رفتن به مطلب

تاپیک طرفداران Game of Thrones

Eisenberg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1395/10/01, 11:06:22، ATER گفته است :

از فصل 7 چقدر اسپویلر امده 

اصلا خوب نیست این جور اسپویلر ها.

به طرز عجیبی اینترنت شده پر از اسپویر این سریال 

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

اولین تریلر رسمی فصل 7

دانلود

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

میبینم اینجام طرفدار داره این سریال

تصاویر مختلفی هم از سریال اومده که آدم رو خیلی هیجان زده میکنه و اینکه خود سازنده ها هم میگن متفاوت تر هست این فصل و خیلی جذاب تر هست.

پ.ن: یک بار دیگه از اول باید دید اینجور نمیشه D:

لینک به دیدگاه

و صد البته با سریعترین ترجمه از طرف بنده انشالله مثل فصل ششم این فصل رو هم تا اخر با کیفیت ترجمه خواهم کرد

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوستانی که فکر میکنن دوتا فصل اخر کم تر هست در اشتباه هستن

قرار بوده کلا سریال 7 فصل 10 قسمتی باشه

ولی وقتی فصل 6 تموم شده سازندگان دیدن برای تموم کردن به قسمت دیگه نیاز هست ، چون توی این 13 قسمت جنگ اتفاقات خیلی زیاده ، نمیشده همه رو با هم داد بیرون برای همین  شده 2 تا  فصل یکی 7 قسمت و فصل 8 هم 6 قسمت خواهد بود ، در کل الان درست حساب کنی این سریال 3 قسمت هم بهش اضافه شده.

-----

اسپویلر تریلر

توی تریلر سرسی گفت "دشمنان در غرب" بعد یه کشی رو نشون داد ، کسی میدونه الان توی غرب کی دشمنشونه ؟ غرب که برای خود لنستر ها هست !

یه تیکه آنسالید ها حمله کرده بودن به یه جایی که توش نماد های لنستر ها زیاد بود ، قطعا kings landing نبوده ، ولی فکر کنم  کاستلی راک بوده! یا شایدم لنستر پورت.

آریا هم اگر دقت کرده باشید چاق شده.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام 2فصل به اضافه نیم فصل از فصل3 رو دیدم اونجور که ازش تعریف میکردن نبود

کلا هرقسمت 55 دقیقه هست 5 دقیقه برای کارای خاک بر سری:)و تیتراژ بزاریم کنار

من قبل از اینکه شروع کنم فک میکردم 50 دقیقه دیگش 20 دقیقه صحنه های اکشن داره و اون 30 دقیقه دیگه هم هیجان که باید بگم سخت دراشتباه بودم متاسفانه هر قسمت میانگین 25 دقیقه حرف مفت و الکی میزنن 

درکل به نظر من میتونستن هر قسمت رو تو 30 دقیقه تموم کنن وقت ملت رو نگیرن

لینک به دیدگاه

They held each other close, and turned their backs upon the end

The hills that split asunder, and the black that ate the skies

The flames that shot so high and hot that even dragons burned

Would never be the final sights that fell upon their eyes

A fly upon a wall, the waves the sea wind whipped and churned

A city of a thousand years, and all that men had learned

The Doom consumed it all alike, and neither of them turned

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

سلام 2فصل به اضافه نیم فصل از فصل3 رو دیدم اونجور که ازش تعریف میکردن نبود

کلا هرقسمت 55 دقیقه هست 5 دقیقه برای کارای خاک بر سری:)و تیتراژ بزاریم کنار

من قبل از اینکه شروع کنم فک میکردم 50 دقیقه دیگش 20 دقیقه صحنه های اکشن داره و اون 30 دقیقه دیگه هم هیجان که باید بگم سخت دراشتباه بودم متاسفانه هر قسمت میانگین 25 دقیقه حرف مفت و الکی میزنن 

درکل به نظر من میتونستن هر قسمت رو تو 30 دقیقه تموم کنن وقت ملت رو نگیرن

فصل 6 و مخصوصا7 رو که ببینی متوجه میشی تمام دیالوگها رو حساب و کتاب نوشته شده. تَک تَکه حوادث به هم ربط دارن که توی فصل 7 بیشتر مشخص میشه

