رفتن به مطلب

دوستان این پودرهای شربت قابل اعتمادند ؟

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من که کلی کار دارم ...از تو خونه حامی شما مردم عزیز میباشیم :laughing:

آب هویج قبلنا تو لیوانایی که اندازه بطری 1.5 لیتری بود میگرفتی 1500 تومن ... الان یه لیوان یکبار مصرفو میدن 5 تومن ...

کشور در حالت پیشرفته ....( البته در زمینه ت و ر م ... ا خ  ت ل ا س ) =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود بر تمام دوستان

دوستان این پودرها که هیچ حتی به کل قید هر گونه آبمیوه تولیدی شرکت ها رو بزنید چون چیزی جز ترکیبات آشغال میوه ها و مواد شیمیایی طعم دهنده و نگه دارنده نیستند!!!! یعنی همه ها .... سن ایچ و منیچ و گلشن ........!

آخه چه کاری، خود میوه رو بخرید و تازه تازه نوش جان کنید.

دوستان به تازگی رسما از شبکه های صدا و سیما خبرهایی از این که اصلا این آبلیمو هایی که مصرف میکنید حتی آب یک دونه لیمو نیست و از کولش گندم یا جو و مواد شیمیایی میسازند !!!!!!

به نقل از حضرت محمد (ص) : اگر میخواهید سالم بمانید ساخته ی دست بشر را نخرید.

( دوستان دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم همین را فرموده بودند)

موفق و پاینده و سالم باشید.

لینک به دیدگاه

درود بر تمام دوستان

دوستان این پودرها که هیچ حتی به کل قید هر گونه آبمیوه تولیدی شرکت ها رو بزنید چون چیزی جز ترکیبات آشغال میوه ها و مواد شیمیایی طعم دهنده و نگه دارنده نیستند!!!! یعنی همه ها .... سن ایچ و منیچ و گلشن ........!

دوستان به تازگی رسما از شبکه های صدا و سیما خبرهایی از این که اصلا این آبلیمو هایی که مصرف میکنید حتی آب یک دونه لیمو نیست و از کولش گندم یا جو و مواد شیمیایی میسازند !!!!!!

=))  =)) مطمئنی ؟ کجا نوشته ؟

لینک به دیدگاه

از این پودر ها طرف ما خیلی زیاده و میتونم بگم خیالتون راحت از مواد طبیعی ساخته نشده :laughing: :Hee Hee:

بخورین هیچکاریتونم نمیشه قبلا برادران افغان خوب استقبال شدیدی ازشون میکردن و می ریختن داخل ظرف و میذاشتن توی فریزر یخ بزنه و به عنوان یخ در بهشت میزدن به سلولهای بدنشون :D

ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

از این پودر ها طرف ما خیلی زیاده و میتونم بگم خیالتون راحت از مواد طبیعی ساخته نشده :laughing: :Hee Hee:

بخورین هیچکاریتونم نمیشه قبلا برادران افغان خوب استقبال شدیدی ازشون میکردن و می ریختن داخل ظرف و میذاشتن توی فریزر یخ بزنه و به عنوان یخ در بهشت میزدن به سلولهای بدنشون :D

=))  =)) برادران افغان =))  =))

خو معلومه اونا هیچیشون نمیشه لامصب میلگرد رو میزارن لای نون بربری درسته قورت میدن =))  =))

لینک به دیدگاه

=))  =)) برادران افغان =))  =))

خو معلومه اونا هیچیشون نمیشه لامصب میلگرد رو میزارن لای نون بربری درسته قورت میدن =))  =))

کی سربازی میری ؟  =)) 

6k80_hammihan-20151171091506077741431465

لینک به دیدگاه

حقیقتش من یه زمانی خیلی از اینا استفاده میکردم که اون مارکی که من استفاده میکردم اون زمان 200 بود(4 سال پیش) و کیفیتش هم اون زمان بین همه این پودری ها بهتر بود.

والا تو یه کلمه بگم که اینا شربت نیستن و دقیقا همون موادی هستن ک تو این ساندیس های آشغالی به کار میبرن و فقط اسانسن.

اینا به شدت سرطان زا هستن(از یک دکتر شنیدم) و با مصرف بی رویه شون هم گلو درد شدیدی سراغت میاد که به شخصه تجربه کردم(خداییش 200 تومن مفت بود ما هم طبقه معمول داشتیم خودمونو خفه میکردیم خخخخخ).

اگه خودت بلدی شربت درست کنی( که هیچ کاری نداره) که عالیه وگرنه رانی و شربت های سن ایچ بعد از شربت های خونگی هستن و بهتره بری سراغه اونا.

