم به سختی دیده میشه.

تفاوت ها بین سریال و کتاب زیاد ولی همشون در همین حد خیلی ریز و کوچیک  چیزی از اصل داستان عوض نشده.

لینک به دیدگاه

داستان سریال دقیقا کتاب رو دنبال میکنه با کمی تغیر

مثلا توی سفر تریون لنستر با وایریس  سفرشون طولانی تر هست در صورتی که توی سریال کوتاهش کردن.

یا مثلا رمزی اسنو خیلی آدم زشت و بد ترکیبی بوده که توی سریال این جوری نیست

یا مثلا تریون هم قیافه جالبی نداشته و بعد از زخم برداشتن در جنگ بلک واتر زشت تر هم میشه که توی سریال فصل 5 زخم به سختی دیده میشه.

تفاوت ها بین سریال و کتاب زیاد ولی همشون در همین حد خیلی ریز و کوچیک  چیزی از اصل داستان عوض نشده.

دقیقا همین طور البته سریال به بعضی از شخصیتاو داستان های ریز کتاب  هنوز نپرداخته  والبته سریال  چنتا شخصیت اضافه داره تو بعضی از جاها هم سریال از کتاب قوی تر ظاهر شده مثل مکالمه ی اریا وتایون لنستر و یه جاهایی هم ضعیفتر از کتاب مثل اسپویل الرت نخون نخون   مثل اخر فصل 5 لحضه ی مرگ ازور اهای (دیگه بیشتر از این نمی تونستم از اسپویل جلوگیری کنم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امسال چرا دیر پخش میشه

هر سال تو عید پخش میشد

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

امسال چرا دیر پخش میشه

هر سال تو عید پخش میشد

به این خاطر که قصل پنج سر موعد تموم نشد وبرنامه های hbo به هم ریخت وپیش تولید فصل 6 هم دیر شروع شد 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستانی که تا فصل 5 رو ندیدن هیچکدام از ویدیو های زیر را نبینند اسپویل %-(

تقدیم به تمام دوستداران انمیشن سازی

[/aparat]http://www.aparat.com/v/qTXuY [aparat]

مشعل های روی دیوار را می بینم.  ولی مسیرم را مه فرا گرفته

[/aparat]http://www.aparat.com/v/qugdb [aparat]

لینک به دیدگاه

به این خاطر که قصل پنج سر موعد تموم نشد وبرنامه های hbo به هم ریخت وپیش تولید فصل 6 هم دیر شروع شد 

تاریخ پخش سریال کی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ملت دارن پرسپولیس و استقلال می بینن من دارم لحظات آخر جان اسنو رو می بینم :|

لینک به دیدگاه

ملت دارن پرسپولیس و استقلال می بینن من دارم لحظات آخر جان اسنو رو می بینم :|

ادم کپ میکنه اخر فصل 5 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...