حتی در فصل 7 صحنه هایی از فصل 1 رو نشون میدن که چرا فلان بازیگر اون موقع همچین حرفی زده - کلا سریال پیچیده ایه

این که شما خوشت نیومده شاید به خاطره اینه که شما پشت هم داری سریالو میبینی - ما برای هر قسمت 1 هفته صبر میکردیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر هکر ها اجازه بدن ما میبینم . من تعجب میکنم اینها که سریال رو پایرت میکنن و انکود میکنن و مفتی میزارن و ...دیگه این بساط هک  و دزدی زودتر هر قسمت و   مسخره بازی ها چیه ؟اقا اونا زحمت کشیدن کار به این عظیمی. در واقع دارن مفتی هم پخشش میکنن برای ما  حالا برای خودشون اکانتها پولی است و ..ولی این هکر ها نمیزارن اذیت میکنن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سریال گیم اف ترونز  سریال سطح  بالایی است ولی  من به سریال بین ها پشنهادمیدم این سریال ها رو ببینن:

the young pope /rectify/peaky blinders

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

لپ مطلب سریال Game Of Thrones

شاید خیلیا ندونن که Game Of Thrones نشون میده جهان در حال حاظر چگونه و توسط چه گروه و اشخاصی اداره میشه. و برنامه ریزی های طولانی مدت ده ء بیست ء پنجاه و صد ساله  برای جهان که از قبل نوشته شده و یکی یکی به تاریخ انقضا نزدیک میشن.  در این سیستم مردم  (بلند پایه و سرشناس و هم عادی) نقش متغییر رو دارن به این معنی که متغییرها هر کاری بکنن باز هم اون چیزی که از قبل برنامه ریزی شده اتفاق خواهد افتاد.

https://www.aparat.com/v/qmz2U

تاریخ انتشار فصل آخر 25 فروردین 98

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

درود

با توجه به صحبت های کارگردان  این سریال جذاب و پر طرفدار، من این احتمال می دم جان اسنو به رحمت خدا میره و اون کوتوله از خانواده لنستیرها  بروی تخت پادشاهی میشینه .

و این که کارگردان اشاره کرده منتظر سوپرایزها باشید  این احتمال میدم نه مادر اژدها و نه جان  (خواهراش)   و خواهر کوتوله به تاج و تخت برسه.

تنها کسی که به تاج و تخت می رسه کوتوله هستش .  " این احتمال وجود داره "

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، TERRORIST گفته است :

درود

با توجه به صحبت های کارگردان  این سریال جذاب و پر طرفدار، من این احتمال می دم جان اسنو به رحمت خدا میره و اون کوتوله از خانواده لنستیرها  بروی تخت پادشاهی میشینه .

و این که کارگردان اشاره کرده منتظر سوپرایزها باشید  این احتمال میدم نه مادر اژدها و نه جان  (خواهراش)   و خواهر کوتوله به تاج و تخت برسه.

یه احتمالی هم هست با توجه به سابقه ای که این سریال تو کشتن شخصیت های اصلی داره احتمالا آخرش همه می میرن. 

لینک به دیدگاه

در متن زیر امکان اسپویل پایان سریال هست برای همین با رنگ سفید نوشتم. برای خوندن، متن رو هایلایت کنید.

چند وقت پیش یک پوستر رسمی از فصل هشت سریال منتشر شد که نایت کینگ روی تعدادی زیادی از جمجمه های انسان ها ایستاده بود. بر روی یکی از این جمجمه ها تاج پادشاهی سرسی لنیستر بود که امکان کشته شدن این شخصیت رو تقویت می کنه. بعد از اون، وقتی فیلم برداری فصل هشت به پایان رسیده بود میسی ویلیامز یک عکس تو توئیتر منتشر کرده بود. یک جفت کفش سفید پاش بود که روش لکه های قرمز (نماد خون) دیده میشد و زیرش نوشته بود Last Woman Standing. زیر همون تصویر هم لینا هیدی نوشته بود Queen# که از اون موقع گمانه زنی ها برای نشستن آریا استارک بر تخت آهنین بیشتر شده. حالا اینکه پایان فیلم اسپویل شده یا باز هم سورپرایز دیگری در راه هست، باید چند ماه دیگر صبر کنیم.