ما هم ک خداروشکر یه مادر داریم شربت های با کیفیت جهانی درست میکنه که عاشقشم. 3>

یه نصیحت دوستانه هم اینکه بدنی که برا یه عمر دستت امانته رو با هرچیزی خرابش نکن ;)

لینک به دیدگاه

والا ....اولا  19 شهریور اگه خدا بخواد اعزامم شاید تعجیل زدم زودتر برم تا زمان اتمام آموزشیم با شروع سریال کماندار و فلش مغایرت نداشته باشه =))  =))  من آدم بشو نیستم =))  =))

دوما  ایشالا 4-5 تا ازون ابرای بارون زا دوباره مس ئو لین بفرستن طرف افغانستان همشون غرق بشن ... که اقتصاد مملکت رو به گند کشیدن و جنایت هایی که بهتره بگذریم ... *dry#

سوما : اینا رو ولش ... چای آلبالو درست کن از همه چی خوشمزه تره ... الان 4 روزه دارم میخورم بازم تموم نمیشه ...هی چایی میده ... :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

برای ساخت این مدل پودر های شربت، از شیرین کننده های ترکیبات کربن استفاده می کنن که اگر در کارخانه معتبر تهیه شده باشند نباید مشکلی ایجاد کنن. قدیم ساخارین ، آسه سولفام یا سوکرالوز توی اینها استفاده می شد که مشخص شد ضرر داره و ممنوع شد. جدیدا از آسپارتام یا سیکلامات استفاده میشه که ضرر خاصی نداره و قابل مصرفه.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست بزرگوار 

خوب گفتن که هر ارزونی بی دلیل نیست / شمام به نکته خوبی اشاره کردین که اشناالله دوستانی که 

مصرف میکنن ازش بی خیالش بشن 

با سلام و تشکر از دوست عزیزم بابت اطلاعات جالبتون / عجب از این ساخارین به این موشا هم خوراندن 

بله کاملا درسته چون من یادم نمیاد تا الان نوشابه یا چیزایی شبیه اونو خورده باشم 

در کل نبودنش بهتر از بودنشه 

سلام بر میلاد جان عزیز 

ساخت داخله کلا بی خیال باید شد حتی با ترکیبات 100% طبیعی ! نکته جالبش آرم پروانه بهداشتیه سلامت هست که چسبوندن پشت بسته 

ملت هم قول همین چیزارو میخورن و میرن میگیرن / همین که ارم سلامت رو میبینه تو خیال خودش میگه تمومه دیگه سالمه سالمه و 100% اصلی !!

این خاریجارو هم باید کلا مصرف نکنی / شرکتهای خودمون بهمون رحم نمیکنن اونوقت این خارجیا بیان بهمون رحم کنن 

حداقل خوباش به ما نمیرسه و هر چی میاد دستمون مال افریقاییهاست 

همون میوه طبیعی که البته بدون هورمون و هر کوفت دیگه ای باشه بهتره 

سلام خدمت محمد جان عزیز 

به به چشممون به جمال کشور ترکیه هم باز شد / پس این کوفتارو ترکیه میزنه 

ببین نسخه ایرانیش در چه وضعیه اگه اینا اینجوری باشن 

عجب طعمهایی هم داره ، انبه ، پرتقال ، کولا ، گیلاس و و و 

سلام خدمت شما 

حتما یه سری میام بوشهر و از این شربتهای اورانیومی استفاده میکنم 

مگه ایرانی هم داره که میفرمایین وارداتیه ؟ اینی که فرمودین ساخت کجاست ؟

سلام و درود خدمت شما 

به نظر بنده باید هر دوشو بی خیال بشن با این اوصاف / نسخه ایرانیش رو که اصلا نباید اسمشو بیارید 

والا ایرانیش که زیاده الان رانی هم ایران داره میزنه با کیفیت افتضاح ...

اینا با سفارش عربا میسازن . کجاشو نمیدونم.. . مدل مایع هم داره که اون کولاکه . برا مراسمای اینجا یا ویمتو استفاده میشه یا این  . توی مقیاس 1000 لیتر شربت درست میکنن با اینا شبای احیا  :d

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بخور حالشو ببر ولی شیمیایی هستند و پدر معدتو در میاره. :D

سلام 

والا من گفتم که از اینا نمیخورم و نخواهمم خورد ولی متاسفانه گویا خیلیها میخورن و باید کنار بزارن 

بیماریهای که از خوردن بدست میاد جدا از اینگه انسان احتمال 50 درصد مریضی خدا نکرده بدیی بگیره بر طول عمر ادم و کیفیت زندگی تاثییر میذاره

غذاها و مواد غذای چه سالم و چه غیر سالم بر بدن تاثیر خوب و بد دارند 

اگه به مردمان کشور ژاپن نگاه کنید طول عمر بالایی دارند به دلیل خوردن مواد غذایی دریایی مثل ماهی سفید و غیره هست 

البته گشور ژاپن قانونمند هست تو ماست و شیرشون پالم پیدا نمیشه یا هر ماده غذایی دیگه دچار مشکل نیست حداقل مارک های معروف مواد غذایشون استاندارد هست !

برا همین و البته اقتصاد خوب اندازه یک دایناسور عمر میکنن  =))

با سلام خدمت نادر جان 

به قول جناب خان ، ماااااااااااااهی ؟؟ غذاهای دریااااااااااااایی ؟؟ چرا از طلا و جواهر حرف میزنادر جان ؟

این ماهی وغذاهای دریایی رو ما سالی یه بار اونم تو عید نوروز میبینیم !!  بابا ملت پول ندارن مایحتاج اولیه زندگی رو بخرن ! 

