رفتن به مطلب

چه بازی رو آنلاین بازی می کنید؟

T_L_O_T_D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک مدت از گیم آنلاین دور بودم کلا از دستم رفته.قبلا همیشه تو گرنا dota می زدم رفتم دیدم اصلا گرنا فقط 4 5 تا بازی رو مگه داشته همه رو حذف کرده! احساس اصحاب کهف رو دارم :))گفتم این تاپیک رو بزنم ببینم حال هواش تو انجمن چه جوریه. دوستان چه بازی هایی رو آنلاین انجام می دین؟ یک توضیح مختصر هم بدین که پولیه مجانیه سبکش چه جوریه با نت ایران جواب می ده یا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من بازی GTA V و PES2015 رو دارم آنلاین میزنم (البته دومی رو خیلی کم بازی کردم شاید 2-3 ساعت آنلاین زده باشم)

حدود 300 ساعت gta online بازی کردم تا الان و خیلی حال میده که بصورت گروهی مسابقه ماشین سواری یا هواپیما بذاری(قابلیت مسابقه حتی تا 16 نفر یا بیشتر تا30 نفر بعضی مواقع) با بازیکنای مختلف و یا مراحل و کارهای گروهی انجام بدی ، اگه بتونه از این سرویس های کاهش پینگ استفاده کنی (به پینگ نزدیک 100 برسی) با نت ایران هم قابل بازیه به راحتی

هر2 تاش پولی بود ، سبک دو تا بازی هم مشخصه

لینک به دیدگاه

الان واسه آنلاین بازی کردن Dota الان میتونی Dota 2 رو از استیم رایگان دانلود و نصب کنی، همون Dota هستش که بازسازی شده تو قالب یه بازی جدید و کاملا هم رایگان هستش.
من در حال حاضر Titanfall هم آنلاین بازی میکنم که باید Cd key رو تهیه کنید

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

من با یکی از دوستام بازی میکنم این بازیا چند نفره خیلی مزه میده

battlefield 4 , battlefield hardline , gta v , plants vs zombies , titanfall 

ولی اگر سیستم خوبی دارین و دوستم داشته باشین از همه بیشتر gta v مزه میده

لینک به دیدگاه

من در روز 8ساعتThe Last Of us Remastredآنلاین میزنم

GTA Vهم که 3ساله دارم از زمانx360بازی میکنم الان دیگه خیلی کم میرم

لینک به دیدگاه

من در روز 8ساعتThe Last Of us Remastredآنلاین میزنم

GTA Vهم که 3ساله دارم از زمانx360بازی میکنم الان دیگه خیلی کم میرم

The Last Of us انلاینش چطوریه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

من فعلا battlefield 4 و warthunder شدیدا توصیه میکنم وارتاندر بازی کنی چون هم مجانی هم سبک جالبی داره سرورهای قدرتمندی داره با پینگ بالا هم میشه بازی کرد

لینک به دیدگاه

The Last Of us انلاینش چطوریه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

فعلا NFSW  که داره تا چند روز دیگه سروراش جمع میشه :crying:

لینک به دیدگاه

الان واسه آنلاین بازی کردن Dota الان میتونی Dota 2 رو از استیم رایگان دانلود و نصب کنی، همون Dota هستش که بازسازی شده تو قالب یه بازی جدید و کاملا هم رایگان هستش.

من در حال حاضر Titanfall هم آنلاین بازی میکنم که باید Cd key رو تهیه کنید

داداش R u Sure  که دوتا2 Free شده توی Steam ؟

اگه اینطوره که منم از Dota1 بکنم برم Dota2 :D

گرچه اکثر کسایی که Dota 2 بازی کردن بعدش باز برگشتن Dota 1 :laughing:

هیچ شرکتی مثل شرکت IceFrog نمیتونه دوتا و وارکرافت بسازه

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

FIFA 15 خیلی حال میده دوستان!

لینک به دیدگاه

سلام. بیشتر از 5 ساله که دارم mw3 و mw2 آنلاین بازی میکنم از بس بازی کردم این دوتارو همه بهم میگن چیتری:دی

ویرایش شده توسط Mehran-Gamer
لینک به دیدگاه

گفتی mw2 یاد یک خاطره افتادم داشتم آنلاین بازی می کردم بعد دیدم آقا رگبار ملت می گیرن رو دیوار ما هم شهید می شیم! هیچی دیگه گفتم این جوریه منم چند سری رگبار گرفتم رو دیوار مردن چند تا گفتن wall hack داره کیکم کردن!

