رفتن به مطلب

یک سوال در مورد رم corsair Dominator GT 2000 cl7

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من میخوام این رمو بخرم حالا یه سوال دارم.در پردازنده corei7 930 فرکانس این رم میشه 1066 خب حالا که خود به خود فرکانسش میشه 1066 آیا زمان تاخیر cas latensy (ببخشید اگه اشتباه نوشتم)هم خود به خود بالا میره یا پایین میاد

راستی کسی از قیمت این رم ها خبر داره 

راستی کیت 6gb رو میگم

لینک به دیدگاه

با سلام

متاسفانه بله زمان تایمنینگ رمها هم به طور صحیح ممکنه شناخته نشن و لی مشکلی نیست به طور دستی تنظیم مییشه کرد.ود اکثر موارد پروفایل XMP با رم های 2000mhzبه درستی کار نمیکنه و باید خودتون فرکانس و تایمنگ و ولتآژ ها رو تنظیم کنید کلا این سری برای اورکلاک در نظر گرفته شده است

این رم ها رو چند وقت پیش آقای حسینی وارد کرده بودند وقیمت حدود560تومن بوداگه اشتباه نکنم.

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

من تا بحال در مادربردم که یه p45 هستش هیچ وقت گزینه تنظیم تایمینگ رم رو ندیدم ولی فرکانس رو دیدم.

میشه بگید در مادربرد های asus این گزینه تنظیم تایمینگ رم کجا هست؟

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

من تا بحال در مادربردم که یه p45 هستش هیچ وقت گزینه تنظیم تایمینگ رم رو ندیدم ولی فرکانس رو دیدم.

میشه بگید در مادربرد های asus این گزینه تنظیم تایمینگ رم کجا هست؟

با سلام

وارد بایوس بشید:

AI Tweaker>>Dram Timing Control>>manual

لینک به دیدگاه

تو دفترچه برد هم نوشته .سعي كنيد هميشه دفترچه برد رو بخوني . البته همه ما ايراني ها كاري به manual نداريم . @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...