بعد میره 1 میلیارد دولار به فلان کشور کمک میکنه  ! داعش بیاد بهتر از اینه 

درود

یادمه زابل دانشگاه بودیم ده سال پیش از اینا میاوردن می فروختن دست فروشا... همه طعمیش بود...  :laughing:

اما اینا صد درصد مواد شیمیایی هستند و پیشنهاد می کنم برید میوه بخرید بخورید حتی اون شربتهایی که باید نصف لیوان رو پر کنی و اب ریزی توش اونها هم درصدی از این ها استفاده شده ، کلا تولیدات کارخانه ای میان از درصدی از این مواد شیمیای استفاده می کنند و تهش هم می نویسن بعضیاشون که مواد شیمیایی خوراکی مجاز، الانم مد شده بجا زعفران میان از این رنگ های شیمیایی به غذا ها میزنند... پیش نهاد می کنم نذری هم که گرفتین از ادم مطمعن بگیرید که از گل رنگ یا زعفران استفاده کرده در تهیه  نذریش نه این رنگ های شیمیایی... خدا بخیر کنه از بس این ات اشغالا رو میدن مردم همه سرطان دارن تو خانواده هاشون همه مریض و گرفتارند... نخورید مواد طبیعی بخورید سالم و بهداشتی...!  ^_^

کلا بشخصه دیگه مواد غدایی بسته بندی نمی خرم ... از رستوان غذا تهیه نمی کنم فراورده های گوشتی رو اصلا نمی خورم... به سلامتتون بیاندیشین از اینا نخرید برید اب بخورید بجا اینکه سرابی از ابمیوه بخورید...!  *dry#

ختی ابلیمو  شما برید از این مغازه هایی که ابلیمو تازه می گیرند بگیرید از این 2 تومنی ها که اسید می فروشن به مردم به جا ابلیمو نخرید استفاده کنید پدر معدتونو در میاره... از ما گفتن بود ...!

حتی شیر و دوغ و پنیرم ما خودمون درست می کنیم، شیر تازه میخریم مواد لبنی مون رو تامین می کنیم از بس دزد بازار و اشغال فروشی شده تو مملکت ... تو شهرمون که گلاب هم نمیشه واقعی پیدا کرد همه اسانسه و اب تازه خوبش بقیه که چیزایی دست مردم میدن بعنوان گلاب من موندم چجوری اون دنیا می خوان جواب پس بدن، اقا نگیرید این بار هزارم اگه به سلامتی خودتون و خانوادتون می اندیشین...  ~x(

(قضیه گلاب هم شده مثل قضیه پالمی که محصولات لبنی میریختند کلا تقلبین گلاب ها مسولینم نمیزارند چیزی بگن همه زیر میزی رد میشه میره)  %-(

سلا و درود خدمت نیما جان عزیز

بله کاملا درسته نیما جان همشون کلا شیمیایی هستند / پشنهادتم به جاست ولی من حالا خریدم ، اونی که نداره 6000 تومن بده انبه بخوره یا 5000 تومن بده گجه سبز بخوره یا 6000

بده توت فرنگی بخوره چیکار کنه ؟ بدبختیا داریم متاسفانه / خیلی ها دوست دارن با کمترین هزینه بیشترین بهره رو ببرن ولی خب این بهره وری تو موارد غذایی 

صدق نمیکنه و باید هزینه کنی تا سالم ترین موارد رو نوش جان کنی / امان از نداریو بی پولی ....

متاسفانه تو صنعت موارد غذایی هم جزو عقب افتاده ترین کشورها هستیم و صاحبان شرکتها هم جزو بی وجدانترین اشخاص روی زمین ! طرف صاحب مثلا شرکت تولیدی 

گوشت و موارد پروتئینی بود میگفت من هیچ وقت از تولیدات خوودم نبردم خونه برای بچه هامم !! پس ماها چی ؟ خیلیهاشو دیدم و شنیدم ولی ....

بنده باید بگم همین الانشم خیلی چیزا رو به لیست سیهم اضافه کردم و به هیچ وجه نخواهم خورد ازشون 

آره درسته ما خیلی وقته از ابلیمو یا ابغوره بیرون استفاده نمیکنیم و خودمون درست میکنیم 

بله متاسفانه با پول حتی میشه جون خیلی از انسانهای بی گناه رو به خطر انداخت به راحتی آب خوردن !! واقعا جای تاسف هست و ناراحتی 

یادش بخیر قبلا 100 تومن بود

اون زمان فکر کنم راهنمایی بودیم تابستونا گرم تو کوچه یه تور وصل میکردیم والیبال بازی میکردیم شرطشم تیم برنده از اینا میخورد

ماکه اون زمان زیاد خوردیم الانم روبه راهیم

درود بر شما 

گذشته ها گذشته و دیگه گذشته روتکرار نکنین حداقل برای سلامتیتون

همه اینا تقلبی هستش و کلی ضرر داره

سلام 

بله کاملا حق با شماست دوست بزرگوارم و جالبتر اینکه که تائیدیه بهداشت هم گرفته اون ایرانیه !