لینک به دیدگاه

Dota 2 !

تیر خلاصه!

کلا اجازه نمیده بازی های دیگه ای رو انجام بدی!

لینک به دیدگاه

Dota 2 !

تیر خلاصه!

کلا اجازه نمیده بازی های دیگه ای رو انجام بدی!

از dota 1 بهتره؟
لینک به دیدگاه

از dota 1 بهتره؟

معلومه بهتره :| قابل قیاس نیستن :دی

لینک به دیدگاه

من از روزی که یادم میاد Dota 2 رایگان بود فقط اون اولاش واسه تست نسخه بتاش باید برات دعوت نامه میفرستادن، یکم طول میکشه تا به شکل هیروها و استایل بازی عادت کنی وقتی از Dota 1 میای به Dota 2 ولی بعدش امکاناتش دیگه قابل قیاس نیست، مثلا Set های مختلفی که واسه هیروها داره، عدم وجود مشکل دیسکانکت شدن هاست در مقایسه با Dota 1، تقریبا رفع مشکل لیو کردن پلیرها وسط بازی و ریکانکت شدن به بازی وقتی که اتصال اینترنت قطع میشه، اینا هیچ کدوم تو Dota 1 وجود نداره.

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

معلومه بهتره :| قابل قیاس نیستن :دی

100% قابل قیاس نیست. جذابیت Dota 1 خیلی بالاتره.

لینک به دیدگاه

من از روزی که یادم میاد Dota 2 رایگان بود فقط اون اولاش واسه تست نسخه بتاش باید برات دعوت نامه میفرستادن، یکم طول میکشه تا به شکل هیروها و استایل بازی عادت کنی وقتی از Dota 1 میای به Dota 2 ولی بعدش امکاناتش دیگه قابل قیاس نیست، مثلا Set های مختلفی که واسه هیروها داره، عدم وجود مشکل دیسکانکت شدن هاست در مقایسه با Dota 1، تقریبا رفع مشکل لیو کردن پلیرها وسط بازی و ریکانکت شدن به بازی وقتی که اتصال اینترنت قطع میشه، اینا هیچ کدوم تو Dota 1 وجود نداره.

Dota2 بازی کردم خودم :D

اما Dota 1 یه چیزه دیگست خدایی

لینک به دیدگاه

اینم با کمک icefrog هست داداش من ! هیچ باگی نداره مشکلات Garena رو نداره ... خیلی بهتر از قبله ...  قبلا هرکی حال نمیکرد بازی لفت میداد ... چقدر وقت آدم گرفته میشد چقدر دعوا!! الان برا هرچیز قانون هست . لفت بدی 6 بازی بن میشی باید با کسایی که بن شدن بازی کنی که پوینت هم نمیده .

در ضمن وارکرافت مال bllizzard  هست نه icefrog !!  اون فقط ادیتور مپ بود و مبدع دوتا . . .

لینک به دیدگاه

از dota 1 بهتره؟

من از اول از dota 1 خوشم نمیومد.

ولی dota 2 خیلی عالیه.

لینک به دیدگاه

حجم بازی dota 2 چه قدره؟ از غیر steam هم می شه دانلود کرد؟ خیلی زمان می بره تا راه بیوفتیم؟

لینک به دیدگاه

اینم با کمک icefrog هست داداش من ! هیچ باگی نداره مشکلات Garena رو نداره ... خیلی بهتر از قبله ...  قبلا هرکی حال نمیکرد بازی لفت میداد ... چقدر وقت آدم گرفته میشد چقدر دعوا!! الان برا هرچیز قانون هست . لفت بدی 6 بازی بن میشی باید با کسایی که بن شدن بازی کنی که پوینت هم نمیده .

در ضمن وارکرافت مال bllizzard  هست نه icefrog !!  اون فقط ادیتور مپ بود و مبدع دوتا . . .

من کلا جایی که نشه DDOS کرد پلایرو نمیرم بازی کنم :laughing:

احساس قدرتم ازم گرفته میشه :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...