پایان متن

لینک به دیدگاه

ترامپ علاقه ی شدیدی به این سریال داره توییت هم زده دربارش حس میکنم اخرین قسمت سریال گویای تصمیمات ترامپ برای کره ی زمین باشه ?

نمونه توویت های ترامپ?

sanctions are coming

wall is coming

winter is coming

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

خب دوستان فصل آخر هم تا دو روز دیگه میاد و دیگه کم کم باید این سریال رو هم تموم کنیم  برای دانلود سریال Game of thrones فصل 8 میتونید روی لینکش کلیک کنید البته فصل های قبل هم با کیفیت های متعدد توشه با لینک مستقیم و سرعت بالا همه جور کیفیتی هم داره من خودم منتظر شروع شدنشم کاش لیک میشد یه روزه همشو میدیدم  البته سایت شهر دانلود زیرنویسش رو هم سریع میذاره 

لینک به دیدگاه

در در 25 دی 1397 در 11:28، TERRORIST گفته است :

درود

منم موافقم احتمالا اینطوری تموم بشه 

سرسی هم از غصه دق میکنه اخرش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زنده باد سرسی

کسی که از هیچ به همه چیز رسید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 36 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

زنده باد سرسی

کسی که از هیچ به همه چیز رسید

هیچ نبود قبلش که همسر پادشاه و ملکه ، و از خانوده لنیسترها که از ثروتمندترین و قدرتمندترین خانواده های هفت اقلیم !!!

چجوری میگین از هیچ به همه چیز رسید موندم !؟ 😲

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

هیچ نبود قبلش که همسر پادشاه و ملکه ، و از خانوده لنیسترها که از ثروتمندترین و قدرتمندترین خانواده های هفت اقلیم !!!

چجوری میگین از هیچ به همه چیز رسید موندم !؟ 1f632.png

منظور من این نیست که از تو خیابون پا شد امد ملکه شد

با وضعیتی که از ابتدای داستان داشت

سه تا تخم اژدها نداشت که بعد باهاشون مردم رو بترسونه یا ضد اتش باشه

لینک به دیدگاه

آهنگ 

Nightshade - The Lumineers

برای got خوندن عالی هست حتما گوش کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

منظور من این نیست که از تو خیابون پا شد امد ملکه شد

با وضعیتی که از ابتدای داستان داشت

سه تا تخم اژدها نداشت که بعد باهاشون مردم رو بترسونه یا ضد اتش باشه

والا وضعیتش از اول خوب بود توی یه خانواده پولدار قدرتمند بزرگ شده بعد ملکه شده

اونی که 3 تا تخم داشت بی ارزش بود و نمیدونست ضد آتیشه و برادرش به خاطر پول فروختش اونجا هم چقدر سختی کشید و ادامه داستان که خودتون میدونید و به جایی که الان رسیده با کلی زحمت و بدبختی نه کسی رو داشت پشتش باشه و ثروتی و نه چیزی تنها دارایش همون 3 تا تخم و خودش بود که عقل و درایتش و البته خون اجدادش که ضد آتیش و مادر اژدها شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

والا وضعیتش از اول خوب بود توی یه خانواده پولدار قدرتمند بزرگ شده بعد ملکه شده

اونی که 3 تا تخم داشت بی ارزش بود و نمیدونست ضد آتیشه و برادرش به خاطر پول فروختش اونجا هم چقدر سختی کشید و ادامه داستان که خودتون میدونید و به جایی که الان رسیده با کلی زحمت و بدبختی نه کسی رو داشت پشتش باشه و ثروتی و نه چیزی تنها دارایش همون 3 تا تخم و خودش بود که عقل و درایتش و البته خون اجدادش که ضد آتیش و مادر اژدها شد 

در کل تو خانواده های اشرافی زن به صورت یک کالا هست که برای پیونده های مهم به ازدواج در میان

همه ازدواج ها  از پیش تایین شده هستن

سرسی هم چنین وضعیتی داشت ( البته مادر اژدها هم چنین وضعیتی داشت )

سرسی هم از ابتدای فیلم کسی پشتش نبودبه غیر از برادرش  و تقریبا ترد شده بود که با مرگ شوهرش یک مقدار تو دربار جا باز کرد

از سیزن 5 به بعد از شخصیت سرسی خیلی خوشم امد

من مثل بقیه قبل از سیزن 5 صرفدار جان اسنو و مادر اژدها بودم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...