چیپس بخور

درود بر شما 

والا به این چیزا من یکی که علاقه ای ندارم حتی پفکی که قدیما زیاد میخوردیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ترجیح میدم تو این گرما شربت بخورم و بمیرم تا اینکه به شربت فکر کنم و بمیرم

دکتر شریعتی

جدا از شوخی الان هیچی طبیعی نیست

اگه هم باشه ماها از عهده مخارجش بر نمیایم

پس بخورید و بیاشامید اما اسراف نکنید

با سلام و تشکر از دوست عزیز که پای دکتر شریعتی رو هم به این تایپیک باز کردین 

بله متاسفانه و با کمال تاسف همین طوره 

پس ما که نمیخوریم ، پس کی اسراف میکنه ؟

اینم شد وضعیت

مواد خواراکی بهتر مال اونوریا به قیمت مفت،جنس نامرغوب تر با چه قیمتی برا خودمون،جدای از محصولات وارداتی

ما که میریم شربت بخوریم (البته شربت شهادت انشاالله) :D

وعده ما فردا راهپیمایی روز قدس

مرگ بر صهیونیست

درود بر شما 

آخه اینجا ایرانه و مسئولین به ملتشون خیلی ارزش قائلند تا پول و مقام و ثروت ! والا 

من که کلی کار دارم ...از تو خونه حامی شما مردم عزیز میباشیم :laughing:

آب هویج قبلنا تو لیوانایی که اندازه بطری 1.5 لیتری بود میگرفتی 1500 تومن ... الان یه لیوان یکبار مصرفو میدن 5 تومن ...

کشور در حالت پیشرفته ....( البته در زمینه ت و ر م ... ا خ  ت ل ا س ) =))

با تشکر از مهدی جان عزیز بابت حمایتیهایی که میکنه 

والا چی بگم دیگه خودتون در جریانید 

درود بر تمام دوستان

با سلام و تشکر از شما دوست عزیزم 

همونطور که بالا هم گفتم خیلی ندارن برن میوه بخرن و ساده ترین راه رو انتخاب میکنن و البته تقصیری هم ندارن 

کار از جای دیگری مشکل داره که اینجا نمیشه گفت . ما که از اولش به این ...... اعتماد نداشتیم خودکفا شدیم 

خیلی عذرمیخوام میتونم بپرسم این نقل قول رو از کجا کردین ؟ لینکش رو اگر بدین ممنون میشم یا اسم کتاب یا اگر تو قرآنه کدوم سوره و آیه بود ؟

سام

شما کدوم استان تشریف دارین ؟ عجب حکایتی شده این پودرها ماشاالله چقدرم محبوب هستند اینا !

حقیقتش من یه زمانی خیلی از اینا استفاده میکردم که اون مارکی که من استفاده میکردم اون زمان 200 بود(4 سال پیش) و کیفیتش هم اون زمان بین همه این پودری ها بهتر بود.

والا تو یه کلمه بگم که اینا شربت نیستن و دقیقا همون موادی هستن ک تو این ساندیس های آشغالی به کار میبرن و فقط اسانسن.

اینا به شدت سرطان زا هستن(از یک دکتر شنیدم) و با مصرف بی رویه شون هم گلو درد شدیدی سراغت میاد که به شخصه تجربه کردم(خداییش 200 تومن مفت بود ما هم طبقه معمول داشتیم خودمونو خفه میکردیم خخخخخ).

اگه خودت بلدی شربت درست کنی( که هیچ کاری نداره) که عالیه وگرنه رانی و شربت های سن ایچ بعد از شربت های خونگی هستن و بهتره بری سراغه اونا.

ما هم ک خداروشکر یه مادر داریم شربت های با کیفیت جهانی درست میکنه که عاشقشم. 3>

یه نصیحت دوستانه هم اینکه بدنی که برا یه عمر دستت امانته رو با هرچیزی خرابش نکن ;)

با سلام خدمت رضا جان 

والا زضا جان این بدن رو که من خراب نمیکنم و هیچ کس دوست نداره این کار رو بکنه ولی دارن خرابش میکنن با هر مدلی !

من که از این پودرها نمیخورم و حتی قید اون شربتهای با کیفیت رو هم زدیم خیالت راحت . مثلا من الان نمیدونم داخل این روغنهای مایع چی هست 

یا توی مثلا ماست واقعا ماست هست / خب آگاهی داشته باشیم مطمئن باشین من یکی که نمیخورم ازشون ولی خیلی مشکلات دیگه ای هم هست 

تو این تایپیک نمیگنجه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلا و درود خدمت نیما جان عزیز

بله کاملا درسته نیما جان همشون کلا شیمیایی هستند / پشنهادتم به جاست ولی من حالا خریدم ، اونی که نداره 6000 تومن بده انبه بخوره یا 5000 تومن بده گجه سبز بخوره یا 6000

بده توت فرنگی بخوره چیکار کنه ؟ بدبختیا داریم متاسفانه / خیلی ها دوست دارن با کمترین هزینه بیشترین بهره رو ببرن ولی خب این بهره وری تو موارد غذایی 

صدق نمیکنه و باید هزینه کنی تا سالم ترین موارد رو نوش جان کنی / امان از نداریو بی پولی ....

متاسفانه تو صنعت موارد غذایی هم جزو عقب افتاده ترین کشورها هستیم و صاحبان شرکتها هم جزو بی وجدانترین اشخاص روی زمین ! طرف صاحب مثلا شرکت تولیدی 

گوشت و موارد پروتئینی بود میگفت من هیچ وقت از تولیدات خوودم نبردم خونه برای بچه هامم !! پس ماها چی ؟ خیلیهاشو دیدم و شنیدم ولی ....

