رفتن به مطلب

فروش مانیتور 20 اینچ LG 20EN33

blackviking094
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام

همونطور که در عنوان میبینین یک مانیتور LG برای فروش دارم که 9ماه استفاده شده و از DIGIKALA خریداری شده و دارای گارانتی 2 ساله ال جی هست

مانیتور از هر لحاظ که فکرشو بکنین سالم و تمیز بوده چون دست خودم بوده که حساسیت شدیدی به تمیز بودن وسایل کامپیوتریم دارم , پس اطمینان خاطر داشته باشین که کوچکترین خطی روی پشت مانیتور هم وجود نداره

رزولوشن این مانیتور 1600X900 هست که فرق آنچنانی با فول اچ دی نداره ولی برای کسایی که کارت گرافیک ضعیف تری دارن بسیار مناسب بوده و فشار کمتری به کارتشون میاد

لینک مانیتور در digikala برای

جزئیات

گارانتی مادیران 2 ساله تا 27/12/1394

به كاربر maxwell فروخته شد

ویرایش شده توسط blackviking094
لینک به دیدگاه

قیمت اکبندش چند هست؟

لینک دی جی کالا میشه بدید واسه دیدن جزئیات بیشتر؟

قیمت اکبند حدود 450 هست که در این سایت میتونین قیمت بروز این کالا رو مشاهده کنین 

لینک به دیدگاه

آقا یکدفعه هم روشنش کنید و ازش عکس بگیرید(برای دیدن جزئیات)

اضافه میکنم عکسشو عزیز 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام

همونطور که در عنوان میبینین یک مانیتور LG برای فروش دارم که 9ماه استفاده شده و از DIGIKALA خریداری شده و دارای گارانتی 2 ساله ال جی هست

مانیتور از هر لحاظ که فکرشو بکنین سالم و تمیز بوده چون دست خودم بوده که حساسیت شدیدی به تمیز بودن وسایل کامپیوتریم دارم , پس اطمینان خاطر داشته باشین که کوچکترین خطی روی پشت مانیتور هم وجود نداره

......

گارانتی مادیران 2 ساله تا 27/12/1394

به كاربر maxwell فروخته شد

درود

تایید نمیشه،ایشون موقع واریز پیامک دادن که مانیتور باجعبه ازدستشون افتاده وتصویرمانیتور دچار شکل شده!! :-@

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...