رفتن به مطلب

چه بازی رو آنلاین بازی می کنید؟

T_L_O_T_D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

حجم بازی dota 2 چه قدره؟ از غیر steam هم می شه دانلود کرد؟ خیلی زمان می بره تا راه بیوفتیم؟

حجمش حدودا پنج شیش گیگ بود اون موقع که من دانلود کردم، البته الان یه ورژن جدید به اسم Dota 2 Reborn اومده که خودش پنج گیگه (فعلا نسخه بتا هست) که میتونی دانلود نکنی، اگرم با حجم مشکل داری راحت میتونی از سایتایی که بک آپ بازی استیم میفروشن بخری بازی رو.

اگه Dota 1 رو بلد باشی اینم بلدی فقط دو سه دست باید بازی کنی که به جو گرافیکی بازی عادت کنی.

لینک به دیدگاه

elite dangerous   قبلا روی کلاینت خودشون بازی می کردم نزدیک به 768 ساعت شده بود بعد بر روی استیم هم دادن بیرون و یک کد مجانی استیم هم برام فرستادن و یه 50 ساعت هم توی استیم زدم و الان هم دارم دور کهکشان رو می زنم هیچ کس این کار رو نکرده تخمین زدم روزی 4 ساعت بازی کنم 2 ماه طول می کشه که دور کهکشان رو بزنم  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko: 

EliteDangerousCobra.jpg.jpg

battlefield 4

battlefield 3

borderlands

borderlands 2 

borderlands pre sequel

portal 2 

crysis 3 

masseffect 3 

dragon age inquisition

این ها تمام بازی هایی هستن که شاید بعضی هاشون خیلی قدیمی شدن ولی هنوز دارم مولتی شون رو بازی می کنم مخصوصا me3 هر ماه یه 5 دست co-op بازی می کنم 

بیشتر بازی های بالا بجز اولی رو با یه قیمت خیلی خوبی می شه تهیه کرد 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

elite dangerous قبلا روی کلاینت خودشون بازی می کردم نزدیک به 768 ساعت شده بود بعد بر روی استیم هم دادن بیرون و یک کد مجانی استیم هم برام فرستادن و یه 50 ساعت هم توی استیم زدم و الان هم دارم دور کهکشان رو می زنم هیچ کس این کار رو نکرده تخمین زدم روزی 4 ساعت بازی کنم 2 ماه طول می کشه که دور کهکشان رو بزنم :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

EliteDangerousCobra.jpg.jpg

battlefield 4

battlefield 3

borderlands

borderlands 2

borderlands pre sequel

portal 2

crysis 3

masseffect 3

dragon age inquisition

این ها تمام بازی هایی هستن که شاید بعضی هاشون خیلی قدیمی شدن ولی هنوز دارم مولتی شون رو بازی می کنم مخصوصا me3 هر ماه یه 5 دست co-op بازی می کنم

بیشتر بازی های بالا بجز اولی رو با یه قیمت خیلی خوبی می شه تهیه کرد

Dragon age سبکش چه جوریه؟

مثل Wow?

لینک به دیدگاه

Dragon age سبکش چه جوریه؟

مثل Wow?

به صورت co-op هست 4 نفره خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی سخت هست 

ولی به جالبی مس افکت نیست مس افکت رو هر چقدر هم بازی کنی باز حال مخصوصا که 5 تا dlc مجانی هم برای مولتی پلیر دادن 

لینک به دیدگاه

منم Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms - EU رو آنلاین بازی میکنم

سبک: شوتر سوم شخص

نوع رایگان

رده بندی سنی:16

میتونید 3 نوع کلاس سرباز رو انتخاب کنید

سایت بازی

https://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-phantoms/en-gb/home/

در ضمن هر سوالی درباره بازی داشتین میتونید ازم بپرسید :D

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

دوستان سرویس کاهش پینگ از کجا بگیرم مناسبه؟ اگر امکانش هست یا این جا بنویسید یا پیغام خصوصی بذارید. می دونم گوگل سرچ کنم زیاده منظورم اینه خودتون ازش استفاده کنید و راضی باشید

لینک به دیدگاه

من فعلا battlefield 4 و warthunder شدیدا توصیه میکنم وارتاندر بازی کنی چون هم مجانی هم سبک جالبی داره سرورهای قدرتمندی داره با پینگ بالا هم میشه بازی کرد

آی دی وار تاندر لطفاً

:)

لینک به دیدگاه

counter source خیلی حال میده .bf4 هم یه مدت انلاین بازی کردم.

clash  هم اگه حساب بشه 1 سال بازی کردم.

لینک به دیدگاه

این لینک dota  2 که میشه باهاش انلاین بازی کرد رو بدید لطفا.

لینک به دیدگاه

دوستان سرویس کاهش پینگ از کجا بگیرم مناسبه؟ اگر امکانش هست یا این جا بنویسید یا پیغام خصوصی بذارید. می دونم گوگل سرچ کنم زیاده منظورم اینه خودتون ازش استفاده کنید و راضی باشید

pingg.ir  من میگیرم راضیم . چون سرویساش بر عکس بقیه حجمیه نه زمانی .

این لینک dota  2 که میشه باهاش انلاین بازی کرد رو بدید لطفا.

از توی استیم باید دانلود کنی داداش من . خودش نمیاد بالا .  steam بگیر نصب کن  یوزر بساز

لینک به دیدگاه

ما بی پولا فقط وسعمون به بازی های رایگان مثل Clash Of clans و Counter Strike میرسه :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...