بنده باید بگم همین الانشم خیلی چیزا رو به لیست سیهم اضافه کردم و به هیچ وجه نخواهم خورد ازشون 

آره درسته ما خیلی وقته از ابلیمو یا ابغوره بیرون استفاده نمیکنیم و خودمون درست میکنیم 

بله متاسفانه با پول حتی میشه جون خیلی از انسانهای بی گناه رو به خطر انداخت به راحتی آب خوردن !! واقعا جای تاسف هست و ناراحتی 

درود مجدد

حالا بنظر شما منی که ندارم توت فرنگی یا گوجه سبز یا هرچیز دیگه ای بخرم بخورم برم این مواد شیمیایی رو بخرم برام میوه میشه این پودرا میتونه واقعا جایگزین میوه بشه؟؟؟ نمیشه مگه اینکه خودتو گول بزنی.... بقولی با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه... این مواد شیمیاییم خود میوه نمیشه برامون !

تولید کننده های داخل اکثرا متاسفانه کیفیت محصولاشون شدیدا افت کرده، متاسفانه باید خود مردم اعتراضشون رو با نخریدن جنس بی کیفیت اعلام کنند که مشکل از خودمونه با خرید جنس اشغال راه رو برای ورود و ارائه اینجور چیزا تو بازار باز می کنیم...  ^_^

همین ماه پیش رفتم بستی لیوانی بگیرم دیدم نصف لیوان توشه فکر کردم شاید مشکل از دستگاه باشه که نصف شده بود مقدارش نسبت به قبل اما قیمتش 200 تومن گرونتر هم شده بود شدیدا تعجب کردم... بعد باز انگار قراره گرونترش هم بکنند مواد لبنی رو ببین چی بشه...  =))  =))  =))  =))  =))

انگار خودمون که ماست و پنیر درست می کنیم بستنی هم باید به روش سنتی درست کنیم بزنیم به بدن بیخیال و خودکفا بشیم کلا... :big hug:  

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود مجدد

حالا بنظر شما منی که ندارم توت فرنگی یا گوجه سبز یا هرچیز دیگه ای بخرم بخورم برم این مواد شیمیایی رو بخرم برام میوه میشه این پودرا و میتونه واقعا جایگزین میوه بشه؟؟؟ نمیشه مگه اینکه خودتو گول بزنی.... بقولی با حلوا حلوا کردم دهن شیرین نمیشه... این مواد شیمیاییم خود میوه نمیشه برامون !

تولید کننده های داخل اکثرا متاسفانه کیفیت محصولاشون شدیدا افت کرده، متاسفانه باید خود مردم اعتراضشون رو با نخریدن جنس بی کیفیت اعلام کنند که مشکل از خودمونه با خرید جنس اشغال راه رو برای ورود و ارائه اینجور چیزا تو بازار باز می کنیم...  ^_^

همین ماه پیش رفتم بستی لیوانی بگیرم دیدم نصف لیوان توشه فکر کردم شاید مشکل از دستگاه باشه که نصف شده بود مقدارش نسبت به قبل اما قیمتش 200 تومن گرونتر هم شده بود شدیدا تعجب کردم... بعد باز انگار قراره گرونترش هم بکنند مواد لبنی رو ببین چی بشه...  =))  =))  =))  =))  =))

انگار خودمون که ماست و پنیر درست می کنیم بستنی هم باید به روش سنتی دریت کنیم بزنیم به بدن بیخیال و خودکفا بشیم کلا... :big hug:  

:clapping: EXACTLY

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

حالا بنظر شما منی که ندارم توت فرنگی یا گوجه سبز یا هرچیز دیگه ای بخرم بخورم برم این مواد شیمیایی رو بخرم برام میوه میشه این پودرا و میتونه واقعا جایگزین میوه بشه؟؟؟ نمیشه مگه اینکه خودتو گول بزنی.... بقولی با حلوا حلوا کردم دهن شیرین نمیشه... این مواد شیمیاییم خود میوه نمیشه برامون !

انگار خودمون که ماست و پنیر درست می کنیم بستنی هم باید به روش سنتی دریت کنیم بزنیم به بدن بیخیال و خودکفا بشیم کلا... :big hug:  

والا نیما جان تو این بین عزیزانی مثل شما و امثال شما که به فرض مثال ندارن خب از این پودرها نمیخرن و 

خودشونو قول نمیزنن یا راضی نمیکنن و از غقل و تفکرشون استفاده میکنن 

اونایی که مثلا مثل بنده میتونن میوه و اینا بخرن میرن همون میوه و مواد غذایی خوب تهیه میکنن

یه خیلی خیلی خیلی تعداد هم هستند خب میخوان و دلشون میخواد ولی نمیتونن بخرن و به این فکر نمیکنن که هر ارزونی بی دلیل نیست و 

قول حرف اینو و اونو میخورن / قول آرم و تائیدیه پشت بسته هارو میخورن که وزارت بهداشت تائیدش کرده و هزاران چیز دیگه 

خود عمه بنده خیلی وقتا پیش یه بار از اینا خریده بود از داخل بازار که ریخته بود داخل پارچ و داشت تعارف میکرد که من گفتم چی هست گفت پودره شربته

که من گفتم کاغذشو میدی نگاه کنم که بعداز نگاه کردن گفتم بابا نخور از اینا این چیه اخه که در جواب گفت خوشمزست طعم خوبی هم داره 

