رفتن به مطلب

■■■■■■ فروش ویژه گرافیک GALAX GTX 980 HOF آکبند ( پلمپ ) فقط 1،900 ■■■■■■

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 88
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درسته فرمودین پول نیاز دارید ولی اگر با Gigabyte GTX 770 سالم و تمیز تعویض داشتین در خدمتم.

ویرایش شده توسط hamidassassin
لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون اما اگه سیستمی داشتم همین کارتو ترجیح میدادم ولی افسوس که کل قطعاتم رو فروختم :)

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون اما اگه سیستمی داشتم همین کارتو ترجیح میدادم ولی افسوس که کل قطعاتم رو فروختم :)

فرزین خان 770 این بنده خدا رو بگیر ازش من بر می دارم البته اگه موافقی این جوری کار هر سه نفرمون راه میفته فقط قیمت اون کارت رو بگذار من باهاش تموم کنم بعد ما به التفاوتش رو می ده به شما و 770 رو هم که من خدمت می رسم و می گیرم البته اگه موافق باشی

لینک به دیدگاه

فرزین خان 770 این بنده خدا رو بگیر ازش من بر می دارم البته اگه موافقی این جوری کار هر سه نفرمون راه میفته فقط قیمت اون کارت رو بگذار من باهاش تموم کنم بعد ما به التفاوتش رو می ده به شما و 770 رو هم که من خدمت می رسم و می گیرم البته اگه موافق باشی

درود برادر حمید :)

مشکلی نیست جنابعالی سنگاتو با دوستمون وابکن خبرشو بهم بده اما با ایشون طی کن که اول تست 24 ساعته بعد اگه صددرصد اوکی بود باهاش معامله میکنم اگرم خدایی ناکرده مشکل داشت شما با ایشون طرفی و کارت رو براشون پس میفرستی اوکی ؟

لینک به دیدگاه

درود.فروش تا چه زمانی ادامه داره؟

دوصد بدرود برادر :

تا زمانی که به فروش بره ؛)

لینک به دیدگاه

درود برادر حمید :)

مشکلی نیست جنابعالی سنگاتو با دوستمون وابکن خبرشو بهم بده اما با ایشون طی کن که اول تست 24 ساعته بعد اگه صددرصد اوکی بود باهاش معامله میکنم اگرم خدایی ناکرده مشکل داشت شما با ایشون طرفی و کارت رو براشون پس میفرستی اوکی ؟

مشکلی نیست فعلا که قیمت رو خیلی وحشتناک اعلام کردن

اره خیالت راحت مسئولین این ور قضیه با خودمه شما که کارتت نو هست و مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

فرزین خان من نتونستم با این دوستمون به توافق برسم شما فروش رو ادامه بده

لینک به دیدگاه

فرزین خان من نتونستم با این دوستمون به توافق برسم شما فروش رو ادامه بده

اوکی مشکلی نیست :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...