گفتم مگه هر چی طعم خوب و خوشمزه باشه خوبه ؟ نخور عمه جان اینا الکی هستند و هزاران دلیل و منطق آوردم که از اون زمان همون شربتهایی که خودش

از میوه ها درست میکنه میخوره / خب اینجا آگاهی دادن منجر شد یک نفر بی خیال خوردن این معجونهای خوشمزه ! بشه  

تا اینکه چند شب پیش نسخه ایرانی اینارو با تاییدیه وزارت الکی بهداشت رو دیدم و تایپیکش رو زدم ببینم اینا جریانشون چیه و ملت کمی بیدار بشن 

مردم ساده زیادن نیما جان و کاریشم نمیشه کرد / جنسای آشغال رو میدن دست مردم ، خیلیها نمیدونن خیلیها دوست ندارن که بدونن 

و خیلیها هم اصلا باور نمیکنن / من در یه خیابونی داشتم میرفتم مغازه یه وانت ایستاده بود ازا ین نوشابه های بدون رنگ گازدار میفروشید با قیمت نصف

خب این نوشابه فروش از دید من که اول فکر میکنم بعد خرید یه کلاه بردار یا هر اسمی که روش میشه گذاشت بود و از نداری و سادگی مردم داشت سو استفاده میکرد 

ولی هر کی نوشابشو میگرفت و پولشو میداد با خوشحالی میگفت خداخیرت بده خدا بچه هاتو نگه داره و هزاران چیز دیگه نثار این دزد فرصت طلب میکرد 

نیما جان ملت به فکرا ین چیزا نیستند و دوست دارند با کم ترین قیمت هر چیزی بخرن ، از گوشت ومرغ گرفته تا هر چیز دیگه ای خب فرصت طلبها و دزدها هم اماده ارئه خدمات هستند با بهترین قیمت و حتی نصفش

پس مشکل از جای دگیری خرابه و تقصیر ماها نیست /

منم میگم با نخریدن میشه اون شرکت رو تنبه کرد ولی تعدا اونایی که میخزن از تعداد اونایی که قبل از خرید فکر میکنن و نمیخرن خیلی خیلی خیلی بیشتره 

پس اون سودجو میاد کارش رو میکنه و لذت میبره و من و امثال شما میشیم آدمهای بد و ناشکر 

یک بار هم سر کوچه اصلیمون داشتند  آبلیمو میفروختن که البته ابلیمو نبود آب زر بود با جوهر که یه پیر زن و دوسه تا مرد میانسال و چند مرد جوون داشتند میخریدن 

نزدیک شدم گفتم آقا اینا و اقعا ابلیمو هست ؟ گفت آره ؟ گفتم خب بچه داری گفت دوتا / گفتم به جون خودت و خانوادت قسم بخور که اینا ابلیموی اصل هستند 

که صدای مشتریها دراومد که بهم متلک انداختن و گفتن ناشکری نکن این بیچاره داره به خاطر ما ارزون میده و این کارش درسته و مرد خداست .... 

چه جالب  اونی که سر مردم کلاه میزاره مرد خداست و به فکر مردمه ... منم همین که دور میشدم گفتم خیلی ساده هستین خیلی 

مردم ما نمیا جان بازم میگم ، ساده هستند خیلی ساده البته همه نه ولی خیلیهاشون و دوست دارن ساده ترین راه رو امتحان کنن ..

در مورد مطلب آخرت باید بگم تا صدایی شنیده نشه و مردم بیدار نشن همین اشو همین کاسست 

گفتنی زیاده ولی در این تایپیک نمیشه خیلی چیزا رو گفت 

داریم برمیگردیم به زمان قدیم نیما جان ...

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا نیما جان تو این بین عزیزانی مثل شما و امثال شما که به فرض مثال ندارن خب از این پودرها نمیخرن و 

خودشونو قول نمیزنن یا راضی نمیکنن و از غقل و تفکرشون استفاده میکنن 

اونایی که مثلا مثل بنده میتونن میوه و اینا بخرن میرن همون میوه و مواد غذایی خوب تهیه میکنن

یه خیلی خیلی خیلی تعداد هم هستند خب میخوان و دلشون میخواد ولی نمیتونن بخرن و به این فکر نمیکنن که هر ارزونی بی دلیل نیست و 

قول حرف اینو و اونو میخورن / قول آرم و تائیدیه پشت بسته هارو میخورن که وزارت بهداشت تائیدش کرده و هزاران چیز دیگه 

خود عمه بنده خیلی وقتا پیش یه بار از اینا خریده بود از داخل بازار که ریخته بود داخل پارچ و داشت تعارف میکرد که من گفتم چی هست گفت پودره شربته

که من گفتم کاغذشو میدی نگاه کنم که بعداز نگاه کردن گفتم بابا نخور از اینا این چیه اخه که در جواب گفت خوشمزست طعم خوبی هم داره 

گفتم مگه هر چی طعم خوب و خوشمزه باشه خوبه ؟ نخور عمه جان اینا الکی هستند و هزاران دلیل و منطق آوردم که از اون زمان همون شربتهایی که خودش

از میوه ها درست میکنه میخوره / خب اینجا آگاهی دادن منجر شد یک نفر بی خیال خوردن این معجونهای خوشمزه ! بشه  

تا اینکه چند شب پیش نسخه ایرانی اینارو با تاییدیه وزارت الکی بهداشت رو دیدم و تایپیکش رو زدم ببینم اینا جریانشون چیه و ملت کمی بیدار بشن 

مردم ساده زیادن نیما جان و کاریشم نمیشه کرد / جنسای آشغال رو میدن دست مردم ، خیلیها نمیدونن خیلیها دوست ندارن که بدونن 

و خیلیها هم اصلا باور نمیکنن / من در یه خیابونی داشتم میرفتم مغازه یه وانت ایستاده بود ازا ین نوشابه های بدون رنگ گازدار میفروشید با قیمت نصف

خب این نوشابه فروش از دید من که اول فکر میکنم بعد خرید یه کلاه بردار یا هر اسمی که روش میشه گذاشت بود و از نداری و سادگی مردم داشت سو استفاده میکرد 

ولی هر کی نوشابشو میگرفت و پولشو میداد با خوشحالی میگفت خداخیرت بده خدا بچه هاتو نگه داره و هزاران چیز دیگه نثار این دزد فرصت طلب میکرد 

نیما جان ملت به فکرا ین چیزا نیستند و دوست دارند با کم ترین قیمت هر چیزی بخرن ، از گوشت ومرغ گرفته تا هر چیز دیگه ای خب فرصت طلبها و دزدها هم اماده ارئه خدمات هستند با بهترین قیمت و حتی نصفش

پس مشکل از جای دگیری خرابه و تقصیر ماها نیست /

منم میگم با نخریدن میشه اون شرکت رو تنبه کرد ولی تعدا اونایی که میخزن از تعداد اونایی که قبل از خرید فکر میکنن و نمیخرن خیلی خیلی خیلی بیشتره 

پس اون سودجو میاد کارش رو میکنه و لذت میبره و من و امثال شما میشیم آدمهای بد و ناشکر 

یک بار هم سر کوچه اصلیمون داشتند  آبلیمو میفروختن که البته ابلیمو نبود آب زر بود با جوهر که یه پیر زن و دوسه تا مرد میانسال و چند مرد جوون داشتند میخریدن 

نزدیک شدم گفتم آقا اینا و اقعا ابلیمو هست ؟ گفت آره ؟ گفتم خب بچه داری گفت دوتا / گفتم به جون خودت و خانوادت قسم بخور که اینا ابلیموی اصل هستند 

که صدای مشتریها دراومد که بهم متلک انداختن و گفتن ناشکری نکن این بیچاره داره به خاطر ما ارزون میده و این کارش درسته و مرد خداست .... 

چه جالب  اونی که سر مردم کلاه میزاره مرد خداست و به فکر مردمه ... منم همین که دور میشدم گفتم خیلی ساده هستین خیلی 

مردم ما نمیا جان بازم میگم ، ساده هستند خیلی ساده البته همه نه ولی خیلیهاشون و دوست دارن ساده ترین راه رو امتحان کنن ..

در مورد مطلب آخرت باید بگم تا صدایی شنیده نشه و مردم بیدار نشن همین اشو همین کاسست 

گفتنی زیاده ولی در این تایپیک نمیشه خیلی چیزا رو گفت 

داریم برمیگردیم به زمان قدیم نیما جان ...

نه مردم اتفاقا خیلی هم زنگن (مثل چی سر هم کلاه میزارن :D )... فقط مشکل ما اینه که میگن کسی رو که خوابه میشه بیدارش کرد اما کسی رو که خودشو به خواب زده نه...  :-?  *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه مردم اتفاقا خیلی هم زنگن (مثل چی سر هم کلاه میزارن :D )... فقط مشکل ما اینه که میگن کسی رو که خوابه میشه بیدارش کرد اما کسی رو که خودشو به خواب زده نه...  :-?  *dry#

والا اگه زرنگی اینه بزار پس بخوابن تا ابد / چند مدل زرنگی داریم که متاسفانه نسخه تقلبیشو رو تو این مملکت کپی کردن 

عوض اینکه اینهمه به فکر کلاه برداری و کلاه گذاری باشن یه روزم فقط یه روز به فکر خودشون باشن مملکت نجات پیدا میکنه  ولی دوست دارند ساده ترین 

راه رو انتخاب کنن ... خدا به خیر کنه ... پاشین پاشین دیگه بسه خوابیدن پاشین پاشین لولو اومده داره همه رو میخوره !!!!!! کو گوش شنوا

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از دوست عزیز که پای دکتر شریعتی رو هم به این تایپیک باز کردین 

بله متاسفانه و با کمال تاسف همین طوره 

پس ما که نمیخوریم ، پس کی اسراف میکنه ؟

علیک سلام

نه جدی میگم

همین آبی که با هزار تا منت از شیر آب میاد بیرون و می خوریم

1- بزارین آب جوش بیاد حتما دیدین چه اتفاقی میوفته (مخصوصا تو تبریز) یک موادی ته نشین میشه که اگه بره تو بدن 100% سنگ کلیه و ... ایجاد می کنه

2- یا اونقدر آب اسیدیه که وقتی ابو باز می کنی اولش قهوه ای هست (اسید زده اهن های لوله رو خورد کرده میره تو بدن ما)

3- یا اونقدر آب خاصیت بازی داره که وقتی آبو باز می کنی اندازه یه نوشابه پپسی گاز داره (انگار تو اب پودر رختشویی ریختی)

بقیه مواردم این همینه

موز میخوری با طعم پلاستیک

توتفرنگی اندازه پرتقال مزه سگز میده

پرتقال اندازه هندوانه 5 گرم آب نداره توش

و بگیر برو تا هر چی که می خوریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علیک سلام

نه جدی میگم

همین آبی که با هزار تا منت از شیر آب میاد بیرون و می خوریم

1- بزارین آب جوش بیاد حتما دیدین چه اتفاقی میوفته (مخصوصا تو تبریز) یک موادی ته نشین میشه که اگه بره تو بدن 100% سنگ کلیه و ... ایجاد می کنه

2- یا اونقدر آب اسیدیه که وقتی ابو باز می کنی اولش قهوه ای هست (اسید زده اهن های لوله رو خورد کرده میره تو بدن ما)

3- یا اونقدر آب خاصیت بازی داره که وقتی آبو باز می کنی اندازه یه نوشابه پپسی گاز داره (انگار تو اب پودر رختشویی ریختی)

بقیه مواردم این همینه

موز میخوری با طعم پلاستیک

توتفرنگی اندازه پرتقال مزه سگز میده

پرتقال اندازه هندوانه 5 گرم آب نداره توش

و بگیر برو تا هر چی که می خوریم

سلام دوباره 

بله این قضیه اب و رنگشو من هم دیدم شوربختانه و خیلی وقتا نسخه زردشو دیدم !

بله الان دیگه میوه ها هم طعم مصننوعی دارند که البته دلیلشم کاملا معلومه 

قدیما وقتی از بغل یه باغچه یا بوستان خیار فقط رد میشدیم بوی خیار میرفت تو حلقمون و گیجمون میکرد 

ولی دیشب بنده دوتا خیار پوست کندم طعمش که مثل آب بود ، اصلا مولکولی از بو نداشت 

انگار مثلا داری آب میخوری ... وضعیت خیلی خرابه و ... چی بگم والا 

وقتی که مواد غذایی مصنوعی شدن دیگه انتظار میشه از انسان داشت که انسان باشه اونم میشه مصنوعی  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوباره 

بله این قضیه اب و رنگشو من هم دیدم شوربختانه و خیلی وقتا نسخه زردشو دیدم !

بله الان دیگه میوه ها هم طعم مصننوعی دارند که البته دلیلشم کاملا معلومه 

قدیما وقتی از بغل یه باغچه یا بوستان خیار فقط رد میشدیم بوی خیار میرفت تو حلقمون و گیجمون میکرد 

ولی دیشب بنده دوتا خیار پوست کندم طعمش که مثل آب بود ، اصلا مولکولی از بو نداشت 

انگار مثلا داری آب میخوری ... وضعیت خیلی خرابه و ... چی بگم والا 

وقتی که مواد غذایی مصنوعی شدن دیگه انتظار میشه از انسان داشت که انسان باشه اونم میشه مصنوعی  

متاسفانه محصولات گلخانه ای هم بر میگرده به تفذیه گیاه... بقولی گیاه هرچی بخوره همونو پس میده ... :D

وقتی که فضولات مرغ و حیوانات بجا غلات و پوسته هندونه و دونه برنجهای تهمونده غذا میشه اون مواد شیمیایی و هورمون ها  بعد اینها دفع میشه (اکثرش جذب میشه البته  ~x( )... دیگه کود حیونی هم فایده نداره در مزارع و کیفیت قبل رو ندارند.. حالا شما برو خونه ی یک روستایی که گوسفنداشو میبره چرا و گیاهان تازه بخوردشون میده و یا برنج ها و پوست خیارو اینجور چیزا میده مرغاش می خوردند ببین چه طعم متفاوتی دارند... کلا همه چیز بر میگرده به انسان که دست تو هرچی برده زده خرابکاری کرده اومده بیرون... کلا تکنولوژی در مواد غذایی (البته در هر زمینه ای) فقط بضرر انسان بوده و روز بروز داره اوضاع وخیمتر میشه... همه هم زدن خودشونو به کوچه علی چپ (خواب)  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیما جان من ازاوله اولش گفتم که انسان با دستای خودش خودشون به نابودی خواهد کشید با دست درازی در طبیعت و دخالت در چرخه طبیعی 

با انگولک کردن برخی موارد که اصلا نباید دست کاری بشن / با زیاده روی و زیاده خواهی که تمومی نداره 

گذشته از مطالبی که فرمودی همین تکنولوژِی صدمات و ضررهاش بیشتر و بیشتر از مزایاشه 

لینک به دیدگاه

من شخصا" به چیزهایی که حجمشون خیلی کمه و ارزونه و  با اضافه کردن چندین برابر آب خاصیتش رو به کل اون آب هم انتقال میده اعتماد ندارم  :D 

پس به Fury x هم اعتماد نداری  ؟

هم حجمش کمه هم ارزونه هم آب انتقال میده :D

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

آقا پودر شربت به درک ... آب لوله کشی چرا بوی ماهی میده ؟ ~x(  بخدا موقع آب خوردن باید دماغتو بگیری ...مثلنا ...مثلا ما تو پایتخت زندگی میکنیم ...آها فهمیدم آب رو تصفیه میکنن یعنی آشغالاشو میگیرن فقط *